Author Topic: Help  (Read 1870 times)

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Help
« on: 08.06.2012, 03:53:11 »
cawte nepozna niekto z Vas nejaky soft v ktorom sa daju navrhovat klampiarske prace myslim to tak ze uz su v tom programe implementovane objekty a tak dik
« Last Edit: 08.06.2012, 14:52:02 by Makaveli »
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

tommy-sv

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 308
  • kapitalista
    • View Profile
Re: Help
« Reply #1 on: 08.06.2012, 04:33:25 »
Autodesk Inventor ma "sheet metal design" Autodesk Inventor 2010 Sheet Metal Design
"Čím skôr zomrieš, tým dlhšie budeš mŕtvy."
"Radšej viac vypiť, ako menej zjesť."

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Help
« Reply #2 on: 08.06.2012, 14:53:32 »
je tam moznost navrhnu aj striech odvkapov a tak ?? som sa zle hore vyjadril som mal napisať konkretnejšie že klampiarske práce okolo domu a tak podobne
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

tommy-sv

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 308
  • kapitalista
    • View Profile
Re: Help
« Reply #3 on: 08.06.2012, 17:42:55 »
je tam moznost navrhnu aj striech odvkapov a tak ?? som sa zle hore vyjadril som mal napisať konkretnejšie že klampiarske práce okolo domu a tak podobne

o takychto detailoch zial neviem, nie som pouzivatelom toho programu, som len fanusik vsetkeho co je od autodesk :) ak nie, mozno existuju vhodne kniznice alebo pluginy
"Čím skôr zomrieš, tým dlhšie budeš mŕtvy."
"Radšej viac vypiť, ako menej zjesť."

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Help
« Reply #4 on: 09.06.2012, 19:03:27 »
nevadi aj tak dik za pomoc)
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))