Author Topic: Programator - externa spolupraca  (Read 18037 times)

Daron

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 166
    • View Profile
Programator - externa spolupraca
« on: 18.06.2010, 02:34:08 »
Hlada sa programator na externu spolupracu, najlepsie z vychodu z Presova alebo Kosic, kvoli lepsiemu aj osobnemu kontaktu

Podmienkou je ovladanie:
HTML, PHP, MysQL, Javascript na vybornej urovni. Ovladanie inych skriptovacich jazykov je obrovskou vyhodou

Pozaduje sa spolahlivost, zodpovednost k praci a neustale prekonavanie sameho seba. Slova ako "neda sa", "neviem" nepoznam.

v pripade zaujmu poslite email na
stranger@centrum.sk


**poznamka - nehladam to ja, ale jeden znamy :-)

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Programator - externa spolupraca
« Reply #1 on: 18.06.2010, 05:25:07 »
znamy len ziada? neponuka nic?
brix will be shat

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Programator - externa spolupraca
« Reply #2 on: 18.06.2010, 05:49:45 »
ale bo ked aj hej tak daky smiesny plat :D .... ach take typicke ....
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Programator - externa spolupraca
« Reply #3 on: 18.06.2010, 15:03:55 »
mne sa paci ta hlaska o neustalom prekonavani seba... vacsinou to znamena tesne deadliny, nejasne poziadavky, ktore sa vkuse menia, nemat s kym poriadne veci konzultovat, vediet vsetko, hned a to vsetko za 'vychodniarsky' plat ;). Ale mozno sa mylim :).
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Programator - externa spolupraca
« Reply #4 on: 18.06.2010, 16:20:35 »
problem je v tom, ze skor ci neskor sa najde daky stokar ktory za taky lacny peniaz tu pracu bude robit ...a potom aj nadalej budu existovat take ponuky ...
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

luqash

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Programator - externa spolupraca
« Reply #5 on: 18.06.2010, 19:02:01 »
mne sa paci ta hlaska o neustalom prekonavani seba... vacsinou to znamena tesne deadliny, nejasne poziadavky, ktore sa vkuse menia, nemat s kym poriadne veci konzultovat, vediet vsetko, hned a to vsetko za 'vychodniarsky' plat ;). Ale mozno sa mylim :).

Ivetka: +1000 bodov, na vychode to zvykne byt ubohe. Mne sa este zvykne stavat, ze sa mi niekto ozve ze chce milion veci ale platit mi bude az vtedy ked si stranka na seba zarobi :-D

Patto

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 380
    • View Profile
Re: Programator - externa spolupraca
« Reply #6 on: 19.06.2010, 03:15:34 »
mne sa paci ta hlaska o neustalom prekonavani seba... vacsinou to znamena tesne deadliny, nejasne poziadavky, ktore sa vkuse menia, nemat s kym poriadne veci konzultovat, vediet vsetko, hned a to vsetko za 'vychodniarsky' plat ;). Ale mozno sa mylim :).

tak toto si vystihla presne ... 100 bodov fakt :)

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Programator - externa spolupraca
« Reply #7 on: 25.06.2010, 05:04:33 »
problem je v tom, ze skor ci neskor sa najde daky stokar ktory za taky lacny peniaz tu pracu bude robit ...a potom aj nadalej budu existovat take ponuky ...
presne presne, plne suhlasim :) ludia, zobudte sa a chcite viac za svoju kvalitnu pracu :) (ja viem ja viem, take lahke to nie je :D )
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

neprihlaseny pouzivatel

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 98
  • alias Guest; co pijes?
    • View Profile
Re: Programator - externa spolupraca
« Reply #8 on: 25.06.2010, 16:59:58 »
diig :D ja by som este poznamenal ze tolko tych kvalitnych tu nie je ... :P kdo vam povedal ze ste fasa koderi? to co vas ucia v skole je uplne low.. a za to ze aj s tym ma 50% problem neznamena ze zvysni si o sebe budu mysliet ze su nvm aki fasa :D .. ja by som povedal ze realne rocne na feike skoncia taki dobri max 2 ludia

ps: ja sa za fasa kodera nepovazujem  ;D
life can be cruel... like peeing on babies

tommy-sv

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 308
  • kapitalista
    • View Profile
Re: Programator - externa spolupraca
« Reply #9 on: 25.06.2010, 17:47:15 »
ja by som povedal ze realne rocne na feike skoncia taki dobri max 2 ludia

A z toho minimalne dvaja odidu do zahranicia :) ja si nemyslim ze u nas sa cena programatora odvija od absolvovanej skoly. Moze to byt akurat naznak toho ze dany clovek ma ako taku sajnu o veci :)
Minule som vsimol na dakom fore typka co bol prvak na talianskej alebo francuzskej skole.. to je jedno, kazdopadne v 1. semestri mali rovno pocitacovu grafiku, v C++. Jeho semestralne zadanie bolo vytvorit akusi autickovu 3D hru na baze DX s umelou inteligenciou a simulaciou fyziky (bez 3rd party kodu) - myslim ze to nepotrebuje komentar.
"Čím skôr zomrieš, tým dlhšie budeš mŕtvy."
"Radšej viac vypiť, ako menej zjesť."

neprihlaseny pouzivatel

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 98
  • alias Guest; co pijes?
    • View Profile
Re: Programator - externa spolupraca
« Reply #10 on: 25.06.2010, 18:12:49 »
sak o tom vravim.. a tu na kazdy druhy predmet ludia placu ake to maju tazke
a este chcete po skole ist a pytat si nastupny plat 1200 :P
sajn mat tiez nestaci .. cim viac clovek ma sajn o veciach, a mozno ani nie jednu vec do hlbky ale v sirsom zabere, tym viac zisti ze  kolko toho vsetkeho je a ze vlastne nic nevie.. a potom nech sa realne zamysli a ohodnoti .. IT toho obsahuje velmi vela a nanestastie nove veci pribudaju kazdeho pol roka.. jednoducho mam chut dat facku cloveku co vyjde zo skoly a mysli si ze setko vie lebo sak tolko sa natrapil na tuke  ;D
life can be cruel... like peeing on babies

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Programator - externa spolupraca
« Reply #11 on: 25.06.2010, 18:39:28 »
jednoducho mam chut dat facku cloveku co vyjde zo skoly a mysli si ze setko vie lebo sak tolko sa natrapil na tuke  ;D

second that...
All code is crap.

42

Patto

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 380
    • View Profile
Re: Programator - externa spolupraca
« Reply #12 on: 25.06.2010, 19:45:27 »
neprihlaseny pouzivatel: nuz ake novinky si nam tu napisal. Akokeby si objavil ameriku. Ved to je dobre zname, ze FEI-ka ti az tak vela neda a aj ze strasne vela ludi vyjde zo skoly tak, ze skoro nic nevie. Ale ich problem si myslim, lebo dnes im tri pismenka pred menom velmi nepomozu.

Ale ide o to, ze snaha sa velmi neceni v niektorych pripadoch. Tak potom clovek ani nema chut byt lepsim. Nehovorim, ze je to vzdy a vsade tak, ale ked ti niekde ponukaju take smiesne platy, tak naco sa snazit. Ale ako som pisal mas aj lepsie pripady - niekde na zapade ... atd

A ja sa taktiez za nejakeho odbornika nepovazujem ... ale vsetko to chce cas a snahu hlavne

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Programator - externa spolupraca
« Reply #13 on: 25.06.2010, 23:09:31 »
a o com mali byt tych poslednych niekolko postov?
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: Programator - externa spolupraca
« Reply #14 on: 26.06.2010, 07:24:12 »
a este chcete po skole ist a pytat si nastupny plat 1200 :P
A este mu je tisic malo a pyta viac... :D

drtic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 200
    • View Profile
Re: Programator - externa spolupraca
« Reply #15 on: 26.06.2010, 14:27:42 »
ja by som povedal ze realne rocne na feike skoncia taki dobri max 2 ludia

A z toho minimalne dvaja odidu do zahranicia :) ja si nemyslim ze u nas sa cena programatora odvija od absolvovanej skoly. Moze to byt akurat naznak toho ze dany clovek ma ako taku sajnu o veci :)
Minule som vsimol na dakom fore typka co bol prvak na talianskej alebo francuzskej skole.. to je jedno, kazdopadne v 1. semestri mali rovno pocitacovu grafiku, v C++. Jeho semestralne zadanie bolo vytvorit akusi autickovu 3D hru na baze DX s umelou inteligenciou a simulaciou fyziky (bez 3rd party kodu) - myslim ze to nepotrebuje komentar.

No zda sa mi to velmi nerealne. To by tam museli existovat informaticke stredne skoly a na taku vysku by potom mohol ist len absolvent takejto skoly. Lebo zvladnut ulohu co si vyzaduje dobru znalost 4 komplexnych predmetov je uz velky hardcore.

neprihlaseny pouzivatel

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 98
  • alias Guest; co pijes?
    • View Profile
Re: Programator - externa spolupraca
« Reply #16 on: 26.06.2010, 16:33:34 »
vies sa divime preco v zahranici vela ludi konci strednou ... alebo si spravia napr bakalara a s tym idu realne robit .. tam uz je master titul len pre tych co fakt scu nieco nove priniest do sveta a o phd ani nehovorim .... to len tu na svk je taky folklor ze kazdy musi dat aspon ing a bez toho nic neznamena.. bohuzial vdaka tomu neznamena pomaly uz nic ani ten ing! .. takze az take nerealne by som to nevidel
life can be cruel... like peeing on babies

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Programator - externa spolupraca
« Reply #17 on: 26.06.2010, 17:00:23 »
nie pomaly, ing uz fakt neznamena nic
brix will be shat

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Programator - externa spolupraca
« Reply #18 on: 27.06.2010, 16:59:00 »
zvlastne, ze to pisete prave inzinieri.. prestavam mat motivaciu dokoncit posledny rocnik deliaci ma od ziskania tohto uz dnes nic neznamenajuceho titulu :/
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Programator - externa spolupraca
« Reply #19 on: 27.06.2010, 17:06:17 »
ja som ju stratil uz v prvom rocniku
brix will be shat

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Programator - externa spolupraca
« Reply #20 on: 27.06.2010, 19:15:47 »
to som este netusil, co ma caka a mal este ake take iluzie.. uz je po nich
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Padres

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Programator - externa spolupraca
« Reply #21 on: 27.06.2010, 22:27:15 »
cisty bovarizmus :)

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Programator - externa spolupraca
« Reply #22 on: 28.06.2010, 00:48:08 »
ups :)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Programator - externa spolupraca
« Reply #23 on: 28.06.2010, 14:56:34 »
diig :D ja by som este poznamenal ze tolko tych kvalitnych tu nie je ... :P kdo vam povedal ze ste fasa koderi? to co vas ucia v skole je uplne low.. a za to ze aj s tym ma 50% problem neznamena ze zvysni si o sebe budu mysliet ze su nvm aki fasa :D .. ja by som povedal ze realne rocne na feike skoncia taki dobri max 2 ludia

ps: ja sa za fasa kodera nepovazujem  ;D

ja sa tiez nepovazujem za fasa kodera, to ani nikto nepovedal a o mne to ani nebolo, ja mam pracu super a moj zamestnavatel ma za nu aj patricne oceni (mozno zato, ze je zahranicny....). Co som tym chcela povedat je, ze nedajte si ludia so sebou mavat, vo vacsine firiem v KE je to tak, ze "ty nieco spravis, nasnazis sa jak kon, co najlepsie a co najrychlejsie a este za to dostanes zdzuba", toto nie je v poriadku a treba uz proti tomu nieco spravit. Plati to vseobecne, nie len pre IT firmy, ale pre kazdeho zamestnavatela. Robia si z nas, zamestnancov idiotov a my nemozeme proti tomu nic robit, lebo hned pohrozia vyhadzovom. :whacko:
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Programator - externa spolupraca
« Reply #24 on: 28.06.2010, 14:59:32 »
ja by som povedal ze realne rocne na feike skoncia taki dobri max 2 ludia

A z toho minimalne dvaja odidu do zahranicia :) ja si nemyslim ze u nas sa cena programatora odvija od absolvovanej skoly. Moze to byt akurat naznak toho ze dany clovek ma ako taku sajnu o veci :)
Minule som vsimol na dakom fore typka co bol prvak na talianskej alebo francuzskej skole.. to je jedno, kazdopadne v 1. semestri mali rovno pocitacovu grafiku, v C++. Jeho semestralne zadanie bolo vytvorit akusi autickovu 3D hru na baze DX s umelou inteligenciou a simulaciou fyziky (bez 3rd party kodu) - myslim ze to nepotrebuje komentar.

No zda sa mi to velmi nerealne. To by tam museli existovat informaticke stredne skoly a na taku vysku by potom mohol ist len absolvent takejto skoly. Lebo zvladnut ulohu co si vyzaduje dobru znalost 4 komplexnych predmetov je uz velky hardcore.
sak samostudium ne :D:D:D :buttrock: :emot-LMAO:
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D