Author Topic: Matika I. Opakujuci  (Read 44687 times)

strapec111

  • Newbie
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Termin Opravneho zapoctu
« Reply #125 on: 22.12.2011, 21:30:26 »
Ludia kedy je posledny termin opravneho zapoctu z matiky pre opakujucich...? Busa hovoril ze niekedy zaciatkom januara ale kedy presne...???

5.1

Domino_666

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 88
    • View Profile
    • Dudo Aliens Racing Team
Re: Matika I. Opakujuci
« Reply #126 on: 01.01.2012, 20:33:28 »
Ako to je s termínmi? Na tento sa nestíham vôbec pripraviť tak, ako by bolo vhodné...
Tento je povinný ak som dobre pochopil, takže hoc aj neprídem (ale dám mu vedieť, ospravedlním sa) tak o neho prídem? Resp. kedy budú zhruba opravné? Budem si môcť vybrať, alebo to Buša dá natvrdo? Ak to dá počas ostatných skúšok sa k tomu nieje kedy dostať...

apop

  • Newbie
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Matika I. Opakujuci
« Reply #127 on: 02.01.2012, 17:55:51 »
Ako to je s termínmi? Na tento sa nestíham vôbec pripraviť tak, ako by bolo vhodné...
Tento je povinný ak som dobre pochopil, takže hoc aj neprídem (ale dám mu vedieť, ospravedlním sa) tak o neho prídem? Resp. kedy budú zhruba opravné? Budem si môcť vybrať, alebo to Buša dá natvrdo? Ak to dá počas ostatných skúšok sa k tomu nieje kedy dostať...

To by zaujímalo aj mňa. Opravný zápočet je ešte 5.1.2012 potom kedy je ešte skúška ?

BlackBerry

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Matika I. Opakujuci
« Reply #128 on: 02.01.2012, 18:42:40 »
Ako to je s termínmi? Na tento sa nestíham vôbec pripraviť tak, ako by bolo vhodné...
Tento je povinný ak som dobre pochopil, takže hoc aj neprídem (ale dám mu vedieť, ospravedlním sa) tak o neho prídem? Resp. kedy budú zhruba opravné? Budem si môcť vybrať, alebo to Buša dá natvrdo? Ak to dá počas ostatných skúšok sa k tomu nieje kedy dostať...
Tak 4.1 je hromadny...cize povinny termin..ked neprides tym padom prichadzas o 1 termin

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: Matika I. Opakujuci
« Reply #129 on: 02.01.2012, 19:02:35 »
Ako to je s termínmi? Na tento sa nestíham vôbec pripraviť tak, ako by bolo vhodné...
Tento je povinný ak som dobre pochopil, takže hoc aj neprídem (ale dám mu vedieť, ospravedlním sa) tak o neho prídem? Resp. kedy budú zhruba opravné? Budem si môcť vybrať, alebo to Buša dá natvrdo? Ak to dá počas ostatných skúšok sa k tomu nieje kedy dostať...

To by zaujímalo aj mňa. Opravný zápočet je ešte 5.1.2012 potom kedy je ešte skúška ?
Ďalšie termíny ešte nie sú vypísané. Určite to Buša oznámi na opravnom zápočte toho 5. januára.

Domino_666

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 88
    • View Profile
    • Dudo Aliens Racing Team
Re: Matika I. Opakujuci
« Reply #130 on: 02.01.2012, 19:34:40 »
pre istotu som mu poslal teraz mail, kým je ešte aspoň minimum času, dám vedieť keď odpíše

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: Matika I. Opakujuci
« Reply #131 on: 04.01.2012, 22:20:44 »
Heh, no mám pocit, že Bušovci majú akúsi tvorivú krízu alebo čo. Dnes na skúške som bol variant A a teória i príklady bola takmer úplne zmes otázok/príkladov z minuloročných variantov skúšky  ;D

apop

  • Newbie
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Matika I. Opakujuci
« Reply #132 on: 12.01.2012, 22:21:21 »
Nazdar kto už bol na skúške 4.1 aké ste mali teoretické otázky cca.

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: Matika I. Opakujuci
« Reply #133 on: 12.01.2012, 22:30:47 »
Nazdar kto už bol na skúške 4.1 aké ste mali teoretické otázky cca.
cca ti poviem presne  ;D Bol som variant A:

1. Môže byť párna fcia def. na množine R klesajúca na definičnom obore? (NIE)
    Môže byť periodická fcia rastúca v každom bode def. oboru? (ÁNO)

2. Inverzná matica, algebrický doplnok, vzorec na určenie inv. matice pomocou adjnug. matice - pomocou tohto vzorca bolo treba určiť inv. maticu z matice A= (a  b || c d) ... a b v jednom riadku, pod tým c d

3. Def. periodickú fciu na intervale (a, b)

4. Def. rastúcu fciu na intervale (a, b)

5. Rollova a Lagrangeova veta

6. Def. limitu postupnosti

7. Vysvetlite pojem a postup výpočtu nevlastného integrálu neohraničenej fcie

8. Postup riešenia binomickej rovnice zn=c

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: Matika I. Opakujuci
« Reply #134 on: 13.01.2012, 02:52:06 »
Heh, no mám pocit, že Bušovci majú akúsi tvorivú krízu alebo čo. Dnes na skúške som bol variant A a teória i príklady bola takmer úplne zmes otázok/príkladov z minuloročných variantov skúšky  ;D
Ono ked si to tak vezmes, tak tam sa uz ani velmi nic nove vymysliet neda.
:D

ppeess

  • Guest
Re: Matika I. Opakujuci
« Reply #135 on: 13.01.2012, 04:47:39 »
Heh, no mám pocit, že Bušovci majú akúsi tvorivú krízu alebo čo. Dnes na skúške som bol variant A a teória i príklady bola takmer úplne zmes otázok/príkladov z minuloročných variantov skúšky  ;D
Ono ked si to tak vezmes, tak tam sa uz ani velmi nic nove vymysliet neda.
No skor to ze kazdy rok  davaju stale  to iste :)

abcdef123

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Matika I. Opakujuci
« Reply #136 on: 13.01.2012, 19:02:58 »
ma niekto minulorocne varianty skusok? mohli by ste ich sem hodit?

abcdef123

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Matika I. Opakujuci
« Reply #137 on: 14.01.2012, 19:18:47 »
Heh, no mám pocit, že Bušovci majú akúsi tvorivú krízu alebo čo. Dnes na skúške som bol variant A a teória i príklady bola takmer úplne zmes otázok/príkladov z minuloročných variantov skúšky  ;D
Ono ked si to tak vezmes, tak tam sa uz ani velmi nic nove vymysliet neda.
No skor to ze kazdy rok  davaju stale  to iste :)
nemate priklady z minulych rokov?  bu

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: Matika I. Opakujuci
« Reply #138 on: 14.01.2012, 20:29:19 »
Heh, no mám pocit, že Bušovci majú akúsi tvorivú krízu alebo čo. Dnes na skúške som bol variant A a teória i príklady bola takmer úplne zmes otázok/príkladov z minuloročných variantov skúšky  ;D
Ono ked si to tak vezmes, tak tam sa uz ani velmi nic nove vymysliet neda.
No skor to ze kazdy rok  davaju stale  to iste :)
nemate priklady z minulych rokov?  bu
http://www.uloz.to/12540226/mat-zip

abcdef123

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Matika I. Opakujuci
« Reply #139 on: 14.01.2012, 22:00:05 »
Heh, no mám pocit, že Bušovci majú akúsi tvorivú krízu alebo čo. Dnes na skúške som bol variant A a teória i príklady bola takmer úplne zmes otázok/príkladov z minuloročných variantov skúšky  ;D
Ono ked si to tak vezmes, tak tam sa uz ani velmi nic nove vymysliet neda.
No skor to ze kazdy rok  davaju stale  to iste :)
nemate priklady z minulych rokov?  bu
http://www.uloz.to/12540226/mat-zip
diky moc  :) to su vsetky varianty ci existuju este niejake? alebo neviete nahodou ci dava na dalsich terinoch tie iste?

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: Matika I. Opakujuci
« Reply #140 on: 14.01.2012, 22:20:05 »
diky moc  :) to su vsetky varianty ci existuju este niejake? alebo neviete nahodou ci dava na dalsich terinoch tie iste?
Minulý rok boli varianty A až F, no mám len B, C a D... Minulý rok to bolo tak, že na jeden termín pripadli dva varianty. Takže sa neopakovali. A predpokladám, že sa nebudú opakovať ani tento rok.

Domino_666

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 88
    • View Profile
    • Dudo Aliens Racing Team
Re: Matika I. Opakujuci
« Reply #141 on: 14.01.2012, 22:37:35 »
nemá to niekto vypracované (stačia príklady) a nehodí to sem

Wolfdale

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 489
  • /root
    • View Profile
Re: Matika I. Opakujuci
« Reply #142 on: 15.01.2012, 03:30:24 »
este furt su terminy na skusku z MAT1?  :o

Ešte sme to nedokončili celkom, ale takmer sme už začali.

Domino_666

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 88
    • View Profile
    • Dudo Aliens Racing Team
Re: Matika I. Opakujuci
« Reply #143 on: 15.01.2012, 06:30:38 »
ešte 3 :)
pondelok, potom ešte jedna oprava, 2. oprava a nejaký záverečný termín, zrejme pre to je to tak, lebo poniektorí (ako ja) sme neboli na tom 4.1. a aby sme mali rovnaký počet možných pokusov...
...a ja ich zrejme využijem všetky, pretože teraz to asi nedám  bu

apop

  • Newbie
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Matika I. Opakujuci
« Reply #144 on: 15.01.2012, 16:31:05 »
ešte 3 :)
pondelok, potom ešte jedna oprava, 2. oprava a nejaký záverečný termín, zrejme pre to je to tak, lebo poniektorí (ako ja) sme neboli na tom 4.1. a aby sme mali rovnaký počet možných pokusov...
...a ja ich zrejme využijem všetky, pretože teraz to asi nedám  bu


Nápodobne

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: Matika I. Opakujuci
« Reply #145 on: 15.01.2012, 17:58:10 »
ešte 3 :)
pondelok, potom ešte jedna oprava, 2. oprava a nejaký záverečný termín, zrejme pre to je to tak, lebo poniektorí (ako ja) sme neboli na tom 4.1. a aby sme mali rovnaký počet možných pokusov...
...a ja ich zrejme využijem všetky, pretože teraz to asi nedám  bu
preco by si to nedal? vsak sa uc ked dopredu citis ze to nedas, furt su tie iste priklady tak nechapem preoc by si nedal, ked mas take tazkosti tak sa zameraj na teoriu + priebeh a si presiel urcite..a ked uz teoriu sa nevies nabiflit na prenasany predmet..tak neviem..to je najmenej si myslim  :)

ppeess

  • Guest
Re: Matika I. Opakujuci
« Reply #146 on: 15.01.2012, 18:59:45 »
ešte 3 :)
pondelok, potom ešte jedna oprava, 2. oprava a nejaký záverečný termín, zrejme pre to je to tak, lebo poniektorí (ako ja) sme neboli na tom 4.1. a aby sme mali rovnaký počet možných pokusov...
...a ja ich zrejme využijem všetky, pretože teraz to asi nedám  bu
preco by si to nedal? vsak sa uc ked dopredu citis ze to nedas, furt su tie iste priklady tak nechapem preoc by si nedal, ked mas take tazkosti tak sa zameraj na teoriu + priebeh a si presiel urcite..a ked uz teoriu sa nevies nabiflit na prenasany predmet..tak neviem..to je najmenej si myslim  :)

Presne tak tu matiku by ste uz mali vediet ako ocenas :D

jv1460

  • Newbie
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Matika I. Opakujuci
« Reply #147 on: 08.09.2012, 18:21:46 »
Nazdar.....chcel by som sa spytat ci si mozem cviciaceho vybrat alebo sa len prihlasim do rozvrhu k tomu co je napisany v rozvrhu na maisportali??dakujem 

M4D4

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 256
    • View Profile
Re: Matika I. Opakujuci
« Reply #148 on: 09.09.2012, 00:36:32 »
minulý akademický rok sme boli zaradení priamo do jednej skupiny (v piatok o 12:30 ak sa dobre pamätám) a chovalo sa to ako prednáško-cvičenie (2 v jednom) . . . ak máš v rozvrhu Matika I. Opakujúci, tak tam musíš ísť . . .

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: Matika I. Opakujuci
« Reply #149 on: 09.09.2012, 00:47:37 »
V druháckom rozvrhu MAT I opakujúci nie je, treba hľadať v prváckom, resp. v rozvrhu predmetu MAT I: http://maisportal.tuke.sk/portal/rozvrhy.mais?searchRadio=PS&zvolenaFakultaId=6878&zvolenyPredmetStudiaId=15841535&akcia=zobraz_rozvrh&reportFormat=html

piatok, 07:30 - 09:55 BN5-ZP1, Mgr. Ján Buša, PhD. (CN)

Tam sa treba prihlásiť.