Author Topic: pls help.... urgent  (Read 1717 times)

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
pls help.... urgent
« on: 16.08.2007, 20:12:34 »
vraj nemam pre nasledujuci rok vobec ubytovanie... ak ma niekto nejaky napad... po pripade by vedel nieco zariadit alebo niekoho aspon kontaktovat... tak by som mu bol nesmierne vdacny... diki. pls!!!!

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: pls help.... urgent
« Reply #1 on: 16.08.2007, 22:53:42 »
a to ako ti mozu daco take urobit? :j_shocked:


stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: pls help.... urgent
« Reply #2 on: 17.08.2007, 01:23:27 »
a to ako ti mozu daco take urobit? :j_shocked:

vraj 73 km je malo, bolo by treba aspon 80... to co sa mam teraz prestahovat dalej????

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: pls help.... urgent
« Reply #3 on: 17.08.2007, 01:27:05 »
vsak v ke je viacej internatov ako len tie tuke , skus napr ten kosmalt alebo ako sa vola tam na terase , alebo tiez na terase nedaleko galerii tam tiez je zopar internatov
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

joker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 598
  • Na zazraky neverim, ja sa na nich spolieham
    • View Profile
Re: pls help.... urgent
« Reply #4 on: 17.08.2007, 18:43:14 »
a to ako ti mozu daco take urobit? :j_shocked:

vraj 73 km je malo, bolo by treba aspon 80... to co sa mam teraz prestahovat dalej????

.. ako tak nech si skusia dochadzat kazdy den 73 km a uvidia, ci je to dost.... ja dochadzam kazdy den 22km a mam dost a fest casu do zaberie, a viac ako 3x dalej a nedaju ti ?  :whacko: :whacko:

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: pls help.... urgent
« Reply #5 on: 17.08.2007, 19:24:58 »
to su hovadaa... u nás by sa aj dalo ale musel by si si vymaľovat a vypratať.. aaaa doniesť vlastnú posteľ a minimálne jeden ohrievač lebo neni radiator ani gamatka tam :)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: pls help.... urgent
« Reply #6 on: 18.08.2007, 16:41:29 »
ta dekanska vinimka co ju podpisuje dekan je hlavne pre zahranicnych studentov, a podla mojho spolahliveho zdroja z tej oblasti je to tak.... ze dekan ma moznost udelit cca 60 vinimiek... ale kazdy 1 zahranicny student ma pravo na 2 lozka... takze na 60 vin. pripada 30 zah. studentov....
tha asi to vidim aj ja tak... ze si necham uznat komplet prvy semester... a namiesto toho ze by som bol v skole a zobral par predmetov z 2. a 3. semestra do prveho a zrobil ich dopredu, tak budem este pol roka doma a vsetko potom robit klasicky.... uff... a este jedna vec... na PI v 1.semestri je predmet ze Uvod do programovania a sieti a v 2. je predmet Programovanie, z ktoreho uz mam skusku na Inf. to mi bude teraz treba dorobit ten Uvod (asi za 5 kreditov)? a namiesto tych sieti.. uz mam IT a PPI.... ta ako to bude teraz??? som zvedavy... :bananawrite:

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: pls help.... urgent
« Reply #7 on: 18.08.2007, 17:57:16 »
apropo-- nema niekto dokument s vyrokmi nasich najmudrejsich profakov??? to neviem zohnat... kyb ste mohli tak stricky@post.sk diki