Author Topic: Praha 2009  (Read 4616 times)

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Praha 2009
« Reply #25 on: 25.07.2009, 07:37:54 »
ja tiiiiiiiiiiiz, bajdvej alkohol neprospieva vyvoju cloveka, hej?
brix will be shat

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: Praha 2009
« Reply #26 on: 25.07.2009, 13:53:03 »
ja tiiiiiiiiiiiz, bajdvej alkohol neprospieva vyvoju cloveka, hej?
my sa uz nevyvijame...vyvoj skoncil niekde na strednej a odvtedy sa uz len patchuje :P
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

DeNaTuReMaN

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 331
  • Achab
    • View Profile
Re: Praha 2009
« Reply #27 on: 27.07.2009, 22:39:36 »
t0Mi , ak pojdes na Ukrajinu tak Lviv je celkom blizko, centrum ma take historicke, skoro mi aj prahu pripomina (aj velkostou), a je tam aj celkova vybavenost oproti inym castiam Ukrajiny, ma to aj uroven. Dokonca aj cesty od Uzhorodu do Lvivu su lepsie ako nase, no v meste uz je to trocha horsie s tymi cestami  a dopravou a mnozstvom aut :) A kazdy tam zerie pohanku co mi uz ide na nervy :), no je tam velmi lacno aj sluzby aj vsetko.
A v Prahe bolo posledne dva tyzdne nejake chujove pocasie, furt zima aj v juny zima tu bola, akurat vcera prislo nejake to teplo ked som uz na odchode. A mali tu celkom lacne potraviny len neviem preco asi tak pred tyzdnom to islo hore nepatrne, ale fakt boli niektore extremne lacne oproti nasim. Plzen je stale dobra :)
V nedelu na obed budu krky