Author Topic: The men behind Barack Obama  (Read 5771 times)


Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: The men behind Barack Obama
« Reply #1 on: 09.11.2008, 03:40:11 »
nejaké ďalšie konšpiračné blbosti? alebo aj niečo seriózne?
All code is crap.

42

doc.returner

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: The men behind Barack Obama
« Reply #2 on: 09.11.2008, 03:43:35 »
Ti chlapci studovali spisany material ako aj konferencie medzinarodnych bankarov. Konspiracne teorie? Idu s tym do verejnosti, len slepy by to nevidel.

Kazdopadne, ak si videl Zeitgeist tak si vsimnes ze vsetko velmi zahadne zapada.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: The men behind Barack Obama
« Reply #3 on: 09.11.2008, 03:58:08 »
no hej...ale aj tak my s tym nic neurobime... a teoreticky aj zeitgeist moze byt konspiracny film, aby si ludia zasa mysleli nieco ine, pricom je pravda zasa niekde inde ;). mne je to osobne egal, ja som drzala palce McCainovi, sledovala som cele volby a podla mna ma toho v hlave viac (az na niektore kiksy)... teraz ale nechcem vyprovokovat flame o volbach, cize na toto neragujte pls :D
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

doc.returner

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: The men behind Barack Obama
« Reply #4 on: 09.11.2008, 04:06:32 »
Ja som videl vsetky tri debaty, plus viceprezidentske... Nevidim ako mohol mat McCain viac v hlave. Furt hral kartu pocitov, nehovoriac o tom ze podporoval znizenie dani pre multibilionove korporacie... Ale to ani nespominam ze povedal "I was on a ship with a nuclear plant." (dva krat!) Nevie ani rozdiel medzi reaktorom a elektrarnou.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: The men behind Barack Obama
« Reply #5 on: 09.11.2008, 04:47:00 »
Ja som videl vsetky tri debaty, plus viceprezidentske... Nevidim ako mohol mat McCain viac v hlave. Furt hral kartu pocitov, nehovoriac o tom ze podporoval znizenie dani pre multibilionove korporacie... Ale to ani nespominam ze povedal "I was on a ship with a nuclear plant." (dva krat!) Nevie ani rozdiel medzi reaktorom a elektrarnou.

hovorim, ze sa o tom nebavme... ty mas svoj nazor, ja zasa svoj, nechcem ta presviedcat o mojom, tak ty pls respektuj ten moj. Na oboch kandidatoch sa dalo najst mnozstvo chyb, zbytocne to tu teraz rozvadzat.
Politika, nabozenstvo a plat su tri temy, ktore zakonite spustia hadku, podla dlhorocnych overenych platnych odporucani je vhodne sa tymto temam v konverzaciach vyhybat :D :D :D
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: The men behind Barack Obama
« Reply #6 on: 09.11.2008, 04:55:43 »
verite v boha? :D

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: The men behind Barack Obama
« Reply #7 on: 09.11.2008, 04:57:05 »
plat ?
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: The men behind Barack Obama
« Reply #8 on: 09.11.2008, 05:33:43 »
ja sa nejdem zapájať do tohto, práve preto, čo ywet napísala... nemá to zmysel, lebo ľudia sú blbci :)
All code is crap.

42

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: The men behind Barack Obama
« Reply #9 on: 09.11.2008, 06:28:59 »
Dokazal by mi s tym niekto pomoct?

hell yeah, tejto vety by si sa mal chytit
brix will be shat

doc.returner

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: The men behind Barack Obama
« Reply #10 on: 09.11.2008, 07:27:25 »
Chytam za slovicka, ne za vety  ah:

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: The men behind Barack Obama
« Reply #11 on: 09.11.2008, 17:34:36 »
Ti chlapci studovali spisany material ako aj konferencie medzinarodnych bankarov. Konspiracne teorie? Idu s tym do verejnosti, len slepy by to nevidel.

Kazdopadne, ak si videl Zeitgeist tak si vsimnes ze vsetko velmi zahadne zapada.
Problem konspiracnych teorii, alebo skor ich vyhoda tkvie v tom, ze davaju zmysel, aj ked to mozu byt absolutne hluposti.

Kazda minca ma dve strany. Vacsina konspiracnych teorii je zalozena na tom, ze ti ukazu len jednu cast pravdy, jednu stranu a to co sa nehodi do kramu - to sa zataji. To je ako domcek z kariet. Je to pekne, drzi to pokope, ale skus tie karty zacat obracat a rozpadne sa ti to v okamziku. Cize tieto veci by som vobec neriesil.
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: The men behind Barack Obama
« Reply #12 on: 09.11.2008, 17:35:47 »
amen
brix will be shat

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: The men behind Barack Obama
« Reply #13 on: 09.11.2008, 17:37:47 »
jo a aj keby to bola pravda tak tym ze to vykricis do sveta zmenis tak akurat hovno :) o svete rozhoduju ini ludia...nie plebs
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

WRC03

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 592
    • View Profile
Re: The men behind Barack Obama
« Reply #14 on: 09.11.2008, 18:04:09 »
tiez si myslim ze to je blbost, ale aj ked sa mylim tak sa nic nezmeni :)

Sephiroth

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 131
    • View Profile
Re: The men behind Barack Obama
« Reply #15 on: 09.11.2008, 19:46:19 »
Ono dnes je tych teorii tak vela ze aj keby nejaka bola pravdiva tak ju nikto nerozozna od tych ostatnych. Len zopar vyvolenchych pozna pravdu o urcitych veciach a my aj ked by sme sa na hlavu postavili tak budem stale hovno vediet.

doc.returner

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: The men behind Barack Obama
« Reply #16 on: 09.11.2008, 19:59:03 »
jo a aj keby to bola pravda tak tym ze to vykricis do sveta zmenis tak akurat hovno :) o svete rozhoduju ini ludia...nie plebs

There are no innocents. It is all of us together by action and inaction who make the world what it is.

Ti chlapci studovali spisany material ako aj konferencie medzinarodnych bankarov. Konspiracne teorie? Idu s tym do verejnosti, len slepy by to nevidel.

Kazdopadne, ak si videl Zeitgeist tak si vsimnes ze vsetko velmi zahadne zapada.
Problem konspiracnych teorii, alebo skor ich vyhoda tkvie v tom, ze davaju zmysel, aj ked to mozu byt absolutne hluposti.

Kazda minca ma dve strany. Vacsina konspiracnych teorii je zalozena na tom, ze ti ukazu len jednu cast pravdy, jednu stranu a to co sa nehodi do kramu - to sa zataji. To je ako domcek z kariet. Je to pekne, drzi to pokope, ale skus tie karty zacat obracat a rozpadne sa ti to v okamziku. Cize tieto veci by som vobec neriesil.

A prave konspiracne teorie ukazuju druhu stranu mince toho, cim Ta krmi televizorik :)
« Last Edit: 09.11.2008, 20:03:38 by doc.returner »

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: The men behind Barack Obama
« Reply #17 on: 09.11.2008, 20:09:52 »
mna nekrmi nicim, pre istotu ho takmer vobec nepozeram a ked nahodou aj ano, uz v zasade sa staviam ku vsetkemu polo skepticky... a aj tak sa vacsinou len rozculim... a ked vezmem do uvahy, ze celosvetovo je najviac umrti sposobene kardio-vaskularnymi poruchami, poviem si, ze mi to nestoji za to :D cize mf
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: The men behind Barack Obama
« Reply #18 on: 09.11.2008, 20:12:15 »
problém je ten, že na akúkoľvek dlhšiu udalosť (bohatšiu na fakty, alebo ako to popísať) a na akýkoľvek záver, je možné povyberať a poskladať vyhovujúce fakty a zahodiť a nespomenúť nevyhovujúce fakty tak, že tento záver bude vyzerať ako vierohodný...

Verím len tým štatistikám, ktoré si sfalšujem sám [Winston Churchill]

btw... poznáš iva bendu? :D
All code is crap.

42

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: The men behind Barack Obama
« Reply #19 on: 09.11.2008, 20:15:50 »
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

doc.returner

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: The men behind Barack Obama
« Reply #20 on: 09.11.2008, 20:20:21 »
Ak to bola reakcia na mna, tak nie, nepoznam. Ty nahodou nepoznas Miroslava Pavlička?  :emot-LMAO:

Hope for the best, expect the worst. -Mel Brooks

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: The men behind Barack Obama
« Reply #21 on: 09.11.2008, 20:21:34 »
tak si nájdi a pozri jeho "učenie" :D je to podobné, do istej mieri, tomu videu :D cca mi to pripomína takéto veci :D
All code is crap.

42

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: The men behind Barack Obama
« Reply #22 on: 09.11.2008, 20:25:58 »
A prave konspiracne teorie ukazuju druhu stranu mince toho, cim Ta krmi televizorik :)
Praveze ani velmi nie. A ja televizorik nepozeram prave kvoli tomu, ze tam su vacsinou hluposti ;) Ale nespustajme tu nejaky flame. Kazdy nech si veri comu chce. Chlieb lacnejsi nebude.
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: The men behind Barack Obama
« Reply #23 on: 09.11.2008, 20:42:34 »
jo a aj keby to bola pravda tak tym ze to vykricis do sveta zmenis tak akurat hovno :) o svete rozhoduju ini ludia...nie plebs

There are no innocents. It is all of us together by action and inaction who make the world what it is.



bla bla bla... :) asi tolko ku kecom :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: The men behind Barack Obama
« Reply #24 on: 09.11.2008, 20:53:16 »
co riesite ameriku? :D tam sa kukajte jak madari prostestuju proti slovakom :D :D :D