• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Forumovice 2012

Started by hrmill, 16.02.2012, 12:11:12

« predchdzajce - alie »

hrmill

Takze planuje sa toho roku nieco ako forumovica ? Uz bezi prvy tyzden LS (teda konci :D) tak by sa patrilo nieco zbuchat. Mohla by sa aspon zist stara partia ked uz novy clenovia dako nechcu chodit (cest vynimkam)
Poprosim nespamovat ak to nieje potrebne :P

Po dlhej uvahe 8.3.2012 (štvrtok) miesto cucabamba
stol (cca 20 osob) je objednany, pre istotu tu mate aj mapku keby niekto nevedel kde to je :) http://maps.google.com/maps/ms?msid=204693860830066449336.0004ba817db7eceef7e41&msa=0&ll=48.7212%2C21.255991&spn=0.003978%2C0.009645
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Ing. nemtom

daj termin a uvidi sa :)
brix will be shat

paloSK

Ked pride Safia a Lucka tak idem isto !  8)
:D

ApokalypS

tak ako pise nemtom, dajme si konkretny termin.. ak nebudem mat nic ineho (dolezitejsieho, nezrusitelneho, nepresunitelneho, a pod.), tak velmi rad dojdem i ja :)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Safyia

nemozem prveho, budem mimo svk a pridem az piateho :(((

hrmill

sak to je zatial iba navrh
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Agamemnon

All code is crap.

42

Safyia

mno po piatom mozem kedykolvek :D

ApokalypS

dovtedy nie? myslim pred prvym
jaaj, edit, nevsimol som si upraveny prvy post :(
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Ing. nemtom

a co keby to bolo uz buduci stvrtok?
brix will be shat

tommy-sv

"Čím skôr zomrieš, tým dlhšie budeš mŕtvy."
"Radšej viac vypiť, ako menej zjesť."

stricky


radix

co tak v pondelok o 9

nighthunter

ja som v KE od bducej stredy do nedele

takze by mohla byt buduci tvrtok

a ked nebude, tak pome na pivo!!!
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

esperian

ja by som sa tiez zucastnil, ak by sa nieco konalo  :)

hrmill

dajte dni kedy mozete popripade aj datum nak sa to dako rozbehne bo takto sa budeme zas dohadovat mesiac
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Ing. nemtom

Quote from: nighthunter on  16.02.2012, 23:03:16
ja som v KE od bducej stredy do nedele

takze by mohla byt buduci tvrtok

a ked nebude, tak pome na pivo!!!

novidis, buduci stvrtok a hotovo lebo kym sa tu podohadujeme tak sa nedohodneme do jari
brix will be shat

stricky

kvoli liekom mozem len utorok... ze by som tam nesedel nasucho ;)

hrmill

mne je jedno aky to bude den ci pondelok utorok .... skor sa skuste dako rozumne dohodnut 
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

ApokalypS

sak sa pise, ze stvrtok, na mieste sa podne dohodnut :)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

hrmill

no nik nedava ponuky kde sa tato akcia ma uskutocnit tak skusim CUCABAMBA ??
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Ing. nemtom

brix will be shat

paloSK

Quote from: Safyia on  16.02.2012, 15:50:14
nemozem prveho, budem mimo svk a pridem az piateho :(((
Takze neideme ?  ???
:D

Agamemnon

takže čo? štvrtok cucabamba?
All code is crap.

42

v_oid

Ja by som dosiel. Ak mozem :P