Author Topic: L.semester + ku koncu zamyslenie sa o studiu ;)  (Read 64469 times)

buhehe

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1583
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #250 on: 13.02.2008, 22:02:44 »
ja mam skupinu 0.... ???

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: L.semester
« Reply #251 on: 13.02.2008, 22:18:03 »
preco? nemam chut chodit v piatok...

na nu sa da aspon pozerat, ked uz nedavas pozor. keby moja zena, v takom veku, tak vyzerala, by som bol celkom spokojny  bq


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #252 on: 13.02.2008, 22:35:59 »
ale iba pozerat sa da nanu, ked sa ozves tak ta zjebe ze mas byt ticho ze taku zenu by si nechcel aj keby takto vyzerala:D
brix will be shat

TradeMark

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 630
  • He ho forgets, will be destined to remember...
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #253 on: 13.02.2008, 23:00:48 »
ja mam skupinu 0.... ???

Ta to si univerzálny darca ;)
Pičoch jest veľo, ale nalivačoch malo!

Eghinka

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 174
  • kac! :P
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #254 on: 14.02.2008, 01:15:31 »
 :h_grin: ja mam taku otazocku odveci...ako sa kua prihlasim na telesnu?  :alc: lebo na iss ee a us by bolo dobre poriesit.. btw co odporucate?  :ropebanana:

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: L.semester
« Reply #255 on: 14.02.2008, 01:31:37 »
:h_grin: ja mam taku otazocku odveci...ako sa kua prihlasim na telesnu?  :alc: lebo na iss ee a us by bolo dobre poriesit.. btw co odporucate?  :ropebanana:

tak plati, ze na telesnu sa prihlasuje osobne... teda vyberies si, co sa ti paci a osobne zajdes za cviciacim a on ta prihlasi....
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

TradeMark

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 630
  • He ho forgets, will be destined to remember...
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #256 on: 14.02.2008, 01:55:42 »
Ozaj.. kebyze nahodou mi nevyjde matika a robim ju potom v lete tak treba zajst na studijne aby mi este raz zapisali alebo netreba?
Pičoch jest veľo, ale nalivačoch malo!

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #257 on: 14.02.2008, 02:08:43 »
:h_grin: ja mam taku otazocku odveci...ako sa kua prihlasim na telesnu?  :alc: lebo na iss ee a us by bolo dobre poriesit.. btw co odporucate?  :ropebanana:

tak plati, ze na telesnu sa prihlasuje osobne... teda vyberies si, co sa ti paci a osobne zajdes za cviciacim a on ta prihlasi....

a to odkedy je take ze osobne???? sak cez ISko som sa minuleho roku hlasil, kedy to zmenili???????

Eghinka

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 174
  • kac! :P
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #258 on: 14.02.2008, 03:02:22 »
osobne? kto vymyslel taku somarinu?? v druhaku a us zazivam totalnu deziluziu z tuke..je toto normalne? :D :guitar:

EqO

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 60
  • pasli ovce inzinieri q-:
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #259 on: 14.02.2008, 03:28:09 »
malo by sa dat cez ISs, ak sa minuly rok dalo, no este nedavno to fungovalo len osobne. No Eghinka isto mi das za pravdu, ze nie je nad osobny kontakt  :beer1:
#nie je dolezite co si ludia o tebe myslia, dolezite je aka si. Ludia sa mozu skarede mylit, az to boli :(
#Niekedy sa sam seba pytam, kto sme, odkial sme prisli, kam smerujeme, aky zmysel ma vobec ludska existencia. Potom si nalejem odpoved a uz je dobre.

pepco

  • Guest
Re: L.semester
« Reply #260 on: 14.02.2008, 03:31:08 »
moj nazor, ze v druhom sa uz treba iba osobne nahlasovat, z toho dovodu, ze v prom to je v IS na nahlasovanie, a ked si niekto nevyberie nic a nespravi TV tak oni nevedia ze to treba dat znovu, lebo to sa nezapisuje ako nespraveny predmet, ze si pojdes dat znovu zapisat

ppt

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 935
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #261 on: 14.02.2008, 03:34:48 »
Ozaj.. kebyze nahodou mi nevyjde matika a robim ju potom v lete tak treba zajst na studijne aby mi este raz zapisali alebo netreba?
Sice som este ziaden predmet druhy krat nezapisoval (klop, klop), no myslim, ze musis ist na studijne zapisat si ten predmet do dalsieho semestra (ak ho chces mat v dalsom semestri).

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #262 on: 14.02.2008, 03:50:26 »
preco? nemam chut chodit v piatok...

na nu sa da aspon pozerat, ked uz nedavas pozor. keby moja zena, v takom veku, tak vyzerala, by som bol celkom spokojny  bq
aj tak nechcem chodit v piatok do skoly...a uz vobec nie pretiahnut cviciacu... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: L.semester
« Reply #263 on: 14.02.2008, 04:08:40 »
osobne? kto vymyslel taku somarinu?? v druhaku a us zazivam totalnu deziluziu z tuke..je toto normalne? :D :guitar:

heh tak to sme dve co zazivaju totalnu deziluziu... ja zasa zo studentov a to taku, aku som z tuke v zivote, ani v najhorsich chvilach nikdy nemala  :thumbsup: whatever...
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #264 on: 14.02.2008, 04:37:52 »
osobne? kto vymyslel taku somarinu?? v druhaku a us zazivam totalnu deziluziu z tuke..je toto normalne? :D :guitar:

heh tak to sme dve co zazivaju totalnu deziluziu... ja zasa zo studentov a to taku, aku som z tuke v zivote, ani v najhorsich chvilach nikdy nemala  :thumbsup: whatever...
ked si bola studentka tak si to tak nevnimala?
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #265 on: 14.02.2008, 04:49:39 »
moj nazor, ze v druhom sa uz treba iba osobne nahlasovat, z toho dovodu, ze v prom to je v IS na nahlasovanie, a ked si niekto nevyberie nic a nespravi TV tak oni nevedia ze to treba dat znovu, lebo to sa nezapisuje ako nespraveny predmet, ze si pojdes dat znovu zapisat

no hej, ale ja mam v ISku telesnu, som pisal an dtudijne a mi ju tam hodili, cize by sa malo dat nahlasit cez ISko logicky ne?

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #266 on: 14.02.2008, 04:55:45 »
osobne? kto vymyslel taku somarinu?? v druhaku a us zazivam totalnu deziluziu z tuke..je toto normalne? :D :guitar:

heh tak to sme dve co zazivaju totalnu deziluziu... ja zasa zo studentov a to taku, aku som z tuke v zivote, ani v najhorsich chvilach nikdy nemala  :thumbsup: whatever...
ked si bola studentka tak si to tak nevnimala?
nie, lebo ked si student a ked vidis typka co totalne se*ie na skolu (za predpokladu ze ty sa nieco chces naucit) tak aj ty kasles na neho, ale ked si vyucujuci musis (mal by si sa ) mu venovat

ja napr. obdivujem nasich profakov co dokazu vratit aj 3x semestralku a dat na prerobenie, ked niekto napise namiesto 10 pozadovanych stran 2-3 (aj aj to len skopiruje z googlu)

ja osobne byt profak tak ho bez pardonu necham opakovat a ne este mu davat druhu, tretiu.... sancu

a ked takych ludi je nejaka skupinka, aj mna by to znechutilo, ze takychto mam ucit, co si nedokazu splnit par povinnosti
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: L.semester
« Reply #267 on: 14.02.2008, 04:57:11 »
osobne? kto vymyslel taku somarinu?? v druhaku a us zazivam totalnu deziluziu z tuke..je toto normalne? :D :guitar:

heh tak to sme dve co zazivaju totalnu deziluziu... ja zasa zo studentov a to taku, aku som z tuke v zivote, ani v najhorsich chvilach nikdy nemala  :thumbsup: whatever...
ked si bola studentka tak si to tak nevnimala?

co? deziluziu zo studentov? vtedy mi to bolo patnast... z toho dovodu, ze bolo pre mna podstatne iba to, ci to zmaknem ja a hlavne, ze to zmaknem ja (tym nechcem povedat, ze som v zivote nikomu nepomohla...prave naopak) a ked to zvladli aj flakaci, tak to ma uz netrapilo... hoci sem tam to nastve... medzi studentmi este panuje taka ta solidarita, ktora sa vsak hned po prichode do praxe zvrtne na dost tuhy boj -> stylom preco ten debil by mal dostat taky isty plat ako ja, co viem sto raz viac... alebo toho debila prijali len za to, ze vie vykecavat a nejako to uhral na pohovore, potrebovali len jedneho cloveka - a fasa, ze teraz zaraba 33 baby cisteho a ja, co viem o dost viac, sa uskromnujem s 21 cisteho... ale sak oni to zistia, ze koho to prijali... apod.
mozno sa vam to teraz zda blbost, ale uvidite tie pocity krivdy po skonceni skoly a bude aj vam luto, ze taky clovek nosi ten isty titul ako vy a zamestnavatel predsa nemoze rozlisovat medzi vami na prvy nie hlbsi pohlad... a to zamrzi, lebo je to nefer a ze sa vam to stane, to vam garantujem...

a moja studentska deziluzia z tuke? paru razy som bola sklamana (ale to sa stane vsade, aj vo firme som bola), ale uz tak nejak zo zaciatku som chapala, ze o tom, co budem vediet nerozhoduju cvika, ale to, co sa sama naucim a na com sama zapracujem - a tak to aj bolo... a rozculovat sa nad idiotinami stylu, ze si mam ist osobne zapisat telesnu alebo ze mam cviko v piatok... prosim vas, to su take detinske stazovacky, len aby sa nepovedalo... poznam firmy, kde sa porady zakonite robia v piatok o siestej vecer... radsej si zvykajte, su to malichernosti (a aj vam sa tak bude zdat neskor) a este si na to spomeniete az budete riesit realne problemy... tie pridu neskor ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: L.semester
« Reply #268 on: 14.02.2008, 04:59:20 »
osobne? kto vymyslel taku somarinu?? v druhaku a us zazivam totalnu deziluziu z tuke..je toto normalne? :D :guitar:

heh tak to sme dve co zazivaju totalnu deziluziu... ja zasa zo studentov a to taku, aku som z tuke v zivote, ani v najhorsich chvilach nikdy nemala  :thumbsup: whatever...
ked si bola studentka tak si to tak nevnimala?
nie, lebo ked si student a ked vidis typka co totalne se*ie na skolu (za predpokladu ze ty sa nieco chces naucit) tak aj ty kasles na neho, ale ked si vyucujuci musis (mal by si sa ) mu venovat

ja napr. obdivujem nasich profakov co dokazu vratit aj 3x semestralku a dat na prerobenie, ked niekto napise namiesto 10 pozadovanych stran 2-3 (aj aj to len skopiruje z googlu)

ja osobne byt profak tak ho bez pardonu necham opakovat a ne este mu davat druhu, tretiu.... sancu

a ked takych ludi je nejaka skupinka, aj mna by to znechutilo, ze takychto mam ucit, co si nedokazu splnit par povinnosti

suhlasim na sto percent.... teraz som vracala semestralne a zadania aj na 5 raz (v istych pripadoch) - stalo ma to nenormalne mnozstvo casu a nervov, nikdy viac... zvladli to ludia aj na prvy raz a perfektne, hoci mali tie iste podmienky a tu istu vyucbu... ostatnym sa uz nemienim venovat a stracat s nimi svoj cas. a navyse svoje zdravie a pohodu si vazim viac... niekedy sa neda inak ako byt nekompromisny
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #269 on: 14.02.2008, 05:08:32 »
hmm vies k tomu cviku v piatok...som sa skorej tesil ze budem mat v piatok volno a mozem sa venovat bud robote - rozumej peniaze na drogy sex a alkohol :D alebo samostudiu -> tomu venujem velmi vela casu...a uz aj mna serie ked vidim ze ludia co sa absolutne neucia nemaju problem prejst zatial ja co sa tomu venujem obcas musim zamakat este viac..a stve ma aj to ze cviciaci obcas stravi pol cvika prehovaranim do duse stratenym existenciam namiesto toho aby dal nejake vedomosti ludom co sa maju chut ucit :) a u mna studentska solidarita moc neexistuje...rad pomozem ale nemyslim si ze sme v skole partia kamaratov...viem ze kazdemu komu pomozem mi to nikdy neoplati - mozno tak este paru kamosov zo strednej..ostatni sa na mna vyseru a vrazia mi kudlu do chrbta hned ako pojde o love... :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: L.semester
« Reply #270 on: 14.02.2008, 05:16:26 »
hmm vies k tomu cviku v piatok...som sa skorej tesil ze budem mat v piatok volno a mozem sa venovat bud robote - rozumej peniaze na drogy sex a alkohol :D alebo samostudiu -> tomu venujem velmi vela casu...a uz aj mna serie ked vidim ze ludia co sa absolutne neucia nemaju problem prejst zatial ja co sa tomu venujem obcas musim zamakat este viac..a stve ma aj to ze cviciaci obcas stravi pol cvika prehovaranim do duse stratenym existenciam namiesto toho aby dal nejake vedomosti ludom co sa maju chut ucit :) a u mna studentska solidarita moc neexistuje...rad pomozem ale nemyslim si ze sme v skole partia kamaratov...viem ze kazdemu komu pomozem mi to nikdy neoplati - mozno tak este paru kamosov zo strednej..ostatni sa na mna vyseru a vrazia mi kudlu do chrbta hned ako pojde o love... :)

jo sak jasne, ze cviko v piatok nepotesi... ale ta co uz, skusis poprekladat a ked nevyjde tak co uz... za par mesiacov si uz nan ani nespomenies ;) ja som raz mala nechtiac telesnu v piatok o 7.30 a co uz ;) cudzi jazyk sme mali povinne a zabilo sa tym cele piatkove predpoludnie, lebo to boli stvorhodinove cvika ;)

to s tym postojom k solidarite, tak mas absolutny recht... je to smutne, ale je to takmer vzdy tak, poznam to aj podla seba  :j_undecided:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #271 on: 14.02.2008, 05:26:55 »
myslim ze ked som zverejnil zadanie z OS tak som ziskal v tomto smere par skusenosti... :) aj pozitivnych aj negativnych... :) prevazne tych druhych... :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

EqO

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 60
  • pasli ovce inzinieri q-:
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #272 on: 14.02.2008, 05:27:04 »
JCube:
Vyslovil si dost ostry nazor na pomahanie. Z vacsej casti s tebou nesuhlasim. Nie su vsetci taki, ze sa vykaslu cloveku oplatit dobrotu. Ja si myslim, ze ludia sa vzdy daju rozdelit na 3 skupiny: zlych, dobrych a strednych. A tak ako to poznam, strednych je najviac a sami nevedia kam patria alebo patria tam, kde ich okolie prave postrci. Tak je to aj so studentami. Pre dve skupiny(dobri a zli) je tato skola zbytocna. Ved kto je dobry, tak vacsinou len na cvikach straca cas. A kto je zly, tak tomu ani zazrak nepomoze, nie to este cviciaci. Skola ma vyznam pre ten stred, ich treba potiahnut a obcas aj kopnut(dat po prstoch).
Ibaze, tu je vsetko naopak a to co je dolezite si nevsimaju a povazuju za blbosti. Naopak zenu ludi robit take dolezite veci co su zbytocne ..... a vlastne naco  :mishela
#nie je dolezite co si ludia o tebe myslia, dolezite je aka si. Ludia sa mozu skarede mylit, az to boli :(
#Niekedy sa sam seba pytam, kto sme, odkial sme prisli, kam smerujeme, aky zmysel ma vobec ludska existencia. Potom si nalejem odpoved a uz je dobre.

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: L.semester
« Reply #273 on: 14.02.2008, 05:43:07 »
ja sa priznam ze sa nejak velmi neucim a prechadzam ale som tak zistil ze z tej skoly budem mat <|> potom a uplatnenie len "papierove" takze asi sa zacnem trosku viac venovat veciam ktore ale si fakt zasluzia trochu pozornosti (nie ako ELE, ZIM, FYZ a spol...)

a JC: ja v zasade nikomu nic do chrbta nevrazam... jedine ak si zasluzi ;)
:trestac:

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #274 on: 14.02.2008, 05:46:56 »
kOsTi: teba som tym nemyslel... ty mi vrazis tak maximalne basu piva alebo flasku borovicky...aj to do ruky :P

EqO: je nas tu 1833 registrovanych prave v tejto chvili...kolko ludi tu pravidelne prispieva aj inymi prispevkami ako "co bolo na skuske pls pls pls?" a podobnymi? pripadne vobec prispieva...asi tolko k tomu pomahaniu...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"