Author Topic: Magic : The Gathering  (Read 2148 times)

passbbi

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Magic : The Gathering
« on: 11.03.2010, 06:41:14 »
Hľadam ludí, ktorý poznajú alebo sa zaujímavú o túto kartovú hru. Ak sa niekto nájde ozvite sa, zahram, alebo doucim pravidla hry   :hug:!!! Vďaka.  ah:
P.S: Uz sme dvaja.

markus

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 916
    • View Profile
Re: Magic : The Gathering
« Reply #1 on: 11.03.2010, 14:20:52 »
poznam asi 4-5tich ludi z techniky co to hravaju resp. hravali ja medzi nimi :D kupoval som to dost davno ale decky nejake este mam postavene :D

momentalnel co hravame tiez tak je Yu-Gi-Oh :D

Pobo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Magic : The Gathering
« Reply #2 on: 22.10.2011, 22:23:18 »
Ak je to este aktualne aj ja by som sa rad pridal plus je niekto z vas z intraku jedlikova5 ?

markus

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 916
    • View Profile
Re: Magic : The Gathering
« Reply #3 on: 23.10.2011, 01:50:56 »
my sme davnejsie presli spat na magic :D hravame tak 2x tyzdenne na tahanovciach :D

Pobo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Magic : The Gathering
« Reply #4 on: 23.10.2011, 04:13:22 »
No myslim ze som sa uz s niekym z vas rozpraval na prerelease Inistradu u draca a v ktore dni hravate ?

markus

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 916
    • View Profile
Re: Magic : The Gathering
« Reply #5 on: 23.10.2011, 05:17:52 »
jj to je mozne :D zelezi... sobota/nedela utorok/streda zalezi kto kedy moze...

poslednu dobu vacsinou hrame EDHcko. mas na to deck postaveny (staci aj  z proxi nemusis mat vsetky karty. my si tiez proxujeme a postupne zhaname)? ci mas len klasiku?

Pobo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Magic : The Gathering
« Reply #6 on: 23.10.2011, 18:48:49 »
Uz som o tom pocul ale este som to nehral pozriem ake su presne pravidla a poromyslam ci viem nieco poskladat vsimol som si ze predavaju aj nieco ako pcd na tento format ale neviem ich posudit ( http://wizards.com/magic/magazine/article.aspx?x=mtg/daily/arcana/732 ) co si o nich myslis su to smeti ako klasicke pcd alebo by sa s tym aj dalo po mensich upravach hrat ?

markus

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 916
    • View Profile
Re: Magic : The Gathering
« Reply #7 on: 23.10.2011, 23:08:53 »
ono povodne som si to chcel kupit ale ked som zistil kolko to bude stat som sa na to vysral :D urob to tak ako my... najprv si naproxuj 100vku a postupne si ju upravuj kym ti nebude vyhovovat a potom zhanaj karty :D lebo vyjde ta to po kusovkach o dost lacnejsie a k tomu polku kariet aj viac ani nevyuzijes :D

co sa tyka skladania balicku.
Musis mat 1 generala - legendarna prisera
a 99 inych kariet.
1. Kazda karta moze byt len 1x (vynimkou su Basic Landy)
2. Nemozu sa nachadzat v baliku karty, ktore maju v sebe iny manovy symbol ako ma na sebe general. Je to jedno ci je v manacoste alebo v abilite tej karty, resp. ci su tie dvojite symboli zaplat tu alebo tu manu... proste to co ma v sebe inu manu ako general, tak to nemozes hrat.