Author Topic: KohoSiDatNa ELE II  (Read 4312 times)

peteviolet

  • Newbie
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
KohoSiDatNa ELE II
« on: 17.02.2007, 18:22:59 »
Koho si dat hosi.. na ELE2 na LS....a ako si to treba vybrat ze kedy budem chodit...a ku komu....budem chodit s prvakmi....potom to je dzivne bo oni maju v rozvrhu rozdelenu ele na parny a neparny tyzdennn....ja nevieeem...a pocul som ze kollar je dobry plus simko a aj hodulikova...Kollae este uciii? bo mi povedali ze asi odisiel..vdaka vsetkym

davhan

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 612
    • View Profile
Re: KohoSiDatNa ELE II
« Reply #1 on: 17.02.2007, 18:35:30 »
hodulikovu odporucam... :)   vysvetli bez problemov....a ked nechapete..bude vysvetlovat ,az kym nepochopite :)   fakt..super cvika aj konzultacie su s nou..

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: KohoSiDatNa ELE II
« Reply #2 on: 17.02.2007, 18:36:31 »
mna pred hodulikovou varovali, ale neviem, ja len tolko viem ze guzanovi sa vyhni ako sa len da
brix will be shat

Frankie

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 151
    • View Profile
Re: KohoSiDatNa ELE II
« Reply #3 on: 17.02.2007, 18:40:50 »
No, tiež ti len poradím, aby si sa vyhol p. Dudášovi  ;) bo to boli nezabudnuteľné cviká  :ohmigod: , ale šak sranda musí byť  :hammer:

davhan

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 612
    • View Profile
Re: KohoSiDatNa ELE II
« Reply #4 on: 17.02.2007, 18:56:41 »
no..samozrejme... guzanovi sa vyhybaj  ;)...... k dudasovi sa nevyjadrujem, lebo som s nim cvika nemal

JBull

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: KohoSiDatNa ELE II
« Reply #5 on: 17.02.2007, 20:26:02 »
mna pred hodulikovou varovali, ale neviem, ja len tolko viem ze guzanovi sa vyhni ako sa len da

To musel byt naozaj nejaky looser...lebo hoci Hodulikova ma svoj pristup, co znamena, ze ked je nastvana kvoli niecomu, je nastvana aj na studentov...ale aj tak je najlepsia cviciaca na Elektrotechniku, vzdy sa to snazi co najlepsie vysvetlit ale treba sa aj snazit sa to ucit, lebo nic nieje zadarmo, priklady na zapoctovke dava len take ake sa prepocitali na cvikach a co je najdolezitejsie na cvikach sa beru len take priklady ake su potrebne na skuske, cize ziadne <> ako pri Dudasovi

woody

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 275
    • View Profile
Re: KohoSiDatNa ELE II
« Reply #6 on: 17.02.2007, 20:33:58 »
ako vravi JBull hodulikova je na ELE the best .... vsetko vysvetli a ked sa posnazis aj pochopis a je ferova :) a aj opravnych terminov je pri nej vzdy dost :P

sogi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: KohoSiDatNa ELE II
« Reply #7 on: 17.02.2007, 21:04:28 »
este tomcikova....dava ti opravne zapocty az kym nespravis (viem z vlastnej skusenosti :D )
----------------------------------------------------------------------------------
Why geeks like computers: unzip, strip, touch, finger, grep, mount, fsck, more, yes,fsck,fsck,fsck,umount, sleep.
----------------------------------------------------------------------------------

max01

  • Newbie
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: KohoSiDatNa ELE II
« Reply #8 on: 17.02.2007, 23:22:28 »
tak tak aj ja som za Tomcikovu , podla mna o nieco lepsia ako Hodulikova ( mal obe na cvikach)  :thumbsup:

Hue

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: KohoSiDatNa ELE II
« Reply #9 on: 18.02.2007, 00:54:39 »
vraj je tomcikova dobra.. neviem ale mal som dudasa a tak som zdrhol k Hodulikovej


Hodulikova tha best of ELE II.

glide

  • Newbie
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: KohoSiDatNa ELE II
« Reply #10 on: 18.02.2007, 07:20:46 »
na Elektro neexistuje nikto lepsi ako Tomcikova!!! (to je fakt a kazdy kto vravi nieco ine, nevie o com hovori)

ad 1. ked budes chodit na jej cvika a nebudes tam len sediet ako debil, ale sa budes aj trosku sustredit na to co hovori... nebudes ziaden opravak potrebovat (ci uz zapich abo skusku)

ad 2. ked uz si pako, tak budes mat tolko moznosti (zapich aj skusku) kolko potrebujes aby si elektro urobil

ad 3. naozaj staci chodit na cvika a pred zapichom/skuskou si to raz pozriet

MKI

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1021
    • View Profile
    • MKI Print Shop
Re: KohoSiDatNa ELE II
« Reply #11 on: 18.02.2007, 17:31:08 »
a co tak spaldonova ? predsa je len garanatkou , neje zle sa snou poznat preistotu :))))))))

mna by skro zaujiamlo ze ktora skupina ma ktoreho cviciaceho bo v is rpre kazdu skupinu traja napisany su
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: KohoSiDatNa ELE II
« Reply #12 on: 18.02.2007, 20:40:32 »
Yop, tomcikova rulez... Som ku nej chodil na ELE II a bez problemov cvika... Som za cely semester bol asi raz pri tabuli.. Inak ku tabuli vola len v tedy, ak nema naladu na vysvetlovanie, inak to mas ako druhe prednasky.. ;) Som sa zasil vzdy v zadu a som si robil co som chcel.. :) Jeden typek si tam dokonca kazdu hodinu cital noviny.. :D A s tymi zapoctovkami a skuskami maju pravdu.. (osobne som to evyuzila, ale poznam ludi co asi 4x boli na opravnom zapichu.. :D :D :D ) ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: KohoSiDatNa ELE II
« Reply #13 on: 20.02.2007, 02:41:12 »
Ten ujo co ho mam ako foto .. to je cooler  :j_wink:
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

Hue

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: KohoSiDatNa ELE II
« Reply #14 on: 20.02.2007, 04:27:03 »
Ten ujo co ho mam ako foto .. to je cooler  :j_wink:
Ten ujo je ...
Ja som zdrhol a odporucam to kazdemu kto ho uvidi v miestnosti kde ma byt cviko. :D

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: KohoSiDatNa ELE II
« Reply #15 on: 20.02.2007, 05:20:56 »
Ani nie... ;) Ja som s nim mal cvika prvy krat v prvaku a celkom sa dalo... ;) Horsie bolo ked uz si nevedel.. :P Ale tha ked si si sadol do stredu do stredu, tha si sa k tabuli ani nedostal pocas roka.. ;) Este stale to je to mensie zlo... :D :D :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: KohoSiDatNa ELE II
« Reply #16 on: 20.02.2007, 06:01:17 »
ja sa na neho stazovat nemozem..problemy som nemal a to co po mne chcel som vedel... :) pri tabuli mi vzdy pomohol a zapoctovky tragicke neboli... :D dokonca som stratil bod na skuske co ma prekvapilo... :D ako ostatni neviem... :P
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

malypali

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 53
    • View Profile
Re: KohoSiDatNa ELE II
« Reply #17 on: 24.02.2007, 23:52:19 »
Jednoznacne by som odporucal p.Hodulikovu.. nauci dobre aj vysvetli dobre..  Ak si k nej slusny, tak rada pomoze ak moze.. :)

stricky

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: KohoSiDatNa ELE II
« Reply #18 on: 26.02.2007, 17:51:28 »
tha, co som pocul tak Mr. Dudas dava na zapich len co bolo aj na hodine.... a p(icus). Guzan??? Mal pokreslene nejake obvody na tabuli.... to bolo zadanie na pisomke... a po pisomke pouzival ten obvod na vysvetlovanie noveho uciva.... tak asi tolko (poz. autora... v tom obvode pri vysvetlovani nic nemenil)

MKI

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1021
    • View Profile
    • MKI Print Shop
Re: KohoSiDatNa ELE II
« Reply #19 on: 02.03.2007, 01:16:28 »
inac wrelo odporucam prednaasky speldanovej je to prefektne !
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)