Author Topic: fyzika 1  (Read 3661 times)

man1AC

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
fyzika 1
« on: 18.10.2011, 14:18:08 »
Zdravim,
Nemate niekto skripta z fyziky 1. rocnik ? to co nam aktualne prednasa teoriu...nemau to ani v elfe ani v kniznici ..  a  nejake zapoctove priklady preratane ?
dik.. zatial

sharpay

  • Newbie
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: fyzika 1
« Reply #1 on: 24.10.2011, 02:14:06 »
co sa tyka fyziky najtazsie je preliezt zapocet...a potom na skuske sa da aj celkom odpisovat..samozrejme podla toho koho mas na skuske..sa mi zda ze novak je asi najlepsi..radim ti kukni si na temy zalozene od feijkarov( skus pohladat aj v starsich temach a v archive) ti tam mali paradne rozpisane priklady a mali aj "nazory a rady" aki su jednotlivi vyucujuci...

Zeck

  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: fyzika 1
« Reply #2 on: 30.10.2011, 16:27:01 »
V KTOROM TYZDNI ZVYKNE BYT NA STROJNICKEJ PISOMKA Z FYZIKY?
Dik a sorry ze pisem na velko ale je to pomerne dolezite a na stranke katedry fyziky to nie je uvedene.

cheMicka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1631
    • View Profile
Re: fyzika 1
« Reply #3 on: 01.11.2011, 05:41:38 »
vyucujuci to vzdy oznamia na prvom alebo druhom cviku/prednaske. keby si tam chodil.,vedel by si. kazdy si to urcuje inac, niektori davaju aj dve pisomky. alebo ved sa popytaj spoluziakov

Zeck

  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: fyzika 1
« Reply #4 on: 01.11.2011, 22:13:14 »
vyucujuci to vzdy oznamia na prvom alebo druhom cviku/prednaske. keby si tam chodil.,vedel by si. kazdy si to urcuje inac, niektori davaju aj dve pisomky. alebo ved sa popytaj spoluziakov

uz som isiel pisat nieco o tom ze ako ty mozes vediet ci ja tam chodim ale potom som si povedal necham to tak... 8)
doteraz som nechybal na ziadnej prednaske ani na cviku, ale toto som nejak nezachytil, a na stranke katedry fyziky nie je k fyzike na sjf nic aktualne. inak spoluziaci to nevedia.

cheMicka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1631
    • View Profile
Re: fyzika 1
« Reply #5 on: 03.11.2011, 03:23:58 »
tak sa to spytaj na cviku/prednaske ked na vsetko chodis. nevidim v tom problem