Poll

18. septembra sa referenda zucastnit:

chcem a budem hlasovat jednoznacne za
11 (50%)
chcem a budem hlasovat jednoznacne proti
1 (4.5%)
chcem a budem hlasovat nieco za a nieco proti
7 (31.8%)
nechcem
3 (13.6%)

Total Members Voted: 22

Author Topic: Politika  (Read 64964 times)

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #200 on: 07.06.2010, 21:52:23 »
urcite si tam bol tyrany

nie nebol, slovaci v madarsku problemy nemaju, to som nikde nenapisal ani nepsomenul !!!

pozri si video zo zapasu Dunajska Streda - Slovan Bratislava, pozri si poriadne ake vlajky doniesli priaznivci DAC, ake hesla pouzivali, ake pokriki... taka provokacia aka vznikla tam sa dlho nevidela, a policajti ? samozrejme najpr pobili slovanistov ako inac....

co taka hedwiga na nu sa uz zabudlo? take provokacie ake na SLOVENSKU robia madarski privrzenci su nepripustne !!!

Hedvigu zbili slovensky kokoti :D


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

valentino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #201 on: 07.06.2010, 21:54:38 »
po tom ako kupili pravdu podnikatelia SMERu, sprostredkovatel bolo J&T a vymenila sa komplet cela redakcia neverim tomu denniku ani slovo

jopp najlepsi dennik je ten ktory najviac ponadáva, pokritizuje, zosmiesni a podobne, :) klasicka slovenska realita

sri

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 644
    • View Profile
    • ACEQES, s.r.o.
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #202 on: 07.06.2010, 23:40:02 »
nechce sa mi quotovat, takze len tak od buka do buka:

1. SMER + HZDS vladnut sami nebudu, SMER bude mat max. 30%  a HZDS 5%, to na koaliciu stacit nebude ;) Ale ked je to pre Teba prijatelna moznost, tak si dost mimo.. neobmedzeni komunisti zo SMERu by tu pokracovali vo svojich rozkradackach, obmedzeni slobody sukromnych podnikatelov (=zvysovanie nezamestnanosti), medii,  zadlzovani, bohorovnosti + tych par kktov z HZDS, to by bol akurat Harabin a jemu podobni, ktori by tu totalne do*ebali posledne zvysky spravodlivosti (+Meciar je najvacsi slovensky zlodej, klamar a vrah, davno mal odvisnut)

2. madarske "problemy" nerieste, to su take veci nad ktorymi by som sa zamyslal mozno keby tu boli 100k rocne platy, 3% nezamestnanost, fungujuce zdravotnictvo, justiciu, infrastruktury na ktorych by uz nebolo co zlepsovat ... lenze v dnesnej situacii je to totalne mimo debaty a navyse, ani smer ani sns to neporiesia, len zbytocne nafukuju situaciu, potrebuju odputat pozornost ako niekto napisal...  nehovoriac o tom, ze sme spolu s madarmi v EU, NATO a dalsich strukturach, takze zapojte svoje vlastne mozgy a nepocuvajte par prepitych a zdegenerovanych mozgov, ktore Vam tvrdia, ze madari su problem

Johny Bravo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2974
  • Da chief!
    • View Profile
    • www.tu-ke.com
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #203 on: 07.06.2010, 23:46:33 »
po tom ako kupili pravdu podnikatelia SMERu, sprostredkovatel bolo J&T a vymenila sa komplet cela redakcia neverim tomu denniku ani slovo
jj to dost vidno na tom, ze denne su tam minimalne 2 clanky ohladom madarska/madarov, a vzdy take ze sa to tyka 10 madarov ktori narobili nejaky bordel :)

typicka smerovska taktika :)

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #204 on: 08.06.2010, 00:42:03 »
 
nechce sa mi quotovat, takze len tak od buka do buka:

1. SMER + HZDS vladnut sami nebudu, SMER bude mat max. 30%  a HZDS 5%, to na koaliciu stacit nebude ;) Ale ked je to pre Teba prijatelna moznost, tak si dost mimo.. neobmedzeni komunisti zo SMERu by tu pokracovali vo svojich rozkradackach, obmedzeni slobody sukromnych podnikatelov (=zvysovanie nezamestnanosti), medii,  zadlzovani, bohorovnosti + tych par kktov z HZDS, to by bol akurat Harabin a jemu podobni, ktori by tu totalne do*ebali posledne zvysky spravodlivosti (+Meciar je najvacsi slovensky zlodej, klamar a vrah, davno mal odvisnut)

2. madarske "problemy" nerieste, to su take veci nad ktorymi by som sa zamyslal mozno keby tu boli 100k rocne platy, 3% nezamestnanost, fungujuce zdravotnictvo, justiciu, infrastruktury na ktorych by uz nebolo co zlepsovat ... lenze v dnesnej situacii je to totalne mimo debaty a navyse, ani smer ani sns to neporiesia, len zbytocne nafukuju situaciu, potrebuju odputat pozornost ako niekto napisal...  nehovoriac o tom, ze sme spolu s madarmi v EU, NATO a dalsich strukturach, takze zapojte svoje vlastne mozgy a nepocuvajte par prepitych a zdegenerovanych mozgov, ktore Vam tvrdia, ze madari su problem
:thumbs-up:


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #205 on: 08.06.2010, 06:38:29 »
LOOOOOL deti ved ja som sa len nevinne spytla ze ci mam volit SDKU alebo MOST  :D a zrazu jaka vlna nenavisti posuvania hranic v Europskej unii v prospech madarska :D ucenia sa madarskeho jazyka na skolaach a neviem co este :D ..... ja medzi madarmi nezijem, neviem po madarsky..ale aj tak si myslim ze Bugar bol vzdy jeden seriozny politik inteligentny.... este by som spomenula aj Zolta Simona ci jak sa to vola...tiez odbornik....a samozrejme aj ini.....a asi ste ma presvedcili ze Most potrebuje viac hlasov :h_smiley:


t0Mi

  • Guest
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #206 on: 08.06.2010, 15:44:41 »
no a? nech maju aj 20...beznych ludi netrapi ani obcianstvo ani keksy ani kokotiny
mna keksy trapia.. ! konkretne kam sa podeli kukuruku ? :'(
to len aby sa nepovedalo ze som neprispel do vasej plodnej debaty.

P.S.: Nevolit = suhlasit s prevahou smeru = volit smer = byt kokot.

LNC

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1003
  • biflošskí geekovia, to je moje
    • View Profile
    • grcke
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #207 on: 08.06.2010, 18:22:08 »
no a? nech maju aj 20...beznych ludi netrapi ani obcianstvo ani keksy ani kokotiny
mna keksy trapia.. ! konkretne kam sa podeli kukuruku ? :'(
to len aby sa nepovedalo ze som neprispel do vasej plodnej debaty.

P.S.: Nevolit = suhlasit s prevahou smeru = volit smer = byt kokot.

LIKE
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

Cadmus

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #208 on: 08.06.2010, 19:08:38 »
no a? nech maju aj 20...beznych ludi netrapi ani obcianstvo ani keksy ani kokotiny
mna keksy trapia.. ! konkretne kam sa podeli kukuruku ? :'(
to len aby sa nepovedalo ze som neprispel do vasej plodnej debaty.

P.S.: Nevolit = suhlasit s prevahou smeru = volit smer = byt kokot.

no tak porad mne kokotovi, ze koho mam ist volit :D
lebo:

lavica: ee
sdku: spravit privatizaciu, ludia kupia len ziskove podniky, stratove ostanu statu a potom sa cudujme, ze stat nema love a treba zvysovat dane... potom spravit reformy, aby statne podniky nemohli velmi spekulovat a tym stratia konkurencie schopnost a krachujuce ich predat za par korun... genialne
kdh: somariny v programe (pre mna)
sas: idealisti. 70% toho, co maju v programe, sa v sucasnosti neda presadit kvoli debilnemu vseobecnemu povedomiu. a spoplatnenie skol uz vobec nepodporujem. minule sa tu dakomu nepacilo, ze si firmy kupuju miesta v parlamente. tak pri sas sa to nestane. pri sas ich budu mat priradene zadarmo.
hzds: dost bolo povedane
sns: predvolebne sluby splnili (vystavba bytov, skvalitnenie VS, ...), kradli rovnako ako smer, sdku a pod. a keby som bol medzi tolkymi debilmi, tiez by som sa vyjadroval ako jano. strasia s madarmi, ale inac proti nim nemam nic
smk: kritizovat slovensko v zahranici, v bruseli a neviem de vsade, ked ich ulohou je ho chvalit... ee
most: detto, akurat bugar si vacsinou vie v spravnom case zahryznut do jazyka
luptak: ee. zase ho bude velmo srdco boliet :D
pali: myslienka zaujimava, ale to je malo
ostatne strany nepoznam...taaaakze?

nikto z nich zjavne nema ani len predstavu, ako treba riesit sucasne problemy. sas chce odstranovat nasledky namiesto toho, aby odstranili pricinu. ostatni sa ani nechytaju. tym, ze nepojdem volit, suhlasim s tym, ze smer bude mat 30%, sdku 20%, kdh a sas 10%, madari po 5 a ostatne dajak podobne (alebo tak nejako je teraz odhad). s kym potom da smer 51? iba ze by tu niekoho oblubena strana vymenila kabat. to by bolo radosti...

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #209 on: 08.06.2010, 19:09:57 »
pre teba je riesenie jednoduche..paliho kapurkova!
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #210 on: 08.06.2010, 19:14:47 »
podla mna SNS kradlo viacej jak SMER aj HZDS dokopy
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #211 on: 08.06.2010, 19:16:33 »
podla mna o plno kradeziach ani nevieme takze to nevieme porovnat
brix will be shat

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #212 on: 08.06.2010, 19:29:15 »
presne ako pise nemtom... mozno kradla najviac SDKU (iba priklad), ale tak nenapadne ze si to nikto nevsimol


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #213 on: 08.06.2010, 19:33:24 »
dost blby priklad co sa poslednych 4 rokov tyka :)
brix will be shat

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #214 on: 08.06.2010, 19:35:05 »
podla mna SNS kradlo viacej jak SMER aj HZDS dokopy
SMER Kradol najviac a SNS a HZDS dovolil len tolko aby mu to neskodilo.. uz len kolko mal smer ministerstiev, napr OBRANA sak tam miliardy tecu

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #215 on: 08.06.2010, 19:49:15 »
podla mna SNS kradlo viacej jak SMER aj HZDS dokopy
SMER Kradol najviac a SNS a HZDS dovolil len tolko aby mu to neskodilo.. uz len kolko mal smer ministerstiev, napr OBRANA sak tam miliardy tecu

tak to ked to povies ty tak to asi musi byt pravda...
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #216 on: 08.06.2010, 19:49:37 »
:)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #217 on: 08.06.2010, 20:04:04 »
podla mna SNS kradlo viacej jak SMER aj HZDS dokopy
SMER Kradol najviac a SNS a HZDS dovolil len tolko aby mu to neskodilo.. uz len kolko mal smer ministerstiev, napr OBRANA sak tam miliardy tecu

tak to ked to povies ty tak to asi musi byt pravda...
zisti si kto mal kolko ministerstvie.. uz len min financii...
stadion v BA hokejovy futbalovy, dialnice, PPP nitra bb, socialne podniky...
+ struktury, starostovia za smer, ich je najviac..
« Last Edit: 08.06.2010, 20:32:07 by radix »

drtic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 200
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #218 on: 08.06.2010, 20:39:57 »
...
nikto z nich zjavne nema ani len predstavu, ako treba riesit sucasne problemy. sas chce odstranovat nasledky namiesto toho, aby odstranili pricinu. ostatni sa ani nechytaju. tym, ze nepojdem volit, suhlasim s tym, ze smer bude mat 30%, sdku 20%, kdh a sas 10%, madari po 5 a ostatne dajak podobne (alebo tak nejako je teraz odhad). s kym potom da smer 51? iba ze by tu niekoho oblubena strana vymenila kabat. to by bolo radosti...

Cital si vobec volebny program SaS??? Navrhuju cca. 130 rieseni, ktore su podla mojho nazoru tak prepracovane, ze keby podla nich fungoval stat tak by sme boli uz davno niekde inde(myslim to samozrejme v dobrom). V nich vidim najlepsiu volbu a najma v podpore ludi na poslednych 4 miestach(hnutia OBYCAJNYCH LUDI).

Fico, Meciar, Slota su skveli recnici, ktori vedia nevedomych ludi presviedcat a zavadzat a tym zakryvat svoje pocinanie. Preto je to na nas, ktori si to uvedomujeme, nieco s tym robit a pomoct tak k ich navrateni do opozicie(to im ide najlepsie) a zaroven tak pomoct vsetkym nam.

Vsetkym, ktorym zalezi a myslia na nasu buducnost ako Slovenska, odporucam kazdeho koho poznaju oboznamit so spinavostami terajsej vlady ak o ziadnych zatial nepoculi a presvedcit ich, aby isli 12.juna volit. Pretoze ak aj znechuteni nevolici zrazu pojdu volit, bude vysledok uplne o niecom inom a z 35% preferencnych percent SMERu-SD moze byt zrazu ovela menej(podla mna aj 20).

Jedno mudre porekadlo hovori: Co si neurobis sam to nemas poriadne. Preto nenechavajte vsetko na ostatnych v domneni, ze oni to za nas urobia a kazdy sa pricinme o zmenu.  

LNC

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1003
  • biflošskí geekovia, to je moje
    • View Profile
    • grcke
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #219 on: 08.06.2010, 21:52:39 »
Cadmus,
odporucam precitat si program SaS. Co sa tyka spoplatnenia skol, ide o uplne inu vec ako to podavaju strany vladnej koalicie a neprajnici.. Ide o moznost vytvarat aj sukromne zakladne skoly, ked o to bude zaujem, atd..

ad SDKU - v tak tazkej situacii po meciarovi, ked nebolo v statnej kase nic, museli aj predavat.. odporucam prezriet si ako prebiehali predaje a pochopis o com to bolo.. koniec koncov bolo to pre SR vyhodne, nech si hovori kto chce co chce..

BTW najviac prosperujucich podnikov znicili vlady meciarove a on cuduj sa svete, zivo si hudie nadalej v parlamente.. priama privatizacia svojim kamaratom a nasledne tunely..

ja si myslim, ze ak chceme konecne zmenit politicku kulturu, treba volit takych ludi, co na to maju hlavu, gule, program a su za nimi aj realne vysledky. Preto volim 12. juna SaS.

Kto si to este neuvedomil, tak model socialneho statu je neudrzatelny model, ktory prinasa len grecku cestu.. dalsimi prikladmi su spanielsko, portugalsko, taliansko atd..
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

cheMicka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1631
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #220 on: 08.06.2010, 21:54:59 »
....
ja si myslim, ze ak chceme konecne zmenit politicku kulturu, treba volit takych ludi, co na to maju hlavu, gule, program a su za nimi aj realne vysledky. Preto volim 12. juna SaS. ....
:thumbs-up:

Cadmus

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #221 on: 08.06.2010, 22:18:40 »
Cital si vobec volebny program SaS??? Navrhuju cca. 130 rieseni, ktore su podla mojho nazoru tak prepracovane, ze keby podla nich fungoval stat tak by sme boli uz davno niekde inde(myslim to samozrejme v dobrom). V nich vidim najlepsiu volbu a najma v podpore ludi na poslednych 4 miestach(hnutia OBYCAJNYCH LUDI).

cital som a na vacsinu navrhov mi z fleku napadlo niekolko moznosti ako ich obist, aby bolo vsetko po starom alebo este horsie. ta prva verzia bola totalne na hovno. terajsia je podstatne lepsia, ale stale su u mna len na urovni "mensie zlo".

Jedno mudre porekadlo hovori: Co si neurobis sam to nemas poriadne. Preto nenechavajte vsetko na ostatnych v domneni, ze oni to za nas urobia a kazdy sa pricinme o zmenu. 

pravda. a preto by sme sa nemali spoliehat na "pravicovy zlepenec", alebo vseobecne na nejaku vladu, ze nas vytiahne z vlastnych sraciek.

LNC:
sdku malo do bludu uplne zbytocnych vydavkov, napriklad co sa tyka uradov. tam sa dali usetrit nejake miliardy. nemal by som to tu rozoberat. ked sa stretneme dakde na pive, tak mozme o tom pokecat, ale z tych info, ktore mam ja (ake zakazky sa robili na uradoch, aby sa nabalil riaditel aj vsetci funkcionari z sdku), tak na statnych flekoch "setrilo" sdku rovnako ako smer, a to aj po zohladneni tych odmien pre policajtov a vsetkeho.

LNC

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1003
  • biflošskí geekovia, to je moje
    • View Profile
    • grcke
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #222 on: 08.06.2010, 22:23:04 »
cadmus,
ja Ti na to mozem povedat len jedno. Ked tu bola vlada SDKU, do mojho regionu prisli zahranicni investori, ludia mali pracu, budovalo sa, pracovalo sa a mzda rastla. Za posledne 4 roky v mojom okoli skrachovali firmy, ktore zamestnavali stovky ludi a zivot vobec nie je lahky.. Ficovolic by povedal, ze aha, KRIZA, ale ono to neni len tou krizou na ktoru sa kazdy vyhovara..

BTW neobhajujem SDKU, maju za sebou tiez pekne tunely, je vsak citelny rozdiel medzi pomerom kradnutia a robenia niecoho uzitocneho pre krajinu ako tento pomer vlady terajsej..
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #223 on: 08.06.2010, 23:51:46 »
ne ja sa tiez na tom smejem :D ze co vsetko ta slovac vydedukuje :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #224 on: 09.06.2010, 00:01:54 »
no nic nam neostava, musime volit Fica!
:trestac: