Author Topic: fyzika1  (Read 78649 times)

dome666

  • Guest
Re: fyzika1
« Reply #125 on: 18.06.2006, 08:35:51 »
A KUA! To sa neda! Prva kapitola. Kazda veta o niecom inom... a uz vobec netusim, co odomna bude xiet... a ako som pocul, ze brutalne opravuje... Ta to super... dpc... Nechapem tych, co tomu rozumeju... Je to dost je*nute... DM mam, a fyzu sa neviem naucit sa... KUA KUA KUA
Vela stastia kazdemu, kto ide v utorok...  No, vela si od toho neslubujte :( .. asi z toho nic nebude...
A ani na druhy, ani na treti krat... Vlastne, uzite si buduci rok na skole, lebo to bude posledny... ravdepodobne z fyziky nic nebude ani o rok... TO SA NEDA!!!!!!!  >:( :( ??? :-[ :-X :-\ :'( :h_cry: :h_huh: :h_lipsrsealed: :h_shocked: :h_undecided: :j_angry: :j_cry: :j_embarassed: :j_huh: :j_lipsrsealed: :j_sad: :j_shocked: :j_undecided: :buttrock: :hammer: :kissmyass: :nervous: :462:
 :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03: :03:...

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: fyzika1
« Reply #126 on: 18.06.2006, 15:00:48 »
ja uz tisnem tahaciky...ta dam asi dzesatku a panbozko moze daju... :angel:

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
fyzika1
« Reply #127 on: 18.06.2006, 16:09:14 »
cawte lidicky... len sa xcem opytat, kto uz bol na skuske z fyziky? wraj bola fakt tazka...
ja sa chystam w utorok a zaujima ma, ake otazky boli z teorie a ake priklady zwykne dawat? napiste ak si nieco pamätate :)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: fyzika1
« Reply #128 on: 18.06.2006, 17:30:44 »
no, v utorok bude asi najlepsie ked kazdy si opise otazky presne, a dame to tu lebo podla mna dost velka cast skusku teraz nespravi (vratane mna :P ) a pomoze to pri opravnej aspon kusa, taze-> pamatajte_fotte_opisujte a po opravnej bude  :beer1:
brix will be shat

Shiro

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: fyzika1
« Reply #129 on: 18.06.2006, 17:33:01 »
kde najdem nejake tahaciky na fyziku, poradte mi pls :)  ;)

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: fyzika1
« Reply #130 on: 18.06.2006, 17:46:29 »
No neviem... podla mna ta fyzika vobec nie je tazka len si treba na to sadnut a nie plakat fkuse ze sa to neda....da sa v pohode naucit za 5 dni....len sa na to treba poctivo tych 5 dni pozerat....samo o sebe na pochopenie to nie je vobec tazke...len je tam dost vela odvodzovaciek......ale da sa to ako som povedal zmaknut za 5 dni....len treba sediet nad tym....
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

sogi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: fyzika1
« Reply #131 on: 18.06.2006, 17:52:14 »
myslite ze by mohli byt otazky rovnake v roznych paralelkach? teda napr. v par. B (maju s Olcakom)?
----------------------------------------------------------------------------------
Why geeks like computers: unzip, strip, touch, finger, grep, mount, fsck, more, yes,fsck,fsck,fsck,umount, sleep.
----------------------------------------------------------------------------------

Shiro

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: fyzika1
« Reply #132 on: 18.06.2006, 17:57:46 »
nemam ani najmensiu predstavu, co moze dat teta Hlavacova

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: fyzika1
« Reply #133 on: 18.06.2006, 19:23:18 »
No neviem... podla mna ta fyzika vobec nie je tazka len si treba na to sadnut a nie plakat fkuse ze sa to neda....da sa v pohode naucit za 5 dni....len sa na to treba poctivo tych 5 dni pozerat....samo o sebe na pochopenie to nie je vobec tazke...len je tam dost vela odvodzovaciek......ale da sa to ako som povedal zmaknut za 5 dni....len treba sediet nad tym....

lol ,ten kto to ma zasebou tomu uz jednoducho otom kecat
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

krtek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 586
  • You don't want krtek as your enemy!
    • View Profile
Re: fyzika1
« Reply #134 on: 18.06.2006, 19:42:21 »
ludia ze uplna ina skuska ako s olcakom. nic ze par otazok :DD najprv dajake priklady dala na pocitanie, polhodka ci kolko a potom ze asi 8 otazok z teorie, zvacsa definicie a odvodzovacky. toto mi povedal kamos co bol na predtermine s nou. takze ja si teraz vypisujem def. a odvodzovanie, len tie hlavne co moze dat!!!!!!! neucim sa vsetko, nema zmysel!!! ludia GL v utorok!!!!! :thumbsup:
P.S.: zatail prve dve kapitoly vypisane na 5 a pol strany  :p:
« Last Edit: 18.06.2006, 19:48:25 by krtek »

janco4

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: fyzika1
« Reply #135 on: 18.06.2006, 23:15:08 »
Nema tu niekto dobry tahacik? Prosim, mail, icq.

faster

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 57
  • portugalsky podengo
    • View Profile
    • faster.sk
Re: fyzika1
« Reply #136 on: 18.06.2006, 23:31:07 »
a teda na u hlavacovej budu vsetky kapitoly zo skript, alebo nie vsetky? hm?

(lebo sa mi zda, ze prednasky boli z kapitol 1-7 a 10)

povedzte, povedzte..
To err is human but to forgive is divine.

http://signatura.matusmarcin.com

[Tento priestor je na predaj.]

vlado

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
    • View Profile
Re: fyzika1
« Reply #137 on: 18.06.2006, 23:38:47 »
setko bude cela brozurka okrem 2. termo zakona a kruhoveho deja
Neskúšajte na mňa ťahy!
Pokiaľ je vám život drahý!
Neskočím vám na tie triky!
Ja nechcem ísť do sanitky!

faster

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 57
  • portugalsky podengo
    • View Profile
    • faster.sk
Re: fyzika1
« Reply #138 on: 18.06.2006, 23:46:22 »
setko bude cela brozurka okrem 2. termo zakona a kruhoveho deja

ok.. vyhladam a vyskrtnem :)

..ale inak si ma fakt nepotesil
To err is human but to forgive is divine.

http://signatura.matusmarcin.com

[Tento priestor je na predaj.]

Raleon

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1296
  • Csirke forever!
    • View Profile
    • Pessimistic Dreams
Re: fyzika1
« Reply #139 on: 18.06.2006, 23:59:53 »
 :nervous:

ved ani gravitacia nebola na prednaskach.. ci som spal vtedy?


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: fyzika1
« Reply #140 on: 19.06.2006, 00:29:52 »
Psicho... nie je to len o tom ze uz to mam za sebou ... ale proste ti len hovorim ze sa to naucit da.. pretoze som tym presiel....
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

krtek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 586
  • You don't want krtek as your enemy!
    • View Profile
Re: fyzika1
« Reply #141 on: 19.06.2006, 02:13:35 »
setko bude cela brozurka okrem 2. termo zakona a kruhoveho deja

ta to som mal skor tu prist kuknut, som nemusel vypisovat totu kapitolu  :nervous:
a 10tu kapitolu sa neucim, nech ju roztrne aj hlavacovu!!!
kua ludia, mam to vsetko vypisane na 16 stranach A4 pribl. som stravil nad tym cele popoludnie, som mohol radsej futbal kukat asi.
no uvidime, zajtra si to precitam a este priklady  :whacko:, kto to ma zvladat???? ale ta ked teoriu jak tak viem, tak ptiklady by som mal zvladnut, ci ne???  :03:

vlado

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
    • View Profile
Re: fyzika1
« Reply #142 on: 19.06.2006, 03:30:48 »
setko bude cela brozurka okrem 2. termo zakona a kruhoveho deja

ta to som mal skor tu prist kuknut, som nemusel vypisovat totu kapitolu  :nervous:
a 10tu kapitolu sa neucim, nech ju roztrne aj hlavacovu!!!
kua ludia, mam to vsetko vypisane na 16 stranach A4 pribl. som stravil nad tym cele popoludnie, som mohol radsej futbal kukat asi.
no uvidime, zajtra si to precitam a este priklady  :whacko:, kto to ma zvladat???? ale ta ked teoriu jak tak viem, tak ptiklady by som mal zvladnut, ci ne???  :03:

no aby ste na mna potom nevraveli tak ona povedala ked dosla po koniec adiabatickeho deja: tolko z termodynamiky a ideme na gravitacne pole. cize ja sa to neucim.
a myslim ze GP patri k tym lahsim kapitolam pre mna najhorsie su 8 a 9 bleeee

hej a este vravela ze budu 3 priklady na 45 minut za 20b a 10 teoretickych otazok(=odvodzovacky jak svina) na 60 min za pendu
« Last Edit: 19.06.2006, 03:33:21 by vlado »
Neskúšajte na mňa ťahy!
Pokiaľ je vám život drahý!
Neskočím vám na tie triky!
Ja nechcem ísť do sanitky!

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: fyzika1
« Reply #143 on: 19.06.2006, 05:59:22 »
ale ta ked teoriu jak tak viem, tak ptiklady by som mal zvladnut, ci ne???  :03:

no :D na to by som sa nespoliehal... to by si musel dost dobre namakany byt z teorie aby si zvladal priklady...takto to nefunguje :D :D cize radsej si tie priklady pozri
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

DeeL

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4275
  • There is no place like ::1
    • View Profile
Re: fyzika1
« Reply #144 on: 19.06.2006, 06:12:43 »
hej a este vravela ze budu 3 priklady na 45 minut za 20b a 10 teoretickych otazok(=odvodzovacky jak svina) na 60 min za pendu
tak toto mozem len potvrdit... presne tak bolo na predtermine... ale v prikladoch su odvodzovacky (teda minimalne v jednom taka svinska) a este nam zakazali pouzivat kalkulacky, ze priklady len aby sme vyjadrili vzorce a dosadili do nich a ze uz to potom nemusime vyratat... tak to bolo teda uz dost vela...

ale ako uz bolo povedane - da sa to zvladnut (pre vas niektorych - skuste si predstavit, ze ked tu skusku nespravite tha zmizne vsetok chlast aj pivo atd zo sveta... snad sa aj ucit vam bude chciet ;) )
a to neni vazne len tak... lebo pre nas novych co sme uz podla novych programov na skole plati aj novy zakon, ze stat sponzoruje studium len 3 roky bakalarske, cize kazdy opakovany rocnik si potom uz bude treba platit (jedine zeby sa opakoval z vaznych zdravotnych dovodov... cize zohnat potvrdenie od cvokara :huh2: )
« Last Edit: 19.06.2006, 06:14:51 by DeeL »

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Raleon

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1296
  • Csirke forever!
    • View Profile
    • Pessimistic Dreams
Re: fyzika1
« Reply #145 on: 19.06.2006, 06:24:46 »
stat sponzoruje studium len 3 roky bakalarske, cize kazdy opakovany rocnik si potom uz bude treba platit

COZEEE ??  :o


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

DeeL

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4275
  • There is no place like ::1
    • View Profile
Re: fyzika1
« Reply #146 on: 19.06.2006, 06:31:50 »
no joo, asi pred dvoma dnami sa o tom rozpravali v radiu... som bol z toho tiez mimo ... ako je to tak ze potom zasa dalej inzinierske este sponzoruje dalsie 2 roky...
ale je to dost blbe... no najviac sa tam rozpravali o takych co naraz studuju 2 vysoke skoly, ze vlastne si tak za jeden rok vycerpu 2 roky dotacii, ale ze zatial to skoly medzi sebou nemaju ako zistit (ale ta pokial je to na tej istej skole tak je to dost lahko zistitelne si myslim..uff), no vraj aj to medzi skolami sa robi nejaky skolsky informacny system (ci co) a ten by sa mal cez prazdniny testovat a mozno ze sa aj v septembri spusti normalne (ale kto vie - ako pozname nase slovensko) .... tolko o tom viem ... neni to vobec prijemne, ale tha uvidime ako skoncime este :whacko:

P.S.: A este tam spomenuli ze vyska poplatku je danej skole... ale ze v tomto roku je dany maximum 40tis na rok  :huh2:
« Last Edit: 19.06.2006, 06:34:28 by DeeL »

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: fyzika1
« Reply #147 on: 19.06.2006, 16:29:59 »
ludia, doteraz som sa do toho nepozrel, oplati sa mi s tym neska zacat? reku naucim sa tolko definicii kolko sa len da  a este dajake priklady by som kukol, co vy nato?
brix will be shat

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: fyzika1
« Reply #148 on: 19.06.2006, 16:35:10 »
lol ,ale tym ze jededen predmet nespravis, este neopakujes len prenasas a treba verit ze v 3 semestri na fyziku bude takto normalnejsi lebo ked ne, tak sa balim a idem het z tejto skoly ,lebo to coje okolo fyziky toje uz drzé


btw: zajtra prajem vseckym vela stastia a spravte to vseci na prví krát aby Hlavacova stoho dostala dajake nervi abo co ,aby si nemyslela ze onaje king 
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Raleon

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1296
  • Csirke forever!
    • View Profile
    • Pessimistic Dreams
Re: fyzika1
« Reply #149 on: 19.06.2006, 17:06:57 »
budem musiet cheatovat  :sigh:


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.