Author Topic: L.semester + ku koncu zamyslenie sa o studiu ;)  (Read 63542 times)

BossZ

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 262
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #125 on: 12.02.2008, 04:01:56 »
Kolko zadani treba robit v lete? Pocitam ze urcite z Javy... este z niecoho? (.NET nemam). Vdaka

Pred rokom to boli Java, PT=USaA, OP.  :bananawrite:
<iframe style="width:300px;height:600px;padding:0;margin: -300px 0px 0px 0px;border:0;" marginwidth="0" marginheight="0" hspace="0" vspace="0" frameborder="0" scrolling="no" src="http://www.androidroka.sk/wp-content/themes/androidRoku/iframe.php?invite=52633e266001a22a5eb0166ee736bc68"></iframe>

pepco

  • Guest
Re: L.semester
« Reply #126 on: 12.02.2008, 04:03:56 »
no aj zo sieti sa robi zadanie :)

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #127 on: 12.02.2008, 04:04:53 »
a to je az take meso to CISCO ? sak netreba nic programovat, ci je toho vela na ucenie ?
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: L.semester
« Reply #128 on: 12.02.2008, 04:05:13 »
cize vsetko okrem spolocenskovednych predmetov? :D
:trestac:

pepco

  • Guest
Re: L.semester
« Reply #129 on: 12.02.2008, 04:07:11 »
a to je az take meso to CISCO ? sak netreba nic programovat, ci je toho vela na ucenie ?

no ako som uz pisal predtym, nebolo by, ale pocitaj ze ti treba spravit 3 testy na tyzden, a aspon premna to nie je ucenie ze precitam a viem, kedze je to este k tomu po anglicky... no tak si spocitaj kolko mi to casu do tyzdna zabije :(

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #130 on: 12.02.2008, 04:07:42 »
cize vsetko okrem spolocenskovednych predmetov? :D

a matematickej logiky:)

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #131 on: 12.02.2008, 04:09:40 »
a to je az take meso to CISCO ? sak netreba nic programovat, ci je toho vela na ucenie ?

no ako som uz pisal predtym, nebolo by, ale pocitaj ze ti treba spravit 3 testy na tyzden, a aspon premna to nie je ucenie ze precitam a viem, kedze je to este k tomu po anglicky... no tak si spocitaj kolko mi to casu do tyzdna zabije :(

ta ze anglicky to je, podla mna este lepsie jak po slovensky bo poznam slovenske preklady v IT terminologii, ale ta 3 testy tyzdenne no to neznie lakavo
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

TradeMark

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 630
  • He ho forgets, will be destined to remember...
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #132 on: 12.02.2008, 04:10:56 »
Kolko zadani treba robit v lete? Pocitam ze urcite z Javy... este z niecoho? (.NET nemam). Vdaka

Pred rokom to boli Java, PT=USaA, OP.  :bananawrite:

A este daco blizsie k tomu? Z javy predpokladam dajake miny abo co to som pocul ale co sa robi z OP a USaA?
Pičoch jest veľo, ale nalivačoch malo!

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: L.semester
« Reply #133 on: 12.02.2008, 04:16:28 »
no aj zo sieti sa robi zadanie :)

ano robi, ked to vies tak za den by si to mal mat v pohode hotove  8)


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

EqO

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 60
  • pasli ovce inzinieri q-:
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #134 on: 12.02.2008, 04:17:41 »
a to je az take meso to CISCO ? sak netreba nic programovat, ci je toho vela na ucenie ?

no ako som uz pisal predtym, nebolo by, ale pocitaj ze ti treba spravit 3 testy na tyzden, a aspon premna to nie je ucenie ze precitam a viem, kedze je to este k tomu po anglicky... no tak si spocitaj kolko mi to casu do tyzdna zabije :(

aj ked clovek vie po anglicky, tak to treba citat kazdy tyzden. Inak sa to nebezpecne nahromadi a precitat materialy k celemu semestru moze kludne trvat aj 2 tyzdne. Po tretom precitani celeho 1. semestra som uz bol schopny robit testy a aj final na 100%, ale aj tak bolo tazke sa nepomylit (z nepozornosti).

Pepco ti poviem ako to robil moj kamos, co nevedel po anglicky takmer nic. Materialy si prekladal v translatore  :emot-LMAO:. Ked robil test, tak si zavolal dakoho na pomoc, kto uz ten test mal spraveny. To co nevedel sme mu vzdy vysvetlili a tak to po urobeni testu uz aj vedel. Ty mozes naviac pouzit wikipediu, ine zdroje a prekladaci nastroj k materialom (no nie som si isty ako je to v novej verzii).

Podla mna su siete jeden z najlepsich predmetov   bvbvbv
#nie je dolezite co si ludia o tebe myslia, dolezite je aka si. Ludia sa mozu skarede mylit, az to boli :(
#Niekedy sa sam seba pytam, kto sme, odkial sme prisli, kam smerujeme, aky zmysel ma vobec ludska existencia. Potom si nalejem odpoved a uz je dobre.

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #135 on: 12.02.2008, 04:19:33 »
no aj zo sieti sa robi zadanie :)

ano robi, ked to vies tak za den by si to mal mat v pohode hotove  8)

ta ono vies jak, assembler by som teraz tiez za den zrobil, ale pred tymi dvoma mesiacmi mi to pripadalo ze to nedam nikdy ;)
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: L.semester
« Reply #136 on: 12.02.2008, 04:49:53 »
ta ono vies jak, assembler by som teraz tiez za den zrobil, ale pred tymi dvoma mesiacmi mi to pripadalo ze to nedam nikdy ;)

ja som tiez nevedel na zaciatku konfigurovat a zvladol som to  ;)


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

BossZ

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 262
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #137 on: 12.02.2008, 04:59:40 »
Kolko zadani treba robit v lete? Pocitam ze urcite z Javy... este z niecoho? (.NET nemam). Vdaka

Pred rokom to boli Java, PT=USaA, OP.  :bananawrite:

A este daco blizsie k tomu? Z javy predpokladam dajake miny abo co to som pocul ale co sa robi z OP a USaA?

Z OP to bolo napr. PC Shop a podobne, mal si na vyber, robil si v com si chcel, ale odporucali C Sharp, z PT-USaA nejaka evidencia udajov, a tiez si robis v com chces.
Priblizne asi vsetko, PT bolo naj s Novitzkou ale ako vidim tohto roku ani nie je v zozname cviciacich.

PS.: java=miny, s Vaclavikom bolo v pohode
GL
« Last Edit: 12.02.2008, 05:02:31 by BossZ »
<iframe style="width:300px;height:600px;padding:0;margin: -300px 0px 0px 0px;border:0;" marginwidth="0" marginheight="0" hspace="0" vspace="0" frameborder="0" scrolling="no" src="http://www.androidroka.sk/wp-content/themes/androidRoku/iframe.php?invite=52633e266001a22a5eb0166ee736bc68"></iframe>

TradeMark

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 630
  • He ho forgets, will be destined to remember...
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #138 on: 12.02.2008, 05:50:56 »
Kolko zadani treba robit v lete? Pocitam ze urcite z Javy... este z niecoho? (.NET nemam). Vdaka

Pred rokom to boli Java, PT=USaA, OP.  :bananawrite:

A este daco blizsie k tomu? Z javy predpokladam dajake miny abo co to som pocul ale co sa robi z OP a USaA?

Z OP to bolo napr. PC Shop a podobne, mal si na vyber, robil si v com si chcel, ale odporucali C Sharp, z PT-USaA nejaka evidencia udajov, a tiez si robis v com chces.
Priblizne asi vsetko, PT bolo naj s Novitzkou ale ako vidim tohto roku ani nie je v zozname cviciacich.

PS.: java=miny, s Vaclavikom bolo v pohode
GL

Hmmm PC Shop myslis ako internetovu aplikaciu? Trebars PHP + SQL nemoze byt? Alebo C++ & SQL?
Pičoch jest veľo, ale nalivačoch malo!

BossZ

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 262
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #139 on: 12.02.2008, 05:53:44 »
Kolko zadani treba robit v lete? Pocitam ze urcite z Javy... este z niecoho? (.NET nemam). Vdaka

Pred rokom to boli Java, PT=USaA, OP.  :bananawrite:

A este daco blizsie k tomu? Z javy predpokladam dajake miny abo co to som pocul ale co sa robi z OP a USaA?

Z OP to bolo napr. PC Shop a podobne, mal si na vyber, robil si v com si chcel, ale odporucali C Sharp, z PT-USaA nejaka evidencia udajov, a tiez si robis v com chces.
Priblizne asi vsetko, PT bolo naj s Novitzkou ale ako vidim tohto roku ani nie je v zozname cviciacich.

PS.: java=miny, s Vaclavikom bolo v pohode
GL

Hmmm PC Shop myslis ako internetovu aplikaciu? Trebars PHP + SQL nemoze byt? Alebo C++ & SQL?

podla mna moze, proc ne, ale cviciaci to potom upresni

edit: teda nemoze
« Last Edit: 12.02.2008, 06:06:07 by BossZ »
<iframe style="width:300px;height:600px;padding:0;margin: -300px 0px 0px 0px;border:0;" marginwidth="0" marginheight="0" hspace="0" vspace="0" frameborder="0" scrolling="no" src="http://www.androidroka.sk/wp-content/themes/androidRoku/iframe.php?invite=52633e266001a22a5eb0166ee736bc68"></iframe>

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: L.semester
« Reply #140 on: 12.02.2008, 05:56:42 »
take zadania ako PC Shop uz nebudu... robit sa bude vylucne v CSharpe. je to change oproti minulemu roku, ale to sa dozviete o tyzden na cvikach...

