Author Topic: ISIC novinky  (Read 7605 times)

luky

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 400
    • View Profile
ISIC novinky
« on: 08.02.2012, 17:57:27 »
Kto si do konca marca neobjedná NO ISIC známku bude mu automaticky účtovaná 7 € známka ISIC

http://www.tuke.sk/tuke/pre-studentov/preukaz-studenta/zakladne_informacie_omodul.pdf

Nový spôsob ako vymámiť € od študentov keďže už skoro každý ignoroval list pred začiatkom semestra z ktorého mal každý pocit že keď si nezaplatí ISIC tak koniec sveta.
« Last Edit: 15.02.2012, 14:32:18 by luky »

Brand

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #1 on: 08.02.2012, 18:52:54 »
nj, su cim dalej tym rafinovanejsi :D. Aspon sa usetri papier a niekto si z tych penazi bude moct uliat viac.

Nuz ale ta "neplatna" znamka je predsa uplne nanic, aj tak sa karta priklada k terminalu zaciatkom akademickeho roka a nikto mi na nu v zivote nepozeral, v doprave sa karta defacto uz iba priklada na citacky. Naco si ju mam akoze vobec zhanat?

Este by ma zaujimalo, ze ako ma donutia za to zaplatit, ked to uplne odignorujem? Ze niekto vyvesi takyto oznam ma este k nicomu nezavazuje, nic som nepodpisal, s nicim som nesuhlasil ...

genie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 666
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #2 on: 08.02.2012, 19:19:58 »
na margo prikladania na citacky.. mne vo vlaku vzdy kontroluju aj znamku a podaktori dopravcovia (pozdravujem SAD Zvolen :D) o takej veci ako citacka na ISIC ani nechyruju...
“Any fool can use a computer.  Many do.”

AnvilOfFury

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 220
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #3 on: 08.02.2012, 20:27:08 »
"Pokiaľ si študent žiadnu známku neobjedná, bude mu vydaná originál známka ISIC"
Hmm teda bude vydaná zadara? :). Inak nie je na to ešte skoro? Takéto veci sa riešili cez prázdniny a teraz pol roka vopred?
BTW. taká otázka, ak aktuálne končím (dúfajme) štúdium Bc. a plánujem Ing. ISIC mi ostáva platný alebo mi dajú nový za xx €? :)
Keep information to yourself - Knowledge is power. Think job security. Never provide documentation.
Use Real Tools - No "fancy-pancy" IDEs. Real developers only use vi.
Compiled = Ship It - User acceptance testing is an absolute waste of time.

genie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 666
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #4 on: 08.02.2012, 23:25:17 »
riesi sa to preto teraz, lebo teraz na to nikto nemysli a budu sa moct viac nabalit ;). a ked ides na ing, isic ti ostava
“Any fool can use a computer.  Many do.”

DarthVader

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 507
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #5 on: 09.02.2012, 01:12:39 »
nechapem preco vobec riesia taku verziu ze nalepka "bez zliav"... mali dat len jednu moznost a hotovo.

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #6 on: 09.02.2012, 09:19:28 »
ta to aky bordel? to si musi student teraz sam objednat znamku? to uz aky bordel?

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #7 on: 09.02.2012, 10:52:57 »
Teraz mi vysvetlite ktorú známku si mám objednať/neobjednať aby som nemusel platiť tých 7 € :D
Meat is Murder.

genie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 666
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #8 on: 09.02.2012, 11:03:43 »
ked nechces platit, tak no isic
“Any fool can use a computer.  Many do.”

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #9 on: 09.02.2012, 11:05:29 »
ale preco to treba objednat? vsak to by mala skola robit

markus

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 916
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #10 on: 09.02.2012, 11:50:15 »
lebo ak to neurobis tak ti daju tu drahsiu :D vsetko je o peniazoch :)

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #11 on: 09.02.2012, 13:01:00 »
lebo ak to neurobis tak ti daju tu drahsiu :D vsetko je o peniazoch :)
S tymtotu treba nieco robit, to uz co za bordel v systeme .... zase chcu niekoho odrbat ... navrhujem protest !

ZuzkaGaRR zorganizujeme nieco ?  ;)
:D

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #12 on: 09.02.2012, 13:03:36 »
ked nechces platit, tak no isic
A ked si dám ten NoISIC stále budem mať 50%-nú zľavu na cestovnom(vlak,bus,..) ? čiže nie je v tom žiadny oj.b ?
Meat is Murder.

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #13 on: 09.02.2012, 13:19:10 »
ked nechces platit, tak no isic
A ked si dám ten NoISIC stále budem mať 50%-nú zľavu na cestovnom(vlak,bus,..) ? čiže nie je v tom žiadny oj.b ?
Ano budes mat.

Ty teraz nemas no isic ?
:D

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #14 on: 09.02.2012, 13:25:38 »
Teraz mi vysvetlite ktorú známku si mám objednať/neobjednať aby som nemusel platiť tých 7 € :D
ty si informatik? ze ti zakladne logicke zmyslanie chyba?  si radsej zrus ten acc s tym nickom... za isic platis 7ecok za no isic neplatis.. comu nechapes?  defaultne dostanes za 7ecok bo v skole su ...

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #15 on: 09.02.2012, 13:32:42 »
7€ nebolo povenne ani vtedy platit, treaz to zrobili takto  :whacko: ta 7eurova znamka spociva len v tom ze ked si nekupis nebudes mat zlavy do kina a v shopoch kde ponukaju zlavy na isic..niekto to vyuziva a oplati sa mu za tych 7€  ;)

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #16 on: 09.02.2012, 13:43:16 »
Teraz mi vysvetlite ktorú známku si mám objednať/neobjednať aby som nemusel platiť tých 7 € :D
ty si informatik? ze ti zakladne logicke zmyslanie chyba?  si radsej zrus ten acc s tym nickom... za isic platis 7ecok za no isic neplatis.. comu nechapes?  defaultne dostanes za 7ecok bo v skole su ...
Základné logické zmýšľanie mi nechýba ;) všetko som dal na prvý pokus dokonca matiku na predtermín(A) fyzika (B) úps(B) zim(B) ... Len nad ko***inami sa mi nechce rozmýšľať ... P.S. odkedy som sa prihlásil na toto forum ma tu "urazili" viac ako dokopy za tých 18 rokov :D ale už nevšímam však Technika ...  Ináč dakujem tým ,ktorí mi odpovedali normálne ľudsky  :ropebanana:
A ten nick som si dal iba preto lebo mi nič iné neprichádzalo na um ... nie som žiadný IT geek  :)
« Last Edit: 09.02.2012, 13:44:57 by Informatik »
Meat is Murder.

esperian

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 873
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #17 on: 09.02.2012, 13:58:59 »
..všetko som dal na prvý pokus dokonca matiku na predtermín(A) fyzika (B) úps(B) ..

aky narcis  ;D ;D  ;) //joke

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #18 on: 09.02.2012, 15:00:50 »
..všetko som dal na prvý pokus dokonca matiku na predtermín(A) fyzika (B) úps(B) ..

aky narcis  ;D ;D  ;) //joke

Ver mi necítim potrebu tu rozpisovať môj prospech ale nerád čítam príspevky typu ako: chýba ti logické myslenie si lama nič nevieš .... :)
Meat is Murder.

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #19 on: 09.02.2012, 17:26:41 »
..všetko som dal na prvý pokus dokonca matiku na predtermín(A) fyzika (B) úps(B) ..

aky narcis  ;D ;D  ;) //joke

Ver mi necítim potrebu tu rozpisovať môj prospech ale nerád čítam príspevky typu ako: chýba ti logické myslenie si lama nič nevieš .... :)

No ha ha, za to ze porobis predmety na acka becka, este neznamena ze vies logicky rozmyslat ! Neber to ako utok na tvoju osobu ale vseobecne myslim.  :ringsmiley:
:D

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #20 on: 09.02.2012, 17:58:42 »
..všetko som dal na prvý pokus dokonca matiku na predtermín(A) fyzika (B) úps(B) ..

aky narcis  ;D ;D  ;) //joke

Ver mi necítim potrebu tu rozpisovať môj prospech ale nerád čítam príspevky typu ako: chýba ti logické myslenie si lama nič nevieš .... :)

No ha ha, za to ze porobis predmety na acka becka, este neznamena ze vies logicky rozmyslat ! Neber to ako utok na tvoju osobu ale vseobecne myslim.  :ringsmiley:

síce aj to je pravda  :pusta:
Meat is Murder.

Marek_Baranica

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 255
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #21 on: 10.02.2012, 17:12:24 »
jebnuty system ojebovania maximalneho  :ropebanana:

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #22 on: 10.02.2012, 17:27:46 »
jebnuty system ojebovania maximalneho  :ropebanana:
  :thumbs-up: TUKE úroveň
Meat is Murder.

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #23 on: 10.02.2012, 17:34:43 »
jebnuty system ojebovania maximalneho  :ropebanana:
  :thumbs-up: TUKE úroveň
neviem, ale vacsinou kydas na TUKE..ked sa ti tak nepaci tak dostuduj este letny semester aby si sa nemusel hlasit na urade,medzi tym si podaj prihlasku inde a chod tam..

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #24 on: 10.02.2012, 17:38:29 »
jebnuty system ojebovania maximalneho  :ropebanana:
  :thumbs-up: TUKE úroveň
neviem, ale vacsinou kydas na TUKE..ked sa ti tak nepaci tak dostuduj este letny semester aby si sa nemusel hlasit na urade,medzi tym si podaj prihlasku inde a chod tam..

Nemám problém so samotným TUKE  ;) Odísť neplánujem, už som to sem napísal niekde ...
"úroveň školy=úroveň a prístup žiakov"
« Last Edit: 10.02.2012, 17:41:45 by Informatik »
Meat is Murder.