Author Topic: skuska SOJ  (Read 102474 times)

buhehe

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1583
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #350 on: 16.01.2008, 00:45:50 »
lol co na flp mal kazdy A aj ten co nato nemal dost bodov... jaj kam to smeruje uroven na TUKE? to uz ani nikto neoceni moje Acka zo ZI a PT.. jedine starsi  :j_sad:

nene...hudak je sice hudak ale kollar hovoril ze flp nepovazuje za klucovy predmet...cize tak sa aj hodnotilo (stacilo mat nabeh a bolo A :D) ale na inom predmete neodpusti ked nevies (nevieam ale isto ci myslel PT  :emot-rolleyes:)

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #351 on: 16.01.2008, 01:03:48 »
lol co na flp mal kazdy A aj ten co nato nemal dost bodov... jaj kam to smeruje uroven na TUKE? to uz ani nikto neoceni moje Acka zo ZI a PT.. jedine starsi  :j_sad:

nene...hudak je sice hudak ale kollar hovoril ze flp nepovazuje za klucovy predmet...cize tak sa aj hodnotilo (stacilo mat nabeh a bolo A :D) ale na inom predmete neodpusti ked nevies (nevieam ale isto ci myslel PT  :emot-rolleyes:)

hehe no uvidime :D ale i tak je sranda jak z 20 bodoveho zapoctu vyrobil Acko :)))

elektrikar

  • Newbie
  • *
  • Posts: 39
  • no more ...
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #352 on: 16.01.2008, 03:45:37 »
Mohol by nejaky sikovny SOJkar povedat ako ma byt spravne vyriesene toto : Napíšte program , ktorý vytlačí na obrazovku slová ´ HALO TU! ´ (1), kde (1) bude vysoké 6 riadkov. ??? dakujem

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #353 on: 16.01.2008, 04:11:22 »
Mohol by nejaky sikovny SOJkar povedat ako ma byt spravne vyriesene toto : Napíšte program , ktorý vytlačí na obrazovku slová ´ HALO TU! ´ (1), kde (1) bude vysoké 6 riadkov. ??? dakujem
aj tak stale nechapem co ma byt "output" toho programu
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: skuska SOJ
« Reply #354 on: 16.01.2008, 04:14:45 »
divne zapisane... ale ja by som vypisal:

´ HALO TU! ´
´ HALO TU! ´
´ HALO TU! ´
´ HALO TU! ´
´ HALO TU! ´
´ HALO TU! ´


:j_cheesy:
:trestac:

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #355 on: 16.01.2008, 04:16:11 »
 :j_cheesy:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: skuska SOJ
« Reply #356 on: 16.01.2008, 04:25:50 »
no ZI neni uz povinne pre bakalarov, ale v ramci inzinierskeho studia ta to uplne povinne pritisne k muru uz v prvom semestri tusim  :j_undecided: ale neva, mozem potom zriesit nejaky hromadny seminar na tuto temu, ak by som dostala povolenie, viem to vraj celkom dobre vysvetlit, co ale vy ocenite, az sa do tohto predmetu prvykrat zacitate... a potom druhykrat... a potom... to ani tak nebude davat zmysel  :h_azn:  :thumbsup:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #357 on: 16.01.2008, 04:26:59 »
ale mna by to fakt zaujimalo zo ma byt output toho programu, lebo ked to co napisal kosti tak to je dost suche
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: skuska SOJ
« Reply #358 on: 16.01.2008, 04:28:10 »
si az prilis idealisticka :P :j_cheesy:
:trestac:

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: skuska SOJ
« Reply #359 on: 16.01.2008, 04:28:57 »
ale mna by to fakt zaujimalo zo ma byt output toho programu, lebo ked to co napisal kosti tak to je dost suche

neurazaj moje vyplody! lebo na teba poslem nighthuntera :j_cheesy:
:trestac:

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #360 on: 16.01.2008, 04:30:05 »
ale mna by to fakt zaujimalo zo ma byt output toho programu, lebo ked to co napisal kosti tak to je dost suche

neurazaj moje vyplody! lebo na teba poslem nighthuntera :j_cheesy:
ale sak ja som hodnotil zadanie, ak bolo take ako si napisal
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: skuska SOJ
« Reply #361 on: 16.01.2008, 04:30:51 »
pozri... ja som mal priklad na dva riadky :D
:trestac:

pepco

  • Guest
Re: skuska SOJ
« Reply #362 on: 16.01.2008, 04:40:03 »
Korecko nam pri skuske vysvetloval ako ma vyzerat ten vystup, cize ma to vyzerat asi tak, ze to maju byt tie slova vyhviezdickovane na 6 riadkov, ze niekedy to tak robili akoze grafika, priklad:

*     *        *
*     *       * *
*****     *    *
*     *     *****
*     *    *        *
*     *   *          *  ..... atd nechce sa mi dalej robit, ale hovoril ze to je jednoduche ze staci sa s tym trochu pohrat, ale ja si to nemyslim :D

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: skuska SOJ
« Reply #363 on: 16.01.2008, 04:42:36 »
lol... kreslit pomocou asembleru? kde sme to dosli?  :j_cheesy:   :ohmigod:
:trestac:

pepco

  • Guest
Re: skuska SOJ
« Reply #364 on: 16.01.2008, 04:43:57 »
tha ze oni to dakedy tak robili v dobach davno minulych :D su to otazky z roku 1000 :D tak co by si cakal?

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #365 on: 16.01.2008, 04:46:57 »
omfg.. neverim ze takto to od vas chcu
podla mna uplne postaci to co kOsticko napisal  :j_cheesy:

ale mna by to fakt zaujimalo zo ma byt output toho programu, lebo ked to co napisal kosti tak to je dost suche

neurazaj moje vyplody! lebo na teba poslem nighthuntera :j_cheesy:
ja by som sa zacal bat :D

no ZI neni uz povinne pre bakalarov, ale v ramci inzinierskeho studia ta to uplne povinne pritisne k muru uz v prvom semestri tusim  :j_undecided: ale neva, mozem potom zriesit nejaky hromadny seminar na tuto temu, ak by som dostala povolenie, viem to vraj celkom dobre vysvetlit, co ale vy ocenite, az sa do tohto predmetu prvykrat zacitate... a potom druhykrat... a potom... to ani tak nebude davat zmysel  :h_azn:  :thumbsup:

a my sme s tym ako? to snad nebudem mat zas? ked poviem ze som mal A a opravoval mi Hudak neodpustia mi to?  :j_cheesy:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

pepco

  • Guest
Re: skuska SOJ
« Reply #366 on: 16.01.2008, 04:48:42 »
ja len hovorim co nam povedal na skuske, ked sa niekto spytal ako sa rozumie to vypisanie na 6 riadkov :D radsej sa ani nemali pytat a vypisat to na 6x krat

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #367 on: 16.01.2008, 04:49:39 »
este ide o to ci na to chceli dajaky vseobecny algoritmus abo len stacilo si zrobit 6 premennych a do kazdej ulozit jeden riadok
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #368 on: 16.01.2008, 04:52:49 »
imho je to velmi zlozite robit z *
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: skuska SOJ
« Reply #369 on: 16.01.2008, 04:54:03 »
a my sme s tym ako? to snad nebudem mat zas? ked poviem ze som mal A a opravoval mi Hudak neodpustia mi to?  :j_cheesy:

joj neviem, ci vam to nedaju zas... mozno nie, ked ste to uz raz mali, fakt netusim  :j_undecided: (ale my sme raz mali dvakrat po sebe nieco typu SSaI, lebo sa vytvoril novy predmet, ktory pokryval polku SSaI a povodne SSaI sa zredukovalo - ale to je myslim neporovnatelne so ZI).

