Author Topic: Volne terminy v dalsich semestroch  (Read 2609 times)

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Volne terminy v dalsich semestroch
« on: 07.02.2007, 00:42:58 »
Jedna vec ma zaujima a to ako to je so skuskami, ktore som neurobil, ale ostali mi volne terminy. Videl som pripad kedy typek si prisiel urobit skusku z MA1 v lete a pritom ju nemal druhykrat zapisanu, iba v zime proste nesiel na opravny termin. Tak neviem ci to bola len vynimka, alebo je nieco take naozaj mozne.
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

micRo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 226
    • View Profile
Re: Volne terminy v dalsich semestroch
« Reply #1 on: 07.02.2007, 00:46:37 »
ja som tak minuly rok urobil :) nesiel som na hromadny termin.. ale isiel som az na ten dalsi cize som v podstate prisiel o dekansky.. ale tiez som pocul ze sa take daco da .. prisiel som na studijne a tam mi povedala teta ze mam prist tyzden pred tym ako zacne skuskove a mam podat ziadost na dekana.. no tak som tak spravil a isiel som si v maji podat dekana.. na IS sa mi objavil termin a mal som nato asi 5 dni  :emot-LMAO: :emot-LMAO: ale nakoniec to dopadlo dobre a mal som E-53  :emot-dance:
I just know one thing, I won't give up!!

JBull

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Volne terminy v dalsich semestroch
« Reply #2 on: 07.02.2007, 00:49:34 »
Jedna vec ma zaujima a to ako to je so skuskami, ktore som neurobil, ale ostali mi volne terminy. Videl som pripad kedy typek si prisiel urobit skusku z MA1 v lete a pritom ju nemal druhykrat zapisanu, iba v zime proste nesiel na opravny termin. Tak neviem ci to bola len vynimka, alebo je nieco take naozaj mozne.

Na niektore predmety isto daju volne terminy ale isto to nieje taky pripad ako ty popisujes lebo ked si das zapisat predmet co si mal v zime znovu v lete tak je to pocitane ako keby si robil dany predmet znova a preco zapise niekto znova predmet v lete ako napr. MAI, lebo ked chce robyt MAII musi mat MAI a keby si MAI znova nezapisal v lete tak by mal MAI v zime na dalsi rok a MAII v lete tiezz na dalsi rok, takze namiesto jedneho predmetu by preniesol dva...ale nebo jsa ked si nevyuzil terminy oni z niektorych predmetov vypisu dalsie terminy v lete len musis cez IS Student sledovat ci ich tam nejaky nahodia a ked hej tak sa prihlasia...a inac vobec neplati na tejto skole, ze ti musia dovolit vyuzit vsetky terminy...napr. kamos nestihol ziaden termin na FYZiku a pritom na dalsi rok sa mu brala ako keby ju nespravil.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Volne terminy v dalsich semestroch
« Reply #3 on: 07.02.2007, 03:39:40 »
popisana situacia existuje popravde... stane sa, ze student nestihne v zime urobit vsetky skusky alebo prist na mozne terminy. v tom pripade moze len dufat, ze skusajuci vypise termin aj v letnom skuskovom a v tomto termine (normalne branom ako dalsi termin, nie ako opakovany zapis predmetu) tu skusku urobi. Pozor! je len a len na skusajucom, ci termin vypise a casto sa o tom nevie dopredu (ale vacsinou to robia) a dalej, da sa to robit len v takej kombinacii, ze predmety zo zimy v lete... Predmety z leta sa do zimy pochopitelne preniest nedaju (je uz uzavrety rocnik a aj skusky su popisane v indexoch), ak nestihas leto, mas smolu, zapises si to az o rok. Toto sa tiez neda pri predmetoch v prvaku a druhaku, ktore maju nasledovnika (FY 1 - FY 2, TEE 1 - TEE 2) a je pri nich mozny zapis v tom semestri, kedy vyucba daneho predmetu neprebieha (rozumej - M.analyza sa uci v zime, ale pre ludi, ktori neurobia, sa robi specialna "vecerna skola" v letnom semestri, ktoru navstevuju len ludia, ktori si tento predmet zapisali uz do leta - iba tito mozu urobit skusku).
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

ElMino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: Volne terminy v dalsich semestroch
« Reply #4 on: 08.02.2007, 21:02:32 »
Toto sa tiez neda pri predmetoch v prvaku a druhaku, ktore maju nasledovnika (FY 1 - FY 2, TEE 1 - TEE 2) a je pri nich mozny zapis v tom semestri, kedy vyucba daneho predmetu neprebieha (rozumej - M.analyza sa uci v zime, ale pre ludi, ktori neurobia, sa robi specialna "vecerna skola" v letnom semestri, ktoru navstevuju len ludia, ktori si tento predmet zapisali uz do leta - iba tito mozu urobit skusku).
hmm a ako to je so SOJ. Som sa prave zisitil, ze som nespravil opravak. Ujo Hudak mi povedal, ze nevie este kedy a ci bude dekanak (ze mozno v letnom semestry). Ta neviem teraz. Ywetka nevies ci daval stale Hudak dekanak?
Co ma nezabije, to ma posilni. Len aby som koli skole neupadol do trvalej komy.

kane77

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 886
    • View Profile
Re: Volne terminy v dalsich semestroch
« Reply #5 on: 08.02.2007, 21:08:11 »
ano zo soj bude opravak... v lete... dnes sa takto vyjadril sam profesor...
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Volne terminy v dalsich semestroch
« Reply #6 on: 09.02.2007, 00:14:23 »
jo, hudak daval vzdy velke mnozstvo terminov mimo zimneho skuskoveho... cize ja by som s tym dekanskym pocitala na 105 percent, nema dovod to teraz menit.  :thumbsup:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

hlsman

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Volne terminy v dalsich semestroch
« Reply #7 on: 09.02.2007, 06:51:08 »
cize ked teraz v zime miniem len 1 termin zo ZI, na leto mi ostanu 2? (opravny + dekansky) ??? ked hej ta parada :)

JBull

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Volne terminy v dalsich semestroch
« Reply #8 on: 09.02.2007, 16:20:39 »
cize ked teraz v zime miniem len 1 termin zo ZI, na leto mi ostanu 2? (opravny + dekansky) ??? ked hej ta parada :)

Tak aj ja stym tak pocitam, prinajhorsom

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Volne terminy v dalsich semestroch
« Reply #9 on: 09.02.2007, 19:56:46 »
cize ked teraz v zime miniem len 1 termin zo ZI, na leto mi ostanu 2? (opravny + dekansky) ??? ked hej ta parada :)

Tak aj ja stym tak pocitam, prinajhorsom

jo ostanu... ale bacha, lebo skusajuci nema povinnost ich vypisat len za to, ze si si nevyuzil vsetky mozne terminy...  :pimp:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.