Author Topic: Jedno?ípové mikropo?íta?e  (Read 220193 times)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #600 on: 15.04.2008, 16:43:09 »
jaj, neprijemne  :-\
ale tak, mate to este celkom dobre, pretoze ak by ste aj nedostali bakalara tohto roku... nic sa nestane... dnes je v KE kopec prilezitosti, takze to nie je ako kedysi, ze kebyze opakujete rocnik, tak len stratite cas... ten rok sa da paradne vyuzit, mozte ist niekde pracovat, taka prax vam da velmi vela dobrych navykov a znalosti do future, ze potom sa vam bude pokracovat v skole jedna radost (plus budete mat nejaku prax a mozete dalej pracovat aj pocas studia - skoncite s dobrym naskokom a to je pri hladani fleku po skole asi najdolezitejsie - mat realne skusenosti). Za ten rok mozete dohnat vsetko, co ste zanedbali, zdokonalit sa takmer vo vsetkom, co chcete... rok je dlha doba a da sa pocas neho vela stihnut. Ked skoncite skolu normalne, i tak budete musiet nejake veci dohanat a to je dost frustrujuce, ked zistite, ze mate titul, ale je vam na dve veci, kedze v skutocnosti neviete nic (tu je dobra sebareflexia, znamky neodzrkadluju... ano... vobec nic povacsine (cest vynimkam)  :emot-shakehead:).
cize, tak ci tak, dobre bude ;):hug:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #601 on: 15.04.2008, 16:48:42 »
looooooool tak teraz si nam spravila radost :D:D
brix will be shat

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #602 on: 15.04.2008, 16:55:53 »
jj uz sa tesim na to dokladanie tovaru v kauflande.. tusim tie masove konzervy mi este nesli tak dobre.. v tom sa chcem zdokonalit  :puf:
ale mas pravdu.. len nas nestras.. este nie je po boji :)
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

kane77

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 886
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #603 on: 15.04.2008, 17:00:27 »
zajtra prvykrat idem na "skusku" tak ze som sa vobec nic neucil... :(
toto je este horsie ako skuska, lebo na skusku mas 3 terminy, kdezto tu nepredpokladam ze by bol opravny termin, maximalne si ta preskusa ustne co je vlastne skuska^2... a tu nepomoze ani take ze uz mam 68b takze kaslem na tuto zapoctovku..  ak:
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #604 on: 15.04.2008, 17:08:10 »
huraaaaa a ked na pan J.J. vyhodi aj z ustnej, tak si zaplatime 10 000 - 15 000 za opakovanie rocnika (??)  bp bq br
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #605 on: 15.04.2008, 17:09:54 »
som si myslel ze vacsieho kkta jak vajcak uz nenajdeme a kukajte sem...
brix will be shat

trek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 568
  • cestu sme mali spolo?nú ale nohy ma bolia vlastné
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #606 on: 15.04.2008, 17:10:19 »
jaj, neprijemne  :-\
ale tak, mate to este celkom dobre, pretoze ak by ste aj nedostali bakalara tohto roku... nic sa nestane... dnes je v KE kopec prilezitosti, takze to nie je ako kedysi, ze kebyze opakujete rocnik, tak len stratite cas... ten rok sa da paradne vyuzit, mozte ist niekde pracovat, taka prax vam da velmi vela dobrych navykov a znalosti do future, ze potom sa vam bude pokracovat v skole jedna radost (plus budete mat nejaku prax a mozete dalej pracovat aj pocas studia - skoncite s dobrym naskokom a to je pri hladani fleku po skole asi najdolezitejsie - mat realne skusenosti). Za ten rok mozete dohnat vsetko, co ste zanedbali, zdokonalit sa takmer vo vsetkom, co chcete... rok je dlha doba a da sa pocas neho vela stihnut. Ked skoncite skolu normalne, i tak budete musiet nejake veci dohanat a to je dost frustrujuce, ked zistite, ze mate titul, ale je vam na dve veci, kedze v skutocnosti neviete nic (tu je dobra sebareflexia, znamky neodzrkadluju... ano... vobec nic povacsine (cest vynimkam)  :emot-shakehead:).
cize, tak ci tak, dobre bude ;):hug:

ked uz sme pri tom nespraveni bc...ako to bude povedzme v pripade ze budu spravene vsetky skusky ale nepodari sa obhajoba bc prace?...pojdem si po novu temu a zase o rok sa im ukazem?

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #607 on: 15.04.2008, 17:13:47 »
ja som len chcela povzbudit... nie postrasit  ak:  ak: ak:
jasne, ze vam drzim palce, len som chcela pripomenut, ze nic hrozne sa nestane ani tak... neni to ziadna tragedia v sucasnych podmienkach :emot-prettywink:

ale aj tak vsetci urobite, joj tie vase smutocne stavy pred pisomkami uz poznam  :emot-shakehead: :emot-dance:

PS: co mate stale s tymi 10 tisickami... sak ked pojdes niekde na part time, co zrejme by sa patrilo, ved nebudete snad sediet na zadku, ked opakujete rocnik, tak mas 10 baby zarobene najneskor za mesiac... to podla mna nie je absolutne ziaden problem, ked si uvazis, ze za rok zarobis at least 12krat tolko...
to jeden piatak ma tak prekvapil, furt z cvika odchadzal, bo musel vraj do roboty utekat  :emot-shakehead:, nakoniec opakuje rocnik a najviac akoze plakal kvoli tym 10 babam, ktore zrejme musel zarobit, kedze podla jeho slov v robote travil takmer 10 hodin denne...  :emot-shakehead: a nie, nepotreboval tie prachy na zakladnu obzivu, ak by sa chcel niekto do toho obut. :D
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #608 on: 15.04.2008, 17:14:45 »

ked uz sme pri tom nespraveni bc...ako to bude povedzme v pripade ze budu spravene vsetky skusky ale nepodari sa obhajoba bc prace?...pojdem si po novu temu a zase o rok sa im ukazem?


hej... bud si vyberies novu temu, alebo popracujes na povodnej teme... a ukazes sa az pri preberani zadavacich listov a potom az na statniciach
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

trek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 568
  • cestu sme mali spolo?nú ale nohy ma bolia vlastné
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #609 on: 15.04.2008, 17:17:48 »
dik za info...a k JM...jedine ak sa mi podari pouzit externu pamat tak to dnes spravim...

krtek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 586
  • You don't want krtek as your enemy!
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #610 on: 15.04.2008, 17:17:59 »
ja som len chcela povzbudit... nie postrasit  ak:  ak: ak:
jasne, ze vam drzim palce, len som chcela pripomenut, ze nic hrozne sa nestane ani tak... neni to ziadna tragedia v sucasnych podmienkach :emot-prettywink:

ale aj tak vsetci urobite, joj tie vase smutocne stavy pred pisomkami uz poznam  :emot-shakehead: :emot-dance:

PS: co mate stale s tymi 10 tisickami... sak ked pojdes niekde na part time, co zrejme by sa patrilo, ved nebudete snad sediet na zadku, ked opakujete rocnik, tak mas 10 baby zarobene najneskor za mesiac... to podla mna nie je absolutne ziaden problem, ked si uvazis, ze za rok zarobis at least 12krat tolko...
to jeden piatak ma tak prekvapil, furt z cvika odchadzal, bo musel vraj do roboty utekat  :emot-shakehead:, nakoniec opakuje rocnik a najviac akoze plakal kvoli tym 10 babam, ktore zrejme musel zarobit, kedze podla jeho slov v robote travil takmer 10 hodin denne...  :emot-shakehead: a nie, nepotreboval tie prachy na zakladnu obzivu, ak by sa chcel niekto do toho obut. :D

ked sa take daco stane tak jaky part-time? snad full-time... ale mna sa to aj tak netyka... idem het ci zrobim Bc abo ne... ale treba sivverit. ja zrobim a aj vy spravite Bc a JM dnes... netreba sa bat ;) prinajhorsom sa pohadame s ujom a potom mozno aj s inymi ludmi :D

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #611 on: 15.04.2008, 17:22:44 »
dik za info...a k JM...jedine ak sa mi podari pouzit externu pamat tak to dnes spravim...

nezabudni ju pripojit na paralelny port P0 a P2 ako datovu pamet lebo inac nebude fungovat paralelny prenos cez specialne registre :D
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

Hue

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #612 on: 15.04.2008, 17:23:43 »
Externe pamäte..... jupi jupi jupi  bp bp bp bp bp bp bp bp bp

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #613 on: 15.04.2008, 17:25:22 »
No uz teraz som spravne "najebany" takze ak skusi jadlovsky skrtnut co len jednu ciarku sa neovladnem a vybuchnem, tak nech si ma nepraje, opakujem si to uz piatykrat a tie registre sa mi uz viuac v hlave pomiesta nedaju ako je aktualny stav. Budem nanho v kuse vrcat a zabijat ho pohladom  am am am

 :03:
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

trek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 568
  • cestu sme mali spolo?nú ale nohy ma bolia vlastné
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #614 on: 15.04.2008, 17:27:59 »
dik za info...a k JM...jedine ak sa mi podari pouzit externu pamat tak to dnes spravim...

nezabudni ju pripojit na paralelny port P0 a P2 ako datovu pamet lebo inac nebude fungovat paralelny prenos cez specialne registre :D

neviem o com hovoris:D...kktsky predmet

prave som si precital 8mu otazku a prebehol tie dalsie a po zrelom uvazeni som sa rozhodol ze sa na 8+ otazky vyje...

Raleon

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1296
  • Csirke forever!
    • View Profile
    • Pessimistic Dreams
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #615 on: 15.04.2008, 17:30:14 »
noo, od 9 dnes uz mi z toho je dost... do tej poseriovej komm. je to ok. ale potom je to dost nebezpecne.
idem radsej na bus.

--btw. ludia, on je sam (mozno zopar pomocnikov.. ) a my kolki??
atakujme ho!  :D


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

trek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 568
  • cestu sme mali spolo?nú ale nohy ma bolia vlastné
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #616 on: 15.04.2008, 17:32:09 »
mali by sme si dat piko :j_grin: ...po nom by sme sa vsetko za hodku naucili, jadlovskemu vysypali z rukava a na druhy den zabudli... aspon tak to riesia niektori co maju tazke skusky na medicine napriklad :hammer:

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #617 on: 15.04.2008, 17:33:40 »
padol aj taky navrh ze mu odovzdame prazdne papiere vsetci.. viva la resistance!  :puf:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

trek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 568
  • cestu sme mali spolo?nú ale nohy ma bolia vlastné
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #618 on: 15.04.2008, 17:35:26 »
padol aj taky navrh ze mu odovzdame prazdne papiere vsetci.. viva la resistance!  :puf:

bez problemov sa pridam...len teraz asi vsetkych nezmobilizujeme :baaa:

krtek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 586
  • You don't want krtek as your enemy!
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #619 on: 15.04.2008, 17:39:03 »
padol aj taky navrh ze mu odovzdame prazdne papiere vsetci.. viva la resistance!  :puf:

sa zobud!!! nepoznas ludi z prvej skupiny??? :D ved oni idu na A-cka, na toto nikdy nepristupia  :whacko:

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #620 on: 15.04.2008, 17:41:52 »
keby kazdy tak dal tiez by som sa pridal :D
brix will be shat

ondY.ke

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 320
  • vivaaaa las vegas
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #621 on: 15.04.2008, 17:46:43 »
ja som tiez za taketo fau pax... lenze to by sme museli stat tam pred ucebnou a nalozit na usta kazdemu kto by huboval :D
http://ondytown.myminicity.com/ - everybody support my town!!!! we build this city on rock 'n roll!!!!

krtek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 586
  • You don't want krtek as your enemy!
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #622 on: 15.04.2008, 18:00:44 »
ja som tiez za taketo fau pax... lenze to by sme museli stat tam pred ucebnou a nalozit na usta kazdemu kto by huboval :D

medzi inym aj panovi :D bo on by huboval urcite  :emot-LMAO:

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #623 on: 15.04.2008, 18:04:10 »
padol aj taky navrh ze mu odovzdame prazdne papiere vsetci.. viva la resistance!  :puf:

sa zobud!!! nepoznas ludi z prvej skupiny??? :D ved oni idu na A-cka, na toto nikdy nepristupia  :whacko:

DeeL a mishela pridu a zahlasia ze maju 100A :D
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

ondY.ke

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 320
  • vivaaaa las vegas
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #624 on: 15.04.2008, 18:04:32 »
nene ten dostane na pixu az po zapocte :D lepsie povedane po vysledkoch :D nevie dakto jake ma auto? :D
http://ondytown.myminicity.com/ - everybody support my town!!!! we build this city on rock 'n roll!!!!