Author Topic: SKUSKA z ULA a MA  (Read 99888 times)

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #250 on: 13.02.2008, 23:49:41 »
ale zase keď potom nespravíš dekánsky, tak si odsereš aj MA2 :p,... a dekánsky MA1 v letnom určite bude niekde na konci skúškovom, takže o takejto možnosti by som ani neuvažoval

no hovorim, je to "HOP ALEBO TROP" a uvazujem o tom  :pimp:
ee, tu nieje o čom uvažovať :P

supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #251 on: 14.02.2008, 04:19:58 »
sakra UPS a ZIM uz maju vypisane dekanske terminy a MA nic ak bude dekansky buduci piatok bude to na p..... am :whacko:
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #252 on: 14.02.2008, 04:45:46 »
sakra UPS a ZIM uz maju vypisane dekanske terminy a MA nic ak bude dekansky buduci piatok bude to na p..... am :whacko:
mne bolo povedane , ze daju to dopredu 2 tyzdne vediet, ze kedy bude ten dekansky... tak dufam ze tak bude...

PS: tak som pocul tiez, ze mozno ten dekansky bude az v skuskovom LS.... ono by som sa tomu ani moc necudoval

supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #253 on: 14.02.2008, 05:00:03 »
ja by som bral keby bol v piatok alebo v pondelok rano lebo do buduceho piatku sa clovek musi rozhodnut ci si MA da zapisat este raz alebo nie, lebo ak to nestihne tak MA opakuje v zime na buduci rok
« Last Edit: 14.02.2008, 05:03:22 by supersayan »
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #254 on: 14.02.2008, 05:03:55 »
ja by som bral keby bol v piatok alebo v pondelok rano lebo do buduceho piatku sa clovek musi rozhodnut ci si MA da zapisat este raz alebo nie, lebo ak to nestihne tak MA opakuje v zime na buduci rok

alebo lepsi pripad, spravi toho dekana  ;) :-*

supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #255 on: 14.02.2008, 05:26:39 »
ale ak bude dekan buduci piatok a cloveku sa ho nepodari spravit tak  :462: :ahaha: a mozeme MA opakovat o rok v zime

PS: pisal som dzurinovi vcera o 15:57 mail ze kedy ma byt ten dekan a neozval a a na IS pozeram asi kazdych 15 min a nic tam nie je  :nervous: som z toho na nervy
« Last Edit: 14.02.2008, 05:29:52 by supersayan »
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #256 on: 14.02.2008, 08:08:48 »
ja by som bral keby bol v piatok alebo v pondelok rano lebo do buduceho piatku sa clovek musi rozhodnut ci si MA da zapisat este raz alebo nie
si sa bol pýtať na študijnom?

supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #257 on: 14.02.2008, 15:27:03 »
ja by som bral keby bol v piatok alebo v pondelok rano lebo do buduceho piatku sa clovek musi rozhodnut ci si MA da zapisat este raz alebo nie
si sa bol pýtať na študijnom?
som im pisal mail a mi odpisali ze opakovany zapis predmetu sa musi vykonat najneskor prvy vyucovaci tyzden tento datum je pevne dany ak to nestihnem tak budem musiet opakovat MA o rok v zime a este mi napisali ze skusat by sa malo iba pocas skuskoveho obdobia cez vyucovanie by sa uz nemalo

the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

oqix

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #258 on: 14.02.2008, 17:26:14 »
Ten dekansky s Dzurinom je fakt v nedohladne vidim to tak ze si skocim na studijne dat zapisat
MA1 do druheho semestra. Zajtra tam indem a uvidime Dzurinovi som pisal asi pred vcerom a nic
neodpisal cize velmi sa na to pisanie mu nespoliehajte. Bude to zase naprd ked zase vyletim na
druhykrat zapisanej analyze. bu
oqix nespi oqix caka (na Chucka Norrissa)

supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #259 on: 14.02.2008, 17:30:16 »
inak ludia ty co ste mali MA 1 pred rokom v lete tak tie podmienky o nejakych prikladoch platili pre vsetkych alebo iba u nejakych profakoch (alebo cviciacich?)
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #260 on: 14.02.2008, 20:45:15 »
inak ludia ty co ste mali MA 1 pred rokom v lete tak tie podmienky o nejakych prikladoch platili pre vsetkych alebo iba u nejakych profakoch (alebo cviciacich?)
vsetkych ak sa nemylim (myslim ze nemylim) , a prednasajuci bol Dano

supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #261 on: 15.02.2008, 00:02:31 »
inak ludia ty co ste mali MA 1 pred rokom v lete tak tie podmienky o nejakych prikladoch platili pre vsetkych alebo iba u nejakych profakoch (alebo cviciacich?)
vsetkych ak sa nemylim (myslim ze nemylim) , a prednasajuci bol Dano
a koho si mal v zime prednasajuceho a Dano vravel ze treba mat tie priklady? a na cvikach ste prepocitavali tie priklady?
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #262 on: 15.02.2008, 00:12:30 »
inak ludia ty co ste mali MA 1 pred rokom v lete tak tie podmienky o nejakych prikladoch platili pre vsetkych alebo iba u nejakych profakoch (alebo cviciacich?)
vsetkych ak sa nemylim (myslim ze nemylim) , a prednasajuci bol Dano
a koho si mal v zime prednasajuceho a Dano vravel ze treba mat tie priklady? a na cvikach ste prepocitavali tie priklady?
v ZS som mal prednasajuceho Hascaka, potom ked som dal opakovane do LS, prednasajuci bo Dano.. vsetko co trebalo bolo povedane, a na cvikach sme normalne pocitali vsetko ako keby si chodil na MA1 prvy krat (len sa predpokladalo ze aspon trosililinku uz vies, ze sa islo trosku rychlejsie, a viac sa pocitalo, menej vysvetlovalo, vpodstate vysvetlovane je vsetko na prednaskach, takze tak)

supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #263 on: 15.02.2008, 00:21:23 »
a tie priklady ktore si musel mat boli fest tazke?
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #264 on: 15.02.2008, 00:36:09 »
a tie priklady ktore si musel mat boli fest tazke?
nedostal som zapocet, tak som sa na skusku ani nedostal (darmo s kondasom to bolo tazke), takze ti neviem povedat, ale myslim ze ani nie, proste boli tam zakladne priklady, ktore treba vediet, ako derivacia a podobne..

oqix

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #265 on: 15.02.2008, 09:08:59 »
Takze je iste ze do konca buduceho tyzdna musim mat zapisane predmety co chcem opakovat? Nemusim ist zajtra resp. uz dnes na studijne aby som si to zapisal? Lebo neako sa mi nechce ist do Kosic.
 
oqix nespi oqix caka (na Chucka Norrissa)

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #266 on: 15.02.2008, 09:25:27 »
Takze je iste ze do konca buduceho tyzdna musim mat zapisane predmety co chcem opakovat? Nemusim ist zajtra resp. uz dnes na studijne aby som si to zapisal? Lebo neako sa mi nechce ist do Kosic.
 

tak ono jedine co ti ostava, je bud verit supersayanovi, ze to co tu napisal (to co mu odpisali mailom zo studijneho) je pravda, alebo mas druhu moznost ist rano na studijne, trepat sa do kosic, aby si zistil, ze si mohol radsej doma spat  :D :laugh: ...njn, ale ja ti neporadim, lebo toto fakt neviem ako funguje, a pochybujem ze do rana, kym by si mal byt v KE ti niekto sem odpise nieco rozumne, cim by ta ujistil v tvojich pochybnostiach  :P

supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #267 on: 15.02.2008, 14:20:40 »
Takze je iste ze do konca buduceho tyzdna musim mat zapisane predmety co chcem opakovat? Nemusim ist zajtra resp. uz dnes na studijne aby som si to zapisal? Lebo neako sa mi nechce ist do Kosic.
 
no ja pojdem na studijne v pondelok alebo v utorok si zapisat MA
PS tu je kopia toho co mi poslali zo studijneho :
 Dobry den,
ano, vo vsetkom mate pravdu, upozornujem na termin opakovaneho zapisu. Ten
je najneskor prvy tyzden vyuky letneho semestra.
S pozdravom                     Olsiakova, stud. ref.
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #268 on: 15.02.2008, 19:12:34 »
a mam este jednu otazku to  ked teraz v lete nezrobim opäť  MA1 tak potom co? mozem si ju preniest do ZS v druhaku?  bn kolko krat mozem prenasat predmet?
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #269 on: 15.02.2008, 19:13:29 »
Takze je iste ze do konca buduceho tyzdna musim mat zapisane predmety co chcem opakovat? Nemusim ist zajtra resp. uz dnes na studijne aby som si to zapisal? Lebo neako sa mi nechce ist do Kosic.
 
no ja pojdem na studijne v pondelok alebo v utorok si zapisat MA
PS tu je kopia toho co mi poslali zo studijneho :
 Dobry den,
ano, vo vsetkom mate pravdu, upozornujem na termin opakovaneho zapisu. Ten
je najneskor prvy tyzden vyuky letneho semestra.
S pozdravom                     Olsiakova, stud. ref.


Teda ale si mohol sem pastnut aj to co si pisal ty  :D, teraz neviem ze v com vsetkom mas pravdu  :angel: ;)

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #270 on: 15.02.2008, 19:15:22 »
a mam este jednu otazku to  ked teraz v lete nezrobim opäť  MA1 tak potom co? mozem si ju preniest do ZS v druhaku?  bn kolko krat mozem prenasat predmet?
si potom môžeš dať výstup a nástup :P alebo ta oni vyhodia :p Každý predmet môžeš prenášať iba raz.

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #271 on: 15.02.2008, 19:19:08 »
a mam este jednu otazku to  ked teraz v lete nezrobim opäť  MA1 tak potom co? mozem si ju preniest do ZS v druhaku?  bn kolko krat mozem prenasat predmet?

Ak v LS nespravis opakovane zapisanu MA1 (kazdy predmet sa da zapisat opakovane maximalne 1x, tzn dokopy za celu skolu mozes mat jeden predmet 2x = normalne + opakovane zapisany), tak som to uz niekde v tomto topicu davnejsie pisal, ze budes musiet dat vystup zo skoly (bud podpises ty, alebo ta vyhodia oni), ale neboj, mozes v LS dorobit este predmety ktore si tam robil... no a potom ak budes chciet ist zase na TUKE nahodou :D, budes musiet podat prihlasku zas na skolu normalne ako si to robil minule, s tym ze to budes davat na druhe prijmackove kolo ktore bude urcite vypisane (ale neboj, najskor ta vezmu bez prijmacok zas).... inak taka vec, ze na druhe kolo sa na informu najskor nedostanes, takze si budes musiet vyberat s odborou ktore neboli dostatocne zaplnene v prvom kole  :angel: ..... a potom sa mozes modlit, aby ti na zaciatku semestra uznali komplet vsetko co si spravil minuly rok (PS: mne uznali komplet vsetko aj telesne  :thumbsup: )

supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #272 on: 15.02.2008, 19:32:42 »
To Korgen: co je podla teba lepsie opakovat MA1 v lete alebo si to hodit do druhaku na zimu?
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #273 on: 15.02.2008, 19:42:55 »
To Korgen: co je podla teba lepsie opakovat MA1 v lete alebo si to hodit do druhaku na zimu?

najlepsie by bolo sa to brutalne naucit a dat to na dekansky (moj plan), druha najlepsia moznost je  dat si to na opravny do LS, s tym ze sa to budes ucit a skusku spravis na istotu, dat si to do druhaku vidim ako najhorsiu moznost lebo:

1. nemusis spravit F1, takze ju budes musiet robit v ZS druhaku a spolu s MA1 a ostatnymi predmetmi druhackymi by si nemal sancu
2. aj keby si mal iba MA1 a druhacke predmety, aj tak by to bolo odveci, lebo ZS v druhaku je fakt tazsi ako LS v prvaku
3. ak mas MA2, tak tym ze das MA1 do ZS druhaku, tak si oddzubes jeden predmet, a robit potom v LS druhaku este aj MA2, to nieje dobra strategia a taktika   :P

Moj nazor: Zatni zuby a sprav to teraz v LS, ci uz na dekansky alebo opakovane zapisane.... ak si neveris,tak opakovane zapisany predmet ma vyhody tie, ze tam budes mat dalsie 2 terminy na skusky + dekansky (najskor)

supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #274 on: 15.02.2008, 20:01:27 »
diki za rady ja som aj rozmyslal ze si to dam do leta ale som najprv chcel ten dekansky ale ten je asi v nedohladne takze v pondelok idem na studijne si to zapisat  bv a inak MA 2 mam az v prvaku na ing ale tam sa asi nedostanem  :emot-LMAO:
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana: