Author Topic: SVOC (Estetika) pomoc  (Read 2417 times)

tomak

  • Newbie
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
SVOC (Estetika) pomoc
« on: 24.11.2009, 19:11:29 »
Tazko to nezvladam. V prvom rade by som chcel povedat, ze na SVOC som nesiel dobrovolne.
Neviem, mate niekto vybrany predmet zo spolocenskych vied Estetiku? Keby niekto bol ochotny a urobil k mojej dokumentacii prezentaciu a este ju odprezentoval, asi by som mu ruky vybozkaval. :'( To uz je podla mna to najmenej, strasne vela casu som uz stravil pri dokumentacii, ktoru este idem prerabat + ten dotaznik ma skoro zavrazdil. Ani neviem, ako prebieha taka sVOC-ka, aku kvalitu ma a pred kym sa to prezentuje.
Vedel by som potom k tej SVOC dopisat meno, kto mi pomohol a teda by ste mali plnku z tohto predmetu (nepisali by ste ani zaverecny test) a mozno aj nejake vyhry zo SVOC. Navyse tato cinnost dost dopomaha k dosiahnutiu intrakov a k prihliadaniu na vas, pokial o nieco ziadate. Aspon co mi bolo povedane.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: SVOC (Estetika) pomoc
« Reply #1 on: 26.11.2009, 22:04:48 »
Tazko to nezvladam. V prvom rade by som chcel povedat, ze na SVOC som nesiel dobrovolne.
Neviem, mate niekto vybrany predmet zo spolocenskych vied Estetiku? Keby niekto bol ochotny a urobil k mojej dokumentacii prezentaciu a este ju odprezentoval, asi by som mu ruky vybozkaval. :'( To uz je podla mna to najmenej, strasne vela casu som uz stravil pri dokumentacii, ktoru este idem prerabat + ten dotaznik ma skoro zavrazdil. Ani neviem, ako prebieha taka sVOC-ka, aku kvalitu ma a pred kym sa to prezentuje.
Vedel by som potom k tej SVOC dopisat meno, kto mi pomohol a teda by ste mali plnku z tohto predmetu (nepisali by ste ani zaverecny test) a mozno aj nejake vyhry zo SVOC. Navyse tato cinnost dost dopomaha k dosiahnutiu intrakov a k prihliadaniu na vas, pokial o nieco ziadate. Aspon co mi bolo povedane.

a to sa take robi na informe, ci kde? lebo ma to trosku prekvapuje, ze technik ide na svoc z estetiky...
ale ak na nu pojdes, nemyslim, ze sa mas coho bat, prezentuje sa vacsinou pred ludmi v tvojom veku a par ucitelmi, ktori ani nedavaju pozor... co ja mam skusenosti, tak vacsina takychto akcii sa stretava s minimalnou ucastou a zaujmom... aj keby si to uplne dobabral, nikto si to ani nevsimne... ver mi ;).
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

tomak

  • Newbie
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: SVOC (Estetika) pomoc
« Reply #2 on: 30.11.2009, 06:57:23 »
To fakt tak nedavaju pozor? Ved oni vyberaju aj do krajskeho kola potom, to je od nich nezodpovedny pristup, nie?

Som HI a toto je pre mna neocakavany ulet do sveta umenia v tak technickej skole, cize som celkom rad, ze som mal tuto moznost, akurat do SVOC-ky idem nedobrovolne.

Luk1

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: SVOC (Estetika) pomoc
« Reply #3 on: 30.11.2009, 19:43:29 »
to nemozes povedat ze nejdes ?

Za slovensky narod bije mi srdce v hrudi.