Author Topic: Uschovna bicyklov  (Read 84870 times)

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #200 on: 15.10.2009, 04:53:57 »
matus ty za to nemozes... podpis akcia uz bola a podpisov bolo moc moc moc...

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #201 on: 15.10.2009, 04:59:20 »
teraz skor ide o to im pripomenut, ze nieco slubili a akosi sa na to z vysoka vykaslali
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #202 on: 15.10.2009, 05:37:26 »
Mali veeela starosti s Maisom, kto ma pri nom mysliet na bicykle  ;D

freshmakerik

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 570
  • v ?avej ruke mám kladivo keby nebolo vidno ;)
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #203 on: 16.10.2009, 02:18:20 »
BTW hunto, tomi co je s tym krytom ci ako to nazvat na bicykle, ktory mal byt postaveny?
Nikde nic nestoji, skola sa na to vysrala a namiesto toho provokativne vycapia do hlavnej boduvy napis o zakaze nosenia bicyklov do objektu, pricom tam je tooooooooooooooolko miesta, ze tam kludne mozu dat dva stojany a nikto si to nevsimne, nie to ze to este niekomu ublizi... Namiesto toho tam capia kartonove steny a terminale, ktore nikto nepuoziva. Ved dazd bikom prospieva...

ono keď už dokončili totu haluz pri ZP (BN 7) tak potom v hlavnej budove vedľa "info centra" je tá "študovňa" (alebo čo to je) na kkt, ne ?  bk tam by bola celkom fajna úschovňa :D
aj počítač je len človek..

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #204 on: 16.10.2009, 15:29:54 »
BTW hunto, tomi co je s tym krytom ci ako to nazvat na bicykle, ktory mal byt postaveny?
Nikde nic nestoji, skola sa na to vysrala a namiesto toho provokativne vycapia do hlavnej boduvy napis o zakaze nosenia bicyklov do objektu, pricom tam je tooooooooooooooolko miesta, ze tam kludne mozu dat dva stojany a nikto si to nevsimne, nie to ze to este niekomu ublizi... Namiesto toho tam capia kartonove steny a terminale, ktore nikto nepuoziva. Ved dazd bikom prospieva...

ono keď už dokončili totu haluz pri ZP (BN 7) tak potom v hlavnej budove vedľa "info centra" je tá "študovňa" (alebo čo to je) na kkt, ne ?  bk tam by bola celkom fajna úschovňa :D
presne tak :) alebo aj v tej novej kniznici je plno nevyuziteho miesta, napriklad nalavo od vchodu... o kapacitach to nie je.

a nie je to ani o peniazoch, pretoze taky spravny stojan NIE JE drahy (musi byt mozne zamknut ram, nie koleso). odkaz

tento stoji iba 68 eur a ak som spravne pochopil, tak v jednom baliku su stojany na tri bicykle. cize ak by sa kupilo takych stojanov 10, tak to vyjde len na 20 tisic korun a uz je kde odlozit az 30 bikov a to je myslim, ze momentalne viac ako dost...

nie je to o kapacitach, nie je to o peniazoch. je to len o nezaujme skoly o poziadavky studentov.

pritom skola by z toho mohla medialne vytazit, pretoze by sa mohlo vedenie naparovat ako podporuju zdravy zivotny styl svojich studentov a etc etc a tych 20 tisic by mozno mohli ziskat aj z nejakych fondov alebo bohvie odkial, ked je problem siahnut do vlastneho vrecka.


opravil som odkaz aby fungoval
« Last Edit: 16.10.2009, 15:40:47 by stricky »
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #205 on: 16.10.2009, 15:41:58 »
co sa tyka kupi stojanov, tak isto by sa dali spravit na zakazku aj lacnejsie... tie klasicke kde sa vopcha len predne koleso

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #206 on: 16.10.2009, 16:01:41 »
ale to potom staci niekomu prist a predne kolo odmontovat a bike si vziat domov... a to nie je prave zriedkavy sposob kradeze

ale myslim, ze aj tie stojany kde sa o ne zamkne ram by sa mohli dat urobit na zakazku celkom lacno. ved koniec koncov aj tamten na ktory som poslal odkaz je len jedna dvakrat zohnuta trubka
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #207 on: 16.10.2009, 16:02:43 »
ta ja vam nazvaram dake, aj ked nemam papiere na zvaranie, ale chapes, viesjako
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #208 on: 16.10.2009, 16:08:02 »
viem si predstavit. stojan musi byt pevny, lebo potom niekomu staci do toho parkrat niecim udriet, zlomit to a moze kradnut jedna radost

a zase tych 10 stojanov by stalo len 680 eur ci kolko a aj Vokivodic ma vacsi plat ako je toto... to pre skolu nemoze byt problem zaplatit. je jasne, ze to trochu stupne kvoli montazi a teoreticky kvoli nejakemu pristresku, ale to nebudu astronomicke sumy
« Last Edit: 16.10.2009, 16:29:15 by Smokie »
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #209 on: 16.10.2009, 18:19:41 »
ja zvarat viem, takze to by nebol problem, a do zeme to dat napevno napr chemickou kotvou- to tiez nie je problem...

freshmakerik

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 570
  • v ?avej ruke mám kladivo keby nebolo vidno ;)
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #210 on: 16.10.2009, 18:31:23 »
a tak zapojiť do toho aj KTV ? (hoci neviem či by to pomohlo)
aj počítač je len človek..

t0Mi

  • Guest
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #211 on: 16.10.2009, 22:20:14 »
ja zvarat viem, takze to by nebol problem, a do zeme to dat napevno napr chemickou kotvou- to tiez nie je problem...

chemicka ty mas kotvu ?

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #212 on: 17.10.2009, 00:30:31 »
a tak zapojiť do toho aj KTV ? (hoci neviem či by to pomohlo)
to nie je zly napad, za skusku by to urcite stalo
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

nighthunter

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #213 on: 19.10.2009, 01:55:29 »
ja zvarat viem, takze to by nebol problem, a do zeme to dat napevno napr chemickou kotvou- to tiez nie je problem...

chemicka ty mas kotvu ?
stricky je chemicka ?
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #214 on: 20.10.2009, 20:55:43 »
ja zvarat viem, takze to by nebol problem, a do zeme to dat napevno napr chemickou kotvou- to tiez nie je problem...

chemicka ty mas kotvu ?
stricky je chemicka ?
;D Niekomu to nepali :P

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #215 on: 20.10.2009, 21:23:05 »
ja zvarat viem, takze to by nebol problem, a do zeme to dat napevno napr chemickou kotvou- to tiez nie je problem...

chemicka ty mas kotvu ?
stricky je chemicka ?
chemicka je apokalyps a stricky je Tanka...
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #216 on: 20.10.2009, 21:31:03 »
:emot-LMAO:
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #217 on: 21.10.2009, 19:27:48 »
Z toho, ako sa skola na nas vykaslala, som nadmieru sklamana. Vazne by ich to nestalo vela, a ako tu uz dakto spomenul, mohli by si z toho spravit reklamu.
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

DeNaTuReMaN

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 331
  • Achab
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #218 on: 31.03.2010, 18:06:07 »
Nic nove sa nevyriesilo v tejto oblasti ? Kde nechavate teraz bicykle ?
V nedelu na obed budu krky

mucko

  • Guest
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #219 on: 31.03.2010, 19:57:25 »
no bude z toho niečo? .. inač Tomáš kedy pôjdeme do Prešova na dirty?

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #220 on: 31.03.2010, 22:14:13 »
ja som to chvilu potom riesil, mal som urobeny aj navrh ako by to malo vyzerat a zhanal som niekoho kto by to urobil ale pretahovalo sa to a ja som sa potom venoval inym veciam :)
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #221 on: 31.03.2010, 23:08:28 »
a dopadlo to tak ze vyvesili na vstup skoly Zakaz bicyklov :D

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #222 on: 01.04.2010, 01:12:44 »
mohli by este pred pojebane jedalne vyvesit zakaz fajcenia... clovek ide na obed, ale prejde kolo vchodu a uz ho prejde chut dpc
:trestac:

mucko

  • Guest
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #223 on: 01.04.2010, 02:27:45 »
mohli by este pred pojebane jedalne vyvesit zakaz fajcenia... clovek ide na obed, ale prejde kolo vchodu a uz ho prejde chut dpc

:thumbs-up: presne... jak kokoti su ti fajciari... a jaky bordel s tymi špakmi robia?! kokos zakaz fajcenia by mal byt v areali

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: Uschovna bicyklov
« Reply #224 on: 01.04.2010, 15:10:39 »
a dopadlo to tak ze vyvesili na vstup skoly Zakaz bicyklov :D
to je tam uz od zaciatku zimneho semestra....od tej doby kedy mal uz stat pristresok pre bicykle... am
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies