Author Topic: FEI-odborný kurz I.-ANGLI?TINA  (Read 2860 times)

zepp

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
FEI-odborný kurz I.-ANGLI?TINA
« on: 18.09.2009, 18:33:25 »
Zdravim.

      Prosim Vas, nevie niekto kedy a kde bude zverejneny rozvrh a rozdelenie do skupin pre predmet "FEI-odborný kurz I.-ANGLIČTINA" (hosp.inf.)? Odoslal som mail veducej katedry, ale zatial mi nan nikto neodpovedal. Vopred dik za odpoved...
      A ma niekto s tymto predmetom skusenosti? Ako je to s volitelnymi predmetmi? (Myslim narocnost, pristup vyucujuceho a pod.)

McRae

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
    • Web
Re: FEI-odborný kurz I.-ANGLI?TINA
« Reply #1 on: 18.09.2009, 19:24:58 »
Ja som sa sa síce prihlásil na "FEI-konverzácia pre pokročilých I.-ANGLIČTINA", ale ohľadne rozdelenia by to malo byť to isté.
Rozdelenie do skupín by malo byť do piatku (asi dnešného) niekde na nástenke na Katedre jazykov.

semestralny.inzinier

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 113
    • View Profile
Re: FEI-odborný kurz I.-ANGLI?TINA
« Reply #2 on: 19.09.2009, 07:30:27 »
tiez som na odbornom, dufam ze tam pokecame a tak, aby sme sa tam vela nenarobili  :angel:
   Skoda - simply never

xcrider

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 102
    • View Profile
Re: FEI-odborný kurz I.-ANGLI?TINA
« Reply #3 on: 19.09.2009, 19:06:41 »
Ja som sa sa síce prihlásil na "FEI-konverzácia pre pokročilých I.-ANGLIČTINA", ale ohľadne rozdelenia by to malo byť to isté.
Rozdelenie do skupín by malo byť do piatku (asi dnešného) niekde na nástenke na Katedre jazykov.

Kde si si mohol vybrat kurz? Pokial viem, na vyber pri prihlasovani bola len FEI-Anglictina I

zepp

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: FEI-odborný kurz I.-ANGLI?TINA
« Reply #4 on: 19.09.2009, 19:32:04 »
...v prvom semestry boli ponuknute rozne jazyky (aj,nj,fj,rj?) ,ako volitelne premety... (ci uz konverzacia ,alebo odborny kurz). kreditovane nie su, no ak v letnom semestry dostudujes aj dvojku (tiez volitelnu) ,ta bude za 4 kredity. okrem toho je v letnom semestry aj povinny predmet aj I. (6 kreditov)

Mike

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 634
    • View Profile
Re: FEI-odborný kurz I.-ANGLI?TINA
« Reply #5 on: 20.09.2009, 16:20:57 »
Bol som sa pozriet na KATEDRU JAZYKOV a bol tam oznam ze budu nejake stretnutia, na ktorych nam vsetko povedia a kde sa zapiseme kedy chceme mat hodiny a oni podla toho urobia nejaky rozvrh a podelia nas do skupin. Budu 4 stretnutia:

Pondelok  21.9.2009  o 8:30 - 9:50     v miestnosti KJ/4 (Vysokoskloska 4, IV. Poschodie)
Utorok     22.9.2009  o 11:00 - 13:30  v miestnosti KJ/4 (Vysokoskloska 4, IV. Poschodie)
Streda     23.9.2009  o 9:00 - 13:30   v miestnosti KJ/4 (Vysokoskloska 4, IV. Poschodie)
Štvrtok    24.9.2009  o 11:00 - 13:30  v miestnosti KJ/4 (Vysokoskloska 4, IV. Poschodie)

je nutne sa ich zucastnit.
Rozvrhy budu potom zverejnene 28.9.2009 (pondelok) rano

Kto chce viac info nech si precita ten oznam pri dverach sekretariatu katedry informatiky  ;)