Author Topic: fuck tuke  (Read 19117 times)

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
fuck tuke
« on: 10.01.2007, 16:50:03 »
vcera vecer ako som tak cital, som prisiel nato ze tuke je fakt na hovno, len stracame cas ucenim sa blbosti ktore ajtak nikdy nevyuzijeme (vacsinu), lepsie je najst si nejaku pracu v tomto odbore a konec, hladam pracu:D, ma niekto nieco?
brix will be shat

connar

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 261
    • View Profile
    • aka taste
Re: fuck tuke
« Reply #1 on: 10.01.2007, 16:56:52 »
ano synak, konecne si pochopil, tuke je dobra len na titul, na nic ine...   :bannana_guitar:
aka taste / ambient nujazz / vukow syndycate

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: fuck tuke
« Reply #2 on: 10.01.2007, 17:07:45 »
no uz som to pochopil, ale vcera po dlhsej uvahe som to aj utvrdil, a ten titul nestoji zato aby sa tu clovek blbosti ucil, poznam vela ludi s titulmi, dokonca aj s cervenym diplomom a na hovno mu to cele, typek ajtak vo vlasnej firme robi, nestoji to zato, vsetci odidme, a tuke nam da lepsie podmienky ak nebudu chciet stratit studentov :p:
brix will be shat

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: fuck tuke
« Reply #3 on: 10.01.2007, 17:15:09 »
Ako keby si to nepoznal.. V nasej republike, by pockali kym by sme odisli, potom by dali nove predmety ako citanie pre pokrocilych, pisanie pre expertov, zapinanie kompu, spustenie aplikacie a urobili by prvu vysoku skolu pre "socialne slabsich"...  :hammer: Ale nie je to zly napad presvedcit polku TUKE aby odisla zo skoly... Trimem palec.. ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

connar

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 261
    • View Profile
    • aka taste
Re: fuck tuke
« Reply #4 on: 10.01.2007, 17:24:50 »
Ako keby si to nepoznal.. V nasej republike, by pockali kym by sme odisli, potom by dali nove predmety ako citanie pre pokrocilych, pisanie pre expertov, zapinanie kompu, spustenie aplikacie a urobili by prvu vysoku skolu pre "socialne slabsich"... :hammer: Ale nie je to zly napad presvedcit polku TUKE aby odisla zo skoly... Trimem palec.. ;)

pochybujem ze sa da polka skoly presvedcit, dokonca ani 5percent nepresvedcis  :hammer:, ani mna ne, bo ked sa tu serem uz treti rok, a kolko som sa nastaval o 5:40 zeby som z presova dosiel na sproste predmety co zacinaju o 7:30 ta ma uz nikto stade nevyhodi, ani hudak! pocujes hudak? ani ty ne!!!! niktoooooooooo!!!!  :buttrock: :buttrock: :buttrock:
aka taste / ambient nujazz / vukow syndycate

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: fuck tuke
« Reply #5 on: 10.01.2007, 17:29:27 »
Hudak je prd.. Teta na studijnom ma tu moc.. Nas povyskrtava zo zoznamov a sme tam kde nemtom chcel... :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: fuck tuke
« Reply #6 on: 10.01.2007, 17:31:45 »
ja nechcem nikoho presviedcat:), ale ta teta na studijnom to neni zly napad:D
brix will be shat

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: fuck tuke
« Reply #7 on: 10.01.2007, 17:50:25 »
loool, dojdes za nou: Ale teta, nebudte svina, vyhodte 150 ludi...  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: Budes king a ludia Ta budu milovat.. :D :D :D :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: fuck tuke
« Reply #8 on: 10.01.2007, 17:58:23 »
:D
brix will be shat

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: fuck tuke
« Reply #9 on: 10.01.2007, 19:31:47 »
Ale tha za skusku to stoji... Skus jej ponuknut uplatok zhruba vo vyske jej mesacneho platu prenasobeny poctom mesiacov do jej odchodu do dochodku..  :emot-LMAO: Inak este tu je problem.. Aj ked nas je dost, este stale dost vela ludi studuje po inych fakultach.. :) A ako vieme nie kazdy sem chodi (bohuzial).. :D Budes musiet poobehovat vsetky studijne.. :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: fuck tuke
« Reply #10 on: 11.01.2007, 00:20:51 »
thak by ma zaujimalo ze "KTO JE NEMTOM?" ked si mysli ze na inej skole by to bolo inak :emot-LMAO: 
a ano cela vysoka skola je o tyx blbyx troch pismenkach(nie sex) aby ked prides do prace nikto nemohol povedat ze "ach ano vidime ze ste uzasny skvely a neviem aky ale je nam to luto nemate vysokoskolsky titul" a to je uz vedlajsie ze ludia s titulom mozno vedia menej nez ty
« Last Edit: 11.01.2007, 00:22:24 by Pusta »


connar

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 261
    • View Profile
    • aka taste
Re: fuck tuke
« Reply #11 on: 11.01.2007, 00:57:17 »
pripajam sa k Pustovi, je to tak, dnes bez titulu je tazko sa niekde zaradit :kissmyass:, iba ak mas bohateho otecka co ti da lovky zeby si si mohol zalozit vlastnu firmu  :smirk:, lenze nas stat je pre zacinajucich podnikatelov "priam stvoreny"  :thumbsup:... taze titul ti treba, ci chces ci ne, a ako povedal jeden "myslitel"  :whacko: ucit sa ucit sa ucit sa  :buttrock:
aka taste / ambient nujazz / vukow syndycate

woody

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 275
    • View Profile
Re: fuck tuke
« Reply #12 on: 11.01.2007, 01:39:34 »
pripajam sa k Pustovi...

ja len ze ..... he's a girl  :emot-LMAO: :emot-LMAO:

connar

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 261
    • View Profile
    • aka taste
Re: fuck tuke
« Reply #13 on: 11.01.2007, 01:43:33 »
hlboka ospavedlnovacka Pusta  :smirk: desat dni sa budem kajat a sypat si popol na hlavu... :hammer:
aka taste / ambient nujazz / vukow syndycate

DeeL

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4275
  • There is no place like ::1
    • View Profile
Re: fuck tuke
« Reply #14 on: 11.01.2007, 05:00:14 »
hlboka ospavedlnovacka Pusta  :smirk: desat dni sa budem kajat a sypat si popol na hlavu... :hammer:

a potom uz asi nadobro nechas skolu, coo? :D ... lebo nestihnes na skusky naucit  :emot-LMAO:

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: fuck tuke
« Reply #15 on: 11.01.2007, 05:45:55 »
je ti odpustene...tu na tomto  sovinistickom fore preplnenom chlapmi sa to da odpustit  :emot-LMAO:  :emot-LMAO:


mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: fuck tuke
« Reply #16 on: 11.01.2007, 06:04:26 »
ja len ze ..... he's a girl  :emot-LMAO: :emot-LMAO:
:emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: Pekne povedane... ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: fuck tuke
« Reply #17 on: 11.01.2007, 17:38:23 »
treba sa od* z tejto skur* republiky a bude pokoj, ale just neodidem zo skoly, nech ma vyhodia na skuske ked su taky frajeri, a tebe ujo hudak odkazujem: POD SI POMNA TY ZMRD, IDEM NA A, CHAPES??????????? AAAAAAAAAAAA (ak bude B zoberem aj to :P )
brix will be shat

connar

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 261
    • View Profile
    • aka taste
Re: fuck tuke
« Reply #18 on: 11.01.2007, 17:49:32 »
ocuvas nas hudak? setci bratia sestry ti ukazu kto tu sefuje, netreba nam tu takych ozembuchov jak ty, my ideme na Acka... chapes, stihas, slova vnimas? csaaaa  :dancing:
aka taste / ambient nujazz / vukow syndycate

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: fuck tuke
« Reply #19 on: 12.01.2007, 04:25:54 »
ta ja idem na FX ale trimem s vami   :hug:

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: fuck tuke
« Reply #20 on: 12.01.2007, 05:31:24 »
Tha aj ja by som rad vsetko okrem FeliXa, ale tha asi se nezadari, ked mi nesadne miestnost a thaq... ;) Ale tha trimeme spolu.. :)  :hug:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

joker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 598
  • Na zazraky neverim, ja sa na nich spolieham
    • View Profile
Re: fuck tuke
« Reply #21 on: 12.01.2007, 05:52:39 »
kto netrime s nami  :hug:.. trime proti nam ... :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: ... cize Hudak  :nervous:

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: fuck tuke
« Reply #22 on: 12.01.2007, 06:02:35 »
Kokos, ale tha s takym kolosom pohnut tha to bude chciet vela sil.. ;) Tu pomoze len hruba ...... :hammer: ...... genialita.. :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

krtek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 586
  • You don't want krtek as your enemy!
    • View Profile
Re: fuck tuke
« Reply #23 on: 12.01.2007, 21:29:07 »
kto netrime s nami  :hug:.. trime proti nam ... :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: ... cize Hudak  :nervous:
presne tak jak vravis! trimeme sicke spolu!!! my sa nedame! ani hudak nas nezlomi!!!   :buttrock:

joker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 598
  • Na zazraky neverim, ja sa na nich spolieham
    • View Profile
Re: fuck tuke
« Reply #24 on: 13.01.2007, 04:44:42 »
we will..... we will..... FEI it  FEI it...... we will.... we will... FEI it... FEI it...