Author Topic: Ktori vyucujuci na LS ?  (Read 37897 times)

xxx3

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
    • View Profile
Ktori vyucujuci na LS ?
« on: 04.01.2012, 18:49:13 »
Takze pomaly sa blizi zapis do rozvrhu a celkom by ma zaujimalo aki su ktori, hlavne cviciaci:

DB systemy  -  Ing. Henrieta Telepovská, PhD., doc. Ing. Ján Genči, PhD., Ing. Csaba Szabó, PhD., Ing. Peter Žárský, Ing. Martina Ľaľová, Ing. Martin Varga

OS - Ing. Martin Kapa, doc. Ing. Ján Genči, PhD., Ing. Ivan Klimek, Ing. Martin Révés, PhD., Ing. Marek Novák, Ing. Katarína Kleinová, PhD.

Num. mat. pravd. a st. - RNDr. Ivan Daňo, PhD., RNDr. Michal Staš, PhD., Mgr. Ján Buša, PhD. (to je starsi?), RNDr. Blanka Baculíková, PhD.

Pocitacove siete - Ing. Juraj Giertl, PhD., Ing. Peter Feciľak, PhD., Ing. Katarína Kleinová, PhD., doc. Ing. František Jakab, PhD., 

Java - Ing. Dominik Lakatoš, Ing. Marek Novák, doc. Ing. Ladislav Samuelis, CSc.

.NET - iba Ing. Tomáš Poklemba

Prednasky si nevyberame, tak to se nepisem, ale dufam, ze sa mi len sniva, ze su dve prednasky v piatok :D

Tak poradte pls ktori cviciaci sus na ktory predmet dobri, ktorych si vybrat, ktori nerobia problemy so zadaniami ale aj nieco naucia. Dik
« Last Edit: 04.01.2012, 20:29:08 by xxx3 »

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: Ktori vyucujuci na LS ?
« Reply #1 on: 04.01.2012, 19:55:03 »
DB systemy  -  Ing. Henrieta Telepovská, PhD., doc. Ing. Ján Genči, PhD., Ing. Csaba Szabó, PhD., Ing. Peter Žárský, Ing. Martina Ľaľová, Ing. Martin Varga
Počul som, že Telepovská je v pohode.

Mgr. Ján Buša, PhD. (to je starsi?)
Mladší. Ale je to v podstate jedno :D

doc. Ing. Ladislav Samuelis, CSc.
Starší a skúsenejší mi vraveli, že Samuelisa si dávať nemám.

Prednasky si nevyberame, tak to se nepisem, ale dufam, ze sa mi len sniva, ze su dve prednasky v piatok :D
Hmm, a čo je horšie aj v pondelok je nejaká, takže predĺžený víkend sa nebude dať urobiť :D Ale to sa aj tak ešte všetko 555× zmení (a najlepší čas na zmeny v rozvrhu je vtedy, keď sme už prihlásení).
« Last Edit: 04.01.2012, 19:56:49 by veteran »

xxx3

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
    • View Profile
Re: Ktori vyucujuci na LS ?
« Reply #2 on: 04.01.2012, 20:13:56 »
dufam, ze tie prednasky presunu :D

.. napiste pls aj niekto zo starsich, ktori cviciaci su aki ... a este by ma zaujimalo na ktore prednasky sa neoplati chodit :D

Brand

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
    • View Profile
Re: Ktori vyucujuci na LS ?
« Reply #3 on: 04.01.2012, 20:18:54 »
DBS - Teletetu som mal, v principe to s nou bolo okej, i ked sa trochu viac vrtala v zadaniach, ale tak to zase nie je na skodu. So Szabom je vzdy a vsade pohoda, ziaden problem very easy, Gencimu sa radsej vyhnut, Lalova na mna vzdy posobila nekompetente...
OS - Tu by som sa vyhol Gencimu, vo vseobecnosti sa tvari dost prisne a vie byt aj neprijemny, nekomplikujte si zbytocne zivot. Kleinova by mala byt v podstate okej, ale ak si dobre spominam, tak to brala dost vazne. Ostatni su mladi doktoranti, naucia, vysvetlia, nespravis s nimi chybu.
NMPMS - Poklemba toto urcite neuci  :D. Mal som Baculikovu, celkovo okej, pri Danovi je ale vraj este vacsia pohoda :). Mladeho Busu som nezazil, musis prehladat forum... Ber Dana, ak mozes, ak nie tak Baculikovu, ani tam nebude zle.
PS - Vo vseobecnosti su sietari vsetci fajn, minimalne s Giertlom by mala byt aj sranda :).
TJava - Samuelisa urcite nie, ten Ti akurat tak povie, ze nie je Javista... z tych zvysnych je to jedno, mladi sikovni.
DotNet - nie je co riesit :).

xxx3

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
    • View Profile
Re: Ktori vyucujuci na LS ?
« Reply #4 on: 04.01.2012, 20:29:33 »
dik, zmazal som toho Poklembu, sekol som sa kus pri kopirovani :D

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: Ktori vyucujuci na LS ?
« Reply #5 on: 04.01.2012, 20:42:45 »
Na TJava cvičí (resp. by mal) aj doc. Ing. Jaroslav Porubän, PhD. - na toho som počul len samé chvály.  ;)

Brand

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
    • View Profile
Re: Ktori vyucujuci na LS ?
« Reply #6 on: 04.01.2012, 20:45:57 »
Na TJava cvičí (resp. by mal) aj doc. Ing. Jaroslav Porubän, PhD. - na toho som počul len samé chvály.  ;)

Poruban je super, akurat, ze posledne roky tie jeho cvika z TJava byvavali v stredu 7:30 :D, to bolo jedine, co mi na nich vadilo + ked clovek spravil predcasne zadanie, nemusel chodit uz na cvika :).

xxx3

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
    • View Profile
Re: Ktori vyucujuci na LS ?
« Reply #7 on: 04.01.2012, 21:19:24 »
A Daňo aj dobre vysvetluje ? Lebo jeden kamarat, ktoreho teraz uci v prvom rocniku mi hovoril, ze vela sa na tych prednaskach neanucil

Busu som mal starsieho na MAT I aj na prednaske aj na cvikach a vyhovovalo mi ako vysvetluje, aj ked na skuske a zapocte nedaval najlahsie priklady ...  raz nam bol zastupovat Busa mladsi a vyzeral sice takmer rovnako az nato ze bol kus chudsi, ale pokial sa dobre pamätam, tak to co vysvetloval som moc nepochopil :D

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: Ktori vyucujuci na LS ?
« Reply #8 on: 04.01.2012, 22:17:44 »
Poruban je super, akurat, ze posledne roky tie jeho cvika z TJava byvavali v stredu 7:30 :D, to bolo jedine, co mi na nich vadilo + ked clovek spravil predcasne zadanie, nemusel chodit uz na cvika :).
Nevadí. Ja mám aj tak vo zvyku vstávať dosť skoro  ;D

Busu som mal starsieho na MAT I aj na prednaske aj na cvikach a vyhovovalo mi ako vysvetluje, aj ked na skuske a zapocte nedaval najlahsie priklady ...  raz nam bol zastupovat Busa mladsi a vyzeral sice takmer rovnako az nato ze bol kus chudsi, ale pokial sa dobre pamätam, tak to co vysvetloval som moc nepochopil :D
Junior je kópia svojho otca. Mali sme ho teraz na MAT 1 opakujúci, celkom veselá kopa je to. Akurát neviem, ako je to s chápaním učiva u neho - len s nami opakoval minuloročné učivo, bolo to viac-menej len prepočítavanie príkladov...

Domino_666

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 88
    • View Profile
    • Dudo Aliens Racing Team
Re: Ktori vyucujuci na LS ?
« Reply #9 on: 05.01.2012, 02:01:02 »
ozaj a kedy bude prihlasovanie do rozvrhu zhruba?

Brand

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
    • View Profile
Re: Ktori vyucujuci na LS ?
« Reply #10 on: 05.01.2012, 02:45:04 »
8. kolo - 23.1.2012 od 10.00 hod. - 1.2.2012 do 14.00 hod.

Nezaskodi obcas checknut fakultnu stranku

ppeess

  • Guest
Re: Ktori vyucujuci na LS ?
« Reply #11 on: 05.01.2012, 04:22:54 »
Takze pomaly sa blizi zapis do rozvrhu a celkom by ma zaujimalo aki su ktori, hlavne cviciaci:

DB systemy  -  Ing. Henrieta Telepovská, PhD., doc. Ing. Ján Genči, PhD., Ing. Csaba Szabó, PhD., Ing. Peter Žárský, Ing. Martina Ľaľová, Ing. Martin Varga

OS - Ing. Martin Kapa, doc. Ing. Ján Genči, PhD., Ing. Ivan Klimek, Ing. Martin Révés, PhD., Ing. Marek Novák, Ing. Katarína Kleinová, PhD.

Num. mat. pravd. a st. - RNDr. Ivan Daňo, PhD., RNDr. Michal Staš, PhD., Mgr. Ján Buša, PhD. (to je starsi?), RNDr. Blanka Baculíková, PhD.

Pocitacove siete - Ing. Juraj Giertl, PhD., Ing. Peter Feciľak, PhD., Ing. Katarína Kleinová, PhD., doc. Ing. František Jakab, PhD., 

Java - Ing. Dominik Lakatoš, Ing. Marek Novák, doc. Ing. Ladislav Samuelis, CSc.

.NET - iba Ing. Tomáš Poklemba

Prednasky si nevyberame, tak to se nepisem, ale dufam, ze sa mi len sniva, ze su dve prednasky v piatok :D

Tak poradte pls ktori cviciaci sus na ktory predmet dobri, ktorych si vybrat, ktori nerobia problemy so zadaniami ale aj nieco naucia. Dik


DBS - Genci je na DBS v pohode, ked odovzdas zadanie v semestri tak sa skoro nic nepyta a vezmeho ale ked si das Csabu alebo Lalovu tak zapocet mas isty, pri Lalovej ked si nenapisal zapich nad polovicu tak ti ho dala pisat este raz ......


Os - bud Klenova alebo Klimek

Num. mat. pravd. a st. - prednasky a cvika jedine Dano + pri Danovi predtermin ......


Pocitacove siete - nemal som ale kamos si stale dava Kleinovu na cvika .....

Java - Lakatos .....

Leclair

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Ktori vyucujuci na LS ?
« Reply #12 on: 05.01.2012, 05:20:26 »
Quote
... alebo Lalovu tak zapocet mas isty...

Kvoli takym vyucujucim sa oplati ist studovat techiku do Kosic. /endofsarcasm To fakt musia triet biedu na tej fakulte ked nechaju ucit takych ludi ako je ona.

Brand

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
    • View Profile
Re: Ktori vyucujuci na LS ?
« Reply #13 on: 05.01.2012, 06:26:20 »
No ale aku mas na vysokej skole kontrolu nad tym, ze kto ako uci? Kazdy vyucujuci si moze robit co chce. Neexistuje tu vlastne ziaden system kontroly a spatnej vazby, takze "zhora" sa zda vsetko OK.

Z mojho pohladu je zarazajuce to, kto kazdy sa dostane na PhD a potom to tak vyzera na cvikach. Pritom sa stale hovori o tom, aky je problem sa tam dostat kvoli poctom etc.

bohusik

  • Newbie
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Ktori vyucujuci na LS ?
« Reply #14 on: 05.01.2012, 15:34:06 »
DB systemy  -  Ing. Peter Žárský
OS - Ing. Martin Kapa
Num. mat. pravd. a st. - RNDr. Ivan Daňo
Pocitacove siete - Ing. Katarína Kleinová
Java - Ing. Dominik Lakatoš

xxx3

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
    • View Profile
Re: Ktori vyucujuci na LS ?
« Reply #15 on: 13.01.2012, 17:52:23 »
a nejake info o predmetoch ? Je nieco take ako USA v zimnom, ze sa neoplati chodit na prednasky ? ... alebo nieco take kde sa robia zadania kazdy tyzden ? Alebo vela zadani ?