co sa tyka sieti, ja som este zazila povodne 4hodinove cvika a hoci mam o svojej angline dost vysoku mienku, zdali sa mi 2 semestre vela - je aj vela inych predmetov so zadaniami a ak nechces robit testy podla "internetu", teda uz vypracovanych testov, tak to zaberie hrozne vela casu, musis sa dost sustredit, aby si to fakt vedel... ale tak, zvladla som to ja, zvladli aj ini, zvladnete aj vy  bk
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: L.semester
« Reply #141 on: 12.02.2008, 06:05:21 »
take zadania ako PC Shop uz nebudu... robit sa bude vylucne v CSharpe. je to change oproti minulemu roku, ale to sa dozviete o tyzden na cvikach...

ou shit to uz potom asi nepredam svoj DVD Shop nikomu  am


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #142 on: 12.02.2008, 06:05:29 »
k sietam by som mal taku otazku, hovorite ze to zaberie dost casu, ale mna by zaujimalo skor ciselne hodnoty, napr ked budu 3 testy na tyzden, kolko casu na to bude treba zhruba????

TradeMark

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 630
  • He ho forgets, will be destined to remember...
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #143 on: 12.02.2008, 06:07:09 »
take zadania ako PC Shop uz nebudu... robit sa bude vylucne v CSharpe. je to change oproti minulemu roku, ale to sa dozviete o tyzden na cvikach...

co sa tyka sieti, ja som este zazila povodne 4hodinove cvika a hoci mam o svojej angline dost vysoku mienku, zdali sa mi 2 semestre vela - je aj vela inych predmetov so zadaniami a ak nechces robit testy podla "internetu", teda uz vypracovanych testov, tak to zaberie hrozne vela casu, musis sa dost sustredit, aby si to fakt vedel... ale tak, zvladla som to ja, zvladli aj ini, zvladnete aj vy  bk

Hmm to ten C# akoze budeme aj preberat alebo to ostava na samostudium lebo ja akosi .NET zapisany nemam...
Pičoch jest veľo, ale nalivačoch malo!

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: L.semester
« Reply #144 on: 12.02.2008, 06:09:02 »
k sietam by som mal taku otazku, hovorite ze to zaberie dost casu, ale mna by zaujimalo skor ciselne hodnoty, napr ked budu 3 testy na tyzden, kolko casu na to bude treba zhruba????

neviem, zavisi to od kapitoly... su tam take, ktore mas zvladnute raz dva - hodinka, dve... a potom su tam aj take, nad ktorymi som stravila aj dobru polku dna (+- nejake hodinky)... najma prvy semester je velmi teoreticky, su tam kvanta textu na citanie a pri tych testoch treba davat pozor a vediet uplne detaily... druhy je uz viac v pohode, ten siel lahko - tri, styri hodky na kapitolu...  :thumbsup:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #145 on: 12.02.2008, 06:09:22 »
shit mozem nove zadania robit:D:D
brix will be shat

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: L.semester
« Reply #146 on: 12.02.2008, 06:10:56 »
k sietam by som mal taku otazku, hovorite ze to zaberie dost casu, ale mna by zaujimalo skor ciselne hodnoty, napr ked budu 3 testy na tyzden, kolko casu na to bude treba zhruba????

no tie testy musis mat vsetky odklikane este pred finalom. na tie testy sme mali ureceny den(v niektorych skupinach mali aj 2dni), v ktory boli otvorene a bolo mozne ich naklikat. neviem ako to je po novom, ale to vam povedia na prvom cviku/prednaske

btw: naklikat ich treba aspon na 80%


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: L.semester
« Reply #147 on: 12.02.2008, 06:11:46 »
Hmm to ten C# akoze budeme aj preberat alebo to ostava na samostudium lebo ja akosi .NET zapisany nemam...

bude sa aj preberat samozrejme... prirodzene, ako u vsetkych programovacich jazykoch, sa vo velkej miere spolieha na samostudium... umenie programovat je totiz predovsetkym o praxi, voli a cviku - "vediet" programovat ta na cviku nemozu naucit, iba ukazat sposob ako na to... ostatne je na tebe  :j_wink:
ale C# je prijemny jazyk, robi sa s nim velmi dobre.... potesim ta  :j_wink:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #148 on: 12.02.2008, 06:12:55 »
nemtom loves c#, keby c# bola zena tak s nou chodim a zalozim rodinu
brix will be shat

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: L.semester
« Reply #149 on: 12.02.2008, 06:14:43 »
Hmm to ten C# akoze budeme aj preberat alebo to ostava na samostudium lebo ja akosi .NET zapisany nemam...

bude sa aj preberat samozrejme... prirodzene, ako u vsetkych programovacich jazykoch, sa vo velkej miere spolieha na samostudium... umenie programovat je totiz predovsetkym o praxi, voli a cviku - "vediet" programovat ta na cviku nemozu naucit, iba ukazat sposob ako na to... ostatne je na tebe  :j_wink:
ale C# je prijemny jazyk, robi sa s nim velmi dobre.... potesim ta  :j_wink:

jj :)

programovanie je aplikovaná matematika :)
All code is crap.

42