Author Topic: new studijny poriadok  (Read 25733 times)

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: new studijny poriadok
« Reply #50 on: 04.02.2008, 16:06:03 »
Raleon heh dobry post  bv
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: new studijny poriadok
« Reply #51 on: 04.02.2008, 18:09:19 »
Joj, kua, nech nam uz daju pokoj zo vsetkeho noveho...
to uz clovek aj nechtiac stane pesimistou,
vsak.
1986 - vsetko sa ftedy zacalo (alebo blizko toho roku) (Bill Cherno)
my mame 9. rocnik ako prve (..), novy system maturit, novy system VS (rozdelenie BC/ING) ani na vojnu sme nemali ist ( :) )
mame novu menu (ejro), nam enchcu uz dat 91-ku benzin, aj benzin je drahsi, aj chleba.. globalne oteplovanie , ..

co este pride?
doteraz som to tak nebral.. ale vsetko je bohuzial pravda, co pises :(
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: new studijny poriadok
« Reply #52 on: 04.02.2008, 18:43:42 »
este schengen (asi tak sa to pise, cojaviem)
brix will be shat

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: new studijny poriadok
« Reply #53 on: 04.02.2008, 19:05:11 »
kriticky rocnik... oziarene deti :D

Frodooo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 144
    • View Profile
Re: new studijny poriadok
« Reply #54 on: 05.02.2008, 00:40:01 »
eminkaa a nevies ako je to s tymi predmetmi ci je to len kacica alebo nieco take realne hrozi?

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: new studijny poriadok
« Reply #55 on: 05.02.2008, 15:30:28 »
uz si jak hunter... :D

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: new studijny poriadok
« Reply #56 on: 05.02.2008, 18:49:47 »
nie, hunter je jak eminka, ten topic s hunterovim domovom zacal prave po tomto eminkinom poste
brix will be shat

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: new studijny poriadok
« Reply #57 on: 06.02.2008, 05:05:44 »
no... k veci.... jednou z dalsich veci, ktore pojdu na senat do hlasovania, je, ze sa zrusi teoria na statnice bakalarske.... teda... taky je navrh v ramci toho new poriadku, otazne je, ze ci sa to aj odhlasuje  :emot-rolleyes:

zrejme sa to odhlasuje... vsetci zrejme "tusime" ako asi funguje senat  :emot-rolleyes:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: new studijny poriadok
« Reply #58 on: 06.02.2008, 05:11:28 »
ja netusim  ah: som sa o to nezaujimal nejak.. bn
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: new studijny poriadok
« Reply #59 on: 06.02.2008, 16:28:29 »
momenalne nie je ziadny senator v mojom icq online ze by som sa spytal

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: new studijny poriadok
« Reply #60 on: 06.02.2008, 17:18:21 »
ja by som bola v pohode za zrusenie statnic, ale potom nech sa fakt kladie doraz na zaverecnu pracu... ne jak doteraz, niektori odovzdaju nieco ako nepodareny referat a prejde im to bufet... za co maju potom ten diplom akoze? je to trapas, ked to casto len zavisi od toho, koho mas nad sebou a ci ti to vezme... najma ked v sucasnosti sa ta takmer v kazdej firme spytaju, ze o com si mal diplomku a co a ako si ju riesil - ja to osobne povazujem za dobru otazku, lebo aspon zhruba ukaze, ako student rozmysla... najma ked dnes sa s udelovanim toho Ing. (Bc.) uz tak velmi neokolkuje...

a jasne, ze to zrusenie statnic prejde, ked som pozrela do zlozenia AS - studenti (btw, same hviezdy  :emot-LMAO:) daju jednohlasne ANO (ved jasne, ked si vacsina predstavi, ze ich statnice doraz cakaju... kto by to ANO potom nedal), staci ze nejaky ucitel tiez bude suhlasit, pripadne bude chybat / tlacenka a mate to...  :thumbsup:

Prinasa to do buducnosti ale i moznu nevyhodu... v sucasnosti sa casto na skuskach zlutovali nad niektorymi studentmi stylom, ved na statnice sa to uz bude musiet naucit, alebo stylom, sak pockaj na statniciach, tam ta vyhodia, nemusim ja... poznam viacerych studentov, ktori na tejto skole v zivote nepohli prstom a su uz prakticky za vodou... prave z milosti. Teraz sa na to uz zrejme ohlad brat nebude uz vobec... pretoze ak student nezvladne predmet raz, uz nebude ziadna, ani len fiktivna sila, ktora by to neskor mohla zvratit...  :j_tongue:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

nighthunter

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: new studijny poriadok
« Reply #61 on: 06.02.2008, 17:41:43 »
1000%-tny suhlas s ywetkou, napr. ja na svojej diplomovke makam od miuleho februara (ale s prestavkami :D), 99% veci prekladam z angliny kedze to mam o e-obchode a multiwebovych platformach a viemze su u nas aj taki, co zoberu starsie diplmovky (slovenske), pokombinuje poskladaju dokopy a odovzdaju

a cim viac clovek maka na diplomovke, tym menej cesu mu ostava na statnice
ale tiez myslim ze nemozme porovnavat EKF a FEI, ale princip je dufam jasny :)
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: new studijny poriadok
« Reply #62 on: 06.02.2008, 18:43:08 »
Quote
v sucasnosti sa casto na skuskach zlutovali nad niektorymi studentmi stylom, ved na statnice sa to uz bude musiet naucit, alebo stylom, sak pockaj na statniciach, tam ta vyhodia,

uhm, tak toto som osobne sice este nezazil na Fei, ale ta asi kratko som tuna zatial
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: new studijny poriadok
« Reply #63 on: 06.02.2008, 19:40:28 »
tiez poznam ludi co prechadzaju ani nevedia ako.. a ked ani statnice nebudu...

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: new studijny poriadok
« Reply #64 on: 07.02.2008, 02:20:37 »
Quote
v sucasnosti sa casto na skuskach zlutovali nad niektorymi studentmi stylom, ved na statnice sa to uz bude musiet naucit, alebo stylom, sak pockaj na statniciach, tam ta vyhodia,

uhm, tak toto som osobne sice este nezazil na Fei, ale ta asi kratko som tuna zatial

no na takom LS to polke ludi povedal :))

no hej, ale to uz viac menej zo zotrvacnosti :) ale skutocne si nemyslim, ze by sa do piataku mali dostat ludia, ktori nevedia fakt nic! a takych realne poznam a nie jedneho... a ti ludia proste nikdy neurobili nic... teraz vam je to mozno jedno, v ramci studentskej solidarity a spolupatricnosti, ale neskor sa vam to ulezi v hlave (az vyprcha euforia zo ziskaneho diplomu), ze taky dilino ma rovnaky titul ako vy a este je schopny na pohovore zapytat viac ako sa vy odvazite (lebo drzost takym ludom vacsinou nechyba)...  :music:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: new studijny poriadok
« Reply #65 on: 07.02.2008, 02:47:02 »
tak ale ten dilino nakonec moze odviest lepsiu robotu ako ten z A-ckami :P :P :P :P :P :P :P


read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: new studijny poriadok
« Reply #66 on: 07.02.2008, 02:50:03 »
tak ale ten dilino nakonec moze odviest lepsiu robotu ako ten z A-ckami :P :P :P :P :P :P :P

myslim ze ywetka nemala na mysli rozdelenie podla ziskanych znamok ;)
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: new studijny poriadok
« Reply #67 on: 07.02.2008, 02:52:40 »
tak ale ten dilino nakonec moze odviest lepsiu robotu ako ten z A-ckami :P :P :P :P :P :P :P




no hej, vacsinou su to ti najvacsi kecaci, vsetko vedia, nic nie je problem, preziju zaciatok projektu, ked sa to zacne nabalovat, zduchnu do inej firmy... ale ostanu tam, kde sa po nich nic nechce... nehovorim o ludoch, ktori maju Ecka alebo sa stane, ze opakuju rocnik a pritom su dobri koderi alebo sietari, len proste sa im nechce ucit teoriu, to by som si nikdy nedovolila... nie kazdy ma k tomu vztah... hovorim o vytretych blbcoch, ktori nemaju ani sajn, co studuju a z informatiky vedia velke ...toto... prechadzaju na tahaky, z milosti alebo z toho, ze si to proste vedia vybavit...
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: new studijny poriadok
« Reply #68 on: 07.02.2008, 03:43:41 »
fuu no ywet sa nejoko rozsantila ale inak tiez suuhlas ____ a tie tahaky iba na take ako je fyza naco mi uz len to bude nechapem  bu
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: new studijny poriadok
« Reply #69 on: 07.02.2008, 03:44:24 »
fuu no ywet sa nejoko rozsantila ale inak tiez suuhlas ____ a tie tahaky iba na take ako je fyza naco mi uz len to bude nechapem  bu

pojdes do pokusenia a vyhras skoda fabia :D :D

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: new studijny poriadok
« Reply #70 on: 07.02.2008, 03:55:00 »
hej to vecsinou v pokuseni su otazky typu, prva maxwellova rovnica znie  rotH=j..., doplnte :D  :D
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: new studijny poriadok
« Reply #71 on: 07.02.2008, 04:01:58 »
hej to vecsinou v pokuseni su otazky typu, prva maxwellova rovnica znie  rotH=j..., doplnte :D  :D

ee skor, ako sa vola jedna z naj jeblin na fei a uci fyziku....:D

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: new studijny poriadok
« Reply #72 on: 07.02.2008, 05:17:49 »
ved ja netvrdim, ze sa niekedy nestane a proste nejaky predmet nie a nie ist do hlavy... nie vsetci mame bunky na vsetko a nie vzdy sa podari... nehovorim, ze v zivote som nemala so sebou pomocky na skuske - vacsinou vsak z toho dovodu, ze som bola vyklepana od strachu, ze dostanem okno a potom nasledne i to FX, ked som ich mala pri sebe, zakonite som sa upokojila, i ked som ich z drvivej vacsiny vobec nepouzila.
co sa tyka niektorych veci, je velmi tazko si zapamatat uplne znenie dlhych rovnic a podobne, vacsinou nie je problem, ak ich aj chapete, ale pod tym vplyvom stresu sa predsa len moze stat, ze zabudnete na nejaky detail a pohroma je na svete... vtedy pomocka urcite pomoze, je to vlastne to iste, ako ked si ja vdaka svojej pamati, nejaku stranu "odfotim" do hlavy a nasledne zabudnem ;)
Myslim, ze je to ok, ak je to viac menej len vynimocne a posobi to len ako obrana proti stresu... myslim, ze ten tlak je na skuskach niekedy priam neznesitelny, keby ho nebolo, zaisto by nebolo ani tolko tahakov... zvlastne vsak je, ak niekto ani len netusi, co je na tahaku napisane a len bezmyslienkovite opisuje, ak sa ho profak na zjavnu somarinu spyta, ani sa nevie opravit a nakoniec este vsade vykrikuje, ze profak je asi stary komoussky debil, ktory chce len a len vyhadzovat... lebo naucit sa da (alebo teda minimalne pochopit zaklady tak, aby si si obhajil to, co mas napisane v pisomke) takmer vsetko, co sa na FEI uci a o tom som presvedcena i z vlastnej skusenosti...  bv
tod moj nazor. love ya  :hug:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: new studijny poriadok
« Reply #73 on: 07.02.2008, 06:53:51 »
mas velmi dobry nazor...zdravy... a plne s tebou suhlasim ...
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: new studijny poriadok
« Reply #74 on: 07.02.2008, 07:14:55 »
ja som bol za podobny nazor uz velmi velakrat pocastovany "peknymi" privlastkami... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"