Author Topic: Rozvrhy  (Read 32094 times)

Mattys

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 173
  • Nejazdim Rýchlo !!! Ja len lietam nizko...
    • View Profile
Re: Rozvrhy
« Reply #25 on: 08.09.2009, 17:24:05 »
ked sa skusate prihlasit na nejaky predmet a vypisuje vam to nejaku chybu, tak skuste napisat tomu, kto ma tieto veci v rukach na vasich katedrach, u nas je to paralic/sidarova.

ja stale napisem na studijne alebo na prislusnu katedru ... oni mi zatial stale dali na niekoho kontakt ...  bv
Nikto nie je dokonalý, ani ľudia z IT - i keď sa k dokonalosti limitne blížime ...
--------------------------------------------------------
,,Nedotykajte sa mojho notebooku." - Archimedes
,,Všechno co je dál jak 10 kroku nestoji za tu namahu"

buhehe

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1583
    • View Profile
Re: Rozvrhy
« Reply #26 on: 08.09.2009, 17:56:22 »
jj...natrafil si na tzv. zacarovany kruh...studijne ta posle za paralicom, paralic za vyucujucim a vyucujuci na studijne... :D

Mattys

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 173
  • Nejazdim Rýchlo !!! Ja len lietam nizko...
    • View Profile
Re: Rozvrhy
« Reply #27 on: 09.09.2009, 23:03:52 »
uz to neriesim ... zvykol som si ....  :D
Nikto nie je dokonalý, ani ľudia z IT - i keď sa k dokonalosti limitne blížime ...
--------------------------------------------------------
,,Nedotykajte sa mojho notebooku." - Archimedes
,,Všechno co je dál jak 10 kroku nestoji za tu namahu"

Minuteman

  • Newbie
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Rozvrhy
« Reply #28 on: 10.09.2009, 18:58:50 »
Quote
2,30 hod - systém MAIS nevie identifikovať zápisy do rozvrhu podľa času čiže nie je možné vymazať neskoršie zapísaných študentov, Hľadá sa operatívne riešenie, pravdepodobne budú musieť byť anulované celeé kolo, príp. vymazané všetky zápisy študentov do rozvrhu na tie predmety, kde bola prekročená kapacita.

Toto uz kua nie je normalne. Privstal som si v pondelok aby som si stihol zapisat do rozvrhu cvicenia ,ktore mi vyhovuju (kedze popri skole aj pracujem je pre mna ten rozvrh strasne dolezity) a islo sa prihlasit asi na polovicu predmetov. Po asi 4mailoch a dni cakania a neustaleho obnovovania maisu s ocakavanim ,ze uz je to hadam opravene sa mi konecne podarilo prihlasit na vsetko co chcem a teraz to chcu anulovat??? 

hnusi sa mi tato skola. Obetoval som az privela casu na blby zapis predmetov a rozvrhu a stale nemam nic doriesene.

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Rozvrhy
« Reply #29 on: 10.09.2009, 19:05:03 »
zvyknete si :D

stanulik

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 312
    • View Profile
Re: Rozvrhy
« Reply #30 on: 10.09.2009, 19:08:46 »
nech zrusia MAIS!!! nevedia s nim narabat, system nefunguje. kazde kolo je problemove. a nikto z kompetentnych nebude znasat nasledky.
TECHNICKA univerzita a oni system nevedia rozbehat. omg.

petocervik

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: Rozvrhy
« Reply #31 on: 10.09.2009, 23:25:50 »
Čím ďalej, tým je ľahšie získať titul, tak si to museli vynahradiť na maise, nech je aspoň trochu vzruša  :metal:. Mne rozvrh žili netrhá :). Na kybernetike si moc vyberať aj tak nemôžem 8).
Kybernetika a informačno-riadiace systémy 2. ročník

hbm

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 50
    • View Profile
Re: Rozvrhy
« Reply #32 on: 10.09.2009, 23:50:33 »
- v prekročených kapacitách rozvrhových jednotkách budú náhodne vymazané nadkapacitné počty zápisov do rozvrhu  :whacko:  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :evica: :emot-LMAO:

dEVIANT

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1311
  • Robím, čo môžem. Keď nerobím, nemôžem!
    • View Profile
Re: Rozvrhy
« Reply #33 on: 11.09.2009, 00:56:26 »
- v prekročených kapacitách rozvrhových jednotkách budú náhodne vymazané nadkapacitné počty zápisov do rozvrhu  :whacko:  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :evica: :emot-LMAO:

 :ohmigod: ...

btw...tieto dve vety sa vzajomne vylucuju...

 17,45 hod - po analýze stavu zápisov do rozvrhu a možnosti pokračovania kola s cieľom minimalizovať nekorektný stav a rozumne pokračovať, bolo rozhodnuté:
- v prekročených kapacitách rozvrhových jednotkách budú náhodne vymazané nadkapacitné počty zápisov do rozvrhu
« Last Edit: 11.09.2009, 01:07:26 by dEVIANT »
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

Brand

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
    • View Profile
Re: Rozvrhy
« Reply #34 on: 11.09.2009, 01:16:12 »
Uplne najsamlepsie je, ze prve 3 predmety s najvyssim prekrocenim kapacity su druhacke... Mat. Logika-cvika, Obj. prog.-cvika, Funkc. prog-cvika.

