Author Topic: Fyzika 1???!  (Read 48973 times)

Spido

  • Newbie
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Fyzika 1???!
« on: 17.12.2006, 19:33:04 »
Prosim vas ludia neviete mi niekto povedat? Mozem robit skusku z fyzi 2 ked este nemam skusku z Fyzi1? dikes ;)

vlado

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
    • View Profile
Re: Fyzika 1???!
« Reply #1 on: 18.12.2006, 00:57:41 »
ja si myslim ze ano, preco nie.. ale skus mailnut na studijne
Neskúšajte na mňa ťahy!
Pokiaľ je vám život drahý!
Neskočím vám na tie triky!
Ja nechcem ísť do sanitky!

davhan

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 612
    • View Profile
Re: Fyzika 1???!
« Reply #2 on: 18.12.2006, 20:24:38 »
nie nemozes.. najprv musis mat 1ku

Spido

  • Newbie
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Fyzika 1???!
« Reply #3 on: 18.12.2006, 21:16:07 »
tha teraz ako hehe :j_tongue: ci sa hlasit vobec na skusku alebo ne? a na studijnom nebudu az do januara thaze  :j_embarassed: tam mi asi nepomozu momentalne...

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: Fyzika 1???!
« Reply #4 on: 18.12.2006, 22:35:40 »
Tha na skusku sa neprihlasuj, to uz urobila teta Hlavacova..  :emot-LMAO: Inak to je povinny termin, cize nam prepadne, bo ani ja nemam ani zapich z 1-tky a idem na opravny 15-teho, a potom najblizsia skuska z 1-tky je 22 (?) Cize ked nemozeme robit skor jednotku ako dvojku, tha nam prepadne termin z dvojky.. :( www.lameri.na.fei.tuke.sk Co toto za skola??  :03:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: Fyzika 1???!
« Reply #5 on: 18.12.2006, 22:47:42 »
Tha na skusku sa neprihlasuj, to uz urobila teta Hlavacova..  :emot-LMAO: Inak to je povinny termin, cize nam prepadne, bo ani ja nemam ani zapich z 1-tky a idem na opravny 15-teho, a potom najblizsia skuska z 1-tky je 22 (?) Cize ked nemozeme robit skor jednotku ako dvojku, tha nam prepadne termin z dvojky.. :( www.lameri.na.fei.tuke.sk Co toto za skola??  :03:

mrkvy tha tho thaka pre nas, tych najkrajsich.... a co sa themy thyka....teta hlavacova to tam dala, ale nejako to nema ostrene....  :whacko: a asi jej to potom poctom nevyjde.... pri takom pocte co opakuju fyzu 1, ale vsak sa blizia vianoce  :xmas: a hlavne je ze sme zdravi

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Fyzika 1???!
« Reply #6 on: 20.12.2006, 19:42:17 »
mna z tej fyziky skare, bud fyzika zabije mna alebo ja zabijem dakoho z fyziky
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

pablo

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Fyzika 1???!
« Reply #7 on: 21.12.2006, 16:58:41 »
mna z tej fyziky skare, bud fyzika zabije mna alebo ja zabijem dakoho z fyziky

jj  :lol9:

Spido

  • Newbie
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Fyzika 1???!
« Reply #8 on: 21.12.2006, 17:23:28 »
ja som sa uz s toho riadneho terminu odhladil a nech sa i hlavacova posklada... :kissmyass: a tiez idem na opravak 15. thaze sa tam uvidime opat asi viaceri, by ma este tak zaujimalo ze kolko vlastne stastlivcov uspesne zvladlo prvu zapoctovku?

Spido

  • Newbie
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Fyzika 1???!
« Reply #9 on: 26.12.2006, 16:37:31 »
nieje tu niekto nahodou ze chodil aj na cvika z fyziky1 a ma vsetky priklady zeby aspon mohol napisat ake boli a popripade aj ich nejak naskenovat a hodit niekam na FTP? PLS :j_rolleyes:???

peteviolet

  • Newbie
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Fyzika 1???!
« Reply #10 on: 02.01.2007, 23:46:30 »
Marecku(psicho).....moj kamosssss z Moldavy......ta ty co stresujessssss....mas taku hlavuuu na FEI ze azzzzz.....a taka fyzika ta zabijeeeeee....cooossiiiii....ja budem mat problemy s tymto vyjeb.... predmetom...no caw.....from Mokrance

janco4

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Fyzika 1???!
« Reply #11 on: 03.01.2007, 05:39:03 »
Kedy je opravny zapocet? a z ktorych kapitol je?

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: Fyzika 1???!
« Reply #12 on: 03.01.2007, 05:42:06 »
mna z tej fyziky skare, bud fyzika zabije mna alebo ja zabijem dakoho z fyziky

loooool kludne im to tam roztriskaj... asi to nikomu z pritomnych nebude vadit... :D
Kedy je opravny zapocet? a z ktorych kapitol je?
:) presne tento problem mam aj ja... :D HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP!!!!
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Fyzika 1???!
« Reply #13 on: 03.01.2007, 18:27:22 »
ftedy bude opravna ked bude prvy termin na skusku a opravna by mala byt z prvych 3 alebo 4 kapitol :D
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: Fyzika 1???!
« Reply #14 on: 04.01.2007, 01:17:42 »
z 3 alebo 4? hmm... cize sa klasicky naucim dve a potom sa budem modlit... :D  :ohmigod: com som ja taky lamer a sa neucim...  :hammer:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

janco4

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Fyzika 1???!
« Reply #15 on: 04.01.2007, 17:49:22 »
A nema niekto nahodou vypocitane neake priklady z tych 3 al. 4 kapitol, nie tie tahakove, ale neaky zosit, alebo nieco take. Fest by som mu bol vdacny, na ftp al. mail nech to hodi, mam tam pri nicku.

marian

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 61
    • View Profile
Re: Fyzika 1???!
« Reply #16 on: 04.01.2007, 23:00:17 »
Nevie niekto, ktore temy maju byt na skuske, lebo hovoril, ze sme vsetko neprebrali a neviem, ktore kapitoly sme neprebrali.

valentino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Fyzika 1???!
« Reply #17 on: 05.01.2007, 19:31:55 »
to akoze vazne sa neda najprv 2ka ked 1tku nemam? a ked 1tu opakujem az v letnom semestri ta som zbytocne chodil teraz na tote labaky? aj zapich z 2ky mam a na skusku nemozem? fajne im to tu j*** :lb:

Spido

  • Newbie
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Fyzika 1???!
« Reply #18 on: 05.01.2007, 22:06:17 »
to akoze vazne sa neda najprv 2ka ked 1tku nemam? a ked 1tu opakujem az v letnom semestri ta som zbytocne chodil teraz na tote labaky? aj zapich z 2ky mam a na skusku nemozem? fajne im to tu j*** :lb:

tha smola trebalo sa informovat uz skor na studijnom a mohol si chodit s nami na fyzu teraz v zime ;) a asi to bude tak ze v lete bude fyza2 opakovacka tak ak mas zapych tak urobia to co teraz ze ti ho mozu uznat ale len ako minimalny alebo si urobis pisomnu cast zapoctu este raz ;D
a este k kapitolma na zapich aj na prvy termin vravel ze prve 4kapitoly a dal len z 3 priklady lebo 2, a 3. priklad boli z 2 kapitoli som ich teraz preratal tha viem, tak boh vie ako to bude na opravaku ale vzdy to je tak ze na oprave je tazsie ako na riadnom takze odporucam sa riadne pripravit :bannana_guitar: :ropebanana:

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: Fyzika 1???!
« Reply #19 on: 05.01.2007, 23:34:42 »
to akoze vazne sa neda najprv 2ka ked 1tku nemam? a ked 1tu opakujem az v letnom semestri ta som zbytocne chodil teraz na tote labaky? aj zapich z 2ky mam a na skusku nemozem? fajne im to tu j*** :lb:
podla mna da (censored) hlavacova este dajake terminy na fyz2 v lete, aby si nemusel prenasat... ale beztak je to vsetko na <>...  :hammer:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
hlavacova a jej mail........
« Reply #20 on: 07.01.2007, 16:20:14 »
hromadny termin z FII je znamy cely semester. Na skusku z FI ste mohli ist
v predtermine a vsetko nacas zvladnut. Najprv musite mat skusku z FI a az
potom mozete ist na skusku z FII, takze ak nestihate 17.1., mozete prist
na hromadny opravny termin vo februari. Treba sa poriadne naucit a skusku
urobit a potom vam termin nebude chybat.

lol :nervous:

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: hlavacova a jej mail........
« Reply #21 on: 07.01.2007, 16:48:29 »
ta to je p**a jak traktor, ze treba sa pripravit poriadne a nebudeme potrebovat dalsi termin :whacko:. Ta ona co mysli ze len tak ledabolo chodime na skusku abo co, ze den pred tym rozbijacka a potom dako zmastim totu fyzu? ta ked sa staci poriadne pripravit na jeden termin ta na co dava ostatnym 2? len nech skoncim celu fyzu a budem jej chodit robit bordel na prednasky a poriadny :emot-dance: :metal:


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Fyzika 1???!
« Reply #22 on: 07.01.2007, 18:36:36 »
neviem kto bude kontrolovat ci mas alebo nemas z 1 skusku, vsak keby pre 200 studentov pozerali ci maju alebo ne ak diki pekne, podla mna prides ak spravis das si zapisat a nikto nebude pozerat dozadu ci mas alebo nemas z 1 skusku
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: Fyzika 1???!
« Reply #23 on: 07.01.2007, 19:04:31 »
A nebude to osetrene v symsteme abo daco podobne? bo podla mna je tych co nespravili F1 trosku dost :h_grin:, ale aj tak na tu F2 pojdem aj ked nebudem mat F1 - prinajhorsom sa aspon pozriet, ako sa maju ostatni :emot-dance:


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

JBull

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Fyzika 1???!
« Reply #24 on: 07.01.2007, 19:28:31 »
Tak nespoliehal by som, ze si nikto nevsimne, ze nemas Fyz1, lebo mi sme mali tiez hromadne terminy na Hudakoviny (SOJ a ProgTechniky), ktore na seba tiez nadvezuju a nebol im problem pri tom ked pozerali indexi pozriet aj ci mas uz urobenu SOJku, ked si bol na PTecku a ked zistili, ze nemas hned ta poslali prec...