ppeess

  • Guest
Re: Ktori vyucujuci na LS ?
« Reply #16 on: 13.01.2012, 18:57:19 »
a nejake info o predmetoch ? Je nieco take ako USA v zimnom, ze sa neoplati chodit na prednasky ? ... alebo nieco take kde sa robia zadania kazdy tyzden ? Alebo vela zadani ?
Operacne systemy - kazdy tyzden robis male zadania, poznamky a klikas test + hlavne zadanie + 2 zapoctovky a prednasky
                                pretym ked to prednasal Sivy tak sa neoplatilo ale teraz kedze Genci je uz docent tak neviem ....
                                poznamka - cele OS su srdcovym predmetom Genciho
DBS - robis ulohy a otazky kazdy tyzden a ked bude mat Genciho tak aj poznamky + hlavne zadanie + 3 zapoctovky + podla 
          toho u koho aj male zapoctovky kazdy tyzden alebo len obcas ....... prednasky - nie
Tech. Java a Dot.Net  - cely semester robis hl. zadanie + 1 zapoctovka ..... ak bude mat Javu tak urcite ano
Numerika a statistika - 2 velmi male zapoctovky (jedna na kompe momocou MatLabu) + velka zapoctovka na prednaske ....
                                    prednasky- ak bude mat Dana tak urcite ano
Anglina  - rozne niekde pises zapoctovku niekde obhajujes prezentaciu ....... tu je len seminar
« Last Edit: 13.01.2012, 19:01:32 by ppeess »

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: Ktori vyucujuci na LS ?
« Reply #17 on: 13.01.2012, 21:43:06 »
a na PC siete prednasky? a aky je styl udelovania zapoctu a bodov..a
Quote
poznamka - cele OS su srdcovym predmetom Genciho
je dobre alebo zle :D

ppeess

  • Guest
Re: Ktori vyucujuci na LS ?
« Reply #18 on: 14.01.2012, 00:14:53 »
a na PC siete prednasky? a aky je styl udelovania zapoctu a bodov..a
Quote
poznamka - cele OS su srdcovym predmetom Genciho
je dobre alebo zle :D
No tento predmet beriem velmi vazne ...... doteraz mal nastarosti iba cvika z OS teraz odkedy je docent to uz aj prednasa cize je mozne ze sa mozno zmeni koncepcia tohto predmetu ...... cvika by mali ostat rovnake len moze sa stat ze zmeni skuska, ze uz nebude taka aka po minule roky .....

AnvilOfFury

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 220
    • View Profile
Re: Ktori vyucujuci na LS ?
« Reply #19 on: 14.01.2012, 02:26:18 »
DB systemy: moje odporúčanie je Csaba Szabó, možno veľa z cvík nepochytíš ale zápočet bude vpohode.
OS: Klimek. Prečo? Lebo má úplne všetko na háku, zápočet viac menej automatický, sem tam je suplované cviko lebo je niekde preč. Prípadne ešte Novák.
Num. mat. pravd. a st.: Daňo, nepýtať sa prečo. Hlavne nech sa dostanete k nemu. S týmto predmetom má dosť ľudí problémy.
Pocitacove siete nemal som. Neviem povedat.
Java Novák. Celkom vpohode, síce smo s ním nemal nič ale vysoké hodnotenie má.
.NET Václavík nič? No aj Poklemba sa celkom dá.
Keep information to yourself - Knowledge is power. Think job security. Never provide documentation.
Use Real Tools - No "fancy-pancy" IDEs. Real developers only use vi.
Compiled = Ship It - User acceptance testing is an absolute waste of time.

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: Ktori vyucujuci na LS ?
« Reply #20 on: 14.01.2012, 04:20:21 »
ale dufam, ze sa mi len sniva, ze su dve prednasky v piatok :D
Mi nepovedz ze keby neboli v piatok, tak ze by si na nich aj isiel  :D
:D

xxx3

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
    • View Profile
Re: Ktori vyucujuci na LS ?
« Reply #21 on: 14.01.2012, 04:25:07 »
na siete som chcel chodiť :D

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: Ktori vyucujuci na LS ?
« Reply #22 on: 14.01.2012, 04:29:57 »
Inak na matiku ber Dana, neide ani tak o to ci vie vysvetlit (aj vie), ale o to kolko vyzaduje  ;)
:D

xxx3

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
    • View Profile
Re: Ktori vyucujuci na LS ?
« Reply #23 on: 14.01.2012, 04:34:30 »
ale tak skusky bude ajtak robit Busa, kedze prednasky su s nim ...

Brand

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
    • View Profile
Re: Ktori vyucujuci na LS ?
« Reply #24 on: 14.01.2012, 04:37:53 »
Quote
.NET Václavík nič? No aj Poklemba sa celkom dá.

Vaclavik to prednasa a tento rok nebude mat zrejme cviko, kedze nie je v rozvrhu, asi sa otvara iba jedna skupina.

Co sa tohto predmetu tyka, tak cvika su vyborne spravene, takze Poklembov laxny pristup vobec nevadi.