Author Topic: Programovanie  (Read 188629 times)

Rajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 346
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #450 on: 10.05.2011, 19:56:48 »
Skôr, ako kšefty so zadaniami by bodli nejaké info z toho "Praktického overenia zadania"  ;). Čo tam dávajú doprogramovať?

my sme mali len take srandy ako frontIsClear, frontIsBlocked, movek ...

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #451 on: 10.05.2011, 20:21:32 »
Skôr, ako kšefty so zadaniami by bodli nejaké info z toho "Praktického overenia zadania"  ;). Čo tam dávajú doprogramovať?

ta ista otazka :)
No, tak ja to už mám šťastne za sebou - vyfasoval som od uja Moodla LeftIsClear(). Bolo aj FrontIsClear(), draw() a tuším že aj move().

yvory

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #452 on: 10.05.2011, 20:23:00 »
Skôr, ako kšefty so zadaniami by bodli nejaké info z toho "Praktického overenia zadania"  ;). Čo tam dávajú doprogramovať?

ta ista otazka :)
No, tak ja to už mám šťastne za sebou - vyfasoval som od uja Moodla LeftIsClear(). Bolo aj FrontIsClear(), draw() a tuším že aj move().

takze kazdy dostane nahodne jednu funkciu? kolko minut na vypracovanie? a hlavne podla coho sa to robi,dostaneme nejaku cast kodu a bude treba doplnit alebo podla seba?

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #453 on: 10.05.2011, 20:25:57 »
Skôr, ako kšefty so zadaniami by bodli nejaké info z toho "Praktického overenia zadania"  ;). Čo tam dávajú doprogramovať?

ta ista otazka :)
No, tak ja to už mám šťastne za sebou - vyfasoval som od uja Moodla LeftIsClear(). Bolo aj FrontIsClear(), draw() a tuším že aj move().

takze kazdy dostane nahodne jednu funkciu? kolko minut na vypracovanie? a hlavne podla coho sa to robi,dostaneme nejaku cast kodu a bude treba doplnit alebo podla seba?
Moodle má v DB nejaké nedokončené zdrojáky, kde chýba jedna funkcia. Minút je myslím 45. Kód si skopíruješ do netBeansu a tam robíš. Potom uploaduješ na Moodle len súbor s rozšírením *.c.

yvory

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #454 on: 10.05.2011, 20:36:01 »
Skôr, ako kšefty so zadaniami by bodli nejaké info z toho "Praktického overenia zadania"  ;). Čo tam dávajú doprogramovať?

ta ista otazka :)
No, tak ja to už mám šťastne za sebou - vyfasoval som od uja Moodla LeftIsClear(). Bolo aj FrontIsClear(), draw() a tuším že aj move().

takze kazdy dostane nahodne jednu funkciu? kolko minut na vypracovanie? a hlavne podla coho sa to robi,dostaneme nejaku cast kodu a bude treba doplnit alebo podla seba?
Moodle má v DB nejaké nedokončené zdrojáky, kde chýba jedna funkcia. Minút je myslím 45. Kód si skopíruješ do netBeansu a tam robíš. Potom uploaduješ na Moodle len súbor s rozšírením *.c.

na vlastnom booku asi nebudem moct robit? :) logicky mi vychadza ze asi nie :)

hardest

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 338
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #455 on: 10.05.2011, 20:36:30 »
nemozes na vlastnom

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #456 on: 10.05.2011, 20:37:28 »
Skôr, ako kšefty so zadaniami by bodli nejaké info z toho "Praktického overenia zadania"  ;). Čo tam dávajú doprogramovať?

ta ista otazka :)
No, tak ja to už mám šťastne za sebou - vyfasoval som od uja Moodla LeftIsClear(). Bolo aj FrontIsClear(), draw() a tuším že aj move().

takze kazdy dostane nahodne jednu funkciu? kolko minut na vypracovanie? a hlavne podla coho sa to robi,dostaneme nejaku cast kodu a bude treba doplnit alebo podla seba?
Moodle má v DB nejaké nedokončené zdrojáky, kde chýba jedna funkcia. Minút je myslím 45. Kód si skopíruješ do netBeansu a tam robíš. Potom uploaduješ na Moodle len súbor s rozšírením *.c.

na vlastnom booku asi nebudem moct robit? :) logicky mi vychadza ze asi nie :)
Dobre ti to vychádza  :) Dokonca aj net bude bloknutý. Prístupné budú len Moodle, cviká a referenčná príručka jazyka C.

EDIT: organizačné pokyny od Ing. Pietrikovej: http://zeus.fei.tuke.sk/~ema/c/OZNAM.txt

Wolfdale

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 489
  • /root
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #457 on: 10.05.2011, 20:50:37 »
nemozes na vlastnom

Nám povedal, že my môže mať vlastné.

Ešte sme to nedokončili celkom, ale takmer sme už začali.

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #458 on: 10.05.2011, 20:54:49 »
nemozes na vlastnom

Nám povedal, že my môže mať vlastné.
Tak potom to budete mať dosť uľahčené  ;)

hardest

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 338
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #459 on: 10.05.2011, 20:58:33 »
tak potom to zalezi od cviciaceho ... ale kebyze mozte na vlastnom, tak to by bolo o com ? ... si kazdy otvori svoj vlastny program a skopiruje to odtial :D

Wolfdale

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 489
  • /root
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #460 on: 10.05.2011, 21:01:42 »
Tak to neviem.  :) Ale spýtali sme sa ho, a povedal, že jasné môžte.

Ešte sme to nedokončili celkom, ale takmer sme už začali.

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #461 on: 10.05.2011, 21:10:02 »
a s kym mas cvika?
ja by som takúto informáciu neprezradil  ;D Ešte si to tu prečíta šéfstvo a bude prieser  :D

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #462 on: 10.05.2011, 21:17:10 »
tak potom to zalezi od cviciaceho ... ale kebyze mozte na vlastnom, tak to by bolo o com ? ... si kazdy otvori svoj vlastny program a skopiruje to odtial :D
Vidis, tak to tu chodi ... vsetko zalezi len a len od cviciaceho ... chce sa mi z toho grcat ... áa vlastne  :mishela
« Last Edit: 10.05.2011, 21:19:23 by paloSK »
:D

esperian

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 873
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #463 on: 10.05.2011, 21:42:49 »
Hojte pocujte, upol som to zadanie na moodle, a mam to teraz ako Pracovná verzia zadania .. mam to dat poslat na hodnotenie ak chcem aby som sa zobrazil v tomto zozname ?? http://it4kt.fei.tuke.sk/c/pvjc/zoznam.html ? alebo som sa tam uz mal zobrazit aj bez toho a znamena to ze nemam nieco splnene ??

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #464 on: 10.05.2011, 21:47:50 »
Hojte pocujte, upol som to zadanie na moodle, a mam to teraz ako Pracovná verzia zadania .. mam to dat poslat na hodnotenie ak chcem aby som sa zobrazil v tomto zozname ?? http://it4kt.fei.tuke.sk/c/pvjc/zoznam.html ? alebo som sa tam uz mal zobrazit aj bez toho a znamena to ze nemam nieco splnene ??
Treba ho dať na hodnotenie.

Ale napr. ja som zadanie upol včera (deadline včera o 23:59), mám za sebou už aj preskúšanie a v tom zozname nie som. Ale nevadí, podstatné je, že zápočet je v MAIS-e  :ropebanana:

Wolfdale

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 489
  • /root
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #465 on: 10.05.2011, 21:54:14 »
a s kym mas cvika?

Prečo sa pýtaš?

Ešte sme to nedokončili celkom, ale takmer sme už začali.

esperian

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 873
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #466 on: 10.05.2011, 21:57:48 »
do... prave som si vsimol ze som zadanie odovzdal v zlom tvare 2011_meno_priezvisko.zip bude to asi problem co ?? stretol sa s tym niekto ??

suzanka

  • Newbie
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #467 on: 10.05.2011, 22:27:57 »
ludia ma z vas niekto urobenu dokumentaciu??? mohol by mi ju niekto poslat... nebojte sa fakt ju neskopcim...ved to o com by bolo...len som zvedava na zopar veci... lebo nie som si ista...ci som to napisala dobre....hm???

yvory

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #468 on: 10.05.2011, 23:30:13 »
do... prave som si vsimol ze som zadanie odovzdal v zlom tvare 2011_meno_priezvisko.zip bude to asi problem co ?? stretol sa s tym niekto ??

mas tam cerveny krizik,zrus to,a upni znovu,inak staci to upnut ci aj odoslat na hodnotenie ci co je to dalsie okno?

esperian

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 873
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #469 on: 10.05.2011, 23:34:29 »
no ved prave, ja som to uz odoslal na hodnotenie  >:(  bu

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #470 on: 10.05.2011, 23:39:26 »
no ved prave, ja som to uz odoslal na hodnotenie  >:(  bu
Tak napíš mail cvičiacemu, či to vadí, či nie. Myslím však, že by to nemal by veľký problém. Skript v Moodli si to rozbalí a skontroluje len súbor main.c. A do databázy mu priradí tvoje meno z Moodla. Len treba dbať na štruktúru balíčka. Lebo ak Moodle nenájde main.c tam, kde to je predpísané (folder \src), tak budeš mať problém.
« Last Edit: 11.05.2011, 00:42:30 by veteran »

esperian

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 873
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #471 on: 11.05.2011, 00:34:11 »
uz som napisal

esperian

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 873
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #472 on: 11.05.2011, 01:14:40 »
to nie ja som ti pisal   bp  ;D ..ja viem tiez kto si men si nick friskom xDDD... aj tak uz koniec je  :P a inak teraz mi tam pise ze Zadanie už bolo odovzdané na hodnotenie a nemôže byť zmenené a nemozem pridat odznova subor aj ked tam pise Neboli vložené žiadne súbory ... alebo je uz vsetko OK ?
« Last Edit: 11.05.2011, 01:16:38 by esperian »

Don_Corleone

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 66
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #473 on: 11.05.2011, 01:25:10 »
tiez mam podobny problem ... odoslal som tam vsetko co som mal ... a je to tam pekne rozhadzane .. takze neviem ci mi to vezme ...

Don_Corleone

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 66
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #474 on: 11.05.2011, 02:01:31 »
ked som to poslal uz vcera v noci a nenasiel som sa v zozname ... moze byt program v tom ze som tam nechal cely projekt z netbeansu ?
sice som tam vytvoril adresar src a prekopiroval tam main a ostatne source subory ....