Author Topic: Simulacne systemy  (Read 30711 times)

SirMephisto

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 264
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #75 on: 24.01.2008, 21:20:25 »
nic nebude na kompe...vsetko napises na papier a na ustnej mas napisane uz skor ako bolo :)

ticko9

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #76 on: 24.01.2008, 21:47:09 »
neviete niekto jak je to so simulacnymi systemami? :j_huh: myslim konkretne prednasky a projekty co su zadavane na prednaskach..este som tam nebol a len som cosi zacul,ze vraj nejake zadania mame mat vypracovane :sneaky2:..je to povinne? dokedy to treba odovzdat?thx

nevies co bolo na ss na skuske???  :thumbs-up:

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #77 on: 25.01.2008, 05:37:19 »
neviete niekto jak je to so simulacnymi systemami? :j_huh: myslim konkretne prednasky a projekty co su zadavane na prednaskach..este som tam nebol a len som cosi zacul,ze vraj nejake zadania mame mat vypracovane :sneaky2:..je to povinne? dokedy to treba odovzdat?thx

nevies co bolo na ss na skuske???  :thumbs-up:
ja?  :j_shocked: saq to mas par prispevkov vyssie napisane... no ale neviem lebo som este nebol... :lol9:
btw co si chcel naznacit quotovanim mojho prispevku,lebo nechapem :ohmigod:
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #78 on: 26.01.2008, 19:30:05 »
neviete niekto z akeho dovodu je blokovane prihlasovanie a odhlasovanie na skusku zo SS? ci to je len chvilkova nevolnost systemu?? bn
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #79 on: 26.01.2008, 19:39:10 »
sak to funguje jedine co sa neda je odhlasenie sa z pondelkovej skusky ___ uz to asi jadlovska zablokovala
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

cim-cim

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 94
  • Use your senses
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #80 on: 27.01.2008, 20:06:21 »
doc. Jadlovska s tym nic nema, 24 hodin pred skuskou sa to automaticky zablokuje a neda sa uz ani prihlasit ani odhlasit.

No nic, spat k teme, viem ze som to aj skor mohol ale som bol roztraseny z inych skusok, Cize bol som na tom termine 11.1.
bolo tam 7 otazok:

1. Vypocitat integral:
   a.) cez inline
   b.) cez m-file
2. Tabelacia fcie
3. Program co vypocita hodnoty vyrazu (bol zadany) pre 10 roznych hodnot a,b,c (Trebalo to robit cez for a este aj podmienku tam trebalo pouzit)
4. Aproximacia funkcie s nacitavanie dat zo suboru
5. LDR - klasika, subst. kan. tvar + m-file
6. Bola zadana NDR v kanonickom tvare a trebalo nakreslit simulinkovsku schemu (matematicke kyvadlo)
7. Bol zadany prenos
   a.) zobrazit v polynomialnom tvare, v tvare poly nuly
   b.) vyp. odozvu systemu na u(t)=1, a u(t)=2e^(-2T)
   c.) nyquistovu charakteristiku

ps: Kto uz pri nej nespravi skusku je lama :P
Vela stastia  :thumbsup:

LONEr

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 202
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #81 on: 27.01.2008, 23:19:57 »
ako sa robi ta tabelacia funkcie pocuvaj

valec

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 125
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #82 on: 28.01.2008, 02:50:48 »
skusky sa nemusite bat ak ste robili zadanie sami.

jadlovska je asi jedna z mala profesorov,co by chcela zle studentovi.

ked sa naucite, co bolo na prednaskach a pozriete si svoje zadania, tak nebude problem.

cim-cim

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 94
  • Use your senses
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #83 on: 28.01.2008, 03:44:16 »
ako sa robi ta tabelacia funkcie pocuvaj

Sorry ale ja si to uz nepamatam a aj tak som to nemal dobre spravene, som tam vygeneroval nejaky vektor casu abo co, fakt uz neviem, dala mi za to par bodov ale aj mi tam chybala nejaka tabulka. Neviem. Ale kasli tam na tabelaciu za 4 body. Posledne tri otazky boli asi za 35 bodov, tie sa nauc.

Valec: To si asi chcela inak napisat tu vetu ze je jedna z mala profesorov co by chcela studentom zle ;) alebo poznas aj nejake jej temnejsie stranky ktore mne usli? :) Hehe, lebo ja lepsiu ucitelku nepoznam..:))) Heh dufam ze to cita bo ocko sa u nej zide stale  :lb: :j_grin:

valec

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 125
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #84 on: 28.01.2008, 07:09:31 »
temnejsiu stranku nepoznam:) asi ani nema...  bq


aweeeee

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 64
  • Live for the kill
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #85 on: 28.01.2008, 23:09:51 »
no podla mna je to jedna z mala ucitelov co sa sprava v pohode k ziakom akurat okrem nej a dana uz nepoznam ziadnych potom takych v pohode profakov
Thor! Odin's son
Protector of mankind
Ride to meet your fate
Your destiny awaits
Thor! Hlödyn's son
Protector of mankind
Ride to meet your fate
Ragnarök awaits

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #86 on: 29.01.2008, 02:52:14 »
no to viem ze je v poho len som to zistil az po skuske ked som sa na to vysrala siel dom tak som nesiel na tu "ustnu" cast kua mohol som mat po tom a takto to musim absolvovat este raz ale aspon uz viem ako to prebiehalo a bude to v poho
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #87 on: 29.01.2008, 16:07:15 »
ja som mal po pisomnej casti spolu zo zapichom 47...prisiel som na ustnu a v pohode mi dala 55. taqze sa tam rozhodne oplati ist :)
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #88 on: 29.01.2008, 16:54:58 »
tak johnyo13 to keby som vedel skor tak idem ___ sak si to zopakujem a idem v piatok niet o com
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

ZiFo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #89 on: 02.02.2008, 00:38:55 »
Cafte...
Chcel by som poprosit nejaku dobru osobu co mam v nejakej elektronickej podobe skripta alebo prednasky Doc. Jadlovskej.
pls dajte sem nejaky link kde si ich mozem stiahnut alebo mi ich posli na peterzifo@gmail.com
thx  :j_cheesy:

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #90 on: 02.02.2008, 01:53:24 »
vsetko co potrebujes je na matlab.fei.tuke.sk/ss
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

ZiFo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #91 on: 02.02.2008, 02:27:02 »
vsetko co potrebujes je na matlab.fei.tuke.sk/ss

Keby tam bolo vsetko, tak by som neotravoval na fore  ;)
Zadania a ich riesenia ma nezaujimaju... potrebujem jej prednasky... ak ich ma niekto v elektornickej forme budem velmi rad ak mi ich posle na mail ;)
peterzifo@gmail.com

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #92 on: 02.02.2008, 02:40:04 »
no ja nieco mam ale nieje to bohvie co sak poslem a zbadas
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

ZiFo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #93 on: 02.02.2008, 03:50:35 »
no ja nieco mam ale nieje to bohvie co sak poslem a zbadas

oki thx
celkom dobre to vypada ale je toho pekne vela...  :j_embarassed:

Michal102

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #94 on: 02.02.2008, 04:28:54 »
No na tej stranke su jej prednasky pokial viem, to uplne staci sa naucit, ja som sa s toho ucil a je tam vsetko.

ZiFo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #95 on: 02.02.2008, 04:33:11 »
No na tej stranke su jej prednasky pokial viem, to uplne staci sa naucit, ja som sa s toho ucil a je tam vsetko.

Na stranke je sekcia Presnasky ale tam je len vypis toho co sa prednaskach rozoberalo... len nejaka osnova v bodoch...
Daj link pls kde su tie prednasky ??? Ked si sa z toho ucil...  ;) 

leniocka

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 192
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #96 on: 02.02.2008, 05:09:49 »
musis kliknut na tu sipocku vedla Prednasok a sa ti to rozbali a potom klikaj na jednotlive prednasky.... a cvika cu tiez tak robene ;)

ZiFo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #97 on: 02.02.2008, 05:14:02 »
musis kliknut na tu sipocku vedla Prednasok a sa ti to rozbali a potom klikaj na jednotlive prednasky.... a cvika cu tiez tak robene ;)

leniocka... ty si poklad :)
bol som na tej stranky snad 100krat ale tu to fintu som si nevsimol :D :D
Pripisujem to skuskovemu pretazeniu :D

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #98 on: 02.02.2008, 06:09:41 »
zifo a to si fakt nevedel sak na tej stranke si mal vsetko ci si potreboval pocas semestra __ ako si potom spravil zapich
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

ZiFo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #99 on: 02.02.2008, 07:00:52 »
zifo a to si fakt nevedel sak na tej stranke si mal vsetko ci si potreboval pocas semestra __ ako si potom spravil zapich

Na tej stranke som bol prvy krat asi pred dvoma tyzdnami... ked som robil zadania...
Ja som na cvika nechodil... a ani na prednasky... totiz ja to mam este po starom ako simulacne prostriedky... lebo minuly rok som sa na to vykaslal... a teraz vo stvrtaku musim opakovat taky v poho predmet :)
To mam za to, ze som bol lenivy   :lb:

a ako som spravil zapich ? noo.. tie zadania boli lahke navyse ked tam boli este vzorove priklady ;)