Author Topic: DBS zadanie  (Read 65459 times)

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #200 on: 07.01.2008, 03:23:47 »
A prestaňte sa hádať a neskáčte si do ľudí z mojej skupiny ano?! A do DeeL-a už vôbec nie! Lebo hodím rukavice a idem aj ja do bitky!!
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

petrushka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 372
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #201 on: 07.01.2008, 03:25:20 »
Dakujem vsetkym dobrym ludom :) Vasa priazen bude odmenena ak budete chciet ;)
Mommy says I'm a special person no matter what the other kids say...

DeeL

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4275
  • There is no place like ::1
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #202 on: 07.01.2008, 03:28:20 »
dakujem :) (osobne vsetkym tu pritomnym dievcatam, co sa vyjadrili a aj ostatnym ;) )

aaa ospravedlnujem sa za silnejsie slova v mojom predchadzajucom poste, ale skratka tolko takych postov bolo uz aj na mna vela a plus kopec inych stresov teraz zo skoly... ale aj tak si za hlavnym obsahom stojim - podanie bolo prehnane

asi kazdy uz ma tych stresov viac, nie len ja...

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #203 on: 07.01.2008, 03:30:43 »
neee to vyzera ze to konciiii.. ale noo, ved to je take zaujimave citanie.. lepsie ako telenovela  :emot-dance: :)
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #204 on: 07.01.2008, 03:33:19 »
chceš sa biť či čo?? ja si rada konečne zakopem aj do niečoho iného ako do vreca :bananadance: :emot-LMAO: stačí jeden dobrovoľník :ahaha: :bannana_guitar: :h_azn:
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #205 on: 07.01.2008, 03:37:02 »
ja, ja.. vyber si mna  :laugh: S&M to je moje  :j_cheesy: :j_laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

sogi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #206 on: 07.01.2008, 03:43:12 »
prosim pekne, ked sa tu tiez niekto chce vystatovat, ze daco vie a si to poriadne neoveri ale zacne kydat na druhych aki su blbi a podobne veci, tak je sam este vacsi blbec, lebo ja viem, co som pisal a co som robil a to co petrushke nefungovalo nebolo sposobene tym, ze volala proceduru ale inou malou nepozornostou tam, lebo ak ti nic nehovori SQL prikaz:
execute procedure moj_hnoj_krasavec("parametrik",123,"treti parametrik");
tak si zacni radsej znova studovat SQL ty!!! lebo Aaaanoooo tento prikaz zavolas pekne krasne odkial len chces, aj z PHP aj ineho externeho pripojenia na databazu... samozrejme jedine, zeby si bol tak blby a nedal si prava pre daneho uzivatela na volanie procedur, ale to ty urcite by si nebol, sak si extremne mudry...

aaaa nevravim k inym veciam nic zle, lebo ja tiez mam nervy na ludi na skole co nic nerobia a vsetko len preflakaju, ale tak tiez by som sa skor drzal hesla pochybovanie je jednou zo zakladnych metod vedeckej prace (pravdepodobne som to neuviedol uplne presne, ale tak nejako;) )

tak vsetko s rozmyslom, lebo to je zasa dalsi z problemov skolskych prac, ze sa robia hush-hush...

sice som uz napisal ze nebudem reagovat, ale neda mi....
samozrejme, mas pravdu Deel, ale ak sa stale bavime o zadani z databaz....tak tam ta procedura bola na nieco uplne ine urcena ak si dobre spominam....takto by asi stratila svoj vyznam kedze si to viem osetrit priamo na urovni PHPcka (napr. vstup apod.) ale to je jedno...

no a slusnostou je, vediet sa aj ospravedlnit, takze petrushka, prepac....na svoju obranu poviem len tolko, ze mam averziu voci tiezstudentom ktori vsetko spravia a zaroven nevedia nic...no a ta otazka ma tak dostala....
kedykolvek budes nieco potrebovat tak sa kludne ozvi, rad pomozem (napis nieco v zmysle ze to je za tu urazku na cti nech viem ze to mam riesit prioritne :D )

drzim palce a dufam ze vsetci tu chcu raz byt kvalitni odbornici....
----------------------------------------------------------------------------------
Why geeks like computers: unzip, strip, touch, finger, grep, mount, fsck, more, yes,fsck,fsck,fsck,umount, sleep.
----------------------------------------------------------------------------------

petrushka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 372
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #207 on: 07.01.2008, 03:46:24 »
ale aspon sme spravili pufovi nejake vzruso :) podla mna tu islo iba o nedorozumenie kedze ja som mala cely cas toto na mysli a prudkost sposobenu stresom takze aj ja sa ospravedlnujem a sme si kvit :)

sorry puf koniec telenovely :)  :j_kiss:
Mommy says I'm a special person no matter what the other kids say...

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #208 on: 07.01.2008, 03:51:05 »
tak nič :( vrece nebude :(  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

sogi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #209 on: 07.01.2008, 03:54:35 »
puf ma rad ked ho biju...vsak puf....on sa ti necha rad doudierat...nieje tak? :D
----------------------------------------------------------------------------------
Why geeks like computers: unzip, strip, touch, finger, grep, mount, fsck, more, yes,fsck,fsck,fsck,umount, sleep.
----------------------------------------------------------------------------------

DeeL

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4275
  • There is no place like ::1
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #210 on: 07.01.2008, 03:54:59 »
niekedy je podla mna lepsie osetrit niektore veci na nizsej vrstve raz ako potom viackrat na to pamatat pri programovej, ze ked viem v databaze osetrit rozne drobnosti ako napriklad ja hranie sa s ciselnikmi, tak preco nie... ale tak zasa je pravda, ze ked to ponechas do vyssej urovne, tak sa da to aj inak spravit, ale zasa ponuknut moznost vyuzit nieco uz co je rovno v databaze tiez neni k zahodeniu... ale je to cele take, ze kto sa ako rozhodne ;)
Paaaa

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #211 on: 07.01.2008, 04:01:25 »
 :sneaky2: :sneaky2:  :laugh:

a vsetci zili stastne az kym nepomreli :)

puf ma rad ked ho biju...vsak puf....on sa ti necha rad doudierat...nieje tak? :D

 ah: ano, tak kedy to vrece?  :462: :hammer: :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

sogi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #212 on: 07.01.2008, 04:02:31 »
a sogi a teraz bude akoze peta prioritnejsia nez ja? ao  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:

emka, dobre vies ze ty si vzdy na prvom mieste.... ;)
----------------------------------------------------------------------------------
Why geeks like computers: unzip, strip, touch, finger, grep, mount, fsck, more, yes,fsck,fsck,fsck,umount, sleep.
----------------------------------------------------------------------------------

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #213 on: 07.01.2008, 04:05:53 »
a sogi a teraz bude akoze peta prioritnejsia nez ja? ao  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:

emka, dobre vies ze ty si vzdy na prvom mieste.... ;)

jakze? a ja?  :sneaky2: ak:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

MKI

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1021
    • View Profile
    • MKI Print Shop
Re: DBS zadanie
« Reply #214 on: 07.01.2008, 04:06:31 »
prosim pekne, ked sa tu tiez niekto chce vystatovat, ze daco vie a si to poriadne neoveri ale zacne kydat na druhych aki su blbi a podobne veci, tak je sam este vacsi blbec, lebo ja viem, co som pisal a co som robil a to co petrushke nefungovalo nebolo sposobene tym, ze volala proceduru ale inou malou nepozornostou tam, lebo ak ti nic nehovori SQL prikaz:
execute procedure moj_hnoj_krasavec("parametrik",123,"treti parametrik");
tak si zacni radsej znova studovat SQL ty!!! lebo Aaaanoooo tento prikaz zavolas pekne krasne odkial len chces, aj z PHP aj ineho externeho pripojenia na databazu... samozrejme jedine, zeby si bol tak blby a nedal si prava pre daneho uzivatela na volanie procedur, ale to ty urcite by si nebol, sak si extremne mudry...

aaaa nevravim k inym veciam nic zle, lebo ja tiez mam nervy na ludi na skole co nic nerobia a vsetko len preflakaju, ale tak tiez by som sa skor drzal hesla pochybovanie je jednou zo zakladnych metod vedeckej prace (pravdepodobne som to neuviedol uplne presne, ale tak nejako;) )

tak vsetko s rozmyslom, lebo to je zasa dalsi z problemov skolskych prac, ze sa robia hush-hush...

sice som uz napisal ze nebudem reagovat, ale neda mi....
samozrejme, mas pravdu Deel, ale ak sa stale bavime o zadani z databaz....tak tam ta procedura bola na nieco uplne ine urcena ak si dobre spominam....takto by asi stratila svoj vyznam kedze si to viem osetrit priamo na urovni PHPcka (napr. vstup apod.) ale to je jedno...

no a slusnostou je, vediet sa aj ospravedlnit, takze petrushka, prepac....na svoju obranu poviem len tolko, ze mam averziu voci tiezstudentom ktori vsetko spravia a zaroven nevedia nic...no a ta otazka ma tak dostala....
kedykolvek budes nieco potrebovat tak sa kludne ozvi, rad pomozem (napis nieco v zmysle ze to je za tu urazku na cti nech viem ze to mam riesit prioritne :D )

drzim palce a dufam ze vsetci tu chcu raz byt kvalitni odbornici....

nemas ich rad ale predsa im pomahas :D peniazu hybu svetom co uz :D
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #215 on: 07.01.2008, 04:06:44 »
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

sogi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #216 on: 07.01.2008, 04:11:48 »
....
nemas ich rad ale predsa im pomahas :D peniazu hybu svetom co uz :D

ked sa medzi nich radis tak prosim....niektori za to ze im pomozem mozu "zaplatit" tym ze pomozu neskor oni mne (vsak emka ;) ), ostatni nech platia...tak to vo svete funguje...
----------------------------------------------------------------------------------
Why geeks like computers: unzip, strip, touch, finger, grep, mount, fsck, more, yes,fsck,fsck,fsck,umount, sleep.
----------------------------------------------------------------------------------

MKI

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1021
    • View Profile
    • MKI Print Shop
Re: DBS zadanie
« Reply #217 on: 07.01.2008, 04:19:01 »
nj hlavne ked potom vyjde najavo ze to co clovek kupi nieje ani tak to co chcel :)
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

DeeL

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4275
  • There is no place like ::1
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #218 on: 07.01.2008, 04:20:15 »
no dobre, pekna debata, ale ide to postupne mimo temy... je mi to luto chlapci a dievcata...

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: DBS zadanie
« Reply #219 on: 07.01.2008, 04:34:45 »
jezis no vy mate problemy... najma debaty typu, kto je jaky fasa informatik a kto je hnoj, skola je prilis maly piesocek na taketo debaty, nemyslite?   :h_wink:
ale no dobre, kedze sa tu bavime o tom, ako vsetci neznasate ludi, co semester nic nerobia, tak idem tento postoj zaujat aj ja... a kedze predpokladam, ze ste sa ZSwI a veciam okolo PowerDesignera venovali poctivo cely semester (bez flakania!), opovazte sa zajtra (a v ine terminy) na skuske (test) pouzit co i len jeden tahak, snahu o printscreen alebo co i len vytiahnut mobil/fotak!  za pokus o podvod mate utrum nie len s celym predmetom, ale i s ukoncenim bakalarskeho studia tohto roku  :hah: ja viem, sice out of topic... ale tolke moralizovanie, rozrajcovalo nie len pufa, ale aj mna  :h_azn: lebo viete ako sa hovori, kto si bez viny, hod kamenom...  :ringsmiley:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

MKI

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1021
    • View Profile
    • MKI Print Shop
Re: DBS zadanie
« Reply #220 on: 07.01.2008, 04:37:25 »
jezis no vy mate problemy... najma debaty typu, kto je jaky fasa informatik a kto je hnoj, skola je prilis maly piesocek na taketo debaty, nemyslite?   :h_wink:
ale no dobre, kedze sa tu bavime o tom, ako vsetci neznasate ludi, co semester nic nerobia, tak idem tento postoj zaujat aj ja... a kedze predpokladam, ze ste sa ZSwI a veciam okolo PowerDesignera venovali poctivo cely semester (bez flakania!), opovazte sa zajtra (a v ine terminy) na skuske (test) pouzit co i len jeden tahak, snahu o printscreen alebo co i len vytiahnut mobil/fotak!  za pokus o podvod mate utrum nie len s celym predmetom, ale i s ukoncenim bakalarskeho studia tohto roku  :hah: ja viem, sice out of topic... ale tolke moralizovanie, rozrajcovalo nie len pufa, ale aj mna  :h_azn: lebo viete ako sa hovori, kto si bez viny, hod kamenom...  :ringsmiley:

oto sa bude pokusat cela skola :DDDDDDD
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #221 on: 07.01.2008, 04:39:38 »
uz sa len tesim ze nadabim na otazku ze ako sa vola horna lista pri otvoreni noveho projektu :D


bo i take som videl medzi tymi otazkami c ostudenti robili :)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: DBS zadanie
« Reply #222 on: 07.01.2008, 04:42:09 »
uz sa len tesim ze nadabim na otazku ze ako sa vola horna lista pri otvoreni noveho projektu :D


bo i take som videl medzi tymi otazkami c ostudenti robili :)

otazky takehoto typu som vyradila bez mihnutia oka... zasa debilov zo seba nechat robit nemusime...
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

sogi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #223 on: 07.01.2008, 04:42:41 »
jezis no vy mate problemy... najma debaty typu, kto je jaky fasa informatik a kto je hnoj, skola je prilis maly piesocek na taketo debaty, nemyslite?   :h_wink:
ale no dobre, kedze sa tu bavime o tom, ako vsetci neznasate ludi, co semester nic nerobia, tak idem tento postoj zaujat aj ja... a kedze predpokladam, ze ste sa ZSwI a veciam okolo PowerDesignera venovali poctivo cely semester (bez flakania!), opovazte sa zajtra (a v ine terminy) na skuske (test) pouzit co i len jeden tahak, snahu o printscreen alebo co i len vytiahnut mobil/fotak!  za pokus o podvod mate utrum nie len s celym predmetom, ale i s ukoncenim bakalarskeho studia tohto roku  :hah: ja viem, sice out of topic... ale tolke moralizovanie, rozrajcovalo nie len pufa, ale aj mna  :h_azn: lebo viete ako sa hovori, kto si bez viny, hod kamenom...  :ringsmiley:

ivka, dufam ze ked sa tu objavi nejaky ten printscreenik tak to nebudes referovat nadriadenym...ci ano? bv
----------------------------------------------------------------------------------
Why geeks like computers: unzip, strip, touch, finger, grep, mount, fsck, more, yes,fsck,fsck,fsck,umount, sleep.
----------------------------------------------------------------------------------

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #224 on: 07.01.2008, 04:47:07 »
bude a just!
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook