Author Topic: kurier  (Read 2786 times)

nighthunter

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
kurier
« on: 09.05.2010, 05:33:02 »
poradte dobre ho kuriera, potrebujem poslat balik, idelna by bola (asi) dobierka.

mate niekto skusenosti ?
« Last Edit: 09.05.2010, 05:43:34 by nighthunter »
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: kurier
« Reply #1 on: 09.05.2010, 06:00:41 »
posta? :)
:trestac:

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: kurier
« Reply #2 on: 09.05.2010, 07:03:34 »
skus jeho

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: kurier
« Reply #3 on: 09.05.2010, 09:49:56 »
UPC, TNT, Fedex, GLS, DPD, DHL, ReMax ...

tak asi ti ide o cenu postovneho tipujem, tak si chekni kde to maju najlacnejsie, ja osobne som zatial nic neposielal, iba ako dorucitel som bol a problemy som nemal
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

domino3d

  • Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: kurier
« Reply #4 on: 09.05.2010, 16:46:14 »
zabal, id na postu, popytaj si podaci listocek a taky modry sek na dobierku, spravne to vypis, daj tete, 1 alebo druha trieda, si vyber, postovne je okkolo 2-5€ (5je prva trieda mega veky balik) do troch dni, pri 1. triede do jedneho max dvoch je to tam kde treba
ja tak posielam a zatial vsetko v poho
jemu pride bud balik rovno domov a vyplati, a ked je to vacsie (zalezi aj od postara alebo od toho co zaskrtnes na šeku) tak mu pride listocek a pojde si s obcianskym vyzdvihnut na postu....
vivat academicus

totaluser

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 621
    • View Profile
Re: kurier
« Reply #5 on: 09.05.2010, 17:12:15 »
zabal, id na postu, popytaj si podaci listocek a taky modry sek na dobierku, spravne to vypis, daj tete, 1 alebo druha trieda, si vyber, postovne je okkolo 2-5€ (5je prva trieda mega veky balik) do troch dni, pri 1. triede do jedneho max dvoch je to tam kde treba
ja tak posielam a zatial vsetko v poho
jemu pride bud balik rovno domov a vyplati, a ked je to vacsie (zalezi aj od postara alebo od toho co zaskrtnes na šeku) tak mu pride listocek a pojde si s obcianskym vyzdvihnut na postu....

alebo sa to niekde strati
alebo to dakomu parkrat spadne na zem
pripadne to spadne na zem so zrychlenim vacsim ako len gravitacnym ;D
8 rokov som chodil do skoly okolo posty kde nakladali resp nahadzovali baliky do auta


netvrdim ze posta je zla, aj mne vsetko prislo, ale treba mysliet aj na to ao to zabalis, resp ovela viac ako pri kurierovy (zas zalezi od toho aka firma, aj kurier moze byt horsi ako posta :embarassed: (toto som zazil na vlastnej kozi))

domino3d

  • Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: kurier
« Reply #6 on: 09.05.2010, 17:23:31 »
tak zabalit to treba bezpecne, to je jasne
mozes si to pripadne pripoistit
alebo potom kurier, len neviem ceny... :(
vivat academicus

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: kurier
« Reply #7 on: 09.05.2010, 18:40:46 »
podla mna je to totalne jedno ci posta ci kurier s tym "nakladanim" a podobnymi vecami... u kuriera je jedina vyhoda to ze to pride skor
(vacsinou) a mozes si to nechat doviest kde len chces (ked ti zavola a ty mu povies ze si v skole tak ti dojde aj do skoly...)
:trestac:

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: kurier
« Reply #8 on: 09.05.2010, 18:57:41 »
presne jak spomenul kosti, kurier ti furt predtym zavola, ak si dal cislo, a sa ta spyta ze kedy moze donest a tak ale to je zase bonus pre odberatela taze ked to posielas tebe to moze byt jedno

na druhej strane kurier to pride k tebe vyzdvihnut ked ches, takze ak je to vecsi balik nemusis sa s tym trepat na postu
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

LNC

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1003
  • biflošskí geekovia, to je moje
    • View Profile
    • grcke
Re: kurier
« Reply #9 on: 09.05.2010, 20:21:59 »
mam osobnu skusenost ako to v tykaych firmach chodi a je to raz tak, ze baliky si kopu od dveri do skladu jak na futbale a inokedy ich pekne prenasaju v rukach.. vzdy zalezi aka skupina prave pracuje..
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

t0Mi

  • Guest
Re: kurier
« Reply #10 on: 09.05.2010, 23:57:52 »
suhlasim, som si minule nieco objednaval, tusim benchpressing lavicu lebo som nemal kde odkladat tricka a tak, no a skratka on ju mal vo velkom baliku uplne naspodku. co som videl bolo neskutocne, kebyze nevidim na vlastne oci tak neuverim. po jednom tie baliky hadzal meter od seba, ani necheckoval ci tam nie je nieco krehke.. to bol ten.. ani nie UPS ani FedEX.. toto dalsie.. ale to je asi jedno..

Fr3E

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 107
    • View Profile
Re: kurier
« Reply #11 on: 17.05.2010, 21:44:02 »
suhlasim, som si minule nieco objednaval, tusim benchpressing lavicu lebo som nemal kde odkladat tricka a tak, no a skratka on ju mal vo velkom baliku uplne naspodku. co som videl bolo neskutocne, kebyze nevidim na vlastne oci tak neuverim. po jednom tie baliky hadzal meter od seba, ani necheckoval ci tam nie je nieco krehke.. to bol ten.. ani nie UPS ani FedEX.. toto dalsie.. ale to je asi jedno..
DPD??

t0Mi

  • Guest
Re: kurier
« Reply #12 on: 18.05.2010, 15:55:07 »
suhlasim, som si minule nieco objednaval, tusim benchpressing lavicu lebo som nemal kde odkladat tricka a tak, no a skratka on ju mal vo velkom baliku uplne naspodku. co som videl bolo neskutocne, kebyze nevidim na vlastne oci tak neuverim. po jednom tie baliky hadzal meter od seba, ani necheckoval ci tam nie je nieco krehke.. to bol ten.. ani nie UPS ani FedEX.. toto dalsie.. ale to je asi jedno..
Uz som si spomenul.. TenExpress.. :)
DPD??