Poll

koho budete volit?

Radi?ovú
41 (67.2%)
:whacko: Gašparovi?a  :whacko: (http://www.zlyprezident.sk)
13 (21.3%)
nikoho
7 (11.5%)

Total Members Voted: 61

Author Topic: Prezidentske volby 2009 (2.kolo)  (Read 34101 times)

Dragoon17

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 526
    • View Profile
Re: Prezidentske volby 2009 (2.kolo)
« Reply #150 on: 01.04.2009, 01:14:34 »
2x opakovany vtip uz neni vtipny, radicovu vacsinou voli len inteligencia, cize ani pravdivy...
co znamena v tvojom ponimani inteligencia?
inteligentny, cize vzdelany clovek..., o com svedcia aj vysledky 1 kola ked vo velkych mestach napr BLAVA,KOSICE,B.BYSTRICA vyhrala Radicova...,ale to neznamena ze inteligentny clovek voli len Radicovu, mnohi volia aj Gasparovica...,ale podla mna zebrak z toho vtipu (lebo o tom vtipe bola rec) by urcite nevolil Radicovu

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: Prezidentske volby 2009 (2.kolo)
« Reply #151 on: 01.04.2009, 01:52:24 »
Uz sa pobili? :)
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Prezidentske volby 2009 (2.kolo)
« Reply #152 on: 01.04.2009, 01:56:02 »
takze inteligentni ludia ziju len tam????? imho BB neni vobec velke mesto... takze Zilina Trencin Ruzomberok L.Mikulas atd atd atd ...tam byvaju nevzdelani ludia? a podla coho sudis ze koho volili vzdelani a koho nevzdelani? mas nejake info zo zakulisia?

a napis mi TY preco by inteligentny clovek mal volit radicovu?


Uz sa pobili? :)
kto?

cheMicka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1631
    • View Profile
Re: Prezidentske volby 2009 (2.kolo)
« Reply #153 on: 01.04.2009, 02:02:13 »
je jasne statisticky dokazane, ze ludia s vyssim vzdelanim ziju vo vacsich mestach s vyssim rozvojom priemyslu, vyskumnej cinnosti atd.

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Prezidentske volby 2009 (2.kolo)
« Reply #154 on: 01.04.2009, 02:06:07 »
je jasne statisticky dokazane, ze ludia s vyssim vzdelanim ziju vo vacsich mestach s vyssim rozvojom priemyslu, vyskumnej cinnosti atd.
daj odkaz na taku statistiku prosim

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: Prezidentske volby 2009 (2.kolo)
« Reply #155 on: 01.04.2009, 02:07:23 »
more take dohady... uz vam z toho jebe... a co ked poviem ze vsetko kde vyhrala je na juhu tak ze ju volili len madari! a je to!

(btw nemam nic proti nej :P )
:trestac:

Dragoon17

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 526
    • View Profile
Re: Prezidentske volby 2009 (2.kolo)
« Reply #156 on: 01.04.2009, 02:10:46 »
Nie, v tychto mestach byvaju aj vzdelany, aj nevzdelany cize to je asi na rovnako, ale ked vychadzas z predpokladu...cim vacsie mesto tym viac ludi, cize zarucene cim viac ludi, tym vacsia moznost najst inteligenta...Ja sa opieram iba o prieskum ktory tu bol niekde na nete, ale uz sa nepametam kde...a vacsinou neinteligentni ludia volia aj podla pohlavia...
RESULT: Vsade na SVK je kopa inteligentnych ludi, a nech si volia vsetci co chcu, mne je to uz jedno, moj kandidat nepostupil tak ja volit urcite uz nepojdem!!!

Dragoon17

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 526
    • View Profile
Re: Prezidentske volby 2009 (2.kolo)
« Reply #157 on: 01.04.2009, 02:18:48 »
na STV1 ide teraz relacia VOLBY 2009 je tam radicova a aj gasparko, vyzera to zaujimavo :-D

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: Prezidentske volby 2009 (2.kolo)
« Reply #158 on: 01.04.2009, 02:42:38 »
ja som donedavna tiez nevedela o nikom kto by volil Gasparovica az do posledneho vikendu ...ked som navstivila dedinku na severe Slovenska , okres Sabinov ... a tam som zistila ze väcsina ludi volili Gasparovica...prevazne zeny, ktore sa absolutne nevyznaju do politiky... tot nazorny priklad z ktoreho som pochopila ze na SVK je vela ludi, ktori idu dakoho volit a ani nevedia preco (plati to pre volbu oboch kandidatov) ..takze mozne je cokolvek....uvidime v sobotu  ???


Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: Prezidentske volby 2009 (2.kolo)
« Reply #159 on: 01.04.2009, 02:56:20 »
taketo zalezitosti je tazke posudzovat. skor si myslim, ze vacsina ludi voli skor podla politickych sympatii a tie su dost umerne od toho, za koho vlady sa komu zilo lepsie..

ale zaujimave je sledovat taktiku kampane jednotlivych kandidatov.
podla toho, co zvolila radicova (narazam na tie billboardy), sa zda, ze skor ona nahana neinteligentnych ludi, lebo len blby clovek sa necha zlakat na zname tvare namiesto vlastneho usudku, nech uz je akykolvek...

tymto nechcem kydat na radicovu. obaja kandidati maju pozitivne aj negativne vlastnosti :emot-prettywink:
a gasparovicovi fans zase zvolili tazku utocnu strategiu, kedy sa snazia zrazit Radicovu na kolena vsetkymi moznymi prostriedkami (obvinenie z platenia provokaterov, letaky, madarska otazka, rozdelenie Ceskoslovenska,...) :) zacinam mat pocit, ze sa uz nehraje o fazulky, ale o kontrolu nad svetom ;D minimalne...
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

cheMicka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1631
    • View Profile
Re: Prezidentske volby 2009 (2.kolo)
« Reply #160 on: 01.04.2009, 03:08:04 »
Nie, v tychto mestach byvaju aj vzdelany, aj nevzdelany cize to je asi na rovnako, ale ked vychadzas z predpokladu...cim vacsie mesto tym viac ludi, cize zarucene cim viac ludi, tym vacsia moznost najst inteligenta...

??? nieco ako statisticke metody ti hovori??? pocet napr. vysokoskolsky vzdelanych ludi sa prepocitava na pocet celkoveho obyvatelstva v danom kraji/meste. co je myslim dost logicke. ci nie?

Luk1

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Prezidentske volby 2009 (2.kolo)
« Reply #161 on: 01.04.2009, 03:12:36 »
keby volili len inteligentni a vzelani ludia tak su volby neplatne, sak ti kandidati su na hanbu, obaja

Za slovensky narod bije mi srdce v hrudi.

Cadmus

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: Prezidentske volby 2009 (2.kolo)
« Reply #162 on: 01.04.2009, 03:24:15 »
Nie, v tychto mestach byvaju aj vzdelany, aj nevzdelany cize to je asi na rovnako, ale ked vychadzas z predpokladu...cim vacsie mesto tym viac ludi, cize zarucene cim viac ludi, tym vacsia moznost najst inteligenta...

??? nieco ako statisticke metody ti hovori??? pocet napr. vysokoskolsky vzdelanych ludi sa prepocitava na pocet celkoveho obyvatelstva v danom kraji/meste. co je myslim dost logicke. ci nie?

ku statistickym metodam: gaussovu krivku este pamatame? keby radicovu nevolili podpriemerne a priemerne inteligentni, tak nema ani 10%. len vdaka nim ma druhe miesto. podobne gasparovic. inteligenciou sa v tejto teme ohanat je dost nemiestne. kym bude demokracia, vzdy bude rozhodnute na zaklade blbej vacsiny...statistika. aj postup do druheho kola je na zaklade blbej vacsiny. inteligentnych ludi nie je dostatocny pocet na to, aby rozumne rozhodli.

cheMicka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1631
    • View Profile
Re: Prezidentske volby 2009 (2.kolo)
« Reply #163 on: 01.04.2009, 03:31:53 »
aby nedoslo k omylu ja som svojjim prispevkom len chcela ozrejmit dragonovi ze nie je spravne tvrdenie ze spravidla vo vacsom meste sa najde viac ludi urciteho druhu preto, lebo vo vacsom meste je viac ludi. co je samozrejme logicke, ale z hladiska vypoctu statistik to takto nefunguje.

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: Prezidentske volby 2009 (2.kolo)
« Reply #164 on: 01.04.2009, 03:35:09 »
nj potom by sa dalo povedat ze v Berline zije viac Slovakov ako v Bratislave
:trestac:

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Prezidentske volby 2009 (2.kolo)
« Reply #165 on: 01.04.2009, 03:40:26 »
joooj no dobre :D tato tema tam bola od zaciatku :D idem si to zmazat ;)

Aniy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 549
    • View Profile
    • AnimeXpo
Re: Prezidentske volby 2009 (2.kolo)
« Reply #166 on: 01.04.2009, 04:15:00 »
2x opakovany vtip uz neni vtipny, radicovu vacsinou voli len inteligencia, cize ani pravdivy...
no ten vtip je asi z pred 4 rokov len sa tam mení meno a hej ani vtedy to nebolo vtipné


Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Prezidentske volby 2009 (2.kolo)
« Reply #167 on: 01.04.2009, 05:01:13 »
ten vtip ma ovela viac :)
brix will be shat

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Prezidentske volby 2009 (2.kolo)
« Reply #168 on: 01.04.2009, 05:26:21 »
a vacsinou neinteligentni ludia volia aj podla pohlavia...
uvediem statistiku z prveho kola volieb z lunika 9, kde to vyhrala vraj martinakova.. :D
zacinam mat pocit, ze sa uz nehraje o fazulky, ale o kontrolu nad svetom ;D minimalne...
budeme dalsia velmoc? skoda, ze v USA uz nieje Bush.. bola by sranda.. ;D
hlavna vec, ze my sme tu vsetci mudri a inteligentni :D
pochybujes??
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Johny Bravo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2974
  • Da chief!
    • View Profile
    • www.tu-ke.com
Re: Prezidentske volby 2009 (2.kolo)
« Reply #169 on: 01.04.2009, 06:46:27 »

Marko5211

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Co si myslite o "Zlom prezidentovi"
« Reply #170 on: 03.04.2009, 01:08:23 »
Len tak sa tu mrknem a vidim ze uz aj sem dorazilo trapne osocovanie a urazanie.Preco sa neukazuje spina aj pani Radicovej?je Ivan Gasparovic jediny na ktorom je spina a ktory sa nabaloval?Ja osobne budem radsej volit niekoho kto sa nabaluje ako niekoho kto spravi cokolvek len aby sa dostal do prezidentskeho kresla.Aky je vas nazor?
Blbuvzdorná stena
=====================================================

Problem s Windowsom?Jednoduchý návod:Start-Spustit-CMD-Format C: /q potvrdit a problem je vyrieseny

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Co si myslite o "Zlom prezidentovi"
« Reply #171 on: 03.04.2009, 01:14:22 »
zamknite to.... raz je tu ku tomu už téma... netreba s blbosťami spamovať celé fórum...
All code is crap.

42

Marko5211

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Co si myslite o "Zlom prezidentovi"
« Reply #172 on: 03.04.2009, 01:34:03 »
odchod!ak sa nemylim tak je to topik o nicom takze schlad hormon
Blbuvzdorná stena
=====================================================

Problem s Windowsom?Jednoduchý návod:Start-Spustit-CMD-Format C: /q potvrdit a problem je vyrieseny

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Co si myslite o "Zlom prezidentovi"
« Reply #173 on: 03.04.2009, 01:38:28 »
je to stále o tom istom... o voľbách...
All code is crap.

42

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Co si myslite o "Zlom prezidentovi"
« Reply #174 on: 03.04.2009, 01:39:40 »
no ze tetu radicovu volia len inteligentni ludia a uja gasparovica slovaci takze teda ked ziskala 700k hlasov z toho tak 400k madarov tak to je madarska prezidentka + ju podporuje sme vsetky media a tak podobne... a dalej ma reklamy na kazdom rohu aspon 3,4 to ked som cestoval vo vlaku domov tak dokonca aj tam v kazdom kupe mala take letaky ako tie ponuky z tesca.. nieco hrozne xD ach ach