Author Topic: lockerz.com  (Read 2550 times)

stanulik

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 312
    • View Profile
lockerz.com
« on: 20.02.2010, 17:42:38 »
nazdarek, poznate stranku www.lockerz.com ?
vraj body PTZ ktore zbierate za to, ze tam niekoho dotiahnete resp, odpoviete na otazku a kazdy den sa tam prihlasite.
za kazdu osobu, odpoved na kazdodennu otazku a prihlasenie dostane 2 body. ak budete mat 20 ludi tak sa potom sa body za jednotlive cinnosti zdvojnasobia plus ziskate tricko.
Veci posielane v ramci EU su zadara, ael za veci odoslane z USA sa plati dan. nechcel som tomu verit, ze tak by rozdavali, ale je vela dokazov o tom, ze tie veci aj posielaju. Rozhodol som sa, ze to skusim, uvidime :)

viac info aj na fore: http://www.hojko.com/lockerz-com-opis-faq-diskusia-t129273.html?hilit=lockerz.com  + su tam i nejake fotky, ze fakt posielaju
na tu stranku sa da dostat len na pozvanku, ak by ste mali zaujem a chceli to skusit napiste mi SS s vasim e-mailom a ja vam tu pozvanku poslem.

stanulik

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 312
    • View Profile
Re: lockerz.com
« Reply #1 on: 20.02.2010, 19:31:22 »
este pridavam link na forum, kde su dokazy o tom, ze naozaj posielaju tie ceny. http://talkprizes.com/prizes_received/ a dost toho je i na youtube

kilomassa

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 289
    • View Profile
Re: lockerz.com
« Reply #2 on: 21.02.2010, 18:13:14 »
isiel by som do toho,ale verim tomu tak na 2%

xxxx

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 220
    • View Profile
Re: lockerz.com
« Reply #3 on: 21.02.2010, 19:11:39 »
mozes tomu verit na 100% .. len tie veci co sa potom daju vybrat za body su tam asi 30 sekund a hned sa minu

kilomassa

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 289
    • View Profile
Re: lockerz.com
« Reply #4 on: 22.02.2010, 23:45:18 »
mas s tym osobnu skusenost?..co som cital to forum tak platili dane clo a museli aj papiere potom vybavovat co je dost otravne vzhladom na to,ze to bol mozno jeden stastlivec z milion najebanych postov co tam boli

xxxx

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 220
    • View Profile
Re: lockerz.com
« Reply #5 on: 23.02.2010, 00:09:35 »
osobnu skusenost nemam, ale ked sa ti chce, mozes si tu nieco o tom precitat, co pisu ludia, ktori s tym maju skusenosti: http://www.czemoney.com/forum/lockerz-com-vt37338.html

xxxx

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 220
    • View Profile
Re: lockerz.com
« Reply #6 on: 04.03.2010, 03:44:17 »
zaregistroval som sa tam aj ja, ked mi nieco dojde dam vediet

wirer

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 369
  • ... wirerko ...
    • View Profile
    • homepage :-P
Re: lockerz.com
« Reply #7 on: 09.03.2010, 03:28:43 »
tiež som tam už dlhšie regnutý, no uvidíme či z toho niečo bude. osvečil sa mi Neobux, tam v pohode posielajú peniaze, mne konkrétne na PayPal....aj keď je trošku zdlhavejšie niečo našporiť, aspoň kvapká ak neprší...


xxxx

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 220
    • View Profile
Re: lockerz.com
« Reply #8 on: 09.03.2010, 22:17:21 »
tiež som tam už dlhšie regnutý, no uvidíme či z toho niečo bude. osvečil sa mi Neobux, tam v pohode posielajú peniaze, mne konkrétne na PayPal....aj keď je trošku zdlhavejšie niečo našporiť, aspoň kvapká ak neprší...



vidim podla toho tvojho userbaru ze vela si na neobuxe nezarobil, ja som tam raz mal aj premium ucet, celkom to slo, nejakych 20 dolarov za mesiac bolo :D ... ale potom som to predal

wirer

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 369
  • ... wirerko ...
    • View Profile
    • homepage :-P
Re: lockerz.com
« Reply #9 on: 10.03.2010, 02:58:07 »
nechce sa mi študovať, ako si "kúpiť" či "prenajať" tých referalov...aj keď rád by som mal viac, nemám nikoho pod sebou...

xxxx

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 220
    • View Profile
Re: lockerz.com
« Reply #10 on: 10.03.2010, 03:35:59 »
tak kupit ci prenajat si ich mozes tak, ze zaplatis nejaku ciastku cez paypal/alertpay a mas ...

Ja som s tym uz prestal, lebo tolko co tam zarobi clovek bez referalov.. tolko mozem najst aj na ulici. A kupovat referalov je risk, lebo ludia vytvaraju tie klikacky za jednym ucelom = zarobit. A to nie je take jednoduche, ked musia vyplacat ludom vysoke vyplaty, preto radsej klikacku zrusia ked su nabaleni a zarobia pekny balik. No tento neobux ide, kedze tam mas len 4 reklamy denne ... tak este to nejak tahaju.