Author Topic: DM1 skuska  (Read 32581 times)

micRo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 226
    • View Profile
Re: DM1 skuska
« Reply #100 on: 14.06.2006, 19:54:00 »
heh tha to bola hallluuuz dneska ked som sa zobudil o 7:39 a prisiel som na to ze som zaspal na skusku :D :D :D :D ale ujo klesc bol nejaky zhovievavy kedze ma potom zobral este do svojej kancelarii a nechal ma pisat este 20 minut :D :D
I just know one thing, I won't give up!!

Raleon

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1296
  • Csirke forever!
    • View Profile
    • Pessimistic Dreams
Re: DM1 skuska
« Reply #101 on: 14.06.2006, 20:43:55 »
Aj ja som bola A skupina a 5. pr. som pre istotu uplne vynechala, lebo som nepochopila, co od nas chcel.

ktora bola 5. priklad??  ja som asi zabudol napisat na papier skupinu..  dufam ze to neodmenia s velkou nulou.

Ak myslite na tu spravu, so znakmy s premenlivou dlzkou, ta to bolo pre mna to najlachsie.. Stastie ze som sa s tym uz zaoberal predtym (minule leto co som nevedel co robit vo volnom case), pretoze som trocha skumal algorytmus Huffmanovej kompresie.


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: DM1 skuska
« Reply #102 on: 14.06.2006, 23:22:36 »
jaj ta bol som kuknut...ale tha...vyzera to zas blede...  :ahaha:

tomik01

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 266
    • View Profile
Re: DM1 skuska
« Reply #103 on: 15.06.2006, 00:25:39 »
hlope, ja mam jutro MA1 co ty si krasne zrobil, tak ja to bars neznam ani teraz, a bledy som jak scena

SeraPhine

  • Newbie
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: DM1 skuska
« Reply #104 on: 15.06.2006, 02:19:49 »
Omg tak s touto matikou to vyzera coraz lepsie...
Najlepsie bolo to jeho intermezzo v P/24... :music:

Dufam ja len tak ze to bude za E - mal som tam aj daco relevantne popisane - tak uvidime co z toho bude... asi zase hromadna poprava   :hammer:
The problem has been eaten 

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: DM1 skuska
« Reply #105 on: 15.06.2006, 03:31:52 »
btw  nevie niekto aka je to vlastna podgrupa?

juro12

  • Newbie
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: DM1 skuska
« Reply #106 on: 15.06.2006, 04:13:11 »
spytaj sa Klesca :D , Dm je fakt hnusny predmet...  Inak mate aj dvojku??  ???

juro12

  • Newbie
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: DM1 skuska
« Reply #107 on: 15.06.2006, 04:14:19 »
myslim DM 2

Raleon

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1296
  • Csirke forever!
    • View Profile
    • Pessimistic Dreams
Re: DM1 skuska
« Reply #108 on: 15.06.2006, 21:58:24 »
Taze, som spat zo frontu... Prezil som, a prinesol som E.
Som Happy, a nasraty naraz. Ze Preco?

Jak som uvidel moju pisomku, ta som rovno bol stastny, pretoze som zabudol len to , ze som napisal skupinu (teda nezabudol som napisat... ) , a krasne Exelent znamka sa mi tam usmievala...
potom som to otvoril, a videl som nieco ako Pearl Harbour , same cervene, ako krv, skoro z papiera to tieklo...
Hoci som pisal na teoriu dvakrat viac ako minule (minule som mal 14 bodov...), a som to aj vedel, (aj dokaz som mal, co minule som vobec nevedel...), som dostal spolu 10 bodov !!
co ma urazilo:

pisal som neco take k acyklickym grafom>
Graf je acylicka, ked...  (vypis definicie, vety a dokazu), ujo zakruzkoval slovo "graf" a slovo "acyklicka" , na prve slovo napisal "muzsky rod", na druhe: "zensky rod" , a nad nimi : "toto vam nevadi?" a bannng , namiesto 12 som dostal 4 , hoci som tam mal vse napisane asi vsetko co on povedal na prednaske...

toto bola prva pecka..

potom, dlzka v grafe, polomer, priemer....
dlzku som mal ok, potom som mu zadefinoval extrencizitu, ale nenapisal som to ako sa to zapise.. nepacilo sa mu, preskrtol.
potom ako som definoval dlzku, priemer, zakruzkoval slovo extrencizita, napisal: "nemozete vediet co to je", a vyskrtol cele ako bolo....
z 8 spolu 4 body...  parrradaaa

v prikladoch, mi nepacilo len to, ze tam mi opravili nieco,v com som 100% isty ze som to mal dobre (nerobil som tu vec poprvy krat tento rok...) , som klescovi povedal, ( predtym som radsej nechal, aby to zapisal, aby to uz nemohol menit :) ), ale on ma dajak nechapal, mudril tam mudril tam, potom povedal neco, co som vedel skor ako o tom hovoril na prednaske, a uz videl som na jeho xichte, ze uz nervy zacina mat... taze som to nechal tak...  on vie..

Keby kvoli tomu som nepresiel na skuske, mozno by  som nabral take nervy ze by som mu prepichol hlavu s pentelkou...

Taze , mal som trocha radost z tej matiky, bolo to pre mna zaujimavejsie, ako v zime MA abo ULA , ale po tomto som z toho tak znechuteny, ze az.
 


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

Shiro

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: DM1 skuska
« Reply #109 on: 15.06.2006, 22:27:31 »
Raleon nerozculuj sa, mas skusku a bud rad. Ja mam tiez, hoci za D, bo ujo KLECS mi teoriu poskrtal krizom krazom, hoci som mu popisal vsetko z tahakoch a este aj toto mi skrtal  :whacko: . Neviem, neviem, ako by som dopadol bez tahakoch ( odpisal som 3 otazky zo styroch a mal som za teoriu 16 bodov)  :whacko: Je to v ..........    Lutujem tych, ktory nespravili a drzim palce na dekanskom  :)

joker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 598
  • Na zazraky neverim, ja sa na nich spolieham
    • View Profile
Re: DM1 skuska
« Reply #110 on: 16.06.2006, 00:53:05 »
takze.... my story a my results - do DM som sa pozrel prvy krat asi o 13:00 miestneho casu den pred skuskou....... a to som robil asi tak 15 hodin s nepravidelnymi prestavkami... cize ked tak ratam tvrdeho ucenia, tak cca od 23:00 do 5:00.... cize za takych 6 hodin som sa to poucil. Na prednasky som nechodil, co mi dost zavarilo.. .a napisal som celu skusku na E - 57 bodov. :bananadance:... Teoria - mne tam moc neposkrtal, lebo som napisal len to, co som vedel urcite... a zvysne som radsej nepisal - 18 bodov. Priklady - jeden som nevedel, zvysok som tam nieco dosral.. a jeden nechapem, ako som mal zle.... ale tak 24 bodov som bol rad... cize hned na mna svietilo E, tak som bol rad, ze to mam z krku. Jedine, co ma serie, ze keby som sa to ucil aspon take dva dni.. tak by vysledok mohol byt lepsi.. ale tak.... ucenie este nikoho nezabilo, ale naco riskovat?

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: DM1 skuska
« Reply #111 on: 16.06.2006, 01:00:25 »
slaka...ja som teoriu mal za 24 priklady za 10!!! bo som mu nedokazal jakaske veci ... netusim furt i po konzultacii jake...takze som mal spolu 47 bodov...bez debaty FX :( taze si idem pekne krasne dekana podat...  :03:

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: DM1 skuska
« Reply #112 on: 16.06.2006, 01:05:47 »
Neviem ci este DM 1 uci Schroter... ale ja som mal jeho... a bol uplne super... teoriu dokazal tak nadherne vysvetlit ako nikto iny asi .. :) a opravoval ju tiez v pohode na skuske.... on mal skvelu ucast na prednaskach pretoze vedel zaujat....vsetko zrozumitelne vysvetlil... zapisal... nesnazil sa studentov ohurit odbornymi zvastami.....a hlavne robil este aj humor na prednaskach... ked uz sadala unava tak hodil niekolko vtipov.....proste super...
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

micRo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 226
    • View Profile
Re: DM1 skuska
« Reply #113 on: 16.06.2006, 01:32:19 »
no ujo klesc ked nechce tak neda a ked chce tak da skusku :D :D ja som zaspal na opravak.. som tam dobehol. este ma aj nechal pisat.. dokonca ma zobral do jeho kancelarie a dal mi este 20 minut.. a na papieri som len videl z teorie 15 bodov prepisanch na 17 a tym padom E 51 :D :D :D :D :D
I just know one thing, I won't give up!!

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: DM1 skuska
« Reply #114 on: 16.06.2006, 01:41:10 »
stastko jeden...mne nexel ani vyskusac nic uz navecej zeby mi dal te styri...a tebe len tak z brucha...nit spravodlivosci v tym svece uz...

pablo

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: DM1 skuska
« Reply #115 on: 16.06.2006, 02:57:53 »
no ujo klesc ked nechce tak neda a ked chce tak da skusku :D :D ja som zaspal na opravak.. som tam dobehol. este ma aj nechal pisat.. dokonca ma zobral do jeho kancelarie a dal mi este 20 minut.. a na papieri som len videl z teorie 15 bodov prepisanch na 17 a tym padom E 51 :D :D :D :D :D
to je este nic, ja som mal napisane pri teorii 15 bodov, a potom to bolo preskrtnute a prepisane na 20  :ropebanana: a tak mam 51  :dancing: a moze sa zacat oslavovat  :alc: pri zapisovani do indexu urobil asi taketo nieco  :emot-shakehead:, ja som pekne podakoval a utekal kade lahsie  :ringsmiley:

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: DM1 skuska
« Reply #116 on: 16.06.2006, 03:31:33 »
tak podla mna bola teoria dostatocne vysvetlena aj u klesca  (aspon mne to bolo jasne) 



psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: DM1 skuska
« Reply #117 on: 16.06.2006, 04:00:52 »
lol , tu placete ako opravovali na matike tak neviem co poviete na fyziku ,heh :)
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Raleon

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1296
  • Csirke forever!
    • View Profile
    • Pessimistic Dreams
Re: DM1 skuska
« Reply #118 on: 16.06.2006, 04:15:30 »
lol , tu placete ako opravovali na matike tak neviem co poviete na fyziku ,heh :)

to bude dalsia masova vrazda...

kolky nezrobili opravu?


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

davhan

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 612
    • View Profile
Re: DM1 skuska
« Reply #119 on: 16.06.2006, 04:18:37 »
no napriklad ja  :emot-shakehead:

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: DM1 skuska
« Reply #120 on: 16.06.2006, 04:27:35 »
ja som nezrobil opravnu zapoctovu a pritom som mal 2 priklady doobre
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Raleon

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1296
  • Csirke forever!
    • View Profile
    • Pessimistic Dreams
Re: DM1 skuska
« Reply #121 on: 16.06.2006, 05:15:27 »
tha..  Me unhappy z toho.. drzim vam palce na D-day..


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

joker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 598
  • Na zazraky neverim, ja sa na nich spolieham
    • View Profile
Re: DM1 skuska
« Reply #122 on: 16.06.2006, 05:52:02 »
.. tak co sa prednasok tyka , tka som na Klesce nchodil.. lebo ma to po prvych troch nezaujalo... zato keby to ucil Plavka alebo Dzurina, tak to by som urcite chodil....

bodik

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 54
    • View Profile
Re: DM1 skuska
« Reply #123 on: 17.06.2006, 00:59:44 »
ja som mal C(71)!. prvy krat som dostal len 40 bodov, ale teraz som sa uz nadrvil poriadne aj teoriu a sadli aj priklady. ani neviem, co som mal dobre alebo zle, lebo na hodnoteni som nebol, ale IS snad neklame ;)

...inac, mam pocit, ze ak si zozeniete co bolo minuly rok na skuske, plus tento tak to bude stacit, totiz vela otazok (najma dokazy , eulerova veta, boolovska alg, mohutnost cyk grup) a aj prikladov sa opakuje.

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: DM1 skuska
« Reply #124 on: 17.06.2006, 14:36:25 »
tak ked je tam dokopy 6 dokazov tak zrejme sa po istom case opakovat zacnu (konkretne velmi kratkom case kedze aj skupin je vela na jednotlive terminy)