Author Topic: DBS SKUSKA  (Read 73942 times)

buhehe

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1583
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #375 on: 17.01.2008, 21:21:22 »
yesss mission acomplished.....
myslim z test bol v poho...otazky z teorie naboli tazke (len daktore), selecty pisacie som nevidel ci mam dobre a tie klikacie selecty bol drist...bo som sa naskroloval jak ... aj pri tych skriptoch ze jak vytvorim nasledujucu schemu...ale B je nad ocakavania...

styrioci

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #376 on: 17.01.2008, 22:00:42 »
ROFLLMAOPMP :hammer:

stali vam tie stresy za to? ste tam isli zo stiahnutym kakacom a jake cacane znamky mate  :alc:

congrats  br

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: DBS SKUSKA
« Reply #377 on: 17.01.2008, 22:08:14 »
blahozelam everybody  :emot-dance: dnesna skuska bola velmi uspesna, dnes odchadzali s dlhym nosom len traja ludia (kolko si spominam) - ale tak ti naklikali dost zle, ja som naklikala viac, co som vedela iba selecty, trosiiiicku zo zakladnej teorie (ale keby som mala hoci len minimalny zapich a naklikala by som tolko, tak mam aspon Ecko  :emot-LMAO: - ma pochvalte  ah:) a klikala som len tak ledabolo...
Skoda mishela a pUf, ze vam nevysli tie doplnujuce otazky - ale hlavne, ze to mate za sebou :). A konecne som si naozaj zapamatala tvare ludi, az dodnes som mala o kazdom ksichte pochybnosti - no more doubts now  :smokin: a deeL - tak to bola pecka, chlapce  :thumbsup: a wlade, no vidis....stalo ti to stresovanie za to? :)

a este jedna vec... sa mi nepacilo, ze vacsina ludi si vybrala na reklamaciu selectov niekoho ineho, nie mna  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: vyzeram nedoveryhodne asi  :emot-prettywink: esteze na druhom termine sa stav trochu vyrovnal  :j_wink:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: DBS SKUSKA
« Reply #378 on: 17.01.2008, 22:44:07 »
wlade, no vidis....stalo ti to stresovanie za to? :)

Aj hej, lebo keby som nestresoval a bral to na lahku vahu asi by som ozaj naklikal na 50b :) Takto som zistil ze viem aj to co neviem :D A na DbS urcite budem pokracovat v dalsom predmete co bude v dalsom rocniku lebo ako tema je to zaujimava. Pokial ovsem bude uz lepsia teoria napisana a prax bude viac nativne zamerana k PHP. :D
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #379 on: 17.01.2008, 22:44:30 »
blahozelam everybody  :emot-dance: dnesna skuska bola velmi uspesna, dnes odchadzali s dlhym nosom len traja ludia (kolko si spominam) - ale tak ti naklikali dost zle, ja som naklikala viac, co som vedela iba selecty, trosiiiicku zo zakladnej teorie (ale keby som mala hoci len minimalny zapich a naklikala by som tolko, tak mam aspon Ecko  :emot-LMAO: - ma pochvalte  ah:) a klikala som len tak ledabolo...
Skoda mishela a pUf, ze vam nevysli tie doplnujuce otazky - ale hlavne, ze to mate za sebou :). A konecne som si naozaj zapamatala tvare ludi, az dodnes som mala o kazdom ksichte pochybnosti - no more doubts now  :smokin: a deeL - tak to bola pecka, chlapce  :thumbsup: a wlade, no vidis....stalo ti to stresovanie za to? :)

a este jedna vec... sa mi nepacilo, ze vacsina ludi si vybrala na reklamaciu selectov niekoho ineho, nie mna  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: vyzeram nedoveryhodne asi  :emot-prettywink: esteze na druhom termine sa stav trochu vyrovnal  :j_wink:

chvalime ta  :j_cheesy:  a s reklamaciou.. ja som myslel ze ty take nerobis.. keby som bol vedel tak idem k tebe a nasli by sme tie 2 bodiky no nie  :j_cheesy:

ja mam B ja mam B a mohla som mat A a spýtala sa ma na ACIDko a nevedela som si spomenúť čo je C a I !!! Ale veď nevadí aj B je dobré :)
Jeeeej psicho ma nový avatar jake pekne :)

ja som nevedel ani co je C, I a D :D a to ACID som vytiahol lebo ten predtym o tom hovoril  :j_cheesy:

ROFLLMAOPMP :hammer:

stali vam tie stresy za to? ste tam isli zo stiahnutym kakacom a jake cacane znamky mate  :alc:

congrats  br

jake stresy?  :j_cheesy:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #380 on: 17.01.2008, 22:50:08 »
wtf je ACID? :j_cheesy:
brix will be shat

buhehe

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1583
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #381 on: 17.01.2008, 22:51:24 »
ja tiez netusim...niekto take mal na skuske??? :lol9:

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #382 on: 17.01.2008, 22:52:08 »
to mali otazku aby im pridala body
brix will be shat

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: DBS SKUSKA
« Reply #383 on: 17.01.2008, 23:12:35 »
ACID bolo lahke, to su podmienky pre transakcie, tusim acidity, consistency, isolation a durability

omg ze si take aj po skuske pametam, musim sa preladit na dalsiu skusku :D
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: DBS SKUSKA
« Reply #384 on: 17.01.2008, 23:14:21 »
ACID bolo lahke, to su podmienky pre transakcie, tusim acidity, consistency, isolation a durability

omg ze si take aj po skuske pametam, musim sa preladit na dalsiu skusku :D

acidity? LOL  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: sak to ne chemia... je to ATOMICITY, teda nedelitelnost ;) alebo ako pUf povedal - jednoliatost  :thumbsup:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

buhehe

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1583
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #385 on: 17.01.2008, 23:16:35 »
ACID bolo lahke, to su podmienky pre transakcie, tusim acidity, consistency, isolation a durability

omg ze si take aj po skuske pametam, musim sa preladit na dalsiu skusku :D

jaaaj tha to ste mali hned povedat.... :hammer:

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: DBS SKUSKA
« Reply #386 on: 17.01.2008, 23:19:56 »
ACID bolo lahke, to su podmienky pre transakcie, tusim acidity, consistency, isolation a durability

omg ze si take aj po skuske pametam, musim sa preladit na dalsiu skusku :D

acidity? LOL  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: sak to ne chemia... je to ATOMICITY, teda nedelitelnost ;) alebo ako pUf povedal - jednoliatost  :thumbsup:

jaj hej, uz mi z toho sibe :hammer:
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: DBS SKUSKA
« Reply #387 on: 17.01.2008, 23:23:28 »
ja mam B ja mam B a mohla som mat A a spýtala sa ma na ACIDko a nevedela som si spomenúť čo je C a I !!! Ale veď nevadí aj B je dobré :)
Jeeeej psicho ma nový avatar jake pekne :)

thanx :)
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: DBS SKUSKA
« Reply #388 on: 17.01.2008, 23:26:39 »
inac, z DBS nema zapich tusim 28 ludi a zo ZSwI nejakych 38 (alebo naopak)... to len tak, aby ste sa tesili, ze ste medzi vyvolenymi...  :hug:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: DBS SKUSKA
« Reply #389 on: 17.01.2008, 23:27:41 »
ACID bolo lahke, to su podmienky pre transakcie, tusim acidity, consistency, isolation a durability

omg ze si take aj po skuske pametam, musim sa preladit na dalsiu skusku :D


ACID a.k.a Magic Sugar a.k.a LSD a.k.a Lysergic acid diethylamide a.k.a ako zmenit na 6hodin svet hore nohami, a navstivit vesmir za cca 400-500sk :P
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

MKI

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1021
    • View Profile
    • MKI Print Shop
Re: DBS SKUSKA
« Reply #390 on: 17.01.2008, 23:35:34 »
inac, z DBS nema zapich tusim 28 ludi a zo ZSwI nejakych 38 (alebo naopak)... to len tak, aby ste sa tesili, ze ste medzi vyvolenymi...  :hug:

uf ot je dost najme ak nenastava pripad ze niekta nema zapich ani z jedneho ani z druheho - tym padom vlastne by 66 ludi opakovalo uf :D
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: DBS SKUSKA
« Reply #391 on: 17.01.2008, 23:45:54 »
ACID a.k.a Magic Sugar a.k.a LSD a.k.a Lysergic acid diethylamide a.k.a ako zmenit na 6hodin svet hore nohami, a navstivit vesmir za cca 400-500sk :P

To mas teda riadny odpad za tazke prachy, ked len na 6 hodin a za petikilo...  :emot-LMAO:
ACID a.k.a. Trip a.k.a. Hoffman a.k.a. znamka  :laugh:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

ElMino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #392 on: 18.01.2008, 00:04:42 »
a este jedna vec... sa mi nepacilo, ze vacsina ludi si vybrala na reklamaciu selectov niekoho ineho, nie mna  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: vyzeram nedoveryhodne asi  :emot-prettywink: esteze na druhom termine sa stav trochu vyrovnal  :j_wink:

hehe ze nedvoveryhodne.  br ja som siel na reklamacie k tebe, lebo ked som  :bananawrite: tak ty si tam v predu tak smutne sedela. ale nemalo chybu to s tymi selectami. kukame na prvy,  :j_shocked: nemam aliasy. kuk druhy znova to iste, uz som sa rozpamatal, ze asi vsade som tak dal  :lb: a presne tak :ohmigod: ale nastastie aspon posledny som mal spravne tak plus 1b. najlepsia sranda ze teta http sa zrejme pomylila a dala mi plus 2b  bv takze C72  :bananadance:
inac ako sa ti paci prve skuskove z druhej strany?  :dancing:
Co ma nezabije, to ma posilni. Len aby som koli skole neupadol do trvalej komy.

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #393 on: 18.01.2008, 01:04:21 »
ACID a.k.a Magic Sugar a.k.a LSD a.k.a Lysergic acid diethylamide a.k.a ako zmenit na 6hodin svet hore nohami, a navstivit vesmir za cca 400-500sk :P

To mas teda riadny odpad za tazke prachy, ked len na 6 hodin a za petikilo...  :emot-LMAO:
ACID a.k.a. Trip a.k.a. Hoffman a.k.a. znamka  :laugh:
a.k.a papier a.k.a ako_skoncit_spolahlivo_na_pakarni  :hammer: :j_cheesy:  co mi pripomina tu babku rano v buse.. :D som sa jej aj pytal ci si nechce sadnut a ona daco zacala dzavotat  :j_cheesy: jedine co som rozumel bolo: postojim :D taka mila babka s palicou :D
« Last Edit: 18.01.2008, 01:07:20 by pUf »
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: DBS SKUSKA
« Reply #394 on: 18.01.2008, 01:50:44 »
ACID a.k.a Magic Sugar a.k.a LSD a.k.a Lysergic acid diethylamide a.k.a ako zmenit na 6hodin svet hore nohami, a navstivit vesmir za cca 400-500sk :P

To mas teda riadny odpad za tazke prachy, ked len na 6 hodin a za petikilo...  :emot-LMAO:
ACID a.k.a. Trip a.k.a. Hoffman a.k.a. znamka  :laugh:
a.k.a papier a.k.a ako_skoncit_spolahlivo_na_pakarni  :hammer: :j_cheesy:  co mi pripomina tu babku rano v buse.. :D som sa jej aj pytal ci si nechce sadnut a ona daco zacala dzavotat  :j_cheesy: jedine co som rozumel bolo: postojim :D taka mila babka s palicou :D

no tebe aspon odpovedala, na mna sa ani nekukla a to som ju chytila za ruku... masaker :D :D :D ale to som nevedela, ze si to ty btw, az potom ma napadlo, ked ste zamieril do PC centra... som si este nebola ista, teraz uz ale na tuty budem vediet  :j_cheesy: :j_cheesy: :j_cheesy:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #395 on: 18.01.2008, 02:45:13 »
no tebe aspon odpovedala, na mna sa ani nekukla a to som ju chytila za ruku... masaker :D :D :D ale to som nevedela, ze si to ty btw, az potom ma napadlo, ked ste zamieril do PC centra... som si este nebola ista, teraz uz ale na tuty budem vediet  :j_cheesy: :j_cheesy: :j_cheesy:

:D nj videl som ako sa tvaris smutne ze ta odignorovala :D no sak ale aj my raz snad budeme stari  :j_cool:
baa uz nesom nikde v bezpeci.. mafia vie de byvam  :j_cheesy:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #396 on: 18.01.2008, 04:58:44 »
btw zabudol som jednu vec, predam skripta z DBS, do strany 35 precitane raz, od 35 nove :D cena jak v obchode
brix will be shat

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #397 on: 18.01.2008, 05:06:52 »
btw zabudol som jednu vec, predam skripta z DBS, do strany 35 precitane raz, od 35 nove :D cena jak v obchode

fuck ja som zabudol tiez dat ponuku :( dobre ze hovoris :D

predam skripta z DBS.. uplne krasne na pochopenie, jedna radost citat.. po prvom precitani hned setko pochopite.. 75sk to je ako zadarmo.. bestseller paperback .. piste  :j_cheesy:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

buhehe

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1583
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #398 on: 18.01.2008, 05:08:06 »
hh...teraz nemtom znizi cenu...nakonec pojdu zadara  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: DBS SKUSKA
« Reply #399 on: 18.01.2008, 05:11:28 »
skuska bola taka lahka ako keby som som nemal jednu ruku a druhou som sa sprtal v nose, s veducim v podstate bez ucenia (presli sme 3 slajdy z prednasok a 3 cvika z moodlu) a bozskych E (55) obaja bp

btw skripta este nepredavam, bo pojdeme s veducim asi este skusit nabuduce potuningovat pismenko bq


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole