Author Topic: Uschovna bicyklov  (Read 84224 times)

student41

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #225 on: 01.04.2010, 16:16:19 »
dotácia pre zelený projekt, anyone?
v prvom rade však, vie sa vôbec koľkí ľudia {aspoň nejaký dolný odhad, aktuálny} by nejakú tú úschovňu na bicykle využívali?

domino3d

  • Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #226 on: 01.04.2010, 23:07:42 »
ja

PS: keby dajaka peticia bola tak podpisem (aj tak skola na to jebe lebo z toho nema nic, ani peniaze ani prd), akoze som za, lebo fakt ich nie je kam dat a pred skolu ku zabradliu? pridem a koleso nikde, o zadne sa az tak nabojim lebo len vpredu mam rychloupinak :D
« Last Edit: 01.04.2010, 23:09:53 by Domino3D »
vivat academicus

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #227 on: 02.04.2010, 03:44:45 »
myslim ze peticia sa uz robila, to bol aj hlavny dovod preco sa akoze zacalo nieco  riesit zo strany skoly
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

domino3d

  • Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #228 on: 02.04.2010, 03:59:20 »
vysledky?
vivat academicus

mucko

  • Guest
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #229 on: 02.04.2010, 19:28:17 »
pravda...nechat si ukradnut koleso na ktore som dva tyzdne makal dost sproste... mali by vymedzit nejaky priestor kde by sa dali ukladat... ved mame satnu a nikto tam nic neodklada...nech to zmenia na uschovnu bikov a myslim,ze by sa mohlo pytat 30 centov.. tak by aj zarobili a mali by sme aj my postarane o biky

domino3d

  • Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #230 on: 02.04.2010, 21:11:45 »
30centy vela, v kazdej slusnej skole sa daju dakde dat bicykle, aj na strednej sa dalo, a o zahranici ani nehovorim, vsak nie kazdy musi mat hned na auto, dik more

Mucko: ta skus s monocyklom ist :D
vivat academicus

freshmakerik

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 570
  • v ?avej ruke mám kladivo keby nebolo vidno ;)
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #231 on: 02.04.2010, 21:33:50 »
no kebyže sa ešte urobi uzamykaci system na isic ako tie skrinky v KIC :D tak by to bola pecka..
aj počítač je len človek..

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #232 on: 02.04.2010, 21:37:56 »
vy ste vobec necitali tento topic co? a co sa uz s akym vysledkom pokusalo... :)
:trestac:

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #233 on: 07.04.2010, 03:21:48 »
no ja nemam pocit ze to niekam viedlo teda :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

domino3d

  • Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #234 on: 07.04.2010, 20:07:01 »
no sme tam kde sme boli, mozno sa to pohlo niekde, vedia o tom aspon, ale tak konecnom dosledku to dopadne tak ze odidem zo skoly a furt to nebude, maximalne to skonci v rovine slubov IMO :)
vivat academicus

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #235 on: 07.04.2010, 22:34:44 »
podla mna ani ziadne sluby... ukoncili to vylepenim zakazu bicyklov a koniec .)
:trestac:

domino3d

  • Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #236 on: 07.04.2010, 23:48:52 »
este to vysperkuju mozno, a to tym ze aj PRED skolu (rozumej zabradlie) daju zakaz odkladat bajky
inak tam sa mi oškrela vidla jak mi ho kamos zosmykol vedla zabradlia do tej jamy :D
vivat academicus

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #237 on: 08.04.2010, 04:15:31 »
podla mna ani ziadne sluby... ukoncili to vylepenim zakazu bicyklov a koniec .)
ta fasa, to zas nemuseli....
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

freshmakerik

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 570
  • v ?avej ruke mám kladivo keby nebolo vidno ;)
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #238 on: 02.10.2010, 03:30:19 »
aj počítač je len človek..

jozzzo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
    • My gallery
Človek žije celý život v hraničnej situácii. Žije na hranici medzi minulosťou a budúcnosťou....či?

fakovnik

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 340
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #240 on: 14.02.2011, 05:05:11 »
Nijaké novinky ? Blíži sa jar a rád by som chodil na bike.

Whoever said money can't buy happiness isn't spending it right.

spin90

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #241 on: 14.02.2011, 05:14:55 »
Zdar priatelia!
No nasiel som tuto temu, a som velmi rad ze sa nieco take na skole riesi. Som prvak a tiez by som velmi rad chodil do skoly na bicykli, kedze to mam relativne blizko. Ked som zacinal, pokladal som za samozrejmost, ze tak velka skola ako TUKE ma vyriesene aj dochadzky na bicykloch. Opak bol pravdou a coskoro som zistil, ze jedine miesto kde sa da pripnut bicykel je na zabradlie pred hlavnym vchodom. Pokladam to za hanbu pre skolu takehoto formatu. Este aj pred poj***** zelovocom niekde na valale je drziak na bicykle. Co som videl tak len pred internatom na Bozeny Nemcovej. To je ale male a daleko od hlavnych budou. Jednoznacne s tym treba nieco robit ! Nevravim ze treba nejake extra moderne ulozisko, uplne by stacilo nieco vonku, s jednoduchou strechou a vyriesena bezpecnost (ISIC karty, kamera). Nevie ci tieto stranky navstevuju aj nejaky vyssie postaveni ludia (pochybujem), ale rozhodne treba nejaku peticiu, a poslat im to na rektorat nech to poriesia.  Neviete ako postupovat ? Kde napisat list ? S radostou im nieco napisem, no zbierat podpisy to cas nemam.  Hadam ale, ze aj bez podpisov pochopia, ze nie je normalne, aby taka institucia, nemala vyrieseny tak banalny problem !

nighthunter

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #242 on: 14.02.2011, 05:19:03 »
nepochopia :)
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #243 on: 14.02.2011, 05:55:08 »
milujem ako tu cas od casu niekto pride, si precita prvych par postov a tak napise nejake nieco take...
:trestac:

fakovnik

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 340
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #244 on: 14.02.2011, 06:20:16 »
Čo také. Že povie svoj názor a popýta nijaký kontakt na nijaké "zodpovedné" osoby aspoň pre lepší pocit ? :)

Whoever said money can't buy happiness isn't spending it right.

t0Mi

  • Guest
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #245 on: 14.02.2011, 12:55:20 »
Zdar priatelia!
No nasiel som tuto temu, a som velmi rad ze sa nieco take na skole riesi. Som prvak a tiez by som velmi rad chodil do skoly na bicykli, kedze to mam relativne blizko. Ked som zacinal, pokladal som za samozrejmost, ze tak velka skola ako TUKE ma vyriesene aj dochadzky na bicykloch. Opak bol pravdou a coskoro som zistil, ze jedine miesto kde sa da pripnut bicykel je na zabradlie pred hlavnym vchodom. Pokladam to za hanbu pre skolu takehoto formatu. Este aj pred poj***** zelovocom niekde na valale je drziak na bicykle. Co som videl tak len pred internatom na Bozeny Nemcovej. To je ale male a daleko od hlavnych budou. Jednoznacne s tym treba nieco robit ! Nevravim ze treba nejake extra moderne ulozisko, uplne by stacilo nieco vonku, s jednoduchou strechou a vyriesena bezpecnost (ISIC karty, kamera). Nevie ci tieto stranky navstevuju aj nejaky vyssie postaveni ludia (pochybujem), ale rozhodne treba nejaku peticiu, a poslat im to na rektorat nech to poriesia.  Neviete ako postupovat ? Kde napisat list ? S radostou im nieco napisem, no zbierat podpisy to cas nemam.  Hadam ale, ze aj bez podpisov pochopia, ze nie je normalne, aby taka institucia, nemala vyrieseny tak banalny problem !

ked som bol druhak, mal som rovnaky nazor... spisali sme peticiu, osobne som bol za kompetentnymi, ktori mi prislubili pristresok s drziakmi, na ktory by smerovali kamery.. vraj uz dalsi rok v septembri tam bude, ze cez leto zacnu stavat... v septembri vylepili nalepku "zakaz bicyklov"... teraz som stvrtak a neverim ze taka byrokracia ako je tuke ti v niecom vyhovie.. ale skusit mozes.. precitaj si od zaciatku tento topic, popripade sa mozeme porozpravat co a ako.. myslim ze priechodnejsie bude naucit sa skejtovat..........
« Last Edit: 14.02.2011, 19:18:03 by t0Mi »

domino3d

  • Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #246 on: 14.02.2011, 22:14:33 »
sobi 20 skladacku si idem kupit a budem nosit so sebou :D
dpc a este moj sa da rozobrat max dvomi imbusakmi do srubky...
ale stale pri zabradli s uneake bajky, aj pred fyzikou aj pred hlavnou, pre vchodom do B aj do A... dost ludi tam chodi ale tak na vecer uz by som to tam nenechal... vydel som aj take lepsie fullka alebo horske odparkovane no uz ich velmi nevidno, kto vie preco...

PS: a ked sa najde kamos co pozna vas bajk tak a spusti gumy, toto ma dnes napadlo, ze potom co? tlacit do kopca domov? eeee
PS2: mozem jebat taky system, v zivote nic tam nebude, len ojebuju, to skor si auto kupim a zaparkujem v skolskom areali na stred cesty jak toto... a ked nasnezi tak na sankoch dojdem :D
vivat academicus

Peter Smolarik

  • Newbie
  • *
  • Posts: 34
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #247 on: 14.02.2011, 22:53:33 »
Pred BN1 a V4 su nestrazene drziaky na bicykle a niektory vyuzivaju napriek zakazu zabradlie pred L9A. Casto vidno bicykle v budovach, zamknute o lampu... Spolu to je niekolko desiatok pravidelne dochadzajucich ludi na bicykloch. Keby sa urobil strazeny kryti priestor, urcite by sa zaplnilo aj 100 miest.

Ked nepomohla peticia, dalsi krok je prirodzene strajk :metal: Jedna moznost realizacie strajku: Bicykel je dopravny prostriedok a moze sa regulerne zaparkovat na parkovacom mieste. Nazbiera sa niekolko desiatok bicyklistov a ti zaparkuju svoje bicykle rano kazdy na 1 parkovacie miesto. Tym zaplnime znacnu cast parkoviska. Kazdy si zapne koleso o ram a urobime straz. Ked sa bude niekto snazit premiestnit bicykel a zaparkovat tam auto, straz mu to vysvetli a ked nepomoze zavola mestku policiu a nahlasi zlodeja. Tento strajk treba naplanovat bv spropagovat  bv a moze trvat napriklad 1 konkretny tyzden.
TUKE FEI PM, prvak v r. 2010

Kuresfank

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 107
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #248 on: 15.02.2011, 02:39:49 »
... a ked nepomoze zavola mestku policiu a nahlasi zlodeja.
toto sa mi pááči  :hug:

libra

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #249 on: 15.02.2011, 03:06:49 »
A mestska policia ta posle do <> s tym, ze je to pozemok TUKE, nemas tam co robit na korculiach/bicykloch/..., Kedze je to aj na roznych tabulach vyznacene, tak ti daju este aj pokutu :D - ale mozno sa ti za to podakuju, ze si ich zavolal, aspon zarobili ;)

Ked uz chcete nieco robit, tak sa spojte s nejakymi bike-ovymi organizaciami/aktivistami, ktori vam to zmedializuju, mozno to pomoze.