Author Topic: opakovanie EM  (Read 3320 times)

SHY

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
opakovanie EM
« on: 21.02.2007, 04:09:42 »
zdravim. je tu niekto z tych nestastnikov co sa im podarilo tak poriesit elektricke merania minule leto ze si to zapisali znova?  ::)
kamos sa bol pytat totiz na studijne a mu povedali ze je to vraj uz len ako nepovinny volitelny predmet ci ako a ze to ma Dudas  :ropebanana: a ze sa treba informovat u Mojzisa.. vie niekto nahodou nieco viac?

mastermind

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: opakovanie EM
« Reply #1 on: 22.02.2007, 16:06:00 »
ja som ten nestastnik. nema to dudas ale mojzis :) treba zajst na KTEEM a tam si na prizemi pozriet tie nastenky ci co to tam maju

SHY

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: opakovanie EM
« Reply #2 on: 25.02.2007, 17:00:04 »
jj uz sme boli a bohuzial musime chodit na cvika kedze sa latka dost zmenila. a jj ma to mojzis. ma s nim niekto nejake skusenosti? velmi milo nevyzera..

zatah

  • Newbie
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: opakovanie EM
« Reply #3 on: 28.02.2007, 03:25:42 »
Mozno tak nevyzera, ale je v pohode, teda nerobi ziadne problemy  :emot-shakehead:

oldchild

  • Newbie
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: opakovanie EM
« Reply #4 on: 04.03.2007, 01:35:09 »
vy ste ale losseri, ze to EM ste nespravili, neviete citat z tahakov alebo co? Sak netreba secko pisat na A, staci s tahakom a D-cko je iste

mastermind

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: opakovanie EM
« Reply #5 on: 05.03.2007, 06:59:22 »
najprv by som musel mat zapocet aby som mohol ist na skusku. Katuscakova mi ho proste nechcela dat. Nechcela mi zobrat moje labaky. Darmo som ich robil spolu s 2 kolegami. im ich zobrala a mne povedala ze moj je na hovno. Ked mi to urobila treti krat vykaslal som sa na ten predmet

SHY

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: opakovanie EM
« Reply #6 on: 20.03.2007, 04:30:08 »
Mozno tak nevyzera, ale je v pohode, teda nerobi ziadne problemy  :emot-shakehead:

ja som pocul opak. teda.. na skuske. ci nie?