Author Topic: JAVA zadanie  (Read 2126 times)

JBull

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 148
    • View Profile
JAVA zadanie
« on: 05.11.2006, 18:00:46 »
Caute nema niekto nahodou vypracovane zadanie presne podla tej studie -Bandakova, lebo podla toho co tam ma popisane mi niektore vecy nejdu, takze keby niekto mal presnu kopiu zdrojakov ktore patria k tej studii mohol by na to poslat link alebo dat na FTP...

ijohny

  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: JAVA zadanie
« Reply #1 on: 07.11.2006, 22:53:19 »
Caute nema niekto nahodou vypracovane zadanie presne podla tej studie -Bandakova, lebo podla toho co tam ma popisane mi niektore vecy nejdu, takze keby niekto mal presnu kopiu zdrojakov ktore patria k tej studii mohol by na to poslat link alebo dat na FTP...

No hej taktie zdrojaky musis poupravovat aby isli a vela veci tam nieje co bude treba dokodovat

JBull

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: JAVA zadanie
« Reply #2 on: 08.11.2006, 22:37:59 »
Caute nema niekto nahodou vypracovane zadanie presne podla tej studie -Bandakova, lebo podla toho co tam ma popisane mi niektore vecy nejdu, takze keby niekto mal presnu kopiu zdrojakov ktore patria k tej studii mohol by na to poslat link alebo dat na FTP...

No hej taktie zdrojaky musis poupravovat aby isli a vela veci tam nieje co bude treba dokodovat

Tak ked uz mas pokodovane mohol by si to hodit na FTP alebo poslat linku vela ludom by si tak pomohol, ved aj tak toho mame hrozne vela...netreba tvoju verziu len ked mas nakodovane podla tej studie Bandakova...diki moc

connar

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 261
    • View Profile
    • aka taste
JAVA zadanie SVABY
« Reply #3 on: 08.12.2006, 04:01:33 »
sak staci aj toho Svabyho odvzdat, ja som ho stiahol, upravil farby pridal jednu moznost navyse a zatial mi vyslo C, ta parada ne?  :dancing: :dancing: :dancing:
aka taste / ambient nujazz / vukow syndycate