Author Topic: ELE I  (Read 5151 times)

workers06

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
ELE I
« on: 27.01.2007, 20:16:05 »
Pondelok bude skuska z Ele.pre tych co nepisali prvu z dovodu neziskania zapoctu ....
Nemate nietko priklady ake boli na prvom termine? (ci uz prefotene,opisane ..)atd vsetko co mi a ostatnym moze pomost. DIKI

neonfish

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 95
    • View Profile
Re: ELE I
« Reply #1 on: 27.01.2007, 23:51:02 »
tiez sa pripajam k "ziadosti"nema niekto konktretne priklady ake boli na prvom termine?

hustler

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
    • View Profile
Re: ELE I
« Reply #2 on: 27.01.2007, 23:56:40 »
fuuu tak to si uz velmi nepamatam...ale nebolo to az take tazke...treba vediet setko :)...ale schemy su lahke.nie ze taqe ze ani nepohnes :)

ppt

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 935
    • View Profile
Re: ELE I
« Reply #3 on: 28.01.2007, 01:58:43 »
hustler: bojim toho, ze budu tazke schemy.. Lebo v tych pdf-kach, co su na stranke katedry, tak su niektore (ak nie vacsina) takych schem, ze neviem vytvorit ani strom grafu :( . Boli take na skuske?

(bo boli napr. tak debilne rozlozene tote uzly, ze som nevedel, jak sa to ma robit napr. MUN, kedze sa nedal spravit strom do referencneho uzla :-(

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: ELE I
« Reply #4 on: 28.01.2007, 03:21:27 »
ludia bola metoda rezovych napati? lebo to je asi najvacsia picovina aku som kedy videl... a ani nam to ten judas Dudas nevysvetlil poriadne (na cvikach myslim... prednasky nenavstevujem :P )
:trestac:

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: ELE I
« Reply #5 on: 28.01.2007, 05:46:05 »
v mojom teste nebola... za kondezatory bol bod to by som sa tiez neucil a za magneticke obvody taktiez..
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

hustler

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
    • View Profile
Re: ELE I
« Reply #6 on: 28.01.2007, 16:55:46 »
no ak dobre pamatam neboli ze urcte rezovymi....mohol si si vybrat ze cim.a schemy podla mna boli v pohode....ale neviem no elektriku som uz mal aj na strednej takze tak...:).ale podla mna je ele lahsie ako nejaqa matika alebo ZIM

limod

  • Newbie
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: ELE I
« Reply #7 on: 06.02.2007, 05:33:58 »
hustler to moze powedat len clowek ktory uz ma zaklady z ele   :baaa: .. ja som v ziwote nemal ele ani zim a zimko je urcite lahsie sa naucit nejake poucky ako ele po milu jarmilu veci kde sa da doyebat  :police: .. akurat na zimku sa treba ucit kokotiny riadne  :whacko: , hlavne ak poxopis princip no kazdy ti na to naserie lebo ty musis byt ako recitator , od slova do slova odrecitowat na papier latku aby ti tam suply nejaqe body ... radsej by som pisal 5 zapoctow z zim ako jednu skusku  :03:

hustler

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
    • View Profile
Re: ELE I
« Reply #8 on: 06.02.2007, 13:47:04 »
limod: no ja mam zaklady z ele a z prveho zapoctu co som sa neucil som mal 3,5 boda :D...no pre kazdeho je inac...ja sa radsej naucim ako sa pocitaju priklady ako recitovat nejaqu blbu definicu.ako ty hovoris ze aspon keby to stacilo poxopit ale oni to xcu odrecitovat :(

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: ELE I
« Reply #9 on: 10.02.2007, 03:07:58 »
Kua chlapi, neserte sa... o rok si aj vy budete moct dat take foto ako ja ked budete mat ele1 a ele2
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

ppt

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 935
    • View Profile
Re: ELE I
« Reply #10 on: 10.02.2007, 19:07:55 »
Kua chlapi, neserte sa... o rok si aj vy budete moct dat take foto ako ja ked budete mat ele1 a ele2
Hehe caf Veduci. :D Ja ta poznam (a teraz nemam na mysli ten tvoj avatar)  :bananadance:

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: ELE I
« Reply #11 on: 11.02.2007, 05:58:32 »
Kua chlapi, neserte sa... o rok si aj vy budete moct dat take foto ako ja ked budete mat ele1 a ele2
Hehe caf Veduci. :D Ja ta poznam (a teraz nemam na mysli ten tvoj avatar)  :bananadance:

ja som toho uja tiez kedysi poznal, ale teraz ked mam po ele1 aj ele2 si uz akosi nemozem spomenut, kto to vlastne je...??? :)
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

ppt

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 935
    • View Profile
Re: ELE I
« Reply #12 on: 11.02.2007, 06:10:39 »
Tha ja ho len tak tento semester ocami prebehol, ked mi zapisoval znamku do indexu. Mam na neho pekne spomienky. :D

Eghinka

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 174
  • kac! :P
    • View Profile
Re: ELE I
« Reply #13 on: 15.02.2007, 14:02:36 »
omg az teraz som sa tu konecne dostala....to co bolo za pisomku??  :sneaky2: btw neviete ci sa da zapisat ele1 uz teraz v lete alebo az v druhaku lebo jedni vravia jedno druhi druhe a clovek je zmateny  :hammer:

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: ELE I
« Reply #14 on: 15.02.2007, 23:29:14 »
na ele som sa nepripravil vobec, ani pismenko som sa nenaucil a mam to :p, zlata dobra SPSE :p

btw Eghinka : az na dalsi rok :p

Eghinka

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 174
  • kac! :P
    • View Profile
Re: ELE I
« Reply #15 on: 16.02.2007, 03:24:05 »
..no to si ma teda nepotesil....ludia neobetuje sa niekto a nepojde to urobit za mna? :D

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: ELE I
« Reply #16 on: 16.02.2007, 04:52:45 »
jasne... staci sa aspon trosku na teba podobat... daj foto :D
:trestac: