Author Topic: ups - skúška  (Read 3890 times)

program

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
ups - skúška
« on: 09.01.2015, 04:41:54 »
Čo tam bude ? :D Nikto nevie, ani na facebooku nikto nevie tak tu by ste snáď mohli vedieť :D stačí pozrieť prednášky ? :D viem, že to bude klikačka a.k.a tipos bingo .. ale z čoho sú tam otázky ? :D nikde to nemajú napísané iba to že kedy je skúška :D ..  tak dúfam že vy viete veď chodili ste na FEI nie ? :D

m@tej

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 288
    • View Profile
Re: ups - skúška
« Reply #1 on: 09.01.2015, 09:15:40 »
by som sa velmi nesmial. Jedna z najtazsich skusok za cele studium. Treba vediet vsetko, aj to co ste sa neucili :D

pohodicka skuska, zakladne veci co ste mali na cvikach a prednaskach. Ked nie si debil, tak to das v pohodicke ;)

program

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: ups - skúška
« Reply #2 on: 09.01.2015, 18:23:38 »
No konećne niekto :D Diki moc
Vies ani by som sa necudoval tomu, ze mame vediet vsetko, aj to co sme sa neucili, tak to bolo na zapoctovke. :D hodili tam na nas prikazy, ktore sme nemali ani na cvikach ani na prednaskach a o teorii ani nehovorim :D

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: ups - skúška
« Reply #3 on: 10.01.2015, 01:48:59 »
Čo tam bude ? :D Nikto nevie, ani na facebooku nikto nevie tak tu by ste snáď mohli vedieť :D stačí pozrieť prednášky ? :D viem, že to bude klikačka a.k.a tipos bingo .. ale z čoho sú tam otázky ? :D nikde to nemajú napísané iba to že kedy je skúška :D ..  tak dúfam že vy viete veď chodili ste na FEI nie ? :D
Nechcem ta strasit ale oni ta tie smajliky  casom prejdu.
:D

program

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: ups - skúška
« Reply #4 on: 10.01.2015, 02:52:14 »
 Tak pardon ak som dal veľa smajlíkov, nabuduce budem vediet..  a teraz by som chcel vedieť prečo? Prečo ma ten smiech prejde? Normálne v pohode mi povedz prečo si to myslíš, aký máš názor zaujíma ma to. Už asi máš túto školu spravenú tak zídu sa Tvoje skúsenosti :)

neber to ako hate.. len sa pýtam vážne.. Myslel som si, že fórum je dobrý nápad, kde sa to opýtať keďže na fb nikto nevie

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: ups - skúška
« Reply #5 on: 11.01.2015, 05:04:03 »
Tak pardon ak som dal veľa smajlíkov, nabuduce budem vediet..  a teraz by som chcel vedieť prečo? Prečo ma ten smiech prejde? Normálne v pohode mi povedz prečo si to myslíš, aký máš názor zaujíma ma to. Už asi máš túto školu spravenú tak zídu sa Tvoje skúsenosti :)

neber to ako hate.. len sa pýtam vážne.. Myslel som si, že fórum je dobrý nápad, kde sa to opýtať keďže na fb nikto nevie
No ved v pohode, joj nemyslel som to v zlom ... A jasne ze je to dobry napad pisat tu  a tuu na fore si môze kazdy davat smajlikov kolko chce.
Ja len ze postupne pride take vytriezvenie .. u dost ludi po prvom semestri, u dalsich po skonceni par rocnikov, u ostatnych po skonceni skoly. Najdu sa aj taky ktory nevytriezvu nikdy, mozno si to ty.  :thumbs-up:
:D

domino3d

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: ups - skúška
« Reply #6 on: 13.01.2015, 19:54:43 »
Tak pardon ak som dal veľa smajlíkov, nabuduce budem vediet..  a teraz by som chcel vedieť prečo? Prečo ma ten smiech prejde? Normálne v pohode mi povedz prečo si to myslíš, aký máš názor zaujíma ma to. Už asi máš túto školu spravenú tak zídu sa Tvoje skúsenosti :)

neber to ako hate.. len sa pýtam vážne.. Myslel som si, že fórum je dobrý nápad, kde sa to opýtať keďže na fb nikto nevie
No ved v pohode, joj nemyslel som to v zlom ... A jasne ze je to dobry napad pisat tu  a tuu na fore si môze kazdy davat smajlikov kolko chce.
Ja len ze postupne pride take vytriezvenie .. u dost ludi po prvom semestri, u dalsich po skonceni par rocnikov, u ostatnych po skonceni skoly. Najdu sa aj taky ktory nevytriezvu nikdy, mozno si to ty.  :thumbs-up:
inak, mame osobitny topic na smajliky  :puf:
vivat academicus