To fakt si mal A u prof. Hudaka??? How is it possible??? To si to tak vedel? R.E.S.P.E.C.T.  :thumbsup:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #370 on: 16.01.2008, 05:01:57 »
hm.. no tak neviem. vyzeram tak neinteligentne? :D
ved ja mam celkom dobre vysledky :P som pravidelny poberac prospechoveho stipendia :D

a to ze som mal A je skor stastie :) som si potiahol najlahsiu otazku.. o jazyku (generator, rozpoznavac, co to je jazyk, gramatika ) to som vedel som sa rozpisal na 1 a pol A4 a druhu otazku som trafil akurat tak dobre ze som bol na prednaske a mal som to v zosite aj ked v skriptach to nebolo..cosi o uzavretosti vzhladom na uz neviem co.. zjednotenie a prienik a tak.. takze som to aj celkom vedel.. priklady oba dobre. hudak mi iba opravil ani sa ma nic nepytal len poznamenal ze dufa ze to bolo cestnym sposobom.. zapisal mi a siel som :D btw ked vytiahol pisomku a na nej ze A plny pocet zo skusky tak mi skoro oci vypadli  bp
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: skuska SOJ
« Reply #371 on: 16.01.2008, 05:09:00 »
hm.. no tak neviem. vyzeram tak neinteligentne? :D
ved ja mam celkom dobre vysledky :P som pravidelny poberac prospechoveho stipendia :D

a to ze som mal A je skor stastie :) som si potiahol najlahsiu otazku.. o jazyku (generator, rozpoznavac, co to je jazyk, gramatika ) to som vedel som sa rozpisal na 1 a pol A4 a druhu otazku som trafil akurat tak dobre ze som bol na prednaske a mal som to v zosite aj ked v skriptach to nebolo..cosi o uzavretosti vzhladom na uz neviem co.. zjednotenie a prienik a tak.. takze som to aj celkom vedel.. priklady oba dobre. hudak mi iba opravil ani sa ma nic nepytal len poznamenal ze dufa ze to bolo cestnym sposobom.. zapisal mi a siel som :D btw ked vytiahol pisomku a na nej ze A plny pocet zo skusky tak mi skoro oci vypadli  bp

no ja som uz siesty rok na skole, ale taketo nieco som este nepocula... honestly.  :h_shocked:
Vyroky typu... "to som vedel som sa rozpisal na 1 a pol A4", "som bol na prednaske", "zjednotenie a prienik a tak.. takze som to aj celkom vedel", "priklady oba dobre" ....v jednej "vete" sa tak casto nepocuju a to navyse cestnym sposobom bez tahakov... OMG, normalne I'm in  :zuzka: . :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: cestnym sposobom of course  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: ale ne... fakt respect  :thumbsup:
« Last Edit: 16.01.2008, 05:11:08 by ywetka »
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #372 on: 16.01.2008, 05:18:41 »
no ja som uz siesty rok na skole, ale taketo nieco som este nepocula... honestly.  :h_shocked:
Vyroky typu... "to som vedel som sa rozpisal na 1 a pol A4", "som bol na prednaske", "zjednotenie a prienik a tak.. takze som to aj celkom vedel", "priklady oba dobre" ....v jednej "vete" sa tak casto nepocuju a to navyse cestnym sposobom bez tahakov... OMG, normalne I'm in  :zuzka: . :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: cestnym sposobom of course  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: ale ne... fakt respect  :thumbsup:

este si zabudla "uzavretosti vzhladom" :D
tak to bol postrach predmet, som pristupil velmi seriozne k priprave  :j_cheesy: ale stale si myslim ze to bolo o stasti :P
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #373 on: 16.01.2008, 05:53:49 »
ale mna by to fakt zaujimalo zo ma byt output toho programu, lebo ked to co napisal kosti tak to je dost suche

neurazaj moje vyplody! lebo na teba poslem nighthuntera :j_cheesy:
co zas ja ?
OMG

inak celkom ma zaujimaju daktore veci, co tu tak citam na fore
mozno v letnom semestri (budem mat viac casu) pojdem kuknut dajaku prednasku abo cviko
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: skuska SOJ
« Reply #374 on: 16.01.2008, 06:00:20 »
inak celkom ma zaujimaju daktore veci, co tu tak citam na fore
mozno v letnom semestri (budem mat viac casu) pojdem kuknut dajaku prednasku abo cviko

ja mam lepsi napad.. az skoncis ekf prid zas na informatiku... a potom uvidis ako rychlo ta to prestane zaujimat  :j_cheesy:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook