Author Topic: Uschovna bicyklov  (Read 84581 times)

Peter Smolarik

  • Newbie
  • *
  • Posts: 34
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #325 on: 19.09.2011, 19:21:12 »
Radsej zaplatime ten stvrtok a moze byt aj viac ako 0,5e ked nebude vela platiacich.
Peticiu ti podpise kazdy aj ty ktory nechodia na bicykloch, ale nedalo by sa to nejak vseobecnejsie sformulovat lebo miestnost alebo satna/klietka nemusi byt parkovisko.
TUKE FEI PM, prvak v r. 2010

domino3d

  • Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #326 on: 19.09.2011, 22:55:22 »
stvrtok medzi 11 a 14 mozem
plus obedovat by som chcel dakde
len neviem ci po strede pridem v stave takom ze na bajku :D
vivat academicus

ZuzkaGaRR

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 134
    • View Profile
    • http://kosice.topenglish.sk/
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #327 on: 20.09.2011, 02:54:24 »
Od zajtra, utorka, začíname rozdávať informačné letáčiky cyklistom na TUKE, zároveň rozbiehame aj podpisovú akciu, ktorá bude trvať až do štvrtku vrátane, počas dňa bez áut budeme mať strážený priestor na uzamknutie bicyklov oproti Bistru ZP, stráž bude vykonávať minimálne jeden človek. Tešíte sa? ;)

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #328 on: 20.09.2011, 13:56:01 »
Plánujete sa, mimochodom, zapojiť do Dňa bez áut budúci štvrtok 22.9? Ak áno, navrhujem organizované parkovanie na ten deň niekde v areáli TUKE tak, aby nás bolo na jednom mieste čo najviac, minimálne to fotodokumentovať, aby sme mohli poukázať na problém s nedostatočným parkovaním pre bicykle.
Ste za?

pocuj, cisto koli organizacii, neaky FB event alebo skupina... daco by nebolo dobre?  forum nečekujem

tak preco si moderator ? :D
Lebo kazdorocne volenie operarorov sa nejako zrusilo ;)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #329 on: 20.09.2011, 14:06:09 »
Od zajtra, utorka, začíname rozdávať informačné letáčiky cyklistom na TUKE, zároveň rozbiehame aj podpisovú akciu, ktorá bude trvať až do štvrtku vrátane, počas dňa bez áut budeme mať strážený priestor na uzamknutie bicyklov oproti Bistru ZP, stráž bude vykonávať minimálne jeden človek. Tešíte sa? ;)
Huraaa :)))))
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

t0Mi

  • Guest
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #330 on: 20.09.2011, 15:25:58 »
Ako bude zabezpecene ze niekto nepride na bicykli za 100 eur a odide na bicykli za 500 eur ?

domino3d

  • Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #331 on: 20.09.2011, 15:27:46 »
Plánujete sa, mimochodom, zapojiť do Dňa bez áut budúci štvrtok 22.9? Ak áno, navrhujem organizované parkovanie na ten deň niekde v areáli TUKE tak, aby nás bolo na jednom mieste čo najviac, minimálne to fotodokumentovať, aby sme mohli poukázať na problém s nedostatočným parkovaním pre bicykle.
Ste za?
pocuj, cisto koli organizacii, neaky FB event alebo skupina... daco by nebolo dobre?  forum nečekujem
tak preco si moderator ? :D
sak som tu furt tu, len zaciatok 1. tyzdna je taky ze treba vela pit lebo zacala skola :D
vivat academicus

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #332 on: 20.09.2011, 16:00:12 »
Plánujete sa, mimochodom, zapojiť do Dňa bez áut budúci štvrtok 22.9? Ak áno, navrhujem organizované parkovanie na ten deň niekde v areáli TUKE tak, aby nás bolo na jednom mieste čo najviac, minimálne to fotodokumentovať, aby sme mohli poukázať na problém s nedostatočným parkovaním pre bicykle.
Ste za?
pocuj, cisto koli organizacii, neaky FB event alebo skupina... daco by nebolo dobre?  forum nečekujem
tak preco si moderator ? :D
sak som tu furt tu, len zaciatok 1. tyzdna je taky ze treba vela pit lebo zacala skola :D
No, ale napriklad taky DeeL (moderator takmer vsade) tu uz chodi len sporadicky a uz daaavno nemoderuje :)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

domino3d

  • Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #333 on: 20.09.2011, 16:46:48 »
Plánujete sa, mimochodom, zapojiť do Dňa bez áut budúci štvrtok 22.9? Ak áno, navrhujem organizované parkovanie na ten deň niekde v areáli TUKE tak, aby nás bolo na jednom mieste čo najviac, minimálne to fotodokumentovať, aby sme mohli poukázať na problém s nedostatočným parkovaním pre bicykle.
Ste za?
pocuj, cisto koli organizacii, neaky FB event alebo skupina... daco by nebolo dobre?  forum nečekujem
tak preco si moderator ? :D
sak som tu furt tu, len zaciatok 1. tyzdna je taky ze treba vela pit lebo zacala skola :D
No, ale napriklad taky DeeL (moderator takmer vsade) tu uz chodi len sporadicky a uz daaavno nemoderuje :)
DeeL je boss :D
vivat academicus

ZuzkaGaRR

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 134
    • View Profile
    • http://kosice.topenglish.sk/
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #334 on: 21.09.2011, 02:42:06 »
Ďakujem.

Plánujete sa, mimochodom, zapojiť do Dňa bez áut budúci štvrtok 22.9? Ak áno, navrhujem organizované parkovanie na ten deň niekde v areáli TUKE tak, aby nás bolo na jednom mieste čo najviac, minimálne to fotodokumentovať, aby sme mohli poukázať na problém s nedostatočným parkovaním pre bicykle.
Ste za?

Dovtedy si ešte chcem omrknúť, ako to vyzerá pred hlavnou budovou s tým zákazom, ale i tak by som volila miesto, ktoré je viac v areáli, než na ulici, aby sme zlodejov nelákali....
Samozrejme prideme na bicykloch. Omrkni to, povedz kde budes stvrtok parkovat a vsetci zaparkujeme okolo teba.
P.S. Nemtomovi davam  :thumbs-up:
Pridem a zaparkujem, len ak tam bude kopa bicyklov (neze len moj tam bude a akurat ho ukradnu  :emot-LMAO:)

Tak to neviem predpokladať, koľko bicyklov tam bude, ale na isto viem aspoň o troch (môj predpoklad je, že aspoň 10), a zároveň už máme zaistené osoby na stráženie v čase od 7:00 do 16:30. Avšak, dohodli sme sa, že je potrebné, aby si každý priniesol svoj zámok na bicykel, čo znamená, že osoba, ktorá stráži bude dohliadať na bicykle riadne zamknuté, aby tam niekto neprecvakával reťaze a nebude zodpovedná za bicykle neuzamknuté.

ZuzkaGaRR

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 134
    • View Profile
    • http://kosice.topenglish.sk/
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #335 on: 21.09.2011, 02:55:49 »
Tak ja už platím MHD-čko. Zima sa blíži a ja na bajku chodiť nemiením. Tak v marci/aprili začnem. Len ma serie, že nemáme kde ukladať ich

No, pri rýchlosti konania mnohých kompetentných, ak chceš na biku začať jazdiť na jar, tak teraz je najvyšší čas ozvať sa. Takže môžem aj s Tebou rátať? Aspoň s podpisom, či už žiadosti, alebo petície? Alebo v tento jeden deň, štvrtok 22.9 by si predsa len ešte neprišiel na biku?

Podpísať môžem ale na bicykľu ešte neprídem. Nemám ho tu v meste teraz. Ale rátať môžeš, keď sa zorientujem v TUKE keďže som prvák ešte len  ;D
Nejaký priestor (opustená budova, alebo nejaká voľná niekde blízko) by nám mohli prenechať

Tak podpísať to môžeš prísť vo štvrtok hocikedy medzi 7:00 a 16:30 oproti ZP, resp. oproti vchodu do jedálne, v prílohe je mapka s vyznačeným miestom a fotka miesta. Bude tam človek, ktorý bude strážiť uzamknuté bicykle a ten bude mať aj podpisový hárok. A čo sa týka priestoru pre budúce parkovania, to dúfam, bude na pláne jednania s vedením, ale konkrétne návrhy sú vítané, no najprv si počkáme na odpoveď na žiadosť.

ZuzkaGaRR

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 134
    • View Profile
    • http://kosice.topenglish.sk/
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #336 on: 21.09.2011, 02:57:55 »
s mojim podpisom mozes tiez ratat, ale bike nemam v KE, len doma a teraz je uz zbytocne ho tam nosit, ide zima :D

Pre Tvoj podpis platí to isté, vo štvrtok 22.9 medzi 7:00 až 16:30 oproti ZP. :)

ZuzkaGaRR

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 134
    • View Profile
    • http://kosice.topenglish.sk/
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #337 on: 21.09.2011, 03:00:39 »
jj ten den by to mohlo fungovat... aj ked strazit by som kvoli praci nemohol ale parkovat a zaplatit zato hej

A ešte lepšia správa: zaparkovať a neplatiť za to v tento jeden deň :), a plus sa podpísať pre dobrú vec.

ZuzkaGaRR

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 134
    • View Profile
    • http://kosice.topenglish.sk/
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #338 on: 21.09.2011, 03:05:33 »
Radsej zaplatime ten stvrtok a moze byt aj viac ako 0,5e ked nebude vela platiacich.
Peticiu ti podpise kazdy aj ty ktory nechodia na bicykloch, ale nedalo by sa to nejak vseobecnejsie sformulovat lebo miestnost alebo satna/klietka nemusi byt parkovisko.

Strážené parkovanie bicyklov bude bezplatné vo štvrtok.
Ak máš nápad, ako sformulovať text žiadosti, tak napíš priamo návrhy. Strážené parkovisko je pracovný názov, kto vie, čo sa z toho vykľuje nakoniec, ale podľa mňa to vystihuje podstatu toho, o čo nám ide, parkovisko je pre mňa len priestor, kde sa dá zaparkovať, čiže to pokojne môže byť miestnosť, kde parkujeme, alebo klietka. Ale trochu tvorivosti skúsime najprv prenechať kompetentným, iba keby nevedeli, ako sa pohnúť, tak môžeme prísť s konkrétnymi návrhmi, ako  sa to dá zrealizovať, dokonca aj nízkonákladovo.

ZuzkaGaRR

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 134
    • View Profile
    • http://kosice.topenglish.sk/
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #339 on: 21.09.2011, 03:08:43 »
stvrtok medzi 11 a 14 mozem
plus obedovat by som chcel dakde
len neviem ci po strede pridem v stave takom ze na bajku :D

Výborne, ďakujem za prejavenú ochotu. Momentálne to nie je nevyhnutné, avšak, ak chceš prísť, bude to len k dobru, viac párov očí = väčšia bezpečnosť, a navyše, ak by sa niekomu inému v tom čase niečo súrne prihodilo, tak vlastne môžeš zastúpiť. Na obed, samozrejme, spravíme časopriestor. Ak Ťa môžem poprosiť, môžeme sa skontaktovať cez FB, pre praktickosť, aby som Ti mohla poslať tabuľku rozpisov a tak. OK?

ZuzkaGaRR

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 134
    • View Profile
    • http://kosice.topenglish.sk/
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #340 on: 21.09.2011, 03:14:11 »
Od zajtra, utorka, začíname rozdávať informačné letáčiky cyklistom na TUKE, zároveň rozbiehame aj podpisovú akciu, ktorá bude trvať až do štvrtku vrátane, počas dňa bez áut budeme mať strážený priestor na uzamknutie bicyklov oproti Bistru ZP, stráž bude vykonávať minimálne jeden človek. Tešíte sa? ;)
Huraaa :)))))

Jéééééj :D

ZuzkaGaRR

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 134
    • View Profile
    • http://kosice.topenglish.sk/
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #341 on: 21.09.2011, 03:16:35 »
Ako bude zabezpecene ze niekto nepride na bicykli za 100 eur a odide na bicykli za 500 eur ?

Toto je zabezpečené tak, že podmienkou je, aby každý cyklista mal svoj bicykel uzamknutý. V tomto prípade teda nemusí ísť o extra bezpečnú reťaz, ale o obyčajnú, ktorej ku bezpečnosti stačí, že sa niekto na bicykle díva a sleduje, či sa nič podozrivé v okolí nechystá. Ten kto bude strážiť bicykle, bude dohliadať na to, aby tam nikto neprišiel cvakať zámky a podobne.

ZuzkaGaRR

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 134
    • View Profile
    • http://kosice.topenglish.sk/
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #342 on: 21.09.2011, 03:22:17 »
Tak ešte raz nejaké sumarizujúce info:

  • štvrtok 22.9 od 7:00 do 16:30 je bezplatné strážené parkovanie bicyklov oproti ZP resp. oproti vchodu do jedálne
  • je nutné si svoj bicykel uzamknúť
  • človek, ktorý bude dohliadať na bicykle bude mať aj podpisový hárok, tam sa, prosím, podpíšte a tak podporíte žiadosť o zriadenie stráženého parkoviska pre bicykle v areáli TUKE

ultimate

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 337
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #343 on: 21.09.2011, 04:36:16 »
ok, pridem podpisat


Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #345 on: 21.09.2011, 18:57:11 »
budu aj booth babes ?
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

domino3d

  • Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #346 on: 21.09.2011, 21:29:48 »
len miss mokre tricko
vivat academicus

ZuzkaGaRR

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 134
    • View Profile
    • http://kosice.topenglish.sk/
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #347 on: 23.09.2011, 03:00:42 »
Dnes to bola jedna fajná akcia, ďakujem všetkým zúčastneným, najmä cyklistom, ale aj každému, kto sa podpísal.

cheMicka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1631
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #348 on: 23.09.2011, 03:37:15 »
kolko ludi sa zucastnilo?

ZuzkaGaRR

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 134
    • View Profile
    • http://kosice.topenglish.sk/
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #349 on: 23.09.2011, 14:19:22 »
Po sčítaní podpisov to vyzerá nasledovne : 537 podpisov, z toho predpokladám asi tak do 10, ktoré nie sú od študentov ani zamestnancov TUKE. Takže vyše 500 podpisov, ďakujeme Vám :).