Author Topic: PS CISCO - TESTY  (Read 164798 times)

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #775 on: 29.05.2008, 03:02:28 »
jj jeden ked ho za 1 den nestihli zmenit v ciscu

Sooloni

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 328
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #776 on: 29.05.2008, 22:29:48 »
mal dnes nekto final z PS?

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #777 on: 29.05.2008, 22:36:58 »
hej... bol to ten z FTP a mozno jedna/dve otazky ine... (abo len mne sa zdalo?) :D
:trestac:

Sooloni

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 328
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #778 on: 29.05.2008, 22:39:27 »
okay... dufam ze nekomu cez noc nejebne a neprida zo 2 nove :D

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #779 on: 30.05.2008, 04:20:45 »
jo dve ne...hned tri ;)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Hero

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 153
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #780 on: 31.05.2008, 20:35:24 »
mohol by niekto napisat ako prebiehala skuska v piatok u Jakaba, islo to rychlo alebo vas tam zmykal ?  :xmas: :lb: :metal:

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #781 on: 31.05.2008, 20:40:38 »
hotovy krvavy masaker... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #782 on: 31.05.2008, 20:51:18 »
jj az vnutornosti lietali...museli vyhodit dokonca 5 routrov, lebo tak boli zaebane od krvi ze ani nepipli :D :D

ppt

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 935
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #783 on: 31.05.2008, 20:54:13 »
A to co za certifikat si mozem ist podpisat? Da sa to niekde stiahnut? (myslim pre ccna1+2) Ci aj ked to budem mat podpisane, tak to mam na 2 veci (na hovno a na nic)? To za kym by trebalo ist (cviciacim)?

Faust

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 156
  • -= Hybrid Terrorist =-
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #784 on: 31.05.2008, 23:14:12 »
ludia je niekde na ftp zrobeny final kde su aj obrazky? ..lebo nasiel som len ten "čierny" bez obrazkov...
This is an invasion of PostHumus!

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #785 on: 31.05.2008, 23:17:06 »
sak je tam len jeden a ten ma obrazky... len neviem ci netreba office 2007 alebo aspon jeden taky plugin na 2003 pre kompatibilitu s 2007 :)
:trestac:

Faust

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 156
  • -= Hybrid Terrorist =-
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #786 on: 31.05.2008, 23:27:53 »
omg ja som cvok, už to mam, stacilo lepsie kuknut  :lb: , thx

BTW: ktore odpovede su tam zle?
« Last Edit: 31.05.2008, 23:29:42 by Faust »
This is an invasion of PostHumus!

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #787 on: 31.05.2008, 23:33:54 »
BTW: ktore odpovede su tam zle?

tazko povedat :)
:trestac:

nebel

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 116
  • FEUER FREI!
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #788 on: 31.05.2008, 23:44:22 »
ja mam s jakabom, no ale ktovie ci sa ukaze do tretice, zatial bol len na dvoch cvikach, inac vzdy prisiel fecilak :)
to som aj ja zvedavy ze ci dojde :D uvidime k comu sa bude pytat  :j_huh:

layo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #789 on: 01.06.2008, 00:24:42 »
ja mam s jakabom, no ale ktovie ci sa ukaze do tretice, zatial bol len na dvoch cvikach, inac vzdy prisiel fecilak :)
to som aj ja zvedavy ze ci dojde :D uvidime k comu sa bude pytat  :j_huh:
ta fpohode najprv naklikas :bananawrite: final na 95 percent :j_tongue: a potom ides pokecat osobne s jakabom....mne dal otazku ze naco mame viac druhou protokolov...podiskutovali sme  asi 10 min a potom mi dal A-cko

Sooloni

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 328
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #790 on: 01.06.2008, 00:28:03 »
BTW: ktore odpovede su tam zle?

final co je na ftp je na 100%.. ale v oficialnom su este 2 otazky navyse..

nebel

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 116
  • FEUER FREI!
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #791 on: 01.06.2008, 01:23:32 »
ja mam s jakabom, no ale ktovie ci sa ukaze do tretice, zatial bol len na dvoch cvikach, inac vzdy prisiel fecilak :)
to som aj ja zvedavy ze ci dojde :D uvidime k comu sa bude pytat  :j_huh:
ta fpohode najprv naklikas :bananawrite: final na 95 percent :j_tongue: a potom ides pokecat osobne s jakabom....mne dal otazku ze naco mame viac druhou protokolov...podiskutovali sme  asi 10 min a potom mi dal A-cko
a q co dava sa tykaju skor ccna2? ci oboch rovnako na tom pokeci s Jakabom :)?
ze by som este daco presiel si :)

Dulus

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 199
  • Electro Addict
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #792 on: 01.06.2008, 18:46:20 »
ta fpohode najprv naklikas :bananawrite: final na 95 percent :j_tongue: a potom ides pokecat osobne s jakabom....mne dal otazku ze naco mame viac druhou protokolov...podiskutovali sme  asi 10 min a potom mi dal A-cko
a q co dava sa tykaju skor ccna2? ci oboch rovnako na tom pokeci s Jakabom :)?
ze by som este daco presiel si :)
No mna sa pytal aky je rozdiel medzi RIP a OSPF, resp islo mu vlastne o rozdiel medzi distance-vector a link-state
Som mu povedal asi 5 viet a mam A ...takze pohodka ...  Potom co som este pocul sa pytal inych ze co je to a naco sa pouziva Load Balancing a ko to funguje..... a potom sa este pytal nieco ohladom RIP ..... cize z toho mi vychadza ze sa pyta viac na CCNA2 ...

TO ALL: Hej no a ako je to s tymi certifikatmi.... to by aj mna zaujimalo ... JCube ty si tu majster .. porad .... nebudem Jakabovi pisat lebo mi odpise snad na vianoce ....
« Last Edit: 01.06.2008, 18:49:11 by Dulus »
Zivot je ako jazda na vytahu.Raz si hore,raz dole.

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #793 on: 01.06.2008, 18:50:58 »
dufam ze tam bude jakab :D a ze bude mat nervy, lebo xcem si ist po autogram od neho :)

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #794 on: 01.06.2008, 18:52:21 »
ta fpohode najprv naklikas :bananawrite: final na 95 percent :j_tongue: a potom ides pokecat osobne s jakabom....mne dal otazku ze naco mame viac druhou protokolov...podiskutovali sme  asi 10 min a potom mi dal A-cko
a q co dava sa tykaju skor ccna2? ci oboch rovnako na tom pokeci s Jakabom :)?
ze by som este daco presiel si :)
No mna sa pytal aky je rozdiel medzi RIP a OSPF, resp islo mu vlastne o rozdiel medzi distance-vector a link-state
Som mu povedal asi 5 viet a mam A ...takze pohodka ...  Potom co som este pocul sa pytal inych ze co je to a naco sa pouziva Load Balancing a ko to funguje..... a potom sa este pytal nieco ohladom RIP ..... cize z toho mi vychadza ze sa pyta viac na CCNA2 ...

TO ALL: Hej no a ako je to s tymi certifikatmi.... to by aj mna zaujimalo ... JCube ty si tu majster .. porad .... nebudem Jakabovi pisat lebo mi odpise snad na vianoce ....

chod za svojim cviciacim, on ti ho podpise, predtym si ho vytlac z webu ako mas gradebook - request certificvate. ked ti pride mail ze mas certifikat pojdes v gradebooku do display certificate, stiahnes si ich vytlacis (tote PDF) a das podpisat svojmu cviciacemu cim sa stanu platnymi
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

Dulus

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 199
  • Electro Addict
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #795 on: 01.06.2008, 18:56:31 »
dufam ze tam bude jakab :D a ze bude mat nervy, lebo xcem si ist po autogram od neho :)
Ak tam bude tak sa musis natlacit hned na zaciatku lebo ked uz zacne skuska tak potom frfle ked dakto chce od neho zapisat znamku .... jo a hej .. si zisti kolko si mal bodov, kto ti je cviciaci, kedy si mal zapich a kedy skusku ... toto vsetko sa pytal inach ked tam dosli :D :D
Zivot je ako jazda na vytahu.Raz si hore,raz dole.

Dulus

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 199
  • Electro Addict
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #796 on: 01.06.2008, 19:02:11 »
ta fpohode najprv naklikas :bananawrite: final na 95 percent :j_tongue: a potom ides pokecat osobne s jakabom....mne dal otazku ze naco mame viac druhou protokolov...podiskutovali sme  asi 10 min a potom mi dal A-cko
a q co dava sa tykaju skor ccna2? ci oboch rovnako na tom pokeci s Jakabom :)?
ze by som este daco presiel si :)
No mna sa pytal aky je rozdiel medzi RIP a OSPF, resp islo mu vlastne o rozdiel medzi distance-vector a link-state
Som mu povedal asi 5 viet a mam A ...takze pohodka ...  Potom co som este pocul sa pytal inych ze co je to a naco sa pouziva Load Balancing a ko to funguje..... a potom sa este pytal nieco ohladom RIP ..... cize z toho mi vychadza ze sa pyta viac na CCNA2 ...

TO ALL: Hej no a ako je to s tymi certifikatmi.... to by aj mna zaujimalo ... JCube ty si tu majster .. porad .... nebudem Jakabovi pisat lebo mi odpise snad na vianoce ....

chod za svojim cviciacim, on ti ho podpise, predtym si ho vytlac z webu ako mas gradebook - request certificvate. ked ti pride mail ze mas certifikat pojdes v gradebooku do display certificate, stiahnes si ich vytlacis (tote PDF) a das podpisat svojmu cviciacemu cim sa stanu platnymi
Aha ok ... som si tam nevsimol ten request certificate ... lebo ked som dal display tak mi napisalo ze nic nemam ..... a problem je ze Jakab bol cviciaci takze tak mozno za pol roka ho zastihnem :D :D .... ale tak snad na dalsej skuske ...
Heh teraz pozeram ... kde presen najdem to request certificate ??? ked dam grade book ... tak tam mam iba display certificates ...
Zivot je ako jazda na vytahu.Raz si hore,raz dole.

Hero

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 153
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #797 on: 01.06.2008, 19:27:56 »
taka otazka, treba brat oblek ku jakabovi na skusku ci mozem dojst aj sportovo ?  ah:  :D

Dulus

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 199
  • Electro Addict
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #798 on: 01.06.2008, 19:31:02 »
taka otazka, treba brat oblek ku jakabovi na skusku ci mozem dojst aj sportovo ?  ah:  :D
Tazko povedat. Boli ludia aj bez obleku aj v obleku. Myslim ze jemu je to asi tak jedno. Ale asi nim nemozes nic pokazit.
Zivot je ako jazda na vytahu.Raz si hore,raz dole.

Hero

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 153
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #799 on: 01.06.2008, 19:36:00 »
tak ak jedno ta neberiem, asi nebudem sam  :alc: :ringsmiley: :c_angel: