Author Topic: skuska SOJ  (Read 102477 times)

Final_Destructer

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 200
  • Beat The Machine That Works In Your Head.
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #400 on: 17.01.2008, 01:54:30 »
cela ta skuska bola len o jednom, ci dostanes otazku o ktorej vies a kto ti opravi - tipne si ze tu mu dam 11 bodov, proste picovina, preto tie vysledky su divoke od FX po A bez nejakej logiky, ten kto ma A gratulujem ale pre mna to nic neznamena, a kto ma FX je mi luto

tak tak pane...
Wanna get destructed?

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: skuska SOJ
« Reply #401 on: 17.01.2008, 02:00:54 »
B :P





biflooooooooooooooooooooooos :P

jj cely jeden den som sa to biflil :D  :j_cheesy:
:trestac:

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #402 on: 17.01.2008, 02:09:25 »
B :P


biflooooooooooooooooooooooos :P

jj cely jeden den som sa to biflil :D  :j_cheesy:

ja by som dopadol mozno aj lepsie ale ked tak kokotsky polozili otazku ohladne toho copy u i8080, ze nakoniec to nemalo byt LDAX B a STAX D ale naopak...jebat ich SOJ nikdy viac :)

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: skuska SOJ
« Reply #403 on: 17.01.2008, 02:33:28 »
:j_cheesy:
:trestac:

Corse

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 136
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #404 on: 17.01.2008, 02:38:26 »
Absolutne som nepochopil ako to opravovali...teoreticke otazky som mal vycerpavajuce odpovede, za priklad 10 to beriem ... ale za teoriu!!! kompletne zapisany papier a k veci ... ledva E 53
Inak som happy bq, ale ucil som sa na to solidne :03:

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #405 on: 17.01.2008, 02:41:09 »
Absolutne som nepochopil ako to opravovali...teoreticke otazky som mal vycerpavajuce odpovede, za priklad 10 to beriem ... ale za teoriu!!! kompletne zapisany papier a k veci ... ledva E 53
Inak som happy bq, ale ucil som sa na to solidne :03:

to vies oni su pod hudakom :) a tak to potom dopadne, niekedy boli normalni :) ale ked si s istym clovekom dlhsi cas tak ta to ovplivni :) :D

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: skuska SOJ
« Reply #406 on: 17.01.2008, 02:42:12 »
ja som dostal 20b z otazky co som myslel ze kkt dostanem :D (ale zas z jednej co som myslel ze mam celu tak len 18) :) ... +priklad 25 :P
:trestac:

Alex

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 109
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #407 on: 17.01.2008, 02:42:42 »
cela ta skuska bola len o jednom, ci dostanes otazku o ktorej vies a kto ti opravi - tipne si ze tu mu dam 11 bodov, proste picovina, preto tie vysledky su divoke od FX po A bez nejakej logiky, ten kto ma A gratulujem ale pre mna to nic neznamena, a kto ma FX je mi luto
... ano aj ja suhlasim, a takisto chcem pozdravit pana Ing. Branislava Madoša (pre vasu predstavu kto to je si kuknite jeho foto tu ... http://pc.fei.tuke.sk/pics/mados.jpg), ktory mi "opravoval" ... Tym, ze mi pri kazdej otazke len "zakruzkoval" pocet bodov, iba dokazal, ze sa danej problematike vobec nerozumie, a pri otazke:" Preco mam pri tejto otazke tolko, bodov ... Co som mal k nej este dopisat, co som tam mal zle?" len pokrcil pleciami a poslal ma za Simonakom ... Tak toto je bohovsky sposob opravovania, to by som aj ja dokazal pokruzkovat pocty bodov aky chcem a pripadne k tomu hodit aj svoj podpis ... Takze tak sa veci maju, prijimam svoju porazku, ale radsej by som ju prijal od cloveka, ktory by aj vedel zdovodnit svoje hodnoteni ...

PEACE  >:(

Corse

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 136
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #408 on: 17.01.2008, 03:42:40 »
Absolutne som nepochopil ako to opravovali...teoreticke otazky som mal vycerpavajuce odpovede, za priklad 10 to beriem ... ale za teoriu!!! kompletne zapisany papier a k veci ... ledva E 53
Inak som happy bq, ale ucil som sa na to solidne :03:

to vies oni su pod hudakom :) a tak to potom dopadne, niekedy boli normalni :) ale ked si s istym clovekom dlhsi cas tak ta to ovplivni :) :D
hh, moze byt, ale aj tak to pochybujem ze simonak bol niekedy normalny :)

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #409 on: 17.01.2008, 03:52:54 »
yeah..mam to za (E) bp ..a to som len v pondelok dostal zapich a sqoro vobec som sa neucil...len som trosku sklamany ze som nevidel hudaka..som sa tesil ze ho prvy krat uvidim a on nepride ani na skusku ani na vyhodnotenie...zacinam pochybovat ze existuje..podla mna je to len nejaqy fei-karsky mytus... ap
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

Final_Destructer

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 200
  • Beat The Machine That Works In Your Head.
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #410 on: 17.01.2008, 04:01:37 »
yeah..mam to za (E) bp ..a to som len v pondelok dostal zapich a sqoro vobec som sa neucil...len som trosku sklamany ze som nevidel hudaka..som sa tesil ze ho prvy krat uvidim a on nepride ani na skusku ani na vyhodnotenie...zacinam pochybovat ze existuje..podla mna je to len nejaqy fei-karsky mytus... ap

wtf??? sklamany???  :trestac: Ja som nesmierne rad, ze som nikoho s mikrofonom nevidel... mam dost po skusenosti s tymi k"!%"kymi doktorandmi ci jaki demoni to su...  bn
Wanna get destructed?

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #411 on: 17.01.2008, 04:04:26 »
taq..aby som sa vyjadril presnejsie..som sklamany ze som ho nevidel..ale som rad ze tam nebol...to by som uz asi ani nezrobil :)
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

Hero

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 153
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #412 on: 17.01.2008, 04:57:28 »
organizovanost skusky z tohto predmetu a tych, ktori su za nu zodpovedni posielam do   ahoooooooooooj.   Lem skoda, ze to musim zazic esci raz kua.... :ahaha: :ahaha: :ahaha: :ahaha:

snickers

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #413 on: 17.01.2008, 05:42:04 »
organizovanost skusky z tohto predmetu a tych, ktori su za nu zodpovedni posielam do   ahoooooooooooj.   Lem skoda, ze to musim zazic esci raz kua.... :ahaha: :ahaha: :ahaha: :ahaha:

Lem aby to nebulo vecej raz ... :D

milaninho

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #414 on: 17.01.2008, 05:55:47 »
A=92, ale moju pisomku opravujuci ani necital(zistil som to cielavedomymi otazkami

Gaspacho

  • Guest
Re: skuska SOJ
« Reply #415 on: 17.01.2008, 05:57:19 »
Fok by som nabuduce ocenil keby tote lamy co to opravovali vedeli aj odvovodnit udeleny pocet bodov (hlavne tota mala lama v hnedom svedriku) ... bo stiahnut 15 bodov zvycajne znamena ze tam chyba daco fakt podstatne a ne ze je tam toho "opticky malo"...

EDIT: ... a mam aj vazne podozrenie ze to toto tela co to opravovalo ani necitalo co som napisal ale pri takom vysokom stupni organizacie by si opravujuci urcite radsej odhryzli ruku nez aby urobili nejaku chybu takze sa mi to urcite iba zdalo...
« Last Edit: 17.01.2008, 06:02:23 by Gaspacho »

Payne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 408
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #416 on: 17.01.2008, 06:09:03 »
Sa tu teraz vzrusujete jak maly chlapci, ste sa mali tam hadat a ne tu teraz picovat...

Cela tato skola je o nespravodlivosti a najviac nechapem, co tam robil Mados, sak isto ani sam nemal sajnu co opravuje...

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #417 on: 17.01.2008, 06:59:56 »
mne minuly rok on opravoval a mi povedal presne co som mal zle, hmmm, asi uz odvtedy zabudol vsetko co sa SOJ tyka
brix will be shat

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #418 on: 21.01.2008, 04:07:18 »
Ja som odovzdaval zadanie zo ZI a cviciaca mi ho vratila, lebo bol na zaciatku nazvu suboru vykricnik a nevedela to spustit.. Staci? :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :ohmigod:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #419 on: 21.01.2008, 04:11:24 »
Ja som odovzdaval zadanie zo ZI a cviciaca mi ho vratila, lebo bol na zaciatku nazvu suboru vykricnik a nevedela to spustit.. Staci? :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :ohmigod:
ako pocul som uz vsetko ale co taky clovek hlada na skole? :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #420 on: 21.01.2008, 04:16:46 »
Ja som odovzdaval zadanie zo ZI a cviciaca mi ho vratila, lebo bol na zaciatku nazvu suboru vykricnik a nevedela to spustit.. Staci? :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :ohmigod:
ako pocul som uz vsetko ale co taky clovek hlada na skole? :D

Akoze nvm, ale este sa ide s Tebou hadat... :D Inak v stredu to budu dva tyzdne od skusky a este neviem vysledky, a to sme tam boli asi 20-ti.. :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

danielmi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 551
  • zlty sneh
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #421 on: 21.01.2008, 16:41:54 »
neviem odkial to mate ze skusku zo soj opravoval napr mados....opravoval to napr giertl,kovacs,reves    ,,mados dopomahal pri   zapise
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

Alex

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 109
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #422 on: 21.01.2008, 17:40:03 »
neviem odkial to mate ze skusku zo soj opravoval napr mados....opravoval to napr giertl,kovacs,reves    ,,mados dopomahal pri   zapise

No ked sa mi na nu vlastnorucne podpisal, tak asi to aj opravoval ... Ci podla teba ho tam mali iba na podpisovanie a scitanie bodov ??? Hmmm, dobra myslienka, mozno je na tom aj dakus pravdy a mozno ho tam mali len za dajakeho pajaca, co podpise vsetko co mu hodia pod nos ...

Final_Destructer

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 200
  • Beat The Machine That Works In Your Head.
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #423 on: 21.01.2008, 22:25:53 »
Inak kolko nas bolo nahlasenych na riadny termin? Lebo nejak pozeram na to cislo udavajuce pocet prihlasenych ludi na 5eho a je nemale...   :alc:
Wanna get destructed?

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #424 on: 21.01.2008, 22:29:03 »
na riadny? okolo 180 tusim...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"