Predpokladam, ze vsetky su moje :-D

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: Rozvrhy
« Reply #35 on: 11.09.2009, 01:22:23 »
tym "nahodne" sa moze mysliet aj to, ze nadkapacitnych vymazu pri nahodnych predmetoch a zvysok si nechaju na inokedy, aby mohli niekomu dvihnut tlak aj neskor  :emot-LMAO:
:D pwn
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

stanulik

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 312
    • View Profile
Re: Rozvrhy
« Reply #36 on: 11.09.2009, 01:37:01 »
prisiel mi mail od prodekanky:

Dobry vecer,
 
Situácia je velmi zla, hlasila som ju aj vyssim kompetentnym. Uistujem vas, ze robime (ja, katedrovi sprvacovia a referentky) "nadmaximum" na pri riešení problému rozvrhov a vobec Maisu.
Zalezi nam na studentoch, dobrej pedagogickej organizacii. Nie je to nasa vina, ze stav je, aky je, naopak ... 
 
Od vcera vcera a potom od dnes obeda, ked som sa dozvedela, ze je havaria v rozvrhoch, ked by bol oznameny velmi zly stav-prekrocenia kapacit miestnosti, som sa radila, analyzovala a hladala som pre vas a nas najlepsie riesenie. Aj po zvazeni dalsich skutocnosti suvisiacich so zaciatkom semestra (ktore si studenti mozno neuvedomuju) a aj po porade s prorektorom sme zvolili zverejnene riesenie.
Zial neexistuje spravodlive riesenie. Podla nas to je najmensie zlo. Tymto riesenim odhadujeme, ze ostane zachovanych najviac RJ.
 
Rozhodlo napr. aj to, po anulacii celeho kola, by sa infromacia nedostala dostatocne vcas ku vsetkym studentom a tym by boli znovu ini dikriminovani. Nemozme napr. tyzden cakat, kym sa informacia rozsiri, aby bola rovnaka startovacia ciara, lebo semester je uz blizko. Predpokladam, ze este narazime aj na kolizie RJ, ktore napriek mesacnej priprave rozvrhov, neboli ucitelia schopni postrehnut a potrebujeme aspon 1-2 dni na ich korekciu. Studenti 1. rocnika Ing. studia napr. maju korektne zapisane predmety, tiez by nebolo voci nim spravodlive ich vymazat a takmer cely prvy rocnik bakalarsky je uz spravne v systeme...
 
Dufam, ze to nejako utrasieme a v spolupraci s Vami.
Musim achecm konstatovat, ze som bola prekvapena, ze studenti FEI su v globale celkom vzorni a zodpovedni a super reagovali na moje operativne oznamy cele leto.
Takto ich "hodnotim"  vsade...,
 
Dakujem za pochopenie.
Zolotova - prodekanka
 

domino3d

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Rozvrhy
« Reply #37 on: 11.09.2009, 01:37:13 »
tym "nahodne" sa moze mysliet aj to, ze nadkapacitnych vymazu pri nahodnych predmetoch a zvysok si nechaju na inokedy, aby mohli niekomu dvihnut tlak aj neskor  :emot-LMAO:
+1
 ;D
vivat academicus

stricky

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: Rozvrhy
« Reply #38 on: 11.09.2009, 04:15:30 »
tym "nahodne" sa moze mysliet aj to, ze nadkapacitnych vymazu pri nahodnych predmetoch a zvysok si nechaju na inokedy, aby mohli niekomu dvihnut tlak aj neskor  :emot-LMAO:

karma plus :D toto stalo za to :-)

tospi

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Rozvrhy
« Reply #39 on: 11.09.2009, 04:31:55 »
tym "nahodne" sa moze mysliet aj to, ze nadkapacitnych vymazu pri nahodnych predmetoch a zvysok si nechaju na inokedy, aby mohli niekomu dvihnut tlak aj neskor  :emot-LMAO:
:thumbs-up: no tak to este bude sranda zajtra... vsetky 4 cvika mam v top10 naplnenych predmetov... zapisoval som ich hned po otvoreni kola takze o to vacsia bude moja zajtrajsia radost ked zistim ze som neostal ani v jednom

dEVIANT

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1311
  • Robím, čo môžem. Keď nerobím, nemôžem!
    • View Profile
Re: Rozvrhy
« Reply #40 on: 11.09.2009, 04:40:03 »
tak ja sa idem teda modlit...a zajtra cely den netrpezlivo cakat do 18:30 a potom pride minuta M...kedy uvidim ci ma vykopli alebo nie:D:D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

Veduca

  • Guest
Re: Rozvrhy
« Reply #41 on: 11.09.2009, 04:50:48 »
ja mam iste jedine cviko :D ale jedine, na ktorom mi zalezalo, aby som ho mala v danom case... ostatok v podstate len zmenim poradie cvik...

Dragoon17

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 526
    • View Profile
Re: Rozvrhy
« Reply #42 on: 11.09.2009, 15:28:23 »
tak ja sa idem teda modlit...a zajtra cely den netrpezlivo cakat do 18:30 a potom pride minuta M...kedy uvidim ci ma vykopli alebo nie:D:D
sa ti naraz prihlasi na ten drblo-jebnuto-chujny system MAIS 200 ludi a mozes aj kazdu sekundu konvertovat z jednej viery na druhu, modlit sa k tisickam Bohov a aj tak ti to nepomoze a nenastane minuta M  :P :'(

tospi

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Rozvrhy
« Reply #43 on: 11.09.2009, 15:44:18 »
sa ti naraz prihlasi na ten drblo-jebnuto-chujny system MAIS 200 ludi a mozes aj kazdu sekundu konvertovat z jednej viery na druhu, modlit sa k tisickam Bohov a aj tak ti to nepomoze a nenastane minuta M  :P :'(
ak: no to hej... a tych ludi bude urcite viac ako 200... si zober ze len tych prekrocenych zapisov je 1852  ;D

Dragoon17

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 526
    • View Profile
Re: Rozvrhy
« Reply #44 on: 11.09.2009, 15:56:56 »
sa ti naraz prihlasi na ten drblo-jebnuto-chujny system MAIS 200 ludi a mozes aj kazdu sekundu konvertovat z jednej viery na druhu, modlit sa k tisickam Bohov a aj tak ti to nepomoze a nenastane minuta M  :P :'(
ak: no to hej... a tych ludi bude urcite viac ako 200... si zober ze len tych prekrocenych zapisov je 1852  ;D
no hej 11.9.2009 bude pamatny rok, skoro jak 2001...Vyhlasujem: "Den nenavisti voci MAISU!!!"  :beer1:

Minuteman

  • Newbie
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Rozvrhy
« Reply #45 on: 11.09.2009, 18:59:36 »
zomri MAIS, zomri

Co to ma byt do riti za riesenie? nahodne vymazavat studentov????

Na rozvrhu mi zalezi strasne kedze popri skole este aj pracujem a jedina mozna kombinacia cviceni mi dovolovala v praci pokracovat.
Tak som si aj kvoli tomu v pondelok rano daval budik aby som si bol isty ,ze sa prihlasim prvy.

A teraz ked som si vybojoval rozvrh aky chcem ma mozu len tak vyhodit??
idioti, ked si kvoli nim budem musiet vybrat medzi pracou a skolou tak fakt neviem co spravim

stanulik

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 312
    • View Profile
Re: Rozvrhy
« Reply #46 on: 11.09.2009, 19:05:16 »
zomri MAIS, zomri

Co to ma byt do riti za riesenie? nahodne vymazavat studentov????

Na rozvrhu mi zalezi strasne kedze popri skole este aj pracujem a jedina mozna kombinacia cviceni mi dovolovala v praci pokracovat.
Tak som si aj kvoli tomu v pondelok rano daval budik aby som si bol isty ,ze sa prihlasim prvy.

A teraz ked som si vybojoval rozvrh aky chcem ma mozu len tak vyhodit??
idioti, ked si kvoli nim budem musiet vybrat medzi pracou a skolou tak fakt neviem co spravim

kolo sa anuluje, zapisovat sa bude odznova  ;)

wirer

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 369
  • ... wirerko ...
    • View Profile
    • homepage :-P
Re: Rozvrhy
« Reply #47 on: 11.09.2009, 19:18:54 »
Quote
Kolo bude sprístupnené študentom na zápis do rozvrhových jednotiek dňa 14.9.2009 od 8,00 hod a bude prístupné do 18.9.2009 do 7,00hod.

toto je už fakt sila  bu

stanulik

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 312
    • View Profile
Re: Rozvrhy
« Reply #48 on: 11.09.2009, 19:23:13 »
Quote
Kolo bude sprístupnené študentom na zápis do rozvrhových jednotiek dňa 14.9.2009 od 8,00 hod a bude prístupné do 18.9.2009 do 7,00hod.

toto je už fakt sila  bu

stale je to lepsie a objektivnejsie riesenie ako absurdne nahodne mazanie !!!

wirer

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 369
  • ... wirerko ...
    • View Profile
    • homepage :-P
Re: Rozvrhy
« Reply #49 on: 11.09.2009, 19:26:59 »
tak to hej, ale ja tak je to riadna hovadina. presúvajú to hore dole...prisláste sa vtedy a vtedy, alebo nie, až od inokedy...  >:(

človek aby každých 5-10 minút stláčal F5 na stránke FEI-ky. ako už ma to vôbec nebaví. som zvedavý, čo ešte vymyslia toho 14-steho...  bu