Author Topic: SKUSKA z ULA a MA  (Read 100654 times)

zaerius

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 173
  • Spread your wings and fly away..far away
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #200 on: 11.02.2008, 16:35:48 »
no...ja to uz tam mam....smola...analka 4ever   bp :bananadance: bk bp :bananadance: bk bp :bananadance: bk
Zivot je len hra....dost tazka....ale treba ju hrat...sice ma blby konec...ale grafika stoji zato...
IT´S BETTER TO BE HATED FOR WHAT YOU ARE, THAN TO BE LOVED FOR WHAT YOU´RE NOT *** (Kurt Cobain)

LNC

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1003
  • biflošskí geekovia, to je moje
    • View Profile
    • grcke
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #201 on: 11.02.2008, 16:37:39 »
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!

51b, EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
 bp bp bp bp bp bp bp bp bp
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

zaerius

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 173
  • Spread your wings and fly away..far away
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #202 on: 11.02.2008, 16:39:37 »
gratulujem....
Zivot je len hra....dost tazka....ale treba ju hrat...sice ma blby konec...ale grafika stoji zato...
IT´S BETTER TO BE HATED FOR WHAT YOU ARE, THAN TO BE LOVED FOR WHAT YOU´RE NOT *** (Kurt Cobain)

LNC

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1003
  • biflošskí geekovia, to je moje
    • View Profile
    • grcke
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #203 on: 11.02.2008, 16:40:25 »
dikes, dikes moc
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

ropman

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #204 on: 11.02.2008, 18:16:29 »
blahozelam k excellent ja som dostal D (debil), ale som spokojny :)

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #205 on: 11.02.2008, 18:39:43 »
Neviem čo riešite s prenášaním do ďalšieho semestra, keď študijné ešte ani nevypísalo, že sa bude dať prenášať  :thumbsup:

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #206 on: 11.02.2008, 18:59:32 »
Neviem čo riešite s prenášaním do ďalšieho semestra, keď študijné ešte ani nevypísalo, že sa bude dať prenášať  :thumbsup:

vypisalo nevypisalo, prenasat sa bude dat MA1 jak do leta, tak do ZS v druhaku, a tak sa bude dat ist aj v LS teraz na dekansky, len si musis vybrat jednu z troch moznosti.... ak mas MA2, tak by som to do druhaku nedaval, lebo prides o moznost ist na MA2..... a ako zaerius napisal, dekansky je hop alebo trop, no ale zas ja com mam skusenosti z MA1 v LS, tak radsej tento rok skusim dekansky.... druhy krat by som Kondasa dostat nechcel :) a je fakt, ze skuska bola narocnejsia, koly tym podmienkam co musis mat urobene ;)

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #207 on: 11.02.2008, 19:17:09 »
Aj tak si stojím ešte zatial za tým, že studijné nevypísalo, tak sa prd prenáša do leta :p

oqix

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #208 on: 11.02.2008, 23:14:37 »
Ja co som pocul tak mozes robit analyzu 2 ked nemas analyzu 1 hovoril mi to kamos co minuleho roku nezrobil 1 a 2 hej. A dalsia vec myslim si ze keby taketo nieco bolo tak by to bolo niekde napisane.
oqix nespi oqix caka (na Chucka Norrissa)

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #209 on: 12.02.2008, 00:06:23 »
Ja co som pocul tak mozes robit analyzu 2 ked nemas analyzu 1 hovoril mi to kamos co minuleho roku nezrobil 1 a 2 hej. A dalsia vec myslim si ze keby taketo nieco bolo tak by to bolo niekde napisane.

to si overim  ;) :angel:

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #210 on: 12.02.2008, 00:15:29 »
Ja co som pocul tak mozes robit analyzu 2 ked nemas analyzu 1 hovoril mi to kamos co minuleho roku nezrobil 1 a 2 hej. A dalsia vec myslim si ze keby taketo nieco bolo tak by to bolo niekde napisane.
To je blbosť, lebo minulý rok schválne profáci pri opakovanom zápise dávali taký termín skúšky MA1, aby keď spravíš, stihol si sa ešte prihlásiť na MA2.

supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #211 on: 12.02.2008, 00:23:30 »
ludia cital som tu ze ked nespravim MA1 na dekanskom tak ju nemozem opakovat v lete? je to pravda som teraz dost zmeteny  ??? :j_huh: HELP
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #212 on: 12.02.2008, 00:35:18 »
ludia cital som tu ze ked nespravim MA1 na dekanskom tak ju nemozem opakovat v lete? je to pravda som teraz dost zmeteny  ??? :j_huh: HELP

je to logicke, lebo dekansky bude až v priebehu LS... a čo ak ho daju napriklad v 4-tom týždni?? ...ty si ho das, nespravis ho a potom co, budes bezat na studijne, ze si chces dat do LS (ktory uz bezi) zapisat MA1 opakovane? ...

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #213 on: 12.02.2008, 00:46:37 »
Sak dekansky je uz vypisany na stredu :D:D

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #214 on: 12.02.2008, 00:51:34 »
Sak dekansky je uz vypisany na stredu :D:D

hej? ...ja na ISku nemam nic, ci kde to pozeras? ....mozno ze u niejakeho ineho profaka alebo co, lebo ja som dnes bol na oprave u Dzurinu a profka co tam s nim bola , jej som sa pytal jak som odchadzal, ze ci a kedy bude dekansky a ona mi vyslovene povedeala ze teraz nebude, az v priebehu LS, lebo ze teraz daco neni cas na to, popri ULA co ma byt, alebo nieco take, uz presne neviem , a povedala, ze bude to aspon 2 tyzdne dobredu ohlasene, ten dekansky.......... taaaakze tak.

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #215 on: 12.02.2008, 01:05:21 »
hmhm tak ale potom vam to komplikuje situaciu,.... lebo to potom mate blbe s MA2,.. my mame vypisany normalne v stredu

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #216 on: 12.02.2008, 01:17:22 »
hmhm tak ale potom vam to komplikuje situaciu,.... lebo to potom mate blbe s MA2,.. my mame vypisany normalne v stredu

mozno potom budu miernejsi na tom dekanskom  ::) :angel: ;)

supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #217 on: 12.02.2008, 01:52:34 »
hmhm tak ale potom vam to komplikuje situaciu,.... lebo to potom mate blbe s MA2,.. my mame vypisany normalne v stredu
mozem sa spytat pri kom si pisal a aky si odbor ked uz mate vypisany dekansky?
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #218 on: 12.02.2008, 01:56:58 »
neviem ako sa ten ujo volal, nechodil som na prednášky, mám dosť z predchádzajúceho ročníka :P,... som elektroenergetik

supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #219 on: 12.02.2008, 02:24:29 »
a ako sa vlastne zapisuje nejaky predmet? to treba ist na studijne a tam tam mi to zapisu do idexu alebo ako?
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #220 on: 12.02.2008, 02:40:49 »
No podľa toho či študijné vypíše vôbec nejaké opakovanie MA1/ULA,... tam potom dajú určite aj inštrukcie.

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #221 on: 12.02.2008, 02:47:12 »
a ako sa vlastne zapisuje nejaky predmet? to treba ist na studijne a tam tam mi to zapisu do idexu alebo ako?

ano , pojdes tam ze si neurobil MA1 a ze si to chces dat zapisat opakovane do leta a ona ti povie ze "ale viete, ze ak to nespravite, tak vas vyhodime zo skoly, vask?"  ;D :D ;)

Leon: MA1 davaju stale (pokial viem), ved napriklad minuly rok bolo asi 300 ludi co si dalo zapisat zase MA1 do leta, to si pamätam lebo Daňo sa stazoval, ze do ZP1 kde mali byt prednašky z MA1, sa vojde len dajakych 200 ci 250  :laugh:

zaerius

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 173
  • Spread your wings and fly away..far away
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #222 on: 12.02.2008, 02:51:28 »
inac nevyhodia ta...len musis vystup/nastup robit....a setky skusky ti uznaju co si uz mal...no aspon by mali...
Zivot je len hra....dost tazka....ale treba ju hrat...sice ma blby konec...ale grafika stoji zato...
IT´S BETTER TO BE HATED FOR WHAT YOU ARE, THAN TO BE LOVED FOR WHAT YOU´RE NOT *** (Kurt Cobain)

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #223 on: 12.02.2008, 03:12:45 »
inac nevyhodia ta...len musis vystup/nastup robit....a setky skusky ti uznaju co si uz mal...no aspon by mali...

ale vyhodia, viem co som im tam podpisoval  ;) ::) a pri vystup-nastupe davas normalne zase prihlasku na skolu, takze to ako keby si tam nikdy nebol.... ale je pravda ze uznaju co si spravil (väčšinou) .. mne uznali aj obe telesne  8)

zaerius

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 173
  • Spread your wings and fly away..far away
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #224 on: 12.02.2008, 03:16:48 »
krogen a co ty nato ze MA1 v 2.semestry je tazsie nez v 1. kedze nemam MA2 tak radsej by som to mal zapisat do 2 rocnika??
Zivot je len hra....dost tazka....ale treba ju hrat...sice ma blby konec...ale grafika stoji zato...
IT´S BETTER TO BE HATED FOR WHAT YOU ARE, THAN TO BE LOVED FOR WHAT YOU´RE NOT *** (Kurt Cobain)