Author Topic: Simulacne systemy  (Read 30659 times)

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Simulacne systemy
« on: 10.10.2007, 13:55:05 »
neviete niekto jak je to so simulacnymi systemami? :j_huh: myslim konkretne prednasky a projekty co su zadavane na prednaskach..este som tam nebol a len som cosi zacul,ze vraj nejake zadania mame mat vypracovane :sneaky2:..je to povinne? dokedy to treba odovzdat?thx
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #1 on: 10.10.2007, 16:19:07 »
pokial ja viem tak tento tyzden by si to mam mat uz hotove ale iba tak ze ak nieco nevies alebo nefunguje vies to este opravit s profakom a o na dalsiu hod to mas odovzdat ____ aspon ja to tak viem ja bn
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #2 on: 10.10.2007, 22:55:28 »
ale ja neviem jake to je zadanie..a komu sa to odovzdava? cviciacemu ci prednasajucej? a co sa stane ked to neodovzdam?je to podmienka zapoctu, ci len pridem o body? vraj to vravela na 2.prednaske... :(
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #3 on: 11.10.2007, 02:08:08 »
ma sa to odovzdat cviciacemu a co sa stane ked to neodovzdas tak to neviem ale skus a potom napis  ap ale asi to je podmienka zapoctu ale to fakt nevie  bv
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #4 on: 11.10.2007, 04:24:33 »
saq som to uz skusil...som to neodovzdal,lebo som sa to dozvedel az na cviceni..no a uz som doma  br..takze do konca tyzdna to urcite neodovzdam..nebudem sa vracat do KE :emot-shakehead:
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #5 on: 11.10.2007, 15:29:07 »
ludia co sa hnad plasite sak som vravel ze az o tyzden to je povinne a nie teraz tak este mate cas
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #6 on: 11.10.2007, 15:57:58 »
tak uz mi len zostava zistit, jake je to zadanie a mozem zacat makat:)
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #7 on: 11.10.2007, 17:33:46 »
tak uz mi len zostava zistit, jake je to zadanie a mozem zacat makat:)
http://matlab.fei.tuke.sk/ss/zadanie1.aspx
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #8 on: 11.10.2007, 18:11:33 »
pekne..fakt pekne :whacko: ale sak to tam je vyriesene..ci ne? to mi staci skopirovat? :j_huh:
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #9 on: 11.10.2007, 18:21:21 »
no asi nie budes musiet spravit nieco ine to je iba ukazka ako to my byt
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

leniocka

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 192
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #10 on: 13.10.2007, 04:55:54 »
no tie zadania v podstate nie su poviine, ale z tych prikladov sa vyberu typy na zapoctovku a potom aj na skusku, taze tak nejak  bk je to nepovinne dobra vec  :bananawrite:

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #11 on: 13.10.2007, 16:26:49 »
no tie zadania v podstate nie su poviine, ale z tych prikladov sa vyberu typy na zapoctovku a potom aj na skusku, taze tak nejak  bk je to nepovinne dobra vec  :bananawrite:
to je sice pekne..ale preco som potom dostal na cviku minusku za to, ze som to nemal(v 3.tyzdni)?..a aj tak si ma velmi nepotesila..taqy program napisem len sotva..ved z ELE si uz nepamatam ani "F"..takze sa asi budem musiet naucit tie zadania naspamat..hehehehe bp
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #12 on: 14.10.2007, 03:07:16 »
no tie zadania v podstate nie su poviine, ale z tych prikladov sa vyberu typy na zapoctovku a potom aj na skusku, taze tak nejak  bk je to nepovinne dobra vec  :bananawrite:
to je sice pekne..ale preco som potom dostal na cviku minusku za to, ze som to nemal(v 3.tyzdni)?..a aj tak si ma velmi nepotesila..taqy program napisem len sotva..ved z ELE si uz nepamatam ani "F"..takze sa asi budem musiet naucit tie zadania naspamat..hehehehe bp
no to zalezi od cviciaceho ci to bude nejako hodnotit alebo nie ale ak mas pondelok SS tak to ta lutujem bo ten profak nieje bohvie co aspon ja mam z neho taky pocit co som sa s nim rozpraval a aj to iba 5 min a mal som dost
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #13 on: 14.10.2007, 16:32:34 »
no hej mam v pondelok :j_undecided:,aj ked povodne som mal v piatok, no potom som si to prelozil..ale aj taq som rad ze som v pondelok..lebo v stedu wecer mozem ist domow. :buttrock:
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

leniocka

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 192
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #14 on: 14.10.2007, 21:01:11 »
inak... z coho bude ta prva zapoctova z SS?  bn

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #15 on: 14.10.2007, 21:09:43 »
inak... z coho bude ta prva zapoctova z SS?  bn
ak to budes vediet tak taj vediet bo to aj mna zaujima
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #16 on: 15.10.2007, 00:01:00 »
inak... z coho bude ta prva zapoctova z SS?  bn
no tie zadania v podstate nie su poviine, ale z tych prikladov sa vyberu typy na zapoctovku a potom aj na skusku, taze tak nejak  bk je to nepovinne dobra vec  :bananawrite:
taq som myslel ze z toho..ked si to napisala..ci uz to neplati?? :j_shocked:..a tiez by som rad vedel ze kedy? :j_huh:
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

leniocka

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 192
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #17 on: 15.10.2007, 03:21:20 »
no z toho bude 2. zapoctovka, takze by som rada vedela, ze co take zaujimave nam mozu dat v prvej :D

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #18 on: 15.10.2007, 04:55:14 »
tha dufam ze tam bude len take daco ze spravit nejaku maticu popripade iba nieco zratat tak nic komplikovane by tam nemuselo byt
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #19 on: 15.10.2007, 21:49:27 »
jj.treba nazbierat body na uvod,lebo ta druha zapoctovka nevyzera ruzovo bk
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #20 on: 22.10.2007, 07:26:10 »
potrebujem pomoct.... prve zadanie co je na stranke mi sice ide ale vzdy pri vypocte MUN mi vypisuje ze prudy vo vetvach nevyhovuju ale pri MSP mi to vsetko ide ____ neviem ci mam zle napisane podminkove rovnice bo uz som si to presne nepamatal ako to bolo na ELE 1 ale ak si niekto spravil ten vzorovy priklad co je na nete tak aj ten nejde, chadze to iste co mne tak neviem kde je chyba  bu :03: bu :03:
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #21 on: 22.10.2007, 17:37:17 »
servus..ja som to tiez odpisal z netu.. a vsetko mi ide v pohode..ide aj MUN aj MSP..skontroluj si este raz zdrojak bk
doplnene: tak nic..som zistil ze to funguje len pre niektore hodnoty..pre niektore vypise ze nevyhovuje pomienke...taq neviem
« Last Edit: 22.10.2007, 17:44:21 by johnyo13 »
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

leniocka

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 192
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #22 on: 23.10.2007, 00:27:55 »
a vypocitane hodnoty prudov jednou aj druhou metodou ti vysli rovnake? inak ja som nerobila ten obvod co je na nete takze mne to ide normalne :)

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #23 on: 23.10.2007, 01:36:47 »
cozeee.ty to vies urobit aj sama..to je jaq mozne..ja ani neviem co znamenaju tie podmienky ze mensie ako 1e6, ci co..a druhe zadanie uz vobec
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Simulacne systemy
« Reply #24 on: 23.10.2007, 02:49:35 »
ono to nieje tazke ale ked uz neviem ako maju byt tie rovnice tak to asi tazko budem mat dobre ____ a to 1e-6 je to iste ako 1.10-6 bv
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.