Poll

18. septembra sa referenda zucastnit:

chcem a budem hlasovat jednoznacne za
11 (50%)
chcem a budem hlasovat jednoznacne proti
1 (4.5%)
chcem a budem hlasovat nieco za a nieco proti
7 (31.8%)
nechcem
3 (13.6%)

Total Members Voted: 22

Author Topic: Politika  (Read 65183 times)

revelc

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 275
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #175 on: 07.06.2010, 21:06:37 »
stale nerozumiem co si mi tym chcel naznacit..aj keby si bol tatar a hrdo riesil ze si tatar pride mi to smiesne..ale v ramci srandy by som ti kupil tatarsku omacku alebo spravil tatarsky biftek
Ze je dolezita narodnost obcana a s tym spojene jeho tradicie a zvyky, ktore sa mu snazia priblizit v cudzine politicke strany mensin.
Čo môžeš urobiť dnes odlož na pozajtra a ziskaš deň voľna.

"I'm a man of simple tastes. I enjoy dynamite...and gunpowder...and gasoline! "

valentino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #176 on: 07.06.2010, 21:07:29 »
preco zovseobecnujes? problem nie je v madaroch..problem je v radikaloch..tych treba eliminovat

ale tak co povies ked sa tvoje dieta namiesto druheho povinneho jazyka Aj/Nj, bude musiet ucit madarcinu ? a ze sa to nestane? bodaj by sa nestalo...

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #177 on: 07.06.2010, 21:11:25 »
LOOOOOOOL mas jasne ze sa to nestane :D :D fajne ti vymyli mozog pocuvaj :D
brix will be shat

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #178 on: 07.06.2010, 21:13:11 »
Vy dvaja (Valentino, Revelc) co fetujete? chcem aj ja


inak ja byvam nedaleko hranice s Madarskom, a chodim behat do Madarska a mozem potvrdit ze hranica sa este stale neposunula. Ta rieka co tecie na hranici nieje blizsie, aj ked je trosku sirsia ako bola :S
« Last Edit: 07.06.2010, 21:15:14 by tino8 »


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #179 on: 07.06.2010, 21:13:41 »
preco zovseobecnujes? problem nie je v madaroch..problem je v radikaloch..tych treba eliminovat

ale tak co povies ked sa tvoje dieta namiesto druheho povinneho jazyka Aj/Nj, bude musiet ucit madarcinu ? a ze sa to nestane? bodaj by sa nestalo...
tak ho dam do inej skoly a neriesim..nevidim dovod preco by sa zrazu mala ucit namiesto anglictiny a nemciny madarcina..ty ten dovod vidis?

stale nerozumiem co si mi tym chcel naznacit..aj keby si bol tatar a hrdo riesil ze si tatar pride mi to smiesne..ale v ramci srandy by som ti kupil tatarsku omacku alebo spravil tatarsky biftek
Ze je dolezita narodnost obcana a s tym spojene jeho tradicie a zvyky, ktore sa mu snazia priblizit v cudzine politicke strany mensin.

tym padom plati to ze mi to pride smiesne
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

valentino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #180 on: 07.06.2010, 21:14:37 »
nj, troska som sa nechal uniest, a vidim ze tu sa to nevyplati :-)))))

len som chcel zdoraznit naco je to vsetko dobre, madarsky natlak na slovenskych obcanov, co sa im u nas zije zle? stale vymyslia nieco nove, dvojite obcianstvo ani nespominam, no jeden rozumny dovod preco toto vymysleli je aky ?

dEVIANT

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1311
  • Robím, čo môžem. Keď nerobím, nemôžem!
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #181 on: 07.06.2010, 21:15:56 »
Nvm čo riešite keď 2012 príde koniec sveta. Spravme si pred intrákom nový Woodstock, drogy zabezpečí revelc a ten valentino...
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #182 on: 07.06.2010, 21:16:21 »
no a? nech maju aj 20...beznych ludi netrapi ani obcianstvo ani keksy ani kokotiny
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #183 on: 07.06.2010, 21:16:28 »
neni na to rozumny dovod lebo orban je rovnaky kokot ako hranol
brix will be shat

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #184 on: 07.06.2010, 21:17:16 »
o tomto ale nikto nikdy nehovoril :D tvole co beres? :D preco nespomenies to ze slovaci v zahranici budu prichadzat o slovenske obcianstvo? vdaka SzNSz? preco ma slovenska narodna strana v parlamente cloveka so svajciarkym obcianstvom? mysim to trdlo Rydlo? to su narodniari? a chce rusit SK obcianstvo ludom zijucim v kanade australii usa polsku rakusku cesku franc. UK spanielsku portugalsku taliansku brazilii.. to so vsetkymi budeme robit zmluvy ked sa pride na to ze aj tam su slovenski obcania ktori si poziadali o obcianstvo?

revelc

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 275
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #185 on: 07.06.2010, 21:18:32 »
Vy dvaja (Valentino, Revelc) co fetujete? chcem aj ja
Dakto nesuhlasi s tvojim nazorom a ty nevies odpovedat tak si sa zmohol iba na toto?

JCube: mne zas pride smiesne to co si napisal ty... a tak si tu mozeme pisat donekonecna (ehm do konca volieb)



Čo môžeš urobiť dnes odlož na pozajtra a ziskaš deň voľna.

"I'm a man of simple tastes. I enjoy dynamite...and gunpowder...and gasoline! "

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #186 on: 07.06.2010, 21:21:37 »
nj, troska som sa nechal uniest, a vidim ze tu sa to nevyplati :-)))))

len som chcel zdoraznit naco je to vsetko dobre, madarsky natlak na slovenskych obcanov, co sa im u nas zije zle? stale vymyslia nieco nove, dvojite obcianstvo ani nespominam, no jeden rozumny dovod preco toto vymysleli je aky ?

dvojite obcianstvo je dobre pre madarov napr preto, lebo su madari ktori ziju mimo Eu a ak chcu do Madarska potrebuju viza. Ak budu vediet dokazat ze maju madarske korene a vedia tak hovorit tak takyto problem nebudu mat. Na druhej strane, chcem pocut aspon jedno "bezpecnostne riziko" toho ze niekto ma dvojite obcianstvo

Ved napr vo vlade je jeden "sympaticky" pan ktory ma dvojite obcianstvo Svajciarsko Slovenske a donedavna zneuzival dake davky zo Svajciarska zaco ho pokutovali a ma na svedomy este kopu skandalov ktore sa mi nechce spominat, ale on nieje bezpenostne riziko.... bu
Vy dvaja (Valentino, Revelc) co fetujete? chcem aj ja
Dakto nesuhlasi s tvojim nazorom a ty nevies odpovedat tak si sa zmohol iba na toto?

JCube: mne zas pride smiesne to co si napisal ty... a tak si tu mozeme pisat donekonecna (ehm do konca volieb)





ako na co nedokazem odpovedat? :ohmygod:
« Last Edit: 07.06.2010, 21:25:48 by tino8 »


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #187 on: 07.06.2010, 21:22:54 »
len som chcel zdoraznit naco je to vsetko dobre, madarsky natlak na slovenskych obcanov, co sa im u nas zije zle? stale vymyslia nieco nove, dvojite obcianstvo ani nespominam, no jeden rozumny dovod preco toto vymysleli je aky ?
preco nespomenies to ze madarsko je pred bankrotom ako grecko? a ze aj madari potrebuju maskovat ich problemy a zakryvat ekonomicku situaciu? a ze teraz tri dni riesili ze zavedu 16% rovnu dan? aby si zlepsili ekonomiku?

takyto agresivny sused ako slovensko(smer sns ) sa im hodi na skvele odputavanie pozornosti.. pripominam ze slovensko ma naokolo same pravicove vlady a nasa nebola schopna s nimi vychadzat ani ked tam pred orbanom vladla lavica, rovnako ako prehrala uz aj v cechach.. jednoducho ludia sa zacinaju prebudzat a maju lavice dost lebo vidia ze 13dochodky a nvm ake sluby su totalne bludy..

preco tato super vlada nezverejnila ucet za rok 2009? ako sme dopadli?

preco tato super vlada nezverenila uz 3mesiace akutalny deficit? ktory ma byt ze vraj mensi ako 5,5% ale uz teraz je jasne ze bude nieco cez 7%
« Last Edit: 07.06.2010, 21:24:53 by radix »

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #188 on: 07.06.2010, 21:23:53 »
Vy dvaja (Valentino, Revelc) co fetujete? chcem aj ja
Dakto nesuhlasi s tvojim nazorom a ty nevies odpovedat tak si sa zmohol iba na toto?

JCube: mne zas pride smiesne to co si napisal ty... a tak si tu mozeme pisat donekonecna (ehm do konca volieb)




suhlasim..mozme
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #189 on: 07.06.2010, 21:24:44 »
menim temu: podme riesit cechov co maju dvojite obcianstvo (slovenske a ceske) a slovakov co maju dvojite obcianstvo (slovenske a ceske)..su to kokoti ni?
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #190 on: 07.06.2010, 21:27:20 »
niesu kokoti, ale znamenaju prenas bezpecnostne riziko. Ale ze preco to neviem, nato urcite s radostou odpovie niekto kto tej teme chape :D ze Revelc


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

valentino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #191 on: 07.06.2010, 21:33:42 »
dennik pravda:

S našimi susedmi a o našich susedoch by sme mali veľmi otvorene hovoriť v súvislosti so zneužívaním dvojakého občianstva a iných otázok na pochybné ciele. Stále sa stupňujú snahy o revidovanie existujúcich hraníc v Európe a v ťažkej hospodárskej situácii sa maďarská spoločnosť rýchlo radikalizuje.
Silnejúci nacionalizmus, antisemitizmus, otvorený rasizmus spojený s násilím a organizovanie polovojenských gárd je, žiaľ, alarmujúcim obrazom súčasnej situácie. Slovensko nemôže podceňovať mieru existujúceho rizika. Sú to reálne bezpečnostné hrozby, ktoré by v pripravovaných materiáloch malo vo všeobecných princípoch jednoznačne riešiť napríklad aj NATO. Hovorme s predstaviteľmi Maďarska aj o budúcom vývoji, o vzájomnej ekonomickej spolupráci, o obnove hospodárstva a držme im v tom palce.


a  čo česi? pocitujes azda nejake tlaky medzi cechmi a nami ? okrem hokeja :D

valentino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #192 on: 07.06.2010, 21:36:48 »
Zdá sa ze niektori nevedia alebo nechcu vediet ake je pre Slovensko bezpecnostne riziko ked by na jeho uzemi byvalo 600 000 cudzich statnych prislusnikov jednej národnosti. Preto chcem pripomenut Sudety, Kosovo a Osetsko. Potom treba uz len zámienku na konflikt a nasledne bude utlacana mensina oslobodena a odtrhnute uzemie. A ako iste vsetci vedia Madari naozaj maju uzemne naroky na okolite krajiny, co verejne deklaruju snahou o zrusenie Trianonskej mierovej zmluvy. Kto si mysli, ze by to odvratila EU alebo NATO, tak sa myli. V lepsom pripade medzinarodne institucie sklopia usi a v horsom pripade poslu armadu proti Slovensku, aby sa konflikt co najrychlejsie skoncil a mohol pokracovat biznis.

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #193 on: 07.06.2010, 21:38:52 »
neviem preco sem tahas dennik pravda ktory je teraz velmi provladne orientovany (teda vzdy je orientovany tam kam su orientovany majitelia)..

dam ti otazku..videl si dakeho ziveho madara dakedy? lebo mam pocit ze si nevidel...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

valentino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #194 on: 07.06.2010, 21:40:54 »
pravidelne chodim do madarska

edit: a preco taham dennik pravda? lebo chcem vidiet ako budete reagovat, keby som nenapisal ze je to citacia, ale nechal to akoze z mojej hlavy, samozrejme by ste nasli nieco ako vynadat mne a podobne, teraz sa nedalo utocit na mna tak zautocis na dennik :) v podstate to iste, utocit utocit utocit, ako cela opozicia a media a podobne...
« Last Edit: 07.06.2010, 21:42:32 by valentino »

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #195 on: 07.06.2010, 21:41:58 »
urcite si tam bol tyrany
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #196 on: 07.06.2010, 21:45:17 »
Aha, takze Madarsko ktore ma armadu asi ako Monako, je v takej ekonomicke situacii ze pomaly sa ocitnu tam kde Grecko zautoci na Slovensko. Ano, to si viem predstavit, ale iba za podmienky ze Astar Seran porazi podzemne jastery. Inak urcite nie

a z toho, ze si to myslis vidno, ze tie kroky ktore robi Slovenska a Madarska vlada na zakrytie naozaj dolezitych veci na teba platia.

a este jedna otazka a koncim...
kto to pisal v Pravde? nebola to nahodou citacia niekoho z terajsej koalicie? ak nie, tak pls meno reportera. som zvedavy
« Last Edit: 07.06.2010, 21:48:12 by tino8 »


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #197 on: 07.06.2010, 21:48:38 »
dennik pravda:

S našimi susedmi a o našich susedoch by sme mali veľmi otvorene hovoriť v súvislosti so zneužívaním dvojakého občianstva a iných otázok na pochybné ciele. Stále sa stupňujú snahy o revidovanie existujúcich hraníc v Európe a v ťažkej hospodárskej situácii sa maďarská spoločnosť rýchlo radikalizuje.
Silnejúci nacionalizmus, antisemitizmus, otvorený rasizmus spojený s násilím a organizovanie polovojenských gárd je, žiaľ, alarmujúcim obrazom súčasnej situácie. Slovensko nemôže podceňovať mieru existujúceho rizika. Sú to reálne bezpečnostné hrozby, ktoré by v pripravovaných materiáloch malo vo všeobecných princípoch jednoznačne riešiť napríklad aj NATO. Hovorme s predstaviteľmi Maďarska aj o budúcom vývoji, o vzájomnej ekonomickej spolupráci, o obnove hospodárstva a držme im v tom palce.


a  čo česi? pocitujes azda nejake tlaky medzi cechmi a nami ? okrem hokeja :D

po tom ako kupili pravdu podnikatelia SMERu, sprostredkovatel bolo J&T a vymenila sa komplet cela redakcia neverim tomu denniku ani slovo

valentino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #198 on: 07.06.2010, 21:49:21 »
urcite si tam bol tyrany

nie nebol, slovaci v madarsku problemy nemaju, to som nikde nenapisal ani nepsomenul !!!

pozri si video zo zapasu Dunajska Streda - Slovan Bratislava, pozri si poriadne ake vlajky doniesli priaznivci DAC, ake hesla pouzivali, ake pokriki... taka provokacia aka vznikla tam sa dlho nevidela, a policajti ? samozrejme najpr pobili slovanistov ako inac....

co taka hedwiga na nu sa uz zabudlo? take provokacie ake na SLOVENSKU robia madarski privrzenci su nepripustne !!!
« Last Edit: 07.06.2010, 21:51:16 by valentino »

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #199 on: 07.06.2010, 21:51:33 »
urcite si tam bol tyrany

nie nebol, slovaci v madarsku problemy nemaju, to som nikde nenapisal ani nepsomenul !!!

pozri si video zo zapasu Dunajska Streda - Slovan Bratislava, pozri si poriadne ake vlajky doniesli priaznivci DAC, ake hesla pouzivali, ake pokriki... taka provokacia aka vznikla tam sa dlho nevidela, a policajti ? samozrejme najpr pobili slovanistov ako inac....

co taka hedwiga na nu sa uz zabudlo? take provokacie ake na SLOVENSKU robia madarski privrzenci su nepripustne !!!
:D :D radis sa k tym primitivom? tesim sa
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"