Author Topic: help... :(  (Read 15647 times)

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
help... :(
« on: 13.02.2009, 05:03:38 »
Taakze pani a damy, mam tu ntbk acer extensa 5220, je tam svk xp sp3 a mam problem s wifi.. Akosi nefunguje ten cudlik, co sa nim zapina, je jedno ci je zapnute, alebo vypnute, stale vypisuje len jednu siet a nechce mi najst nic ine... skusal som tam supnut new driver, ale nepomohlo.. Uvitam nejake napady a pripomienky.. Poprosim nespamovat tu, potrebujem to dnes poriesit... :(
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: help... :(
« Reply #1 on: 13.02.2009, 05:27:37 »
len jednu siet? a si si isty, ze su v dosahu aj ine siete?  ;)

inak mam podobnu zaujimavu wifi prihodu s acerom. mozno ti pomoze, mozno ti bude na figu... ale bol podobny problem. zrazu prestala ist wifi, uplne. nic nepomahalo. ani tlacitko, ani nic. az potom mi napadlo nainstalovat acer power management, kde sa zrazu dala wifi nadherne zapnut... :hammer: cize ak si to odinstaloval (co by asi kazdy normalny clovek urobil), alebo vobec neinstaloval, tak to skus...  :)
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: help... :(
« Reply #2 on: 13.02.2009, 05:51:20 »
skusime... ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

freshmakerik

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 570
  • v ?avej ruke mám kladivo keby nebolo vidno ;)
    • View Profile
Re: help... :(
« Reply #3 on: 13.02.2009, 16:25:14 »
nainstalovat acer power management, kde sa zrazu dala wifi nadherne zapnut...

jj, mne to tiež napadlo, tiež mám acer a ja som mal tento problém s čítačkou na SD a iné karty, ktorú som mal vypnutú keď som nebol v el. sieti, potom som to našiel v power management :D a zapol ju :D
aj počítač je len človek..

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: help... :(
« Reply #4 on: 16.02.2009, 07:08:27 »
nj ale ja som nemal tie origo cd, tak som to musel hladat kade tade po nete... nakoniec som sa na to vybodol a odniesli sme komp k odbornikovi.. :) Urobil presne to co ja, najprv driver, odinstalit, nainstalit (min 2x), potom SP3 na XP odinstalil, skusil driver zase.. V tedy som ja odisiel, bo som mal este nejaky work ale holka tam ostala, tak mi hovorila, ze skusali vsetko mozne a na koniec prisli na to, ze chyba bola v ... waaaait for it ... NOD-e.. :) Proste si ten k...t zakazal wifi a koniec... Ani z voza ani na voz.. Chceli ho odinstalit, ale nedal sa, tak sa nahodili do safe modu, ani tak sa nedal, tak ho natvrdo zmazali.. Ani ked tam nebol tak sa nedal nainstalit a dokonca im zacalo pomaly vsetko odchadzat, dvd-rom-a, touchpad.... tak museli preinstalit cely win... Po nahodeni XP-cka si tam holka supla avast-a a na D-cku (ktore nebolo formatovane a mala tam zalohy) jej naslo 83 virusov.. :) Mienku si utvorte sami.. Ako tak pozeram, tak si zacnem asi pisat blog.. :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

zeratul

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 418
  • Consider It Done
    • View Profile
Re: help... :(
« Reply #5 on: 16.02.2009, 09:49:08 »
No ja mam ESS a ked som nahodil Vistu tak si ten ESS zaumienil, ze pokial budem mat zapnuty firewall, internet mi nepojde, ani kablom ani wifi. Takze bud net alebo firewall, tak som fical asi mesiac, potom sa to ukludnilo
imidz je na nic :) pouzivaj WIN :D

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: help... :(
« Reply #6 on: 16.02.2009, 13:57:12 »
urcite to bolo NODom? :) keby to bol firewall tak je  to jasne, ale ako si moze antivirus zakazat wifi?
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: help... :(
« Reply #7 on: 16.02.2009, 16:07:44 »
aj antivirus moze mat v sebe firewall ;)

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: help... :(
« Reply #8 on: 16.02.2009, 16:14:59 »
aj antivirus moze mat v sebe firewall ;)
jaaaaj :D
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: help... :(
« Reply #9 on: 08.06.2009, 06:59:05 »
no nebudem otvarat novu temu tak one, potreboval by som z filmu dostat zvuk, cisto len zvuk neviete ci sa to da dajak ? pripadne existuje program ktory akokeby nahrava to co ide ako output na repraky ??
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: help... :(
« Reply #10 on: 08.06.2009, 06:59:46 »
virtualdub
brix will be shat

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: help... :(
« Reply #11 on: 08.06.2009, 07:25:20 »
goldwave - ak mas avi, mozes ho rovno supnut systemom drag-and-drop do gw, vycucne ti to zvuk a mozes si ho upravit a ulozit... pre mp3 ukladanie ti treba mp3 kodeky z lame mp3 decoder (najdes navod na stranke goldwave a treba stiahnut starsiu verziu lame, v novej to uz nie je)... neviem com to nemohli do toho uz pridat ako do instalacie :whacko:
« Last Edit: 08.06.2009, 13:33:05 by mishelka »
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

t0Mi

  • Guest
Re: help... :(
« Reply #12 on: 08.06.2009, 13:11:00 »
aj Acoustica to vie a da sa vyuzit aj vsetstranne...

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: help... :(
« Reply #13 on: 08.06.2009, 13:31:41 »
jj, aj acoustica audio mixer je super.. ale gw sa mi zdal lepsi na upravu a acoustica na spajanie a prelinanie jednotlivych mp3, dost neprakticky sa v nej upravy robili podla mna (ale to je len moj nazor)..
« Last Edit: 08.06.2009, 13:34:09 by mishelka »
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

nighthunter

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: help... :(
« Reply #14 on: 08.06.2009, 15:09:00 »
Sony VEgas

otazka 3 klikov
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: help... :(
« Reply #15 on: 10.06.2009, 18:18:42 »
dobre mam dakus dalsi problem, ked na telke pozeram film tak tak divne seka a neviem cim to je

telka je fullHD Samsung spojena s compom cez 5m HDMI kabel z HONG KONGU (kabej je shitny ta neviem ci v tom neni problem) a pouzivam na to BSplayer, zatial som neskusal iny, je jedno ci zapnem obycajne Xvid abo aj ripnute 720p video a tak isto, aj ked na telke dam rozlisenie ci fullHD ci len nejakych 1024x702 (abo daco take) ta furt to robi, graficku mam ASUS ATI 3870 Magic HTDI 512MB DDR4 (PCIe) a nechce sa mi verit zeby nestihala, samozrejme ze ked pozeram film cisto na compe ta ide v pohode
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: help... :(
« Reply #16 on: 13.06.2009, 02:31:04 »
problem mi nastal na nb
sietovka mi zrazu nepozna ze je kabel dnu pichnuty, brasko ked da kabel do svojho tak fici, takze kabel nie je problem, skusil som reinstal LAN, mohla odist sietovka? pingol som 127.0.0.1 a vsetko bolo tak ako ma byt...

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: help... :(
« Reply #17 on: 13.06.2009, 02:38:47 »
127etc pigneš aj bez sieťovky... to je vec OS vo väčšine prípadov...
All code is crap.

42

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: help... :(
« Reply #18 on: 13.06.2009, 02:45:08 »
takze?

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: help... :(
« Reply #19 on: 13.06.2009, 04:57:22 »
ja som tým chcel povedať, že to, že pingneš 127etc, neznamená nič :) takže kľudne ti mohla odísť sieťovka... ale aj nemusela :)
All code is crap.

42

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: help... :(
« Reply #20 on: 13.06.2009, 05:17:42 »
aa uz mi ide sietovka... dpc... a nic som nerobil...

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: help... :(
« Reply #21 on: 24.06.2009, 21:26:15 »
vie mi dakto poradit dajaky seriozny SVG plugin do prehliadacov okrem Adobe SVG ??
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: help... :(
« Reply #22 on: 02.07.2009, 17:37:23 »
je nejaky tah vo win xp co spravi kompletny printscreen stranky bez ramu a spodnej listy? nieco ako alt+print .. ale tak ze aj to co je zobrazene az po zrolovani tak by to bolo vidiet v jednom obrazku? a nie 2x spravit print a potom to orezavat este..??

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: help... :(
« Reply #23 on: 02.07.2009, 18:41:49 »
do ff screengrab
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: help... :(
« Reply #24 on: 02.07.2009, 18:42:40 »
ulozit stranku nestaci?
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/