Author Topic: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE  (Read 9603 times)

woody

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 275
    • View Profile
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #25 on: 13.01.2007, 22:13:01 »
preco PM? :D to potom bude musiet Johny Bravo ich citat a postovat nam tu :D nech si pekne pisu ako doteraz  :emot-LMAO:

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #26 on: 13.01.2007, 22:27:43 »
lool, tha aj ja som za.. :) Kludne si postujte aj tu, ved na to to je, ni? ;) Co by sa mal kto hnevat?? Takeho tu nit... :) Inak niekedy je sranda v takom preplnenom buse, ale len ked to nie je 11-ka..  :emot-LMAO: Bo tam potom koncia vsetky srandy..  :hammer:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #27 on: 13.01.2007, 23:22:07 »
nikdy to uz nebude ako predtym  :j_undecided: :laugh: :laugh:

no jo "palickovy autobus"  :lol9: alebo aj 34ka, vzadu, krasny teply letny den, no prosto idylka  :thumbsup:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #28 on: 14.01.2007, 06:03:11 »
1. vy ste nejaki bars zvedavi  :h_grin:
2. to akoze JB ma tu moznost citat vsetky nase PM ??   :lookaround:
3. a co sa tyka teplyx letnyx dni a dvoch paliciek od pondelka je tomu koniec  :ropebanana: oh yeah!!!


mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #29 on: 14.01.2007, 14:12:13 »
Tha potom peckovacka.. :) Len aby nezacali chodit peso k nam n azastavku, bo to bude toto iste jak predtym, ba mozno este horsie..  :hammer:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

DeeL

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4275
  • There is no place like ::1
    • View Profile
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #30 on: 14.01.2007, 17:22:14 »
no jo... to sa mi tiez celkom paci... ale im nechali "palickovu" a na intraky pojde 10 namiesto tej :) ... ale do novej "palickovej" sa vraj bude cely den nastupovat len cez predne dvere  :lol9: :lol9: :lol9: :lol9:

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #31 on: 14.01.2007, 17:29:56 »
yop, tiez som pocul.. A ze tam ma stat policajt a kontrolovat kto si stikne listky.. Tha som zvedavy... Sa potom do teho obuje EU, ze diskriminacia, tha zas budeme (slovaci) jak jedne bezohladne hovada... Eh... Uz vidim tie titulky vo svetovych novinach...  :hammer: :hammer: :hammer: Som zvedavy, ze co z toho bude.. :D :D :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #32 on: 14.01.2007, 17:48:47 »
thak by som poslala tyx debilov z EU nex sa par krat povozia v 34-ke a nech sa daju osahavat 3 cigankami (minule sa mi to stalo, mozno jedna z nich bol "Puf" Bohzna)...thak potom by uz ani slovo o diskriminacii nepovedali... :sneaky2:


pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #33 on: 14.01.2007, 17:54:38 »
hej to tiez cely svet na nas pozera ze diskriminacia ubohych romov, ale neviem ako by sa tvarili keby oni mali lunik IX u seba. ked im tak na romoch zalezi nech im ponuknu pobyt u nich na nekonecnu dobu  :hug:

nemam nic proti ludom ktori su cisti a slusni a to sa tyka vsetkych farieb, ras, nabozenstiev, pohlavi(aj ked tu preferujem jedno viac ako druhe ja hnusny rasista  :laugh: )

takze mission #1: zostrojit pristroj ktory dokaze premiestnit nahodne vybrane sidlisko( ;)) na nejake ine miesto v galaxii  :j_grin: :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #34 on: 14.01.2007, 17:55:50 »
thak by som poslala tyx debilov z EU nex sa par krat povozia v 34-ke a nech sa daju osahavat 3 cigankami (minule sa mi to stalo, mozno jedna z nich bol "Puf" Bohzna)...thak potom by uz ani slovo o diskriminacii nepovedali... :sneaky2:

kua clovek sa tak dobre zamaskuje a aj tak ho odhalia :(  :laugh: :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #35 on: 14.01.2007, 18:03:18 »
thak by som poslala tyx debilov z EU nex sa par krat povozia v 34-ke a nech sa daju osahavat 3 cigankami (minule sa mi to stalo, mozno jedna z nich bol "Puf" Bohzna)...thak potom by uz ani slovo o diskriminacii nepovedali... :sneaky2:

kua clovek sa tak dobre zamaskuje a aj tak ho odhalia :( :laugh: :laugh:

tak najblizsie sa aspon okup aby si tak nesmrdel  :emot-LMAO:


mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #36 on: 14.01.2007, 18:04:23 »
yop, tiez mam rad tie "bratislavske" spolky, ze ludia proti rasizmu.. Tiez mam zopar kamaratov - ciganov, ale tha im ruku podam bez problemov.. Ale oni vedia na co sa voda pouziva a tiez vedia, ze v zivote treba aj pracovat... Ne jak toto co len deti robi a sa stazuje ze odkedy spalil okna tha mu je doma zima a nech s tym stat nieco robi.. tha de sme?? :hammer: Eh, skoda reci.. Naj sem pridu ti mudri ludia a naj ziju mesiac na intraku pri Luniku.. Uf, zase ma bude boliet zaludok, co som sa iba nazlostil... A to este ani ta 10-ka nechodi...  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #37 on: 14.01.2007, 18:06:43 »
thak by som poslala tyx debilov z EU nex sa par krat povozia v 34-ke a nech sa daju osahavat 3 cigankami (minule sa mi to stalo, mozno jedna z nich bol "Puf" Bohzna)...thak potom by uz ani slovo o diskriminacii nepovedali... :sneaky2:

kua clovek sa tak dobre zamaskuje a aj tak ho odhalia :( :laugh: :laugh:

tak najblizsie sa aspon okup aby si tak nesmrdel  :emot-LMAO:

tomu sa hovori mimikri (nie som si isty y a i v tom slove  :laugh::bananadance:
ja som inak velmi cistotny a vonavy akokeby ma prali v arieli s lenorom  :emot-dance:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #38 on: 14.01.2007, 18:18:03 »
tomu sa hovori mimikri (nie som si isty y a i v tom slove :laugh:) :bananadance:
ja som inak velmi cistotny a vonavy akokeby ma prali v arieli s lenorom :emot-dance:

podla mojho nayoru poyeras vela reklam  :emot-shakehead: mal by si s tym prestat ...viem o com hovorim aj ja som bola zavisla


pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #39 on: 14.01.2007, 18:25:56 »
no zvlastne je to ze ja tv skoro nepozeram.. hmmm aha uz vjem ako to je: som zavisly na pocitaci, a ked musim ist jest tak jem pri telke a v tom stave bez pc sa mi do pamate vryvaju utrzky reality, ktora je prave v tom momente reklamou v tv.  ::) vy si teraz mozno pomyslite: a svist ju potom balil do folie, skutocnost je ale taka ze to bol bobor ktory pouziva colgate herbal  :h_grin: argh ta fyzika ma znici.. nechapem: mama hovori ze hluposti si pamatam, tak ako je mozne ze fyziku si zapamatat neviem?  ???
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #40 on: 14.01.2007, 18:42:57 »
Thaq lebo to je fyzika... Lebo si lahsie zapamatas nieco co si pamatat nemusis ako nieco co si musis pamatat.. Povedzme si to tak: kolko ludi citalo knihy co sme mali na povinne citanie? Ja dokopy jednu, ale to som sa este bal ucitalky na gympli, bo som bol este maly mrkvik.. Potom som uz ani nepachol do knih... Ale keby mi povedali: toto necitaj, to nieje kniha pre Teba, dokonca je nevhodna! Just by som to precital.. :D Aj Julka by nam mala povedat: toto necitajte to nemozete, co nesmiete citat!! A just by som to precital... :D  :hammer: Taze asi tak.. ;) A okrem toho sa lahsie zapamata toto so svistom ako toto o kinetickej energii.. :D :D :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #41 on: 14.01.2007, 18:53:00 »
ani ja niesom rasista, bielym bielu sanitku, ciernym ciernu :D , mam aj ja kamosa jedneho cigana, sice 1 ale poznam aj slusnych, proti tym nic, ale zvysok...
brix will be shat

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #42 on: 14.01.2007, 18:54:22 »
Jak kamarat (v tedy este skin) zabil: Ja nie som rasista, ved pre mna je cigan, ako.... ako.... ako pes... :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #43 on: 14.01.2007, 19:25:13 »
Thaq lebo to je fyzika... Lebo si lahsie zapamatas nieco co si pamatat nemusis ako nieco co si musis pamatat.. Povedzme si to tak: kolko ludi citalo knihy co sme mali na povinne citanie? Ja dokopy jednu, ale to som sa este bal ucitalky na gympli, bo som bol este maly mrkvik.. Potom som uz ani nepachol do knih... Ale keby mi povedali: toto necitaj, to nieje kniha pre Teba, dokonca je nevhodna! Just by som to precital.. :D Aj Julka by nam mala povedat: toto necitajte to nemozete, co nesmiete citat!! A just by som to precital... :D  :hammer: Taze asi tak.. ;) A okrem toho sa lahsie zapamata toto so svistom ako toto o kinetickej energii.. :D :D :D

loool  :laugh: :laugh: :laugh:

ani ja niesom rasista, bielym bielu sanitku, ciernym ciernu :D , mam aj ja kamosa jedneho cigana, sice 1 ale poznam aj slusnych, proti tym nic, ale zvysok...

nj ja tak isto nemam rad ciganov co su spinavi a smrdia ako nemam rad bielych co su spinavi a smrdia.. :j_tongue:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #44 on: 14.01.2007, 21:30:21 »
podavam navrh aby od dnes v kazdej reklame spomenulo nieco co sa tyka fyziky  :ropebanana: ( :hah: zeby puf nemal problem)


psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #45 on: 14.01.2007, 22:01:57 »
Ta keby ste vy boli ciganmi tak co ? lol nemam rad rasistov !
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #46 on: 15.01.2007, 01:30:01 »
Ta keby ste vy boli ciganmi tak co ? lol nemam rad rasistov !

lol som rasista ked sa dozadujem toho aby mi pocas jazdy v autobuse nikto nesmrdel pod nosom alebo ma hocijak inak obtazoval?!?! preco to vsetci ostatni ludia vedia dodrziavat len urcita skupina ludi(hlavne z nemenovaneho sidliska lunik 9) nedokaze splnit?  :emot-shakehead:


psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #47 on: 15.01.2007, 01:42:31 »
keby si ani ti nemala peniaze tak aj ty by si smrdzela
a nenapis mi tu ze sa maju vzdelavat ! lebo nato treba zazemie a financie oni nemaju ani jedno !
a tylen preto nesmrdis boti ocko kupuje drahe sampony a picoviny ....vies nektori sito nemozu dovolit
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #48 on: 15.01.2007, 01:49:53 »
podavam navrh aby od dnes v kazdej reklame spomenulo nieco co sa tyka fyziky  :ropebanana: ( :hah: zeby puf nemal problem)

ale len do stredy lebo keby ze navzdy tak vyhodim tv z okna..  :03: a ked niekto pojde dole po chodniku tak tv z osmeho.. no nexcel by som :j_tongue:
hmm...nebyva hudak na kvp? :laugh: :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DJ LADIDA 26.12.2006 -STARA SLADOVNA-KE
« Reply #49 on: 15.01.2007, 01:57:13 »
keby si ani ti nemala peniaze tak aj ty by si smrdzela
a nenapis mi tu ze sa maju vzdelavat ! lebo nato treba zazemie a financie oni nemaju ani jedno !
a tylen preto nesmrdis boti ocko kupuje drahe sampony a picoviny ....vies nektori sito nemozu dovolit

oni hlavne nemaju inteligenciu... ked maju dieta sesternica s bratrancom tak to tak dopadne  :laugh: si myslis ze nemaju peniaze? dostavaju peniaze tvojich rodicov lebo nic nerobia a ani nechcu robit.. keby chceli nasli by si robotu ale naco ked stat pekne plati.. a tie peniaze sa minu ked mas doma 8 deti, ktore maju tak akurat nato aby za ne dostali dalsie peniaze, ktore potom prepijes. a ked dostanes od statu nadherne sidlisko v lese, najkrajsie v kosiciach s peknymi novymi bytmi a vsetko tam zdevastujes, este aj zarubne odnesies do zberu tak to uz hovori za seba..
vzdelat? nevedia ani pisat a citat.. co myslis preco volaju tu 11ku palickovy autobus? keby sa chceli vzdelavat tak by to bolo vidno
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook