Poll

18. septembra sa referenda zucastnit:

chcem a budem hlasovat jednoznacne za
11 (50%)
chcem a budem hlasovat jednoznacne proti
1 (4.5%)
chcem a budem hlasovat nieco za a nieco proti
7 (31.8%)
nechcem
3 (13.6%)

Total Members Voted: 22

Author Topic: Politika  (Read 64965 times)

revelc

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 275
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #75 on: 05.06.2010, 22:13:27 »
<flame>btw: SaS je vacsia politicka splatanina ako byvale ANO...
ja len tolko :D  ;D </flame>
Čo môžeš urobiť dnes odlož na pozajtra a ziskaš deň voľna.

"I'm a man of simple tastes. I enjoy dynamite...and gunpowder...and gasoline! "

valentino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #76 on: 05.06.2010, 22:22:03 »
citat: Si vsimni ze odkedy SMER zacal, tak media boli vylozene s nim na noze. Neustale napadany, kritizovany, sledovany, oznacovany za populistu, ale aj tak sa dostal k tomu ze si ho ludia zvolili a stal sa premierom. Dzurinda a Radicova nehli ani prstom pre hlasy ktore dostali, staci ak si sledoval v prezidentskych volbach rozdiel medzi kampanou Gasparovica a Radicovou. Videl si ten rozdiel? Radicova na kazdom jednom kroku, na kazdom centimetri sak div ze nerobili este aj zachody s jej podobiznou, kdezto Gasparovic mal sem tam nejaky nenapadny bilboard alebo plagat obklopeny Radicovou. A nehovoriac o tom, ze na kampan sa moze vynalozit maximalne 5 milionov korun (aspon myslim), no po volbach o tom SDKU akosi pomlcala.

ked je fico podla Vas najväcsi rozkradac, tak predtym bola aka vlada ?? rozdat vsetko co sa da, kde sa da?  to im slo perfektne...

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #77 on: 05.06.2010, 22:29:11 »
citat: Si vsimni ze odkedy SMER zacal, tak media boli vylozene s nim na noze. Neustale napadany, kritizovany, sledovany, oznacovany za populistu, ale aj tak sa dostal k tomu ze si ho ludia zvolili a stal sa premierom. Dzurinda a Radicova nehli ani prstom pre hlasy ktore dostali, staci ak si sledoval v prezidentskych volbach rozdiel medzi kampanou Gasparovica a Radicovou. Videl si ten rozdiel? Radicova na kazdom jednom kroku, na kazdom centimetri sak div ze nerobili este aj zachody s jej podobiznou, kdezto Gasparovic mal sem tam nejaky nenapadny bilboard alebo plagat obklopeny Radicovou. A nehovoriac o tom, ze na kampan sa moze vynalozit maximalne 5 milionov korun (aspon myslim), no po volbach o tom SDKU akosi pomlcala.

ked je fico podla Vas najväcsi rozkradac, tak predtym bola aka vlada ?? rozdat vsetko co sa da, kde sa da?  to im slo perfektne...
zobud sa uz konecne

prosim vas locknite to niekto... (ano viem, ze ma to nikto nenuti citat, ale takychto mudrych diskusii mam dost na sme) vdaka
necitaj to tam :D

TheOne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #78 on: 05.06.2010, 22:31:25 »
citat: Si vsimni ze odkedy SMER zacal, tak media boli vylozene s nim na noze. Neustale napadany, kritizovany, sledovany, oznacovany za populistu, ale aj tak sa dostal k tomu ze si ho ludia zvolili a stal sa premierom. Dzurinda a Radicova nehli ani prstom pre hlasy ktore dostali, staci ak si sledoval v prezidentskych volbach rozdiel medzi kampanou Gasparovica a Radicovou. Videl si ten rozdiel? Radicova na kazdom jednom kroku, na kazdom centimetri sak div ze nerobili este aj zachody s jej podobiznou, kdezto Gasparovic mal sem tam nejaky nenapadny bilboard alebo plagat obklopeny Radicovou. A nehovoriac o tom, ze na kampan sa moze vynalozit maximalne 5 milionov korun (aspon myslim), no po volbach o tom SDKU akosi pomlcala.

ked je fico podla Vas najväcsi rozkradac, tak predtym bola aka vlada ?? rozdat vsetko co sa da, kde sa da?  to im slo perfektne...
zobud sa uz konecne

prosim vas locknite to niekto... (ano viem, ze ma to nikto nenuti citat, ale takychto mudrych diskusii mam dost na sme) vdaka
necitaj to tam :D

aj na azet-aktuality su kopa take smiesne temy a ja sa stale zasmejem ked si citam diskusie :P..ale tam aspon prispievaju srandickari a tuna to kazdy mysli vazne  :( :( :(   :p:

valentino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #79 on: 05.06.2010, 22:49:33 »
a co tipujete podari sa ficovi ta dvoj-koalicia ?

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #80 on: 05.06.2010, 23:08:42 »
...ked sa vratia dzurindovci tak chcem cim skor dostudovat a zamestnat sa v zahranicnej firme, najlepsie takej ktora bude mat odkupene aspon polovicu statu, sice take uz tu su...

ked sa vratia, ak sa nevratia tak rovno mozes skoncit, lebo z toho co zarobis uvidis velku <>

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #81 on: 05.06.2010, 23:09:10 »
na ziadost ostatnych LOCKUJEM!

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #82 on: 06.06.2010, 02:28:41 »
meh meh :) nikto sa uz neprida do debaty? :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #83 on: 06.06.2010, 02:29:22 »
mihu mihu :'(

TheOne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #84 on: 06.06.2010, 02:38:28 »
nabuduce dajte len anketu kto koho bude volit a bude pokoj

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #85 on: 06.06.2010, 02:40:01 »
o 4 roky? :D

TheOne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #86 on: 06.06.2010, 02:59:25 »
o 4 roky? :D

 ;D ale napriklad prezidentske budu skorej :P

Mike

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 634
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #87 on: 06.06.2010, 03:01:51 »
ja budem volit asi Laviciarov  :P

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #88 on: 06.06.2010, 03:02:50 »
na slovensku neni lavicova strana :D ale ok :D

TheOne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #89 on: 06.06.2010, 03:05:53 »
na slovensku neni lavicova strana :D ale ok :D

SDĽ ...strana demokratickej coho ?  ;D  LAVICEEE  ;D

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #90 on: 06.06.2010, 03:07:02 »
SDL neni strana ale len projekt ale radsej to vol ked nikoho nieco ako unia

TheOne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #91 on: 06.06.2010, 03:15:10 »
SDL neni strana ale len projekt ale radsej to vol ked nikoho nieco ako unia


vazne ?.. mne to prislo ako strana.... len mi tam chyba Peter Weiss  ;D


a ked sme uz v historii tak Schuster z jeho SOP nekandiduje ?  :p: :p: :p:

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #92 on: 06.06.2010, 03:52:23 »
ja si urcite vo vlade nezelam agresivneho bolsevika nastrceneho slovenskymi miliardarmi, ozrana zo ziliny a vraha z trencianskych teplic... toto si slovensko fakt nezasluzi

Mike

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 634
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #93 on: 06.06.2010, 03:54:41 »
pekne povedane  ;)

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #94 on: 06.06.2010, 04:01:52 »
jj..zabezpecia nove lavice do skol..dobra volba
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

tommy-sv

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 308
  • kapitalista
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #95 on: 06.06.2010, 04:05:57 »
Ak mozem na Teba otazku, koho by si prial po ich boku,, cize s kym by si si vedel predstavit SaS vo vlade?

Hm, asi SDKU.. teda ich by som si vedel predstavit. Prial by som si ale ine, napr. dalsiu SaS alebo vacsi Most-Híd. Bůhví ako sa to cele nakoniec zomelie :)

ja si urcite vo vlade nezelam agresivneho bolsevika nastrceneho slovenskymi miliardarmi, ozrana zo ziliny a vraha z trencianskych teplic... toto si slovensko fakt nezasluzi

agresivny bolsevik :D aj presvedceny.. mari sa mi nieco, ze o nom daky jeho byvaly spoluziak rozpraval, ako na silvestra - ked kazdy slusny clovek poctivo pije :D ... ehm teda oslavuje - tak on poziadal o ticho a zacal dake marxisticke veci kecat :)
"Čím skôr zomrieš, tým dlhšie budeš mŕtvy."
"Radšej viac vypiť, ako menej zjesť."

Mike

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 634
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #96 on: 06.06.2010, 04:23:21 »
jj..zabezpecia nove lavice do skol..dobra volba

tiez si myslim

sri

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 644
    • View Profile
    • ACEQES, s.r.o.
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #97 on: 06.06.2010, 04:44:45 »
Napisem tu to, co som asi 2 dni dozadu napisal jednej kamoske prvovolicke a o com som na 99% presvedceny, ze je pravda, politiku totiz sledujem takmer denne uz nejaky ten rok. Strana, ktoru budem volit by mala splnat tieto podmienky:

1.) ma realny EKONOMICKY, ale aj celkovy, komplexny program s realnymi rieseniami, nie prazdnymi slubmi a mam dovod si domnievat, ze na naplneni bodov programu bude pracovat a bude ich vediet dotiahnut
2.) ludia vo vedeni  a v strane (aspon drviva vacsina z nich) su inteligentni a vzdelani, odbornici (minimalne) na svoju oblast, slusni, ..
3.) strana ma realnu sancu dostat sa do parlamentu (nech moj hlas neprepadne)

Tieto body podla mna na slovensku splnaju 4 strany, v poradi mojej momentalne oblubenosti: SaS, SDKU, KDH, Most-Hid -> tieto dufam budu aj v buducej koalicii. SMK v podstate tiez, aj ked niektore jej kroky a vyjadrenia su kontroverzne, ale na druhej strane, jej poslanci patria medzi najdisciplinovanejsich a k mnohym otazkam maju rozumne postoje.

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #98 on: 06.06.2010, 05:34:02 »
ja 12.6.2010 volim SDKU-DS a nehanbim sa za to ..... novo vzniknute strany u mna nevzbudzuju velku doveru, KDH su prilis puritansky, SMK su madari... MOST su sice madari ale Bugar je fesak a ma celkom dobre nazory :D...........a co sa tyka terajsej vlady...jej ciny hovoria za vsetko...a komu to este stale nedoslo tak by som mu odporucala dat si otestovat IQ (popripade akoby mucko, nech mu je zem lahka, povedal EQ)


padre

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 370
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #99 on: 06.06.2010, 12:10:38 »
Napisem tu to, co som asi 2 dni dozadu napisal jednej kamoske prvovolicke a o com som na 99% presvedceny, ze je pravda, politiku totiz sledujem takmer denne uz nejaky ten rok. Strana, ktoru budem volit by mala splnat tieto podmienky:

1.) ma realny EKONOMICKY, ale aj celkovy, komplexny program s realnymi rieseniami, nie prazdnymi slubmi a mam dovod si domnievat, ze na naplneni bodov programu bude pracovat a bude ich vediet dotiahnut
2.) ludia vo vedeni  a v strane (aspon drviva vacsina z nich) su inteligentni a vzdelani, odbornici (minimalne) na svoju oblast, slusni, ..
3.) strana ma realnu sancu dostat sa do parlamentu (nech moj hlas neprepadne)

Tieto body podla mna na slovensku splnaju 4 strany, v poradi mojej momentalne oblubenosti: SaS, SDKU, KDH, Most-Hid -> tieto dufam budu aj v buducej koalicii. SMK v podstate tiez, aj ked niektore jej kroky a vyjadrenia su kontroverzne, ale na druhej strane, jej poslanci patria medzi najdisciplinovanejsich a k mnohym otazkam maju rozumne postoje.

moj clovek, pekne povedane, ja budem volit SDKU...kedze v KDH je mi sympaticky len Janko Figel, SaS velmi neverim este kedze je to nova strana a Most su madari
« Last Edit: 06.06.2010, 12:12:54 by padre »