Author Topic: Architektúra po?íta?ových systémov - APS  (Read 85870 times)

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #175 on: 20.04.2008, 18:39:30 »
wlade dobra rada dozivota: dajsi piko, dajsi piko, dajsi piko pojde ti karta :D :D :D ale potom pozor na jebaky :D :D :D
presne.. kasli uz na adderall..

mas na predaj ? Funguje ? oskusane ? isto sa rychlo naucim a bez nasledkov ?
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #176 on: 20.04.2008, 19:23:58 »
mas na predaj ? Funguje ? oskusane ? isto sa rychlo naucim a bez nasledkov ?
nasledky si cital.. (jebaky) a na odskusanie sa spytaj psicha..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #177 on: 20.04.2008, 19:34:47 »
na dobrom piku sa neda ucit bo nevies ostat na mieste :D ,a ked sa dobre nevyspis pred skuskou tak to tiez ziadna vyhra nic si pametat nebudes :P too late

treba kox to ma take ucinky aj silnejsie ako Ritalin, ale kto ma 3 litre na ciaru ? :D a kto to bude riesit ? bo ja ne :D policajti su svine
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #178 on: 20.04.2008, 19:42:18 »
ked uz pojdem na opravny tak sa ti ozvem..
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

ondY.ke

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 320
  • vivaaaa las vegas
    • View Profile
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #179 on: 20.04.2008, 19:48:36 »
na dobrom piku sa neda ucit bo nevies ostat na mieste :D ,a ked sa dobre nevyspis pred skuskou tak to tiez ziadna vyhra nic si pametat nebudes :P too late

treba kox to ma take ucinky aj silnejsie ako Ritalin, ale kto ma 3 litre na ciaru ? :D a kto to bude riesit ? bo ja ne :D policajti su svine

v piatok chytili v ke 6 ludi.. jeden z poslednych co herak tu este predaval a nejake ecka nasli a tak :D a nasledky si myslimz e su vazne , obzvlast ty wlade by si nepredychal :D ale skus trip :D uvidis veci co si este nevidel :D budes vyplieskany zo zivota :D (este viac jak si)
http://ondytown.myminicity.com/ - everybody support my town!!!! we build this city on rock 'n roll!!!!

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #180 on: 20.04.2008, 19:51:50 »
ja chcem len urobit skusky, neplanujem to brat dennodenne. Ked adderall ako citam je az v CR co do pondelkoveho terminu APS nestiham... Tak mozno si vlakom vyjdem ked pojdem na opravak.

Som na otazke c. 19 ale pravdupovediac nepametam si uz nic  z 1-18. Fakt nieco na zlepsenie pameti mi treba lebo inac je nerealne sa to vsetko naucit (s vynimkou elitnej "anglickej" skupiny geniov, stastlivcov a tahakovacov)
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #181 on: 20.04.2008, 20:15:18 »
ja chcem len urobit skusky, neplanujem to brat dennodenne. Ked adderall ako citam je az v CR co do pondelkoveho terminu APS nestiham... Tak mozno si vlakom vyjdem ked pojdem na opravak.

Som na otazke c. 19 ale pravdupovediac nepametam si uz nic  z 1-18. Fakt nieco na zlepsenie pameti mi treba lebo inac je nerealne sa to vsetko naucit (s vynimkou elitnej "anglickej" skupiny geniov, stastlivcov a tahakovacov)
jedno-dve gynka denne ti podľa mňa úplne postačia.. a keď ešte pridáš aj guaranu, tak 4-5 tak síce neprespíš najbližšiu noc ale niečo sa na teba nalepí...
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #182 on: 20.04.2008, 21:47:01 »
ginkgo biloba beriem uz par dni ale nepomaha nejak :( Akurat ze dokazem od rana do vecera si citat tie slajdy ale nejak (jednym okom dnu a druhym von) :(

Myslel som ze najvecsi strasiak bude JM ale zacinam mat pocit ze vecsi masaker bude prave APS.

2 otazky po 30 bodov je trochu vrazedny system.... Uvital by som radsej 20 mensich otazok po tri body kde by sa objektivnejsie zhodnotili vedomosti. Takto fasnem otazky ktore si s nejaymi inymi popletiem alebo dostame okno a som v riti :(

ywetka mala pravdu ze APS je megablbost. Zial nebola ale je stale, rozsah uciva je abnormalny, jednoducho mi to nejde do mojej "memory" :'(


Neviete ci sa pan Adam da podplatit v tom zmysle ze si mozem vybrat dvojicu otazok alebo aspon z urciteho uzsieho rozsahu ? Ak ano kolko si mam pripravit ? :'( Lebo nechcem zabit dva a pol roka na skole s tym ze ani len to Bc. nebudem mat :( Teda ide tu uz fakt ovela...
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

libra

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #183 on: 20.04.2008, 23:31:11 »
Kto ma znameho na psychiatrii ? Obavam sa, ze ked wlade zostane na Ing. studium, bude ho potrebovat... Smutne, no je to tak...

Inac, wlade, odporucam ti naucit sa tahakovat... je ovela prijemnejsi ten adrenalin okolo toho, ako tieto stresy pred... a vlastne stratit ani nemas vela, lebo nezabijes ucenim niekolko dni :)

EDIT:
PS.: mozno sa mu zide znamost aj z interneho - niekto z kardiocentra...

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #184 on: 20.04.2008, 23:39:17 »
Kto ma znameho na psychiatrii ? Obavam sa, ze ked wlade zostane na Ing. studium, bude ho potrebovat... Smutne, no je to tak...

Inac, wlade, odporucam ti naucit sa tahakovat... je ovela prijemnejsi ten adrenalin okolo toho, ako tieto stresy pred... a vlastne stratit ani nemas vela, lebo nezabijes ucenim niekolko dni :)

EDIT:
PS.: mozno sa mu zide znamost aj z interneho - niekto z kardiocentra...

hej, mozno to znie blbo, ked to vravim ja, ale take tahaky pomozu minimalne k psychickej pohode... ja som sa naucila skoro vzdy, no vzdy som mala nejaku memory aj so sebou, uz len preto, lebo som sa bala, ze budem mat okno a velke toto mi pomoze, ze som sa to poctivo ucila...

neuznavam ciste prechadzacky na tahaky, ale niekedy to, najma pri narocnej skuske, velmi pomoze na psychike... uz len ten pocit, ze keby nieco, tak sa mam cim podporit...
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

libra

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #185 on: 20.04.2008, 23:47:01 »
samozrejme, nemyslel som to tak, ze vzdy a vsetko... ale napriklad na predmety typu JM, APS, Poc.Grafika, SOJ, ZI, ... by som bez tahakov nesiel... a na niektore by som siel len s tahakom - s tym, ze mam precitane skripta raz kvoli prehladu...

Napoak, na OP,JAVU, C, PPI, BVI, DBS, ZSWI a co ja viem, co este by som tahak nebral, lebo to su potrebne veci...

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #186 on: 20.04.2008, 23:48:05 »
ked si ich neviem robit, bol som zvyknuty sa ucit na ferovky uz od cias gymnazia ale posledne mesiace to zacina byt neunosne najme po JM. Prave z toho dovodu co "libra" spominal zvazujem ze si to s Ing. studiom rozmyslim resp. zmenim odbor Informatika za nieco pre mna prijatelnejsie. Uz chapem preco m i posledne tyzdne tak tlaci na srdci, asi by som mal ist na kontrolu :( Len Bc uz nejakym zazrakom musim dorazit, lebo pocit ze som zabil dva a pol roka je dost znicujuci :(

Mne by tahak netrebalo ani tak na to aby som urobil copy/paste ale velakrat mi staci prva veta z nejakej definicie a na zvysok si spomeniem... A prave na takych prkotinach casto pada cela skuska u mna :( Tak som vyletel zo ZI, SOJ, F1, F2 (vsetko az na opravaky preslo, F1 az dekansky - vediet som to vedel ale zaciatok na nakopnutie mi vypadol)

Preto ak niekto nejaky ma, rad ho odkupim :) Len sa budem musiet naucit s nim zaobchadzat ale to hadam zvladnem. Alebo ak niekto ma pondelkovy termin ze mi reku nasepne aspon zaciatok otazok co budem mat, po skuske zaplatim, podla dohody (ak dostanem vdaka nemu E+)..

PONUKY: ICQ/PM/mail, seriozne
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #187 on: 20.04.2008, 23:55:59 »
ked si ich neviem robit, bol som zvyknuty sa ucit na ferovky uz od cias gymnazia ale posledne mesiace to zacina byt neunosne najme po JM. Prave z toho dovodu co "libra" spominal zvazujem ze si to s Ing. studiom rozmyslim resp. zmenim odbor Informatika za nieco pre mna prijatelnejsie. Uz chapem preco m i posledne tyzdne tak tlaci na srdci, asi by som mal ist na kontrolu :( Len Bc uz nejakym zazrakom musim dorazit, lebo pocit ze som zabil dva a pol roka je dost znicujuci :(

Mne by tahak netrebalo ani tak na to aby som urobil copy/paste ale velakrat mi staci prva veta z nejakej definicie a na zvysok si spomeniem... A prave na takych prkotinach casto pada cela skuska u mna :( Tak som vyletel zo ZI, SOJ, F1, F2 (vsetko az na opravaky preslo, F1 az dekansky - vediet som to vedel ale zaciatok na nakopnutie mi vypadol)

Preto ak niekto nejaky ma, rad ho odkupim :) Len sa budem musiet naucit s nim zaobchadzat ale to hadam zvladnem. Alebo ak niekto ma pondelkovy termin ze mi reku nasepne aspon zaciatok otazok co budem mat, po skuske zaplatim, podla dohody (ak dostanem vdaka nemu E+)..

PONUKY: ICQ/PM/mail, seriozne

pamatam si, ze raz si spominal, ze ta bavia veci skor ekonomickeho charakteru a ked nieco z informy, tak skor php, mysql a weby... tak odporucam, aby si sa skusil zamysliet nad studijnym odborom typu priemyselne inzinierstvo (neviem ako sa to vola po novom). tam budes mat vsetko, co ta zaujima a bez zbytocneho stresu. neodhovaram ta preto, lebo si myslim, ze na Ing. nemas (zvladol by si to, ale dost vela stresu by ta to stalo), ale preto, lebo fakt mame len jeden zivot a ked vidim, co s tebou robi skoro kazdy jeden predmet, tak skutocne si nemyslim, ze ti to stoji za to...  :-\
vazne, dobre ti radim, skus nad tym seriozne porozmyslat...
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #188 on: 20.04.2008, 23:57:12 »
s tahakom treba vedie a treba mat na to nervy.. ja som sa to nikdy nenaucil a ani to neviem, co niekedy lutujem.. ale zas zalezi aj na podmienkach.. ked niekto stoji naboku a sleduje co sa robi to bysom sa asi bal :D ale ked je niekto pekne daleko a nedava pozor, vtedy ok :puf:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #189 on: 20.04.2008, 23:59:31 »
2 ywetka: ved aj rozmyslam, povodne sa to volalo ze hospodarskla in formatika a ta je smerovana na marketing co som pocul na studijnom, len akosi zmizla z novych planov...

napriklad BP mam orientovanu marketingovo preto sa tesim kedy sa do nej pustim ale kvoli APS/JM nestiham, az ked tieto dve monstra prezijem (dufam) potom sa do nej vrhnem



Btw: Vyssie uvedena ponuka stale plati !
« Last Edit: 21.04.2008, 00:02:33 by wlade »
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #190 on: 21.04.2008, 00:06:39 »
ginkgo biloba beriem uz par dni ale nepomaha nejak :( Akurat ze dokazem od rana do vecera si citat tie slajdy ale nejak (jednym okom dnu a druhym von) :(

Myslel som ze najvecsi strasiak bude JM ale zacinam mat pocit ze vecsi masaker bude prave APS.

2 otazky po 30 bodov je trochu vrazedny system.... Uvital by som radsej 20 mensich otazok po tri body kde by sa objektivnejsie zhodnotili vedomosti. Takto fasnem otazky ktore si s nejaymi inymi popletiem alebo dostame okno a som v riti :(

ywetka mala pravdu ze APS je megablbost. Zial nebola ale je stale, rozsah uciva je abnormalny, jednoducho mi to nejde do mojej "memory" :'(


Neviete ci sa pan Adam da podplatit v tom zmysle ze si mozem vybrat dvojicu otazok alebo aspon z urciteho uzsieho rozsahu ? Ak ano kolko si mam pripravit ? :'( Lebo nechcem zabit dva a pol roka na skole s tym ze ani len to Bc. nebudem mat :( Teda ide tu uz fakt ovela...
vieš s gynkom a podobnými vecami to netreba veľmi prehánať, ale brať len keď je to naozaj nutné, pretože potom si už nezapamätáš vôbec nič ;)

Kto ma znameho na psychiatrii ? Obavam sa, ze ked wlade zostane na Ing. studium, bude ho potrebovat... Smutne, no je to tak...

Inac, wlade, odporucam ti naucit sa tahakovat... je ovela prijemnejsi ten adrenalin okolo toho, ako tieto stresy pred... a vlastne stratit ani nemas vela, lebo nezabijes ucenim niekolko dni :)

EDIT:
PS.: mozno sa mu zide znamost aj z interneho - niekto z kardiocentra...

hej, mozno to znie blbo, ked to vravim ja, ale take tahaky pomozu minimalne k psychickej pohode... ja som sa naucila skoro vzdy, no vzdy som mala nejaku memory aj so sebou, uz len preto, lebo som sa bala, ze budem mat okno a velke toto mi pomoze, ze som sa to poctivo ucila...

neuznavam ciste prechadzacky na tahaky, ale niekedy to, najma pri narocnej skuske, velmi pomoze na psychike... uz len ten pocit, ze keby nieco, tak sa mam cim podporit...
presne, môj názor :)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #191 on: 21.04.2008, 00:09:42 »
ginkgo biloba beriem uz par dni ale nepomaha nejak :( Akurat ze dokazem od rana do vecera si citat tie slajdy ale nejak (jednym okom dnu a druhym von) :(

Myslel som ze najvecsi strasiak bude JM ale zacinam mat pocit ze vecsi masaker bude prave APS.

2 otazky po 30 bodov je trochu vrazedny system.... Uvital by som radsej 20 mensich otazok po tri body kde by sa objektivnejsie zhodnotili vedomosti. Takto fasnem otazky ktore si s nejaymi inymi popletiem alebo dostame okno a som v riti :(

ywetka mala pravdu ze APS je megablbost. Zial nebola ale je stale, rozsah uciva je abnormalny, jednoducho mi to nejde do mojej "memory" :'(


Neviete ci sa pan Adam da podplatit v tom zmysle ze si mozem vybrat dvojicu otazok alebo aspon z urciteho uzsieho rozsahu ? Ak ano kolko si mam pripravit ? :'( Lebo nechcem zabit dva a pol roka na skole s tym ze ani len to Bc. nebudem mat :( Teda ide tu uz fakt ovela...
vieš s gynkom a podobnými vecami to netreba veľmi prehánať, ale brať len keď je to naozaj nutné, pretože potom si už nezapamätáš vôbec nič ;)

to viem, ani nemam v plane ho brat natrvalo, napriklad na TBIS I. a BP urcite nie. Len na tie monstra APS/JM ale vraj mam organizmus odolny voci "externym" latkam, tzn bud slabo alebo vobec na mna neposobia :( Ako aj tie pozitivne (ginko, zensen atd) tak aj negativne (umeliny, chemia). Cely som nejaky divny :/
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #192 on: 21.04.2008, 00:13:33 »
podla mna ja som tiez odolny, ale proti zelenemu.. este nikdy mi nic z toho nebolo poriadne :D

a moj organizmus je tiez odolny voci latkam predmetov jm a podobnych :D
« Last Edit: 21.04.2008, 00:15:58 by pUf »
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #193 on: 21.04.2008, 00:16:32 »
no neviem čím to môže byť, ale mám skúsenosti také, že keď človek pravidelne je navyknutý na nejakú drogu (tým zahŕňam aj kávu, koka kolu, cigarety a lieky - hlavne antibiotiká), potom naňho takéto látky moc nepôsobia. Ja neberiem vôbec nič, kávu nepijem, občas si dám kolu, a cez celé skúškové možno zoberiem dve-tri guarany a zhruba 8 gynka.. ale po jednom nespím celú noc.. Takže záleží to od životného štýlu...
Ak ti toto nepomáha, potom skús zmeniť podmienky učenia. Je vedecky dokázané, že človek sa niečo dokáže naučiť alebo zapamätať si len vtedy, keď sa sústredí na danú vec. Ďalej, človek je schopný sa sústrediť maximálne 45 minút naplno, potom prichádzajú výpadky pamäte (preto od prváku protestujem proti trojhodinovým prednáškam bez prestávky, lebo vlastne človek niečo má len z prvej štvrťhodinky a ostatok síce počúva ale nevníma a nememoruje). Takže radím, každých 45 minút 5-10 min prestávka, myslieť na niečo úplne iné a hlavne sústrediť sa počas učenia.
A ešte taká menšia poznámka, človek si zapamätá nejakú vec po 10sekundách, do 10s ide daná vec do krátkodobej pamäte. Dôležité sú súvislosti medzi vecami a správny spôsob zapamätania.
Kto by chcel o tomto vedieť viac, rovnako aj o cvičeniach pre dlhodobejšie sústredenie a vylepšenie učenia a pamätania, môžem oskenovať knihu :)
« Last Edit: 21.04.2008, 00:18:37 by mishela »
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #194 on: 21.04.2008, 00:19:19 »
tak to uz bolo velmi davno ked som na prednaske udrzal pozornost 45 minut :D
skor tak 4,5 minuty :puf:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #195 on: 21.04.2008, 00:20:57 »
tak to uz bolo velmi davno ked som na prednaske udrzal pozornost 45 minut :D
skor tak 4,5 minuty :puf:
tak keď sa nesnažíš tak to dopadne takto no... ;) tá hodnota bola uvedená ako maximum, ktoré je priemerný človek schopný dosiahnuť. mám to odskúšané na sebe..
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #196 on: 21.04.2008, 00:24:25 »
tak to uz bolo velmi davno ked som na prednaske udrzal pozornost 45 minut :D
skor tak 4,5 minuty :puf:
tak keď sa nesnažíš tak to dopadne takto no... ;) tá hodnota bola uvedená ako maximum, ktoré je priemerný človek schopný dosiahnuť. mám to odskúšané na sebe..

ja by som si taku knihu precitala... hoci mam stale dobru pamat, niekedy sa do sustredenia musim paradne nakopnut :-/. velmi dobre mi s tym pomaha pexeso :D zahram si particku, dve a potom to ide vacsinou jedna radost, to fakt  :emot-dance:

ale zvladnut techniky cvicenia mozgu sa zide vzdy  :emot-prettywink:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #197 on: 21.04.2008, 00:29:37 »
oki tak skúsim vybaviť scan a pôjde knižka na ftp :) ale asi najbližšie až cez prázdniny, lebo to bude len ďalší dôvod neučiť sa :))))
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #198 on: 21.04.2008, 00:33:04 »
ja si ju urcite stiahnem medzi prvymi... (v duchu hesla - topiaci sa slamky chyta)
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Architektúra po?íta?ových systémov - APS
« Reply #199 on: 21.04.2008, 00:38:57 »
ja si ju urcite stiahnem medzi prvymi... (v duchu hesla - topiaci sa slamky chyta)
Len ty tu neseď za tým fórom, lebo u mňa je toto hlavný problém. Učím sa pri pc a každých 5 min pozerám na fórum, tak jasné že nič nespravím a ak aj medzi tým áno, je jasné že si nič nezapamätám, pretože mi myseľ behá kade-kde.. Sústreď sa na to čo ti treba a donúť sa pri tom sedieť. Teda aspoň u mňa bol toto hlavný problém že som si nič nepamätala...
A hlavne NESTRESUJ, v kľude si sadni a si to všetko prečítaj a potom sa poriadne vyspi... prípadne si sprav poznámky na nejaký ťahák, aby si vedel ako sa daná otázka začína, aby sa ti to nedoplietlo...